Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7816
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Uvek je PS u Bacu bilo, pretpostavljam da je tako samo da pitam. Jbt valjda se svi sjatili u Bac da prave, nema termina do kraja maja. Ne znam sto to dozvoljavaju... Nego cekam jos odgovora, valjda je neko od 100.000+ registrovanih clanova na forumu radio isto...
  2. Nije u vezi motora ali mi treba info. Treba da pravim novi pasos, u Bacu je tolika guzva da moram ici na Odzake. Platio bih uplatnicu online preko eUprave pa mi moze ubjasnjenje sledece slike: Pretpostavljam da u polje ODABERITE OPSTINU, stavljam opstinu prebivalista a to je Bac, bez obzira sto cu izradu pasosa da radim u SUP Odzaci?
  3. Litar evrodizela danas od 15 sati do petka, 17. aprila u isto vreme koštaće maksimalno 217 dinara za litar, a cena benzina evropremijum BMB biće 191 dinara za litar, saopštio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Prošle nedelje cena evrodizela iznosila je 214 dinara po litru, a benzina 189 dinara po litru. Ovo znači da je dizel poskupeo za tri dinara po litru, dok je benzin skuplji za dva dinara, prenosi Danas.
  4. Bogami bas je dooosta visi od KLE.
  5. Verovatno ce je prodavati odvojeno za 50$...
  6. Just a moment... WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Svidja mi se.
  7. Ovaj mi se svidja.
  8. Znam da smaram al baci koju fotku motora i ako imas snimak onako walkaround sa upaljenim motorom
  9. Radiator was soft aluminum fins and needs a guard asap!
  10. Zao mi sto nisam uzeo Tissot PRX dok sam bio u Svici Nisam tad bio fan ali za novce dobar sat.
  11. Ima takvih koliko hoces... Vec vidim klince paljevine kako pokusavaju da obaraju na koleno u saobracaju jer odakle im da plate termin na Navaku... Evo sta mu je odgovorio covek: ''Čovječe dodji kod mene u Hr idemo na Grobnik. Tamo si svakako sigurniji i tamo ćeš da učiš i vježbaš o tome o čemu pričaš. Na javnoj cesti kad tad najebemo. Usput. Još si zelen i ništa ne znaš.. Tek si zagrebao površinu. Ajd što lupetaš da li si svjestan da te prati mladi ljudi i pokušaće to raditi šta im pričaš dalje neću pisati. Frende dodji i idemo na grobnik. Ps ima da se Usereš kad vidiš kako se vozi.. Pa onda probaj to o čemu pričaš." Ja verujem da na tom Grobniku ima vozaca da ne bih smeo ni izaci na tu stazu da mi se ljudi smeju... Tipa ono daj da ja malo sviram posle SRV-a tako bih se osecao... Sto bas nije neki pristup jer nije sramota ne znati i hteti nauciti. Samo su mi odbojni likovi koje nista nije sramota i kojima je ego neverovatan.
  12. Brz oporavak zelim. Ne bi bilo lose da se ekipa iz BG i okoline skupi i poseti je kada bude bolje. Ukoliko naravno to zeli.
  13. Jbt svi imaju problema sa kolenima, ledjima itd. jedino ja muku mucim da mi m.da utrnu pa sam preradjivao sediste ali zna se desiti opet
  14. Nije ni zbog tezine a ni zbog toga sto pri stani-kreni greju u picku materinu :)...
  15. Ja sam razmisljao o tom Transalpu jer mi se svidjao od kako je izasao, a za nesto novije nemam pare. Al ona prvo nema tubeless a drugo poprilicno je tezak za neki offroad pogotovo pocetnika.
  16. The engine’s performance is a bit muted due to the KLE’s weight, so acceleration is modest in the lower revs, but power picks up above 7,000 rpm and roll-on performance is impressive once the motor is spinning. Sixth gear at 70 mph puts the engine at 6,100 rpm, but the high-revving twin can easily cruise at 80 or above. In fact, the higher you rev the motor, the smoother it spins. Because the KLE’s engine is a 180-degree parallel twin, you’ll experience some degree of buzziness throughout the usable rev range, more so here than in other models with this motor. The vibes first appear in the handgrips at about 4,500 rpm before visiting the tank sides and footpegs. The engine is counterbalanced and Kawasaki put dampers on the handlebar risers and footpeg brackets, but the rocking couple remains. It’s not uncomfortable, just annoying, and certainly something to consider since it’s the engine’s dominant characteristic. Second is the nasally howl from the airbox. Combined, they make the engine seem a little exasperated. A surprising characteristic of the KLE is its suspension calibration. It’s quite firm, and it seems to transmit as much as it absorbs. That’s not ideal for comfort, especially on potholed city streets or bumpy back roads, but it is good for handling since the fork doesn’t dive while braking and the chassis remains planted and stable while changing direction and fully leaned over. If you like a firmer ride, or perhaps weigh more than 210 pounds geared up as I do, it may suit you. If not, your only available adjustment is rear spring preload. A great thing about lightweight ADVs are the ergonomics — they skew towards full-size bike comfort. I'm five feet, 11 inches tall and the KLE has a relaxed rider triangle. I’d argue this might be the best small adventure-touring bike on the market — if you’ll actually be mixing some dirt or gravel into your outings.
  17. I meni je drago da su se pojavile bolje kamerice.
  18. Ja bih plako da mi padne
  19. Ovog decka su ispitivali ima li veze sa Rusijom itd.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja