Ne upisujem se jos, ali sam imao malko nezgodnu situaciju malopre. Vozim u trecoj kroz naselje i neka glupa krivina u Mladenovu, na 4000 obrtaja i desi se ono on/off gas, kao sto se na novijim motorima desava kada se vozi u niskim obrtajima. Kao da sam izgubio trakciju nazad na momenat. Mozda to nije izgledalo uopste strasno ali pod guzicom jeste.
Nije ni cudo kad su se korisnici VTEC VFR-a zalili na ono on-off ukljucenje veteca. Definitivno moze biti problem. Gume jesu starije al sreca pa su kvalitetne a i put je topao, pa nije bilo sranja.