Tako su za vreme korone svi poceli ici na Dunav ovde kod mene i praviti vikendice itd.
Kao da im je neko branio pre korone da borave u prirodi.
Cudan narod.
Pa dobro, video si ga i eventualno sedeo na njemu. Tek kada bi provozao i jedan i drugi onda se dobije prava slika.
Bogme ja bih GSa uzeo na keca i verujem da se bolje krivinari sa njim.
Afrika je prelepa ali po nekim korisnicima npr. Norden se vozi mnogo bolje. Pretpostavljam i 890.
Ona trkalica KTM preko snimka deluje bas vrh uradjeno.
Nova ekonomija: Gubitak NIS-a u 2025. godini 100 miliona evra – duplo veći nego što je firma objavila
N1INFO.RS
Naftna industrija Srbije završila je 2025. godinu sa neto gubitkom od 100 miliona evra, piše Nova ekonomija.