Jump to content

Moto Zajednica

Louis/Hein-Gericke/Polo dobavljaci

Recommended Posts

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

A šta se napiše u SMS-u Sekuli? Louisov broj i opis?

 

Ja napisem samo broj i u zagradu stavim cenu da covek zna okvirno. Sigurno sam 10ak puta porucivao i sve pohvale!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 815 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Sekula je flash, danas mu porucis i vec za par dana imas  :).

 

Ja sam se bio zbunio prvi put "reko da ti posaljem prvo pare itd..." on: "ma jok..." lol  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Sekula je flash, danas mu porucis i vec za par dana imas  :).

 

Ja sam se bio zbunio prvi put "reko da ti posaljem prvo pare itd..." on: "ma jok..." lol  :)

 

I ja sam mu ponudio da mu prvo posaljem kes ali je odgovor bio isti. Jos od svojih para kupuje bez provizije. Bilo me sramota jer se cak i ne poznajemo, ali ima vremena za upoznavanje i nadam se da cu mu se makar nekako revansirati. Jednom recju SUPER SEKULA.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Sinoc narucih neku robu od Sekule. U razgovoru mi je rekao da mu SMS-om posaljem sta zelim da mi donese i da ce to da mi posalje (ako kupi) za 10-15 dana. Ja sam napisao naziv robe, best number, cenu, svoju adresu. Odmah mi je potvrdio prijem poruke.

 

NASTAVICE SE... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Beograd

Sekula je flash, danas mu porucis i vec za par dana imas  :).

 

Ja sam se bio zbunio prvi put "reko da ti posaljem prvo pare itd..." on: "ma jok..." lol  :)

 

I ja sam mu ponudio da mu prvo posaljem kes ali je odgovor bio isti. Jos od svojih para kupuje bez provizije. Bilo me sramota jer se cak i ne poznajemo, ali ima vremena za upoznavanje i nadam se da cu mu se makar nekako revansirati. Jednom recju SUPER SEKULA.  :)

 

Druze, nema potrebe da te bude sramota jer on to ne radi tebi za dzabe. Kasira on lepu proviziju od 19% za povrat poreza ;).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Druze, nema potrebe da te bude sramota jer on to ne radi tebi za dzabe. Kasira on lepu proviziju od 19% za povrat poreza ;).

 

Pa ja neznam nikog vise da hoce za te pare da se iscima i da ti nesto donese i iz prodavnice na cosku ovde :D...i jos donosi i stvari sa popustom... Koliko ti jos znas ljudi (da se bave bilo cime u Srbiji) da ce tako nesto da urade?

I cimanje je to, stalno podnositi racune i uzimati natrag pare, davati svoje pare, rizikovati da li ce taj sto je narucio da uzme, ici u radnju i narucivati...Ja te pare sto on uzme (ako uzima) gledam kao simbolicnu nadoknadu za utroseno vreme/trud sto mi je to doneo...

 

Kamo srece da ima jos takvih ljudi u ovoj Srbiji.

 

VELIKI POZDRAV I BRAVO ZA SEKULU!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Ovako.

Problem mi predstavlja kisa kada vozim. tada dosta sporije vozim i kaplice ostaju na kacigi, tako da mi to mnogo smeta.

Receno mi je da ima da se kupi "brisac" koji se stavlja na kazirst i da sa jednostavnim pokretom prsta preko kacige se obrise vizir.

Takodje mi je receno da to ima u Louis-u, pa me zanima da li mozda neko zna sifru?

Hvala!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Ovako.

Problem mi predstavlja kisa kada vozim. tada dosta sporije vozim i kaplice ostaju na kacigi, tako da mi to mnogo smeta.

Receno mi je da ima da se kupi "brisac" koji se stavlja na kazirst i da sa jednostavnim pokretom prsta preko kacige se obrise vizir.

Takodje mi je receno da to ima u Louis-u, pa me zanima da li mozda neko zna sifru?

Hvala!!!

 

Jel ovo?

 

20018000 par 3.95e

 

post-114-1287901781686_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 815 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Ova fora sa "prstom birsacem" mi deluje budjavo, ako je jaca kisa morao bi non stop da brises, ne deluje bas zahvalno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

@Ernesto

 

Hvala za sifru i za savet.

 

Bas ti hvala!!!

 

 

Za hvala nema nishta  ;D

shalim se samo uzivaj!

 

ps malo 'ladno   :D

 

Znas kako se kaze....

 

>>Meni puna kuca hvala<<

 

Pivo imas, naravno. To je nepotrebno da se prica!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Sekula je flash, danas mu porucis i vec za par dana imas  :).

 

Ja sam se bio zbunio prvi put "reko da ti posaljem prvo pare itd..." on: "ma jok..." lol  :)

 

I ja sam mu ponudio da mu prvo posaljem kes ali je odgovor bio isti. Jos od svojih para kupuje bez provizije. Bilo me sramota jer se cak i ne poznajemo, ali ima vremena za upoznavanje i nadam se da cu mu se makar nekako revansirati. Jednom recju SUPER SEKULA.  :)

 

Druze, nema potrebe da te bude sramota jer on to ne radi tebi za dzabe. Kasira on lepu proviziju od 19% za povrat poreza ;).

Klasicno zabadanje nosa gde mu nije mesto.POVRAT POREZA JE 12%.A sta mislis koliko se napravi rashoda?Mogao bi doticni da se provoza sa mnom do Beca,kupi robu,uzme racun,overi kod madjara,dodje na nasu carinu,posalje ljudima i uzme dodatnu proviziju na svoju uslugu.PS.imaces gratis povratnu kartu u BUSU i spavanje u Becu,i hranu

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Sta se uzbudjujes Sekula ;) Raznih ljudi ima... Iskuliras i nastavis dalje, kad bi se za svaku glupost nervirao ostario bi mlad. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 '99

Samo reci hvale za Sekulu... A to koliko se ugradjuje, kolika je zarada... Ja kad odem kod frizera, ne pitam ga koliko placa rentu, pa koliko placa slatku malu sto mi pere kosu, pa makaze.. struju... vodu... Platim brate koliko kaze i to je to. Ako dodjem opet -  znaci da je opravdano ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 815 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Iskreno, ja se za 12%, neka je i 20% ne bih cimao, tako da hvala mu sto uopste donosi i jos po ceni koja je tamo sa sve popustima. Ja sam vise nego zadovoljan. Moze da je dobija i besplatno sto se mene tice, jer je on donese za cenu sa sajta.

 

pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Sve je OK.Provizije me nerviraju.Reketiranja po granicama preko glave.Vise bi voleo da svako moze da ode do Louisa i uzme sta mu treba.Imao bi vise putnika u autobusu,i naravno vecu platu.Od svih samo pohvale za sve dobavljace.Mora biti i propusta,ali u hodu sve se ispravlja.A doticni gospodin nek se zapita kolko robe koju donesem,bude preprodano uz te famozne provizije.Razmisljao sam da krenem i ja sa provizijom,kao i svi drugi,ali odustao sam.Nikad se nisam reklamirao ni na jednom mestu.Sinoc sam hteo forumase da malo upoznam sa RESTPOSTENIMA i slicno,ali kad sam video da je to prebaceno u PRODAVNICE,molio sam sve redom da izbrisu temu.  Veliki POZ svima. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Brate nemoj da se nerviras bez razloga jer nas ima svakakvih. Ima ljudi kojima ces nesto pokloniti a oni ce i tom poklonu da nadju manu. Kapiram da ni niko nije hteo da te uvredi, ali je na zalost ispalo tako. Tako je to kada se pise i ponekad napisano dobije totalno drugo znacenje, nego da se to reklo jasno i glasno. Ja ti se jos jednom zahvaljujem i najavljujem jos neku porudzbinu, naravno ako su porudzbine jos uvek dozvoljene?!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: ZR - NS

Citiracu sam sebe:

Kao da vozi avion a ne bus, ko zmaj. Eh da je takvih vise u Srbiji gde bi nam kraj bio :)

Sve pohvale za Sekulu, i svaka preporuka.

I hvala mu sto mi je ugrabio bocne torbe na popustu!!! , iako vise nema louis-ove t.torbe ja sam i sa ovim presrecan....

 

Kome ne odgovara ne mora da narucuje tako da se oko toga ne treba cimati, od naseg hvala Sekula nema nista... Ali zato mi sto smo pokupovali dobre kacige na snizenjima od 50% treba da mu se nekako oduzimo (kako drugacije nego lepo HVALA SEKULA) jer glava je ipak samo jedna... Nije isto kad zveknes sa kacigom od 100+ evra i kacigom od 200-300e koju si platio 100+evra.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja