Jump to content

Moto Zajednica

Louis/Hein-Gericke/Polo dobavljaci

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Nis

Ma ljudimo nikako da ugodis , sedis kuci , vidis stvar na netu , cimnes Sekulu i posle nekoliko dana dobijes robu na kucnom pragu.

 

I opet naidje neko kome i to ne valja , strasno.

Sekula svaka cast druze !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Momci,svima jedno HVALA na izuzetnoj saradnji,razumevanju kad nesto kasni,strpljenju,cekanju i po dva meseca za neku stvar....Izvinjenje kad nesto ne stigne uopste.Ne zelim nikakve reklame,pohvaliti treba sve ljude koji donose robu bilo sa provizijom ili ne.Pa i mi cemo nekad uci u tu Evropu,a i ona doci kod nas.Pozdrav za sve,a poseban pozdrav za Nenada iz Kraljeva i da sto pre da sanira danasnji pad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Yamaha Tenere 3AJ

Momci,svima jedno HVALA na izuzetnoj saradnji,razumevanju kad nesto kasni,strpljenju,cekanju i po dva meseca za neku stvar....Izvinjenje kad nesto ne stigne uopste.Ne zelim nikakve reklame,pohvaliti treba sve ljude koji donose robu bilo sa provizijom ili ne.Pa i mi cemo nekad uci u tu Evropu,a i ona doci kod nas.Pozdrav za sve,a poseban pozdrav za Nenada iz Kraljeva i da sto pre da sanira danasnji pad.

E sad videh ovo :) , hvala. Nisam se nadao ovome. Naravno, tebi sve pohvale. Ali onu purudzbinu sam morao da odlozim, sta da se radi. Rane polako zarastaju, masina ide na lakiranje...

Jos jednom hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Definitivno je Bera  po meni jedan od najkorektnijih dobavljaca robe iz svih nama znanih i aktuelnih kataloga,,,,Louis... Polo ...itd...sa njim jako dugo lepo suradjujem i dosta sam ljudi uputio  na njega jer sam prvo : zadovoljan isporukom i utvrdjenim terminom isporuke a drugo za nedaj Boze neke stete u samom transportu covek mi zameni isti artikal bez pogovra! odmah iduce nedelje(2 puta su mi majmuni iz sitiexpresa polomili )takodjer se moze zameniti za vece-manje recimo jakna mala ili kaciga itd....ja mu licno samo dam kataloski broj na mail i navedem katalog iz kojeg narucujem a i salje mi sve nove kataloge za tekucu  godinu tako da sam uvek u toku sa nvitetima ,mada imamo svi minternet al opet je lepse kada uzmem uz kaficu katalog  :D :Dpa natenaneeee

adresa Bera Djerdja  mail: bera@adacity.net

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Definitivno je Bera  po meni jedan od najkorektnijih dobavljaca robe iz svih nama znanih i aktuelnih kataloga,,,,Louis... Polo ...itd...sa njim jako dugo lepo suradjujem i dosta sam ljudi uputio  na njega jer sam prvo : zadovoljan isporukom i utvrdjenim terminom isporuke a drugo za nedaj Boze neke stete u samom transportu covek mi zameni isti artikal bez pogovra! odmah iduce nedelje(2 puta su mi majmuni iz sitiexpresa polomili )takodjer se moze zameniti za vece-manje recimo jakna mala ili kaciga itd....ja mu licno samo dam kataloski broj na mail i navedem katalog iz kojeg narucujem a i salje mi sve nove kataloge za tekucu  godinu tako da sam uvek u toku sa nvitetima ,mada imamo svi minternet al opet je lepse kada uzmem uz kaficu katalog  :D :Dpa natenaneeee

adresa Bera Djerdja  mail: bera@adacity.net

 

 

Ma swe je to ok, ALI nisu za swe bash iste cene kao ni prowizija! Da napomenem da ne goworim o dotichnom Beri (nikad ni wido ni chuo choweka!) wec inache shta se ponekad deshawa. Meni se deshawalo kad odem lichno kod lika, pitam za prowiziju i odgowor je tipa 20posto. Istog tog sam zwao telefonom posle mesec dana i rekao 10posto?!?! I ja onda kapiram, poshto stwarno izgledam mladoliko da je lik hteo da me zawrne rachunajuci na moje "neiskustwo" i neinformisanost?! >:(

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Ovaj Sekula je cudo od coveka, nasao je i dovukao mi iz LOUIS-a nemoguce stvari, u rekordnom roku poslao brzom postom, i odavno nisam ovako slatko sa osmehom pazario nesto  :)

 

Moja preporuka za Sekulu iz sve snage, ma covek je bolji od DHL-a  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

O Sekuli dosta toga lepog napisano ovde. :)

Da se i ja malo umesam (zaprska u svakoj corbi) i da podelim sa vama jedan Sekulin gest koji me je dirnuo.

Narucim ja preko Sekule neku robu iz Louisa(prvi put do sada) SMS-om. Sekula mi odgovara da cu robu dobiti za 15-ak dana i da nesto sa spiska se, najverovatnije, prema njegovim informacijama prodalo. Informisem ga da na severu Kosova ne funkcionisu razne dostavne Express sluzbe. Nema problema preko poste cemo...

Posle 12 dana (dakle u roku) javlja mi da je roba stigla, ali da zbog eventualne carine na "administrativnoj liniji" (koji grozan naziv za granicu) nece da na paketu oznaci vrednost otkupnine, nego da mu ja uputim novac na adresu. On ce odmah da mi pozalje paket, a ja sam obecao da cu istog casa otici u postu i uplatiti sumu koju SAM JA OBRACUNAO da treba da se plati.

Dakle, imao sam kod Sekule puno poverenje da cu mu platiti, iako se nikada nismo upoznali niti me zna niti poznaje. Po dogovoru meni paket stize sutradan od slanja (neobicno brzo za Kosovo). Dakle Sekula je poslao robu, bez provere da li sam uplatio, na moju rec.

Kada sam dobio robu, video sam da je stigao artikal, za koji sam mislio da je prodat, i zbog kojeg sam Sekuli uplatio manje nego sto je trebalo. Odmah odlazim do poste i uplacujem razliku, da ne bih prokockao poverenje koje mi je Sekula ukazao.

Nadam se da cu jos da narucujem iz Louisa preko Sekule, a nadam se da cu i da ga upoznam, da ispunim obecanje o ispijanju duplog pica-na moj racun.

 

Ovo za mene nije reklama vec moje lepo iskustvo :)

 

P.S. Ufff kolika poruka ispade ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: atar Stare Pazove

Molim za pomoc. Kako da na POLO sajtu nadjem odredjene artikle na osnovu njihovih kataloskih brojeva. Imam brojeve (Best.Nr.) proizvoda ali ne mogu da dodjem do proizvoda. Ne znam gde se pretrazuje. Ne znam nemacki i sve se vrtim u krug.  Ako moze neko da nadje konkretan link.  Louis je pretragu odlicno odradio, ali POLO je bas zakazao.

 

Molim moderatore da izbrisu ovu poruku - resen problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Meni Bera poslao pločice (po više nego korektnoj ceni), a uz njih Polo katalog za 2009-u. Uz ovakve stvari postajemo gori kupoholičari od žena. Navadi me na bombone, 'bale ga one!  :) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Bera je kralj, narucio sam maleni delic za Stroma, a covek me je uredno obavestavao o toku moje posiljke i kad je postar doneo po ceni kostanja iz TOURATECH kataloga moju sitnicu u ogromnom paketu, prijatno sam se iznenadio kad sam ga otvorio i unutra nasao 2 razlicita TOURATECH kataloga i jedan POLO katalog  :)

Tri put ura za Beru  ;) a kad me ovako ljudi prijatno oduseve dobijem zelju ko zena da narucujem i ono sto mi ne treba  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

I ja sam dobio od Bere u roku od 3 dana Louis 70 tank torbu i 3 kataloga: Louis, Polo i Auner...sad sam u dilemi...sir-kobasica-sir-kobasica ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Indjija

Da se i ja pridruzim pohvalama SEKULI.

 

U roku deset dana mi stigla jakna i pojas, sa sve popustom i cenom iz kataloga (sa sajta).

Sve je bilo kako smo se dogovorili, a placanje po isporuci.

 

Svaka cast Sekula i samo nastavi tako!

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Jos jedna pohvala za Sekulu. Upravo mi je stigla reflektujuca folija i Probiker Active patike. Sve je bilo onako kako smo se dogovorili.

 

Hvala Sekula.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

da se i ja pohvalim tj da pohvalim naseg dragog dobavljaca iz Louis-a... Sekulu.. stigla roba u vrednosti od 420e, vrlo zadovoljan ...svi brojevi koje narucih pasuju..cak bolje nego da sam probao ...jedino naocare pazarih bezeveze tj uopste mi ne stoje (do duse izgleda da ipak sluze svrsi tj sve se vidi  ;D al opet neduva  ;) ) tako mozda samo one idu na dobos po istoj ceni po kojoj i platih.. u prilogu sve sto sam uzeo...

20412104 140e kaciga ..drzao je nekih 20min na glavi i izgleda da je ok..malo zulja al reko dok ne legne sve kako treba

20885605 35e  kombinezon za kisu (odgovara 100% al sam ipak malo presirok u ramenima za ovaj broj, mada bez jakne savrsen)

20330704 35e kaciga tj slem od hroma..imam sacenu glavu na temenu i garantovano pri vecoj brzini ima da mi se dize ;D ..mozda ide na dobos

10025359 35e takozvana tunelka za moj xciting ..ovo sigurno nece ici na dobos tj prodaju ;)

50462102 20e ovoga nije bilo (kako Sekula kaze sve sto picinje sa 5-icom tesko da ce moci da se dobije

10032919 15e upaljac - ovo jos nisam namontirao al mozda kasnije vise o tome

20562604  8e  neki mozda wind protection za kolena ...nisam ih probao da li sluze svrsi al sigurno bar malo pomazu

20016107 80e naocare ...uh za ovo sam se mozda zajebao i preplatio..izgledaju super al nekako mi se cini da mi ne stoje..mozda na prodaju

20531454  80e pantalone...moram malo definitivno smrsati u struku al su taman( takoreci pucaju ;D )

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Smederevo

Prvi put naručio od Sekule, rok bio dvadesetak dana. Iskreno, mislio sam da me je zaboravio, pitam ja u subotu radi reda kad će, šta će, kad kaže Sekula stiže to na adresu u utorak. Dobio sam danas paket kao što je i obećao.

 

Svaka čast i sve pohvale za Sekulu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR800F

Evo i ja da pohvalim Sekulu, danas su mi stigle torbe za motor, zmigavci i uticnica za 12V, sve po cenama iz kataloga (sa popustima)... Svaka cast!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

... svi ste dobili jedino ja ne  :'(     ....  e da ko donosi to uopšte i jel se plaća u dinarima ili evrima ? 

p.s. prvi put sam naručio i to kod Sekule, kad ne prodje ni 3 dana eto već stiže poruka da je poslao deo porudžbine  ;D   još samo da čujem zvonce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

ljudi jel može odgovor da ne cimam coveka zbog gluposti a i da sutra ne blejim ceo dan kući  .... jel to pošta donosi ili neka kurir služba ...  ako je pošta onda oni ostave onaj papirić da se ode lično ako te ne nadju ?  ili ne ...        ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

ljudi jel može odgovor da ne cimam coveka zbog gluposti a i da sutra ne blejim ceo dan kući  .... jel to pošta donosi ili neka kurir služba ...  ako je pošta onda oni ostave onaj papirić da se ode lično ako te ne nadju ?  ili ne ...        ???

ako niko nije kuci,AKS kurir nazove telefonom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja