Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7809
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Pa sad zavisi, dosta njih se zalilo na udobnost sedista Bandita 650. A moje nije fabricko, preradjeno je da napomenem. Ne smeta mi ogibljenje, nije tvrdo. Mozda bi mi najvise legla druga koncepcija motora, jos uspravljeniji polozaj sedenja? ispravljenije noge u kolenima itd... Nemam pojma. Za novi ADV nemam love, pa cam ni jeftinog stroma xt. Inace, jos sam dovoljno mlad, da sam solo, zapicio bih sa njim na more bez problema.
  2. Najgori ljudi. Uvek sam mrzeo jebene skrtice.
  3. Ne volim ni ja te grebatore a narocito BOGATE grebatore kojima je zao nesto da plate a useravaju se od para
  4. Bas zbog klope da bih se zaputio negde, nema sanse. Dok sam isao bilo mi je bitno kakva je muzika i lokacija.
  5. Nego postavio sam video jer volim gledati te radove.
  6. Jeste potrosni samo sam ja set lanaca i lancanika furao po 30.000+ km bez zamene. DID. Osim lanaca, covek je naveo i lezaj kao i da se motor raspadao? Moglo bi malo detaljnije o tome, sta je tacno bilo sa motorom.
  7. Pa i ja bih mogao na 50, ali eto nedavno sam spicio do Zrenjanina od Plavne sa pauzom od 2 min Mislim da je i do treninga. Slabo vozim.
  8. Ma ok je meni GSR, lagan, prelako se vozi, proveren motor. Jedino malo ergonomski za moju visinu nije al izdrzi se
  9. Posaljes kod Srdjana da ti odradi. Mada ne moj ocekivati da ces onda moci 200-300km u cugu... Meni je to nekako normalno, nikad i nisam vozio udoban motocikl koji moze 200-300km bez da osetis.
  10. Cim oni odgovaraju EKSPRESNO na pretnje inspekcijom itd. znaci da nisu u pravu.
  11. Srecno. Sve mi se vise svidja Tenera.
  12. 36.414 Aufrufe · 22 Reaktionen | Oboren motociklista ispred Delta... WWW.FACEBOOK.COM Oboren motociklista ispred Delta Parka u Kragujevcu. Nije poznato njegovo stanje. Uviđaj je u toku
  13. Otisli momci iz Plavne. Nisam nikad bio u BL i Trebinju, moracu jednom.
  14. Zato se i drzim. Puno je tih rejsera koji su znali pa nisu vise sa nama.
  15. Rekordan broj poginulih i povredjenih ove sezone i sada sam trolcina jer coveku savetujem da se drzi ogranicenja? I ne znam zasto bi taj savet nekog pogadjao... Jel los savet, pogresan? To sto ja trolujem zajebantske teme to je drugo
  16. Ja postujem. Prebacujem ponekad za 10 - 15 na sat. Ako se desi nekad da ga izduvan to je lokalni prazni put. Postoji opcija ignore ako mislis da sam trol.
  17. Jos neki savet nevezan za kocenje: 1. UVEK vozi defanzivno 2. Drzi odstojanje vece nego sto drzis kada vozis automobil 3. Drzi se ogranicenja brzine.
  18. 99% sisica, bar je super jednostavno i jeftino za zameniti.
  19. Toliko sam se na pocetku moto karijere usrao i skoro pao zbog blokade zadnjeg tocka (zbog naglog pustanja kvacila pri saltanju nize) da sam skoro uleteo u kanal. Od tada imam strah da zestoko kocim zadnjom ako idem brze od 30-40 na sat. Da imam ABS, sigurno bih opustenije koristio... Ovako zadnja za panicno kocenje i specificne situacije. Ja vozim penzionerski, vozim u Vojvodini, mogu i bez kocnica Da vezbam do granica, nemam taj luksuz. Svaki pad i lupanje motora znaci vrv prodaju istog i odsustvo od voznje par godina...
  20. Da, ima ljudi ovde kojima je primarna zadnja kocnica... Kocim uvek prvo prednjom. Ukoliko je panicno kocenje, kocim sa obe ali i pri tome prvo prednja pa odmah zatim zadnja. Zao mi je sto nemam ABS i vise elektronike. Nadam se da na sledecem hocu pa da ne razmisljam o tome koliko stiskam...
  21. ABS bi te verovatno spasio. Kocis uvek prvo prednjom pa doziras i zadnju a nikada ne skaces nogom iz sve snage. Blokirao si tocak.
  22. Onda jednostavno ne probas kao sto nisam ni ja. Upalis, obilazis, pregledas sve, oslusnes, sednes, malo gas, signalizacija, gume, varovi, plocice i kupuj ili ne.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja