Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7811
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Neki Spanac mi je odgovorio da se i njemu tripovao senzor nakon promene brenda ulja. Ja sam promenio i viskozitet na 10-50. Lako moze biti to da se tripuje u pocetku pa posle radi perfektno jer se ulje zagreje i postane manje gusto.
  2. Opet bih uzeo MTa. Jedino da je 790/890 e onda druga prica
  3. Kopa me da menjam plocice napred ali tek pred kraj sezone vrv. Imaju mesa, koce ali mora da se stisne muski. Na dosta Suzukija je tako cuo sam. Nisam skidao plocice da vidim stanje u smislu da ih nije neko pregrejao pa su kao ogledalo pa da zato manje grabe mada do sada nisam ni imao potrebe nesto zesce da kocim. Sad da uspem odvojiti dan za Ranka pa u ZR na servis vila i ventila.
  4. Radi kako treba. Videcu ovih dana ako se ne ponovi, to je to.
  5. Malo oprao i vratio. Kreno sam u voznju al nmg ubaciti u prvu, nisam nesto dobro polugu vratio
  6. Ne smeta mi iskreno, ne utice na voznju i radi osim eto ponekad peta.
  7. Proterao sam ga malo preko 10.000 obrtaja Nego imam pitanje u vezi indikatora brzine. Kada krenem voziti prvi put u toku dana, onaj displej za brzinu pokazuje normalno 1,2,3,4 i onda u petu prazan ekran i posle par sekundi 5. Onda nakon odredjenog vremena pokazuje sve normalno. Da li postoji neki prekidac, senzor, dzek koji bi mogao biti zaprljan? Npr. ovo?
  8. Ja sam srecan covek! Cestitam.
  9. Moze malo detaljnije "drugi motor"? Sta ti se tacno najvise svidja kod viseg sedista? Vise sedenje, ispravljenije noge, udobnost, povoznost itd?
  10. O vibracijama na 19:20.
  11. Manji brat.
  12. Cak kazu i ako si preko 175cm... Ja sam 183cm i kada sam seo, moglo bi komotno da bude 7-8cm vise. Da li je to rally istog kvaliteta kao i fabricko?
  13. Meni je sve ispod 5l dobra potrosnja Ja vozim kao penzos, tako da ovaj moj ne trosi preko 5l, jer saltam na 6-7000. Bas sam odlucio ovih dana da ga probam malo provozati u 2-3 brzini na 10-12000 da vidim kako to izgleda. Ovde kod mene su vecinom pravci pa mi je suludo voziti tako bespotrebno. Eto probah i 4 redna, sledeci ce verovatno da bude dva u redu.
  14. A jebi se Mark...
  15. Nadam se da ce detaljno opisati ponasanje i iskustvo na motorima tokom puta. Inace, odlican MT-jac
  16. ZABRINJAVAJUĆE VESTI SA KOSMETA! Ne smeju da kažu ni reč za ono što se sprema! Jelena Pavlović Pogresan link kolega xD
  17. Ja sam kupovao od ovog: Instagram WWW.INSTAGRAM.COM Create an account or log in to Instagram - Share what you're into with the people who get you.
  18. Meni je sediste delovalo udobno. Kazem to jer vidim da imas jastuce na istom.
  19. Litar evrodizela danas od 15 sati do četvrtka 30. aprila u isto vreme koštaće maksimalno 219 dinara za litar, a cena benzina evropremijum BMB biće 191 dinar za litar, prenosi Danas.rs. Prošle nedelje cena evrodizela iznosila je 217 dinara po litru, a benzina 191 dinara po litru. Ovo znači da je dizel poskupeo za dva dinara po litru, dok je cena benzina ostala nepromenjena.
  20. Da li ce uvoznici u Srbiji za ovu godinu ponuditi nove kolor seme za 2026?
  21. Kupio bih ga na keca
  22. Navikao jos od 2007.
  23. Jel mali il knap?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja