Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7816
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. I meni je lepsi od NX a i vece izgleda. Posto nisam kupac ove a vrv ni sledece godine, imaju vremena da isprave neke stvari
  2. Ne znam jel kod F9 ide manjina i vice gvozdjaaaa gvozdjaaa, noseci eksere i ostalo gvozdje na spediteru sa trulim daskama? Ja sam je do sada busio oko 5 puta.
  3. Koliko mi je poznato tako je na svakom motoru. Kljuc se gurne dole i okrene.
  4. Zar Honda ne dominira sa tih neverovatnih 20 miliona prodatih motocikala zbog Azije i skutera?
  5. Nisam nikada vozio offroad pa reko mozda neko i zna iz offroad sveta ili je cuo. Inace prvi put vidim na japancu gume da nisu od poznatog proizvodjaca.
  6. Jel neko komentarisao gume na KLE? Inoue Rubber Co., Ltd. (IRC) mostly known in southeast asia as scooter and moped tyre. In the USA they sell tyre for under 400 cc bike. Sta je to?
  7. Tomos 14 TLS WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Tomos 14 TLS, 1974. godište, Moped, vozilo prešlo 9250 km, Mol. Cena 1.000 € - Motori - Polovni Automobili
  8. Nadamo se ukljucivanju svih u ovaj trend Honda da doda NX500 X verziju, cekamo Tuarega, Yamaha sa malom Tenerom itd. I da, Suzuki sa malim stromom.
  9. Solidna taktika ali me nije kupio
  10. Jel ova nagradna igra jos traje da ne klikcem dzaba? Link od kolege radi, kad kucam flashsale01 nista. Samo preko linka. Mozda vise i ne dele kamericu a dzaba klikcem.
  11. Mogu biti ljubazni... Sto mrzim takve drkose a ima ih po tim moto prodavnicama. Kao da ih po usima lupaju sto tu rade...
  12. @Dominator96 Jesi ziv?
  13. Prave slike, koristim filtere preko chatgpt, zato sam i ostavio naziv. Malo zivlje boje uglavnom.
  14. MOL dobio odobrenje SAD za nastavak pregovora o kupovini ruskog udela u NIS N1INFO.RS MOL je dobio odobrenje SAD za nastavak pregovora o akviziciji većinskog udela u Naftnoj industriji Srbije, objavila je Budimpeštanska berza. Kancelarija za kon
  15. Treba da prave agregate kao u stara dobra vremena, 499ccm a ne 451 i slicno. Ah da, A2 kategorija...
  16. Nisam ja rekao krivine, vec gore-dole krivine. Siroke i ravne krivine volem. A volim i kad su pregledne.
  17. Bio na Tari, Fruskoj Gori... Ajde jos nekako uzbrdo ali kad se spustam pa me jos gravitacija gura, pa motorno kocenje... nimalo zabavno.
  18. Ja volim pogled po planinama ali voznja gore-dole, bljak.
  19. Vojvodina je idealna za mene. Kakvo gore-dole smaranje. Atarskih, sumskih puteva, puteva uz kanale, Dunav itd.
  20. Ovako ja GSRom samo mnogo sporije i teze
  21. Sumnjao sam u tu imbecilnu odluku i iznos od 50.000din. Super da nista od toga iako nikada nisam platio kaznu za pojas ili telefon.
  22. Jos malo prodje i mart. Sta bi sa idiotskim predlogom izmena ZOBS-a i kaznama od 50.000?
  23. Tako su za vreme korone svi poceli ici na Dunav ovde kod mene i praviti vikendice itd. Kao da im je neko branio pre korone da borave u prirodi. Cudan narod.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja