Danas nešto pre 16 časova, došlo je do teške saobraćajne nezgode na Banstolu na starom putu Beograd-Novi Sad.
U nezgodi je prema nezvaničnim informacijama, na licu mesta poginuo vozač motocikla.
Saobraćaj je obustavljen
Vecina su caci, zalepio sam jer se vecina dobija deo para od opstine.
Nema potrebe da se nadjes prozvanim.
A Novi Sad je nekada vazio za jedan od najjacih klubova i pravio najjace motoskupove, nekada i na Provali u Vajskoj a sada nista.
Verovatno cu na kraju godine prodavati motor, iako mi je koristan za obavljanje nekih stvari tokom godine posto imamo jedan automobil.
Resiti neke stvari pa onda drugi kada bude. I to verovatno novi, manji adv motor. Opremu cu ostaviti neka stoji.