Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7816
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Takodje. Ne vole konekciju Srbija-Rusija tako da bolje preskoci ili putuj na drugi pasos ako imas.
  2. Bas gledao neki dan.
  3. A nije moje, iz grupa je. Ima ih sa 160.000 itd. Poprilicno ok masina.
  4. Koliko ce onda kostati?
  5. Ja sam za to da uzmemo kredit od USA 100 MILIJARDI DOLARA!
  6. Najavljen gopro next gen.
  7. Eh tad je imao i 499 kubika a ne kao sad 451...
  8. Litar evrodizela danas od 15 sati do petka, 10. aprila u isto vreme koštaće maksimalno 214 dinara za litar, a cena benzina evropremijum BMB biće 189 dinara za litar, saopštio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Prošle nedelje cena evrodizela iznosila je 213 dinara po litru, a benzina 188 dinara po litru. Ovo znači da su cene i dizela i benzina porasle za po jedan dinar.
  9. Mi planiramo Palermo u septembru ali veoma je rano, svasta ce se izmeniti do tada. Za sada pracenje i prikupljanje informacija. Ne motorom ipak.
  10. Ima istine. Taj brend kao da privlaci one najgore...
  11. Ma gde bre ogreban da kupim. Za moje pare ima da se cakli ko pasje mudo a posle to zavisi od mene.
  12. Kurac bih kupio ogreban novi motor.
  13. Kako znas🫪🫪
  14. Sanjao sam nocas da sam isprobavao KLE i MT i svideo mi se KLE E sad ne bi san bio san da nije neka glupost- 450MT je imao kabinu
  15. Ja se secam negde 2005. kada je Rodic drzao Yamahu na Bulevaru Oslobodjenja u NS, i R6 je bila ispod 10.000e.
  16. A i dalje cene nenormalne...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja