Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7816
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Na FB ide informacija da je u Kuli otkazan motoskup jer su podrzali studente i ne mogu da garantuju bezbednost ucesnicima. Koliko je istina?
  2. Pa procitaj, prvo kaze nije a dole jeste
  3. Znaci poserem se ja u AI.
  4. Jel za Bosnu potreban zeleni karton?
  5. CFMOTO 450 MT WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM CFMOTO 450 MT, 2024. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 1700 km, Kragujevac. Cena 5.500 € - Motori - Polovni Automobili
  6. Odgovara sigurno od dosta modela, nije ni po cemu specijalna poluga.
  7. Kad bi ovde kostao 3500e, retko ko bi vozio polovnjake
  8. Auuu, pa to bas ne deluje sigurno uopste Inace ko kaze da je Vojvodina dosadna, bas lepa voznja.
  9. Nista Gligo, gumica od dunstflase i vezi tu copavu dok ne stanes
  10. Bio malo obici njivu. Ide 139km/h u drugoj .
  11. Zato kazem, ne verujte patoloskom lazovu! Nedostatak motiva: Za razliku od ljudi koji lažu da bi izbegli nevolju ili ostvarili korist, patološki lažovi lažu iz navike i bez očiglednog razloga. Preuveličavanje stvarnosti: Često menjaju priče kako bi sebe predstavili u boljem svetlu, stvarajući lažnu sliku o svojim uspesima ili sposobnostima. Gubitak kontrole: Osoba ne može da zaustavi potrebu za laganjem čak i kada shvati da to može uništiti njene odnose sa okolinom. [1, 2, 3, 4] U psihijatriji se patološko laganje obično ne smatra posebnom dijagnozom, već simptomom drugih poremećaja ličnosti (npr. narcisoidnog ili antisocijalnog poremećaja).
  12. Sta se desilo? Vučić: Razgovori sa MOL-om ne idu dobro, ići ću u Tivat na samit EU - Zapadni Balkan N1INFO.RS Vučić kaže da pregovori sa mađarskim MOL-om o kupovini većinskog ruskog udela u NIS-u ne idu dobro i da nije preveliki optimista. Zasto je MOL pre par meseci na svoj sajt stavio da je kupac ili vlasnik NIS-a a to jos nije?
  13. Oboren motociklista u Pećincima, nisu poznati detalji ni stepen povreda
  14. ERROR: The request could not be satisfied WWW.ZIGWHEELS.COM KTM 490 uslikan.
  15. Ako bih vec stvarno na offroad avanturu onda bih radije iskesirao novi DRZ4 koji sada kosta skoro isto kao taj BMW. Ali razumem ja, imaju ljudi kesa, imaju i roditelji kesa da to kupe svojoj deci, BMW bedz, stajling, prica... Jasno mi je. Meni previse skupo za nesto sto i nije iz Nemacke.
  16. Ako je kod nas stvarno 8.790e, ne vidim kako bih ga uzeo npr. pored 800mtx-a, znaci nema teorije. Jedino da sam ogranicen A2 vozackom.
  17. Pre ce biti da sam udara od nju zbog malog klirensa.
  18. Tako da me interesuju više portali IPG, Motogume, Kemoimpex itd.
  19. Ma nije zbog guma...
  20. Od njih ni da je dzabe.
  21. Za mene bi Transalp bio top motor, za moje potrebe. Kao i 800mtx. Gabaritno i snaga. Ne treba vise.
  22. Kratko: koja je najbolja ONLINE prodavnica moto guma u Srbiji? Sta smatram pod najboljom: - najveci izbor - najsveziji dotovi - dobar lager
  23. Ako ti nesto znaci. Video je na spanskom ali ima auto-dub na engleski. Govori o razlikama izmedju 800 i 1000.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja