Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7816
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Fasisticka stranka Srbije je protivzakonito pocela da ugrozava bezbednost saobracaja.
  2. Ma ne moz dobit.Prevara.
  3. Nije paradoks nego su videli koji se najvise prodaje, beli pa hajde da zaradimo jos love tako sto cemo ponuditi skuplju verziju isključivo u toj boji.
  4. Danas nešto pre 16 časova, došlo je do teške saobraćajne nezgode na Banstolu na starom putu Beograd-Novi Sad. U nezgodi je prema nezvaničnim informacijama, na licu mesta poginuo vozač motocikla. Saobraćaj je obustavljen
  5. Vecina su caci, zalepio sam jer se vecina dobija deo para od opstine. Nema potrebe da se nadjes prozvanim. A Novi Sad je nekada vazio za jedan od najjacih klubova i pravio najjace motoskupove, nekada i na Provali u Vajskoj a sada nista.
  6. Neki utisci do sada?
  7. Lepo je videti da jos ljudi deli isto misljenje i da to otvoreno kaze. Podrska.
  8. Ok iste su boje i sigurno je Versys 650, zbog lokacije sam mislio da je on. Al nebitno,neko svako vozi kako zeli.
  9. Meni su se uvek narkomani gadili. Nebitno koja je droga u pitanju.
  10. Upravo htedoh to reci. Pojacati testiranje na droge. Nove generacije su vise za drogu nego alkohol. A smrcu i stari.
  11. Verovatno cu na kraju godine prodavati motor, iako mi je koristan za obavljanje nekih stvari tokom godine posto imamo jedan automobil. Resiti neke stvari pa onda drugi kada bude. I to verovatno novi, manji adv motor. Opremu cu ostaviti neka stoji.
  12. Voze motoristi debelo preko ogranicenja. Samo slusam ove kod mene u selu kako voze... 150+ na izlazu...
  13. U redu, samo drugarski savet neka spusti gas, narocito tu.
  14. Vidim kolega ga bas cepa sa devojkom pozadi ovde po Novosadskom putu... Cesto ga preteruju ovuda kod Knez Petrola a opasna raskrsnica.
  15. Pa ne znam konkretno za njih, kazem da vecina jesu. Tako da me ne zanimaju ti susreti.
  16. Ne idem vise. A vecina su Caci svakako
  17. Ne kontam ljude koji seku krivine... ovo cak i nije neka krivina.
  18. Jel to porastao broj vozaca motocikala, upliv novih motociklista zbog povoljnih kineza ili nesto trece?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja