Jump to content

Moto Zajednica

misa-pei

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3402
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: misa-pei

  1. Dvorišta mog detinjstva... Zgrade u centru su imale obično osrednje očuvanu fasadu, ali su ta unutrašnja dvorišta i zgrade u njima bile u neuporedivo lošijem stanju. Često je moglo da se iz jedne ulice, kroz zgradu i dvorište, uđe u zgradu u paralelnoj ulici i tamo se izađe. Kao neka prečica. Koliko sam ih samo znao... A sad nema ni tih kuća, ni tih ljudi, ni tog mirisa, ni tog druženja. Hvala za lepo podsećanje.
  2. Nešto mi nije jasno oko flashsale: -da li moram da nađem negde (Fejs, Insta...) reklamu da bih preko nje ušao -da li mogu samo da "normalno" otvorim app ili uđem na Temu stranicu, pa da ukucam flesh -da li je svejedno da li se koristi app na tel ili komp. Skoro svako veče oko pet do osam uđem (tel) na Temu app, uvek mi kaže da je akcija završena i dalje mi nudi koješta. Ili mene Temu ne voli ni da vidi
  3. Jel ovo Suzana Mančić (iz najboljih dana)?
  4. A ovo nema relej? Sva struja za grejanje ručki ide preko kontakt brave? Ja bih ovo vezivao kao anlaser, sa kontakt brave na jak relej, pa nek "jaka" struja ide preko njega. A i reši se problem čačkaličara.
  5. Nema veze... Ispričaću ti jednom prilikom.
  6. @Vitta Sve hoću da pitam ... Je li to ona Samara iz priče? Samara, Buhara?
  7. Sve isčitah, ali mi ne pali nikako. Probam u neki minut do 8, kaže mi da je završeno. I koja je fora sa onim kreditima. Sve nešto kao osvojim 20, 30 000 din kredita, a onda me nešto munta. I koliko sam video, toga nema na kompu, samo na mobilnom. Ajde neko pojašnjenje, molio bih.
  8. Meni je po drugi put crko usisivač, onaj R2D2. Prvi put je u fabričkom pakovanju bio polomljen deo gde se ubacuje crevo, sad je crko prekidač. Oba puta sam telefonom reklamirao, došao je kurir da ga preuzme i za dva, tri dana sam dobio drugi. Ovaj put su zamenili za nov samo gornji deo gde je motor i prekidač. Kanta i ostalo je staro (moje). Više, bar za krupnije, ne ostavljaju pokvareni predmet. Mada su mi isto uradili i sa onim govnetom od bušilice. I nova je crkla za dva bušenja. Nisam imao volje više da se zezam.
  9. Vidi u Wobby. Imaju nosač, kao quad, za 500 kinti, pa možda možeš da iskoristiš kačenje sa kuglom.
  10. Baš sam uživao. Ove godine mi se izmaklo, ali dogodine se nadam da ću obići ove bajkovite predele.
  11. Podseti me što to beše ljubav
  12. @Satelis Obavezno, ma koliko da košta, epoksi odozgo. Ogledalo, neuništivo. Vredi svaku paru.
  13. Ne čitaš sve postove. Basted!
  14. U ovakvoj postavci već parkiranih, kratkih automobila, na toj strani bi još bahatije bilo da je normalno stao jer bi mu dupe virilo toliko da bi bilo skoro nemoguće proći kolovozom. S druge strane (divljeg) parkinga je ipak više dugačkih vozila, te ako je bilo upražnjeno mesto koje je i na slici slobodno, trebalo je da tamo stane i sve bi bilo u redu. Ovako je od dve štete (bahatosti) ipak napravio manju. Bar se meni tako čini. Više mi smeta (mnogo su bahatiji) onaj beli koji je parkiran na pešačkoj stazi i onaj crni ispred njega.
  15. Na ulazu u Ralju preko puta kafane Čair (Koliba nekadašnja), prave se četkice. Treba i tu pitati. Ja sam uzimao za neke bušilice i sl. Rade posao.
  16. Koliko se ja sećam, MZ jer imao odvojeno diodni most i regler. Imaš li diodni most?
  17. To mu je sledeće pitanje
  18. Očistiti masu i dovodni plus. Proveriti masu između motora i rama. Ako nastavi da se tako ponaša, izvaditi anlaser i očistiti ga. Ništa komplikovano. Moguće i da treba zameniti četkice. Svakako očistiti kolektor.
  19. Sporo vrti anlaser kad je skroz hladan? Ili vrti normalno, ali neće da sastavi? U prvom slučaju, prljav je i/ili ima lošu masu.
  20. Dovoljna je i rupica u izduvu ili posna smeša.
  21. Meni su Šin i King Keni na FZ750 stajali na zidu do 35. godine. Onda smo se preselili i ...
  22. Razmatramo Izvini Pablo, ali se namestilo
  23. Ma, ja kad piše dimenzija uzmem metar, pa razvlačim da vidim "uživo" koliko je Na to sam mislio. P.S. Mnogo mi je drago što smo se makar na kratko videli i upoznali u NS. Pozzzzz
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja