Jump to content

Moto Zajednica

Louis/Hein-Gericke/Polo dobavljaci

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd - Vrčin

ne znam da li je neko već napisao ali nije važno evo jednog vrlo pouzdanog dobavljača za robu iz LUISA i to bez provizije ali i bez popusta šalju brzom poštom,a to je MOTO BUNKER  iz horgoša tel 024/792-304

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova

Ako nije problem da mi neko napise kako se taj Sekula zaove na forumu... Pretrazivao sam clanove ali ne verujem da su to te Sekule...

Moze i neki njegov telefon, pa da ga pozovem radi dogovora!

Moze i na pp.

Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: atar Stare Pazove

Za Auner opremu kontaktirajte Beru sa ovog foruma. Danas mi stigla Fisher jakna sa protektorom. Bera je za svaku pohvalu, korektan i sve rokove je ispostovao. Nije skrt na savetima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Par promena

1.Sve porudzbine uz avans od 50%,adresa Vam stize SMS-om

2.Rokovi isporuke 10-15 dana

3.Porudzbine iskljucivo nakon tel.kontakta.

4.BEZ ONOGA -OVDE ......SA BJB.

izvinjavam se svim dosadasnjim korektnim na saradnji,ali ovo su me primorali koji misle da je Louis u Sapcu.Ne zelim da pojedinci zloupotrebljavaju BJB.

Jedan Bane narucio pre 12 dana lanac i filter.Nakon sms-a da javi adresu,covek javlja da je kupio lanac.Evo i njegov broj 0612265122.Bilo je jos takvih,ali necemo ih prozivati.Toliko,i tek sad shvatam prednost one famozne PROVIZIJE.Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Par promena

1.Sve porudzbine uz avans od 50%,adresa Vam stize SMS-om

2.Rokovi isporuke 10-15 dana

3.Porudzbine iskljucivo nakon tel.kontakta.

4.BEZ ONOGA -OVDE ......SA BJB.

izvinjavam se svim dosadasnjim korektnim na saradnji,ali ovo su me primorali koji misle da je Louis u Sapcu.Ne zelim da pojedinci zloupotrebljavaju BJB.

Jedan Bane narucio pre 12 dana lanac i filter.Nakon sms-a da javi adresu,covek javlja da je kupio lanac.Evo i njegov broj 0612265122.Bilo je jos takvih,ali necemo ih prozivati.Toliko,i tek sad shvatam prednost one famozne PROVIZIJE.Poz

 

E pa Sekula to nisu ljudi to su .......................................

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: YAMAHA FZS 1000

Par promena

1.Sve porudzbine uz avans od 50%,adresa Vam stize SMS-om

2.Rokovi isporuke 10-15 dana

3.Porudzbine iskljucivo nakon tel.kontakta.

4.BEZ ONOGA -OVDE ......SA BJB.

izvinjavam se svim dosadasnjim korektnim na saradnji,ali ovo su me primorali koji misle da je Louis u Sapcu.Ne zelim da pojedinci zloupotrebljavaju BJB.

Jedan Bane narucio pre 12 dana lanac i filter.Nakon sms-a da javi adresu,covek javlja da je kupio lanac.Evo i njegov broj 0612265122.Bilo je jos takvih,ali necemo ih prozivati.Toliko,i tek sad shvatam prednost one famozne PROVIZIJE.Poz

Zao mi je sto ima takvih ljudi, ali i sa ovim uslovima neces se mene tako lako resiti.Cekam od jutros aks da donese nolanku za zenu.Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Par promena...

 

Ispravno ;)

 

Ko nije radio sa ljudima, ne moze da pretpostavi na sta su pojedinci spremni >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

Sekula druže, ti si jedan od najkorektnijih ljudi sa kojima sam trgovao i potpuno je neverovatno kakvih sve likova ima ???. Ako treba, dajem 100% para unapred, jer imam potpuno poverenje i najbolja iskustva sa tobom, a pored toga nismo imali ni jedan jedini problem za skoro 1000 evra opreme do sada!

Ko hoce-hoce, ko neće-ne mora, a ko ispali-njemu na čast i ignoracija sledeći put i to najstrašnija!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12242 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Vidiš Sekula, ne bi bilo loše  da ovde napišeš šta imaš "na lageru" kao posledicu takvih neodgovornih naručilaca, verujem da bi se to brzo rasprodalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: ZR - NS

Sekula i ja sam za 100% placanje unapred, burazer je prezadovoljan sa RSI-jem (ne izlazi iz nje  ;D) a ja cenom 50% manjom ;D. A kupovina preko tebe je bolja i srecnija nego kad odem u prodavnicu po hleb....

 

Samo napisi kako ce se uplacivati pare unapred?

Mislim da bi bilo lakse da otvoris racun u banci koja ima online proveru stanja (a i svi uglovnom salju sms-ove) i cim neko uplati pare, mozes lako da proveris... Nego da se pare salju kurirskim sluzbama...

Ja sam samo dao predlog (nemoj ni slucajno da mislis da ti nesto pametujem  ;))

 

Kakav god bude nacin placanja, ja cu i dalje kupovati preko tebe  :)  ;)..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

Mislim da bi bilo lakse da otvoris racun u banci koja ima online proveru stanja (a i svi uglovnom salju sms-ove) i cim neko uplati pare, mozes lako da proveris... Nego da se pare salju kurirskim sluzbama...

 

To bi bilo divno, al' nam Dinkić ne da!  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: CBR 900 RR Fireblade
Vidiš Sekula, ne bi bilo loše  da ovde napišeš šta imaš "na lageru" kao posledicu takvih neodgovornih naručilaca, verujem da bi se to brzo rasprodalo.

 

Upravo tako! Sve ce se to prodati...

 

Narucivao sam kod Sekule i spremam jos jednu porudzbinu i naprosto ne mogu da verujem kako su ljudi nezahvalni...

 

Covek em radi bez provizije, em salje robu U REKORDNOM roku (em sam konkretno ja zabrljao nesto prilikom  porudzbine, sto je Sekula uspesno ispravio), i jos neko ima srca da prevari coveka... Pa ne radi on sa bombonama... Kakvi su to ljudi... :( :(

 

I ja cu dalje kupovati kod tebe bez obzira na nacin placanja...

 

Mada se ne slazem za placanje unapred jer ce ti to oterati dosta potencijalnih musterija... Zasigurno...

 

Ovo pola-pola zvuci sasvim korektno, ko je neozbiljan - ne mora ni da narucuje!

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Sto se mene tice ja cu i dalje saradjivati sa Sekulom, jer se dobitna kombinacija ne menja. Sto se placanja tice, to nije nikakav problem, jer kada sam prvi put narucivao od Sekule, ja sam insistirao da platim pa da mi on donese robu, ali je on to odbio. Koliko vidim, na zalost, taj njegov super gest, je neko uspeo da iskoristi i napravi mu problem, neka mu je na cast i junacki obraz.

 

P.S. Sekula ocekuj u narednih par dana jos jednu porudzinu za mene. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Arilje

Jel' moze Sekula ili neko ko je saradjivao sa njim da me obavesti: Kakva je situacija ako recimo narucim jaknu, pantalone, pa ne daj Boze, omasim velicinu?  Posto su u pitanju malo skuplje stvari, jel' moze to recimo da se posalje Sekuli nazad (o mom trosku naravno), pa da on zameni u Louisu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Jel' moze Sekula ili neko ko je saradjivao sa njim da me obavesti: Kakva je situacija ako recimo narucim jaknu, pantalone, pa ne daj Boze, omasim velicinu?  Posto su u pitanju malo skuplje stvari, jel' moze to recimo da se posalje Sekuli nazad (o mom trosku naravno), pa da on zameni u Louisu?

 

Ajd sačekaj Sekulu za svaki slučaj, ali ja sam 95% siguran da ne može.Nažalost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja