Jump to content

Moto Zajednica

Darko SB

Članovi
  • Broj tema i poruka

    625
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko SB

  1. U vreme kad sam vozio kineze jos uvek je bilo delova, a i ti kinezi su bili vrlo malo vozeni i relativno novi. Sa kinezima najlepse iskustvo, bez kvarova. Od skutera preko kroserice pa do copera. Skuterom presao 5000km za sezonu, turu od 700km u dva dana, par jednodnevnih tura od 300 do 400km, bez greski. Coperom u Bugarsku lagano bez problema. Ali svi su kazem bili relativno novi i kada sam kupovao nisu imali vise od 2000km na satu. Stare sad vec izakane ne bih kupio ni u ludilu, imaj u vidu da su zadnje serije Sprinta izasle 2010 godine, tako mi se cini, sada su vec stari 7+ godina, kroserice su 80% u raspad stanju, ipak moguce je pronaci odrzavan primerak.
  2. https://www.kupujemprodajem.com/Suzuki-GSF-600-s-41782704-oglas.htm?filter_id=104641022 Pozdrav ljudi, zna li neko nesto mozda o ovom primerku? Kako vam deluje ovako na slici?? Takodje, zanima me i ovaj https://www.polovniautomobili.com/motori/8963810/suzuki-gsf-600-bandit-s Nesto mi je taj tip motocikla zapao za oko, interesantan mi je i gsxf600 ...
  3. Nadam se da se nije defomisala, nisam je maknuo vec 4/5 meseci, stoji valjda uspravno u garazi, zaboravio sam na nju..
  4. Aktuelno!
  5. Ne znam za vas ali ja tesko da cu da docekam da menjam tablice, motor menjam bar 2 puta godisnje, auto sam samo jedan vozio 5 godina, inace menjam cesto... A tablice, godisnje kupujem po par puta heheeh
  6. Mnogo me nervira kad u oglasu za auto napisu tri puta uz naziv modela NOV NOV NOV, a star preko 10 godina. Pa dole dodaju, salonski, unikat, uvoz svica, org kilometraza (85 000), nepusacki, garaziran servisiran utegnut lickan mazen pazen a u pm

    1. Prikaži prethodne komentare  3 more
    2. miksamgm

      miksamgm

      stvarna kilometraza(ako je nekom toliko bitna) moze lako da se iscita malo kvalitetnijom dijagnostikom za odredjenu marku automobila.

    3. Jupiter

      Jupiter

      "Tebi mogu da kažem! Vidi slike, kao nov, unutra očuvan, limarija sija! Znaš koliko je prešao?! A?! 650.000!!! Ja ga odma' vratio na 120, naravno!" Alfa 147, crvena. Pre jedno 2 godine se dogodilo.

    4. GuMi5

      GuMi5

      Samo pravac broj šasije pa ovlašteni servis... pljuneš jedno 30-40€ i odmah znaš na čemu si. Kada je pregledan, šta je mjenjano bla bla... svaki auto do sada sam tako kupovao i nikada se pokajao nisam

  7. Ni ja, zvuci interesantno, dobrodosao i probaj ponovo da postavis slike Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
  8. U principu, x8 u odnosu na x9 je oslobodjen viska elektronike, manje potencijalnih problema. Leader agregat od 200cc se meni svidja jer je maksimalno jednostavan, pali preko bendiksa, obican karburator jednostavan prenos. U sustini ne tako puno potencijalnih problema, ako ubodes dobar slatko ces da se vozis jer su kvalitetni i pouzdani. Potrose od 3 do 5 litara na 100km. Po meni lose resena vodena pumpa pa obrati paznju da ne zveci i da mozda ne curi. Iz mog iskustva do sada vrlo je tesko naci dobar maxi skuter, pa bolje povedi nekog ko se razume bas.
  9. Vozio sam oko godinu dana pomenuti model sa Piaggovim agregatom od 200cc. Uzmimo da je bio u ok stanju, na otvorenom pri brzinama od 70 do 100km meni je trosio oko 3.3 do 3.5l. U gradu je znao dosta da popije, ali nikad preko 5.5l.
  10. Otisla Yamaha, idemo dalje
  11. Trazi malo navikavanja, meni se posle nekog vremena svideo, kocio sam levom samo punom slobodom, desnom samo kad zatreba uz levu, recimo ako do kraja pretisnem levu zadnji je blokirao dok prednji samo pomagao.. Korisno.. Na x-9 je radio savrseno, ujedno i naj bolje kocnice koje sam imao prilike da probam, na Burgmanu takodje.. Madison sad prvi put cujem da ima taj sistem, verovatno samo ta s250-tica, to je stariji model sa Yamahinim agregatom, Piaggova dvojka od 200 i 250cc nema integralni sistem kocenja, i da pridodam da su kocnice vrlo slabe, kako prednja koja je smesna tako i zadnja, ali zavrsavaju posao ako se na vreme koci Cudno mi je bilo recimo sto Majesty 400 nema integralni sistem kocenja jer je ipak klasa skutera, iako ima odlicne kocnice sigurniji mi je bio Burgman/X9..
  12. Hondica je odlicna za grad, ali ne potcenjujte taj maxi skuter od 400cc, na njemu je osecaj brzine skroz drugaciji, nema vetra i nema menjaca da se motor razdere malo da se oseti brzina, ja i ne primetim kad stignem do 120/130, oprema je itekako pozeljna, izvinite za offf
  13. Yamaha Majesty 400 2004god Ako nekog zanima 1500e,ja sam vlasnik, registrovan do septembra. Treba da se popravlja, trosi ulje. prednja guma je za zamenu.Ne dimi na auspuhu ali isteruje ulje na filter vazduha, kad se forsira u obrtaje i preko 120km istera ulje svuda, negde odozgo se sliva niz cilindar. Koliko imam uvid u cene, a u pitanju su novi originalni delovi iz Grcke, 67e karike, 47e dihtung, lanac 48e, gumice ventila oko 20/30e. E mozda je i sve riknulo ne znam. Ne lupa. platio sam ga 1650e plus prenos i reg, oko 1900e do sada za 4 meseca Mene presli, moze da se uvali ovako lagano ali necemo to da radimoooooooooo Pali i radi lepo. Sto se injection sistema tice za sada nema mane. Kocnice i amortizacija su odlicni. Stegnut. Plastike su ok, sem sto fali jedna od ispod. Prva boja. Ima bi xenone, tako je dosao. Aku je odlican. Nemam volju da popravljam, mozda je i neisplativo, mozda i nije skupo, u sustini nije otvarano niti je vozeno kod majstora tako da pojma nemam. A vozim ga svakodnevno i sada, zadnji put ulje doliveno pre 500km, doliveno preko maksimuma sada je na maksimumu. Ali kad se isforsira izbaci svuda gde moze. Probao sam jedan gsxf600 i nesto me vuce da promenim kategoriju. A lep skuter, lepo stoji
  14. Ludoooo
    1. Prikaži prethodne komentare  2 more
    2. Darko SB

      Darko SB

      Sashac-ov snimak ne smem da komentarisem, uzas, zalosno, meni je muka pripala sinoc. Zgadio mi se motor da mozda i odustanem zauvek od dvotockasa. Ja nikad nissam preko 160 vozio,nikad nisam sebi dozvolio da kupim brzi motor, jer znam sebe, volim da poteram,zato sam sebe ogranicim u startu, ali i 160 je i vise nego dovoljno za tragediju. A ove snimke i gledam zbog podizanje svoje svesti, gledam kakve su situacije moguce i sta moze da se zadesi sve. poznanik jedan, vozi era normalo u papucama...

    3. Darko SB

      Darko SB

      Kad mu rekoh da stavi kacigu i rukavice, cizme jaknu, kaze cuti tu ne malerisi mi. Sutra da padne ja sam kriv sto je pao. Nikad vise ni rec mu ne rekoh. To su takvi primerci, bez svesti, ne znaju sta mogu da naprave.

    4. amos011

      amos011

      Odgledao sam snimak, one pertle nisu od kacige nego od duksa, ne odobravam ovakvu voznju, protiv sam brzine da me ne shvatite pogresno. Rukavice? Jakna? Stitnici?....nema

  15. Ja vozim cele godine, radim kao kurir pa mi je skuter osnovno prevozno sredstvo,vozim i na minusu i po snegu, osnovna oprema je tucano urbano.. Zimi lanci Prosle godine sam vozio Madisona, tesko mi je palio kad ode bas u minus, za ovu sam spremio malog kineza..
  16. Darko SB

    T Max 530

    Tacno ne znaju sta ce vise.. A nas covek, izmislio yuga.. Sta na njemu da promenis hehee Sent from my D6503 using Tapatalk
  17. Ja sam probao sa tvrdjim oprugama, novim ferodama i obradom zvona i nista. Problem sam resio laksim rolnilicma. Vise mi ne trese pri polasku i imam dobar start i ubrzanje. Kod mene su bile 18 grama rolnice, isuvise teske. Po meni bi idealno bilo da se obradi zvono, promene ferode i stave rolnice od 12 grama. Sent from my D6503 using Tapatalk
  18. Nije nesto ali meni lepse bilo, ja se nisam mnogo potrudio, bukvalno 10 min heheheh
  19. Lepo Sale, sad vidoh da si spomenuo prednji blatobran, ja nista odvratnije nisam video, ako mi verujes, kad sam kupio motor, uvece sam ga dovezao kuci a ujutru odsekao branik, nisam mogao da ga gledam. Ima lepih da se kupe, ako ne bi da se trosis, samo taj odseci i nakaci naopako, lepse ce da bude..
  20. Pozdrav Sale, drago mi je da si opet na dva tocka Ja sam ga vozio pocetkom godine, bio sam zadovoljan, ok je motorce...
  21. Cist marketing, promocija i prodaja. Ja ne vidim ni svrhu njihovih rolnica, izmislili toplu vodu. Aj kvacilo i ne znam, ali ovi skupi sportski varijatori, daju bolje performanse, skuteri bolje ubrzavaju, zasto, pa stavili lakse rolnice i normalno da bolje idu. Imaju manje vibracija, zasto, pa na vecem obrtaju motor radi, jedan cilindar manje trese na vecem obrtaju. Sportski varijator od 200e isto sto i lakse rolnice od 30e. Moje misljenje, mozda gresim, ali ja se ne bih zaludjivao tim zafrkancijama, pa nije ovo skuter od 50cc pa da mora da se budzi da bi isao bolje.
  22. http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/110505-vikend-voznja-zlatibor-mokra-gora-tara/ U dva dana 700km. Kinez,150cc, vazdusar, isterao je tog leta 5000km. U jednom danu presao 400km do Golubca, Djerdapskom magistralom. Bez ijednog kvara. Ove godine kineski coper od 125cc, do Bugarske oko 300km u danu bez problema. Mene vise brinu ovi sa vodenim hladjenjem od prostih i jednostavnih vazdusara. Ako je ok samo teraj bez brige.
  23. Darko SB

    SJ CAM 4000

    Ima kopija, ja mislim da se podrazumeva da je u pitanju original?
  24. Kakvi, Satelis je car, ne pise gluposti i uvek je tu da pomogne savetima, svaka cast stvarno. Nista, resio sam da ga za sada ovako vozim, normalno kao i svaki do sada, samo cu voditi racuna da ne ostane bez ulja. Uglavnom ulje trosi samo kad krene u obrtaje, pa cu da povedem racuna. Stavicu na oglas, probacu sa nekom jacom cenom, lepo cu da kazem da trosi ulje pa toliko. Danas na poslu sa njim, lepo pali lepo ide sve super i ne prodaje mi se ali treba mi za put a ne za grad tako da ovakav meni ne vrsi posao. Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja