Ne znam jel kod F9 ide manjina i vice gvozdjaaaa gvozdjaaa, noseci eksere i ostalo gvozdje na spediteru sa trulim daskama?
Ja sam je do sada busio oko 5 puta.
Nisam nikada vozio offroad pa reko mozda neko i zna iz offroad sveta ili je cuo.
Inace prvi put vidim na japancu gume da nisu od poznatog proizvodjaca.
Jel neko komentarisao gume na KLE?
Inoue Rubber Co., Ltd. (IRC) mostly known in southeast asia as scooter and moped tyre. In the USA they sell tyre for under 400 cc bike.
Sta je to?
Jel ova nagradna igra jos traje da ne klikcem dzaba? Link od kolege radi, kad kucam flashsale01 nista. Samo preko linka.
Mozda vise i ne dele kamericu a dzaba klikcem.
MOL dobio odobrenje SAD za nastavak pregovora o kupovini ruskog udela u NIS
N1INFO.RS
MOL je dobio odobrenje SAD za nastavak pregovora o akviziciji većinskog udela u Naftnoj industriji Srbije, objavila je Budimpeštanska berza. Kancelarija za kon