Proterao sam ga malo preko 10.000 obrtaja
Nego imam pitanje u vezi indikatora brzine. Kada krenem voziti prvi put u toku dana, onaj displej za brzinu pokazuje normalno 1,2,3,4 i onda u petu prazan ekran i posle par sekundi 5. Onda nakon odredjenog vremena pokazuje sve normalno.
Da li postoji neki prekidac, senzor, dzek koji bi mogao biti zaprljan?
Npr. ovo?