Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7816
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Mislio sam da ce taj SVT biti bas veliki bum, ali na kraju nije. 450MT je po meni jedini motor koji je bas napravio veliki bum na svetskom trzistu jer se bas dobro prodaje po Evropi a bogme i Americi....
  2. Brate jel su ti prodavci motora uhvatili boga za muda Ono druze prodavac si, isto kao u nekom supermarketu jbt... Budi ljubazan...
  3. Namazao pastu, i supruga tu reko aj sedi da te naucim upaliti. I tako 2min objasnjavam kad smrdi nesto, ostala pasta na granama
  4. Upravo cistim grane auspuha napred. Sta radi sona kiselina
  5. Ocekivao sam jos jednu titulu da cementira, ali mislim da je nece vise biti.
  6. Ja sam se prvi put slikao na giletovom 450MT bas da vidim da li sam visok za taj motor.
  7. @dule0911 - sajla rucne kocnice izgleda da se solidno istegla, zadnjih 2-3k km moram bas da nategnem da bi drzala kako treba Ovo nisam razumeo?
  8. A sto je lep motor majko moja! @Tumbe
  9. Ne upisujem se jos, ali sam imao malko nezgodnu situaciju malopre. Vozim u trecoj kroz naselje i neka glupa krivina u Mladenovu, na 4000 obrtaja i desi se ono on/off gas, kao sto se na novijim motorima desava kada se vozi u niskim obrtajima. Kao da sam izgubio trakciju nazad na momenat. Mozda to nije izgledalo uopste strasno ali pod guzicom jeste. Nije ni cudo kad su se korisnici VTEC VFR-a zalili na ono on-off ukljucenje veteca. Definitivno moze biti problem. Gume jesu starije al sreca pa su kvalitetne a i put je topao, pa nije bilo sranja.
  10. Zaletim se, imam tu naviku
  11. Akcija, snizen 1500e.
  12. Kada bih morao birati izmedju ovoga i 800MT za iste novce, tesko da bih izabrao ovaj suzuki, jos klot... E sada kada bih morao na kraj sveta sa jednim od njih, znam koji bih izabrao. Samo sam skontao da motor mora biti zabavan a ne samo pouzdan. Mozda me skoro dve decenije voznje japanaca i bez problema sa motorima razmazilo pa ne cenim toliko pouzdanost posto me nikad nije ostavio na putu :).
  13. S kim je to Srbija u ratu kad pobedjuje...
  14. Ok izgled ali deluje jeftino, bar meni. Ne sumnjam u kvalitet ali ova suspenzija u 2026... bez podesavanja? Klotara, bez dodatne opreme itd...
  15. Bice oko 8000 ispod nece. Ne vidim zasto bi bio jeftiniji od malog stroma.
  16. Stigle su nove cene goriva, tako da će od danas od 15 časova na pumpama u Srbiji litar evrodizela koštati 223 dinara, a benzin 191 dinar. +2 din
  17. Vidim onaj sivi bas i lepo opremljen itd. pa prodaju relativno brzo.
  18. Tu su oni, obezbedjuju da se ofarba raskrsnica sa SRBIJA POBEDJUJE!
  19. Vidim dva na oglasu, iz Beograda. Da li je uglavnom razlog prodaje da snaga nije adekvatna pa ljudi zele nesto jace?
  20. Ja ceo zivot kocim sa sva 4 prsta. Uvek su mi nerealno zvucale price kao koci sa 2 jer ako koci sa celom sakom zajebaces se Mislim, valjda covek stekne osecaj kako da dozira sa celom sakom.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja