Jump to content

Moto Zajednica

Louis/Hein-Gericke/Polo dobavljaci

Recommended Posts

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Горњи Милановац

Лепо ти је човек одговорио на питање .

А ти га стави и на кацигу ако хоћеш .

 

ЛИ=линкс , лево

РЕ=рехц , десно

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Zadnje vreme pojavljuju se neki novi dobavljaci iz Louisa.Oglasi idu tipa ISPORUKA ZA 24 sata.Slucajno su to ljudi iz mog okruzenja.Moje ime ogradjujem od njih,a svaku zloupotebu i pozivanje na mene,reagovacu.Ja ne radim preko oglasa,vec iskljucivo na preporuku.Za tri godine nije bilo prevara,radili smo,i saradjivali.ROKOVI ISPORUKE SU 10-AK dana.U Louisu sam svaki ponedeljak i cetvrtak.U prodavnici nema sve na stanju,i da bi dobili vasu porudzbinu kompletnu,porucujem sve i da bi stiglo u prodavnicu potrebno je 4-6 radnih dana.Znaci,od 24 sata ili 72,nema nista.Svaki vas SMS u roku od 2 dana je u Louisu porucen,i cekanja mora biti.Subotom AKS ne prima posiljke,a to znaci dodatnih 48 sati cekanja.U Austriji sam dostupan na tel.+436802167602.I da upozorim pojedince da Sekula moze na popuste Louisa dati i dodatni popust od 12 % na sve isporuke,ali za 24 sata robu nisam u mogucnosti da donesem,a ko jeste neka radi.Poz svima  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

...Sekula moze na popuste Louisa dati i dodatni popust od 12 % na sve isporuke...

 

Ne razumem?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

...Sekula moze na popuste Louisa dati i dodatni popust od 12 % na sve isporuke...

 

Ne razumem?

Moze ali netreba dovoljno je to sto nam roba u kratkom roku stigne po redovnoj ceni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Arilje

Do sada sam kod Sekule porucio dva puta. Oba puta sve korektno i profesionalno, cak i za dve majice koje nisu imale na stanju, zapamtio i poslao naknadno. Svaka preporuka za coveka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

evo i ja da se pridruzim i iznesem iskustvo sa Sekulom

 

poslao narudzbinu na private mail u vrednosti od 350e, dobio robu za 15tak dana bez i jedne greske, sve sto je bilo na popustu u trenutku narucivanja je proslo glatko ;)

 

btw...culi smo se i telefonom, ne da je opusten lik i gotivan nego prosto da ga pozelis za prijatelja sto nam on zapravo i jeste ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 815 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Sekula mi je par puta donosio stvari i bio je vise nego korektan! Ne znam gde bi nam bio kraj kada bi takvi trgovci svi ovde bili.

 

Sa berom sam se jednom bio cuo jos ranije, tj. kada sam prvi prvi put hteo nesto da porucim (ali toga nije bilo na stanju) i takodje je bio korektan, secam se da je i zvao tamo da proveri da li imaju na stanju.

 

U svakom slucjau pozitivna iskustva, preko Sekule sam par puta uzeo i malo je reci da je vise nego korektan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Samo jedno malo obavestenje!

Zamenu robe greskom narucene,a posebno KACIGA,ne radim.Proverite pre porucivanja,i velicinu,i boju.Ako niste nesto sigurni,pokrenite temu,cujte misljenje nekoga ko je imao iskustva,ili kontaktirajte mene,i sigurno ce biti reseno.VEC IMAM DOVOLJNO OSTECENE ROBE,i moja dobra volja se ne isplati.Kurire interesuje kako da uzmu postarinu,a da li je roba adekvatno spakovana,postane moja briga.Hvala na razumevanju,pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

Ja saradjujem sa Sekulom vec dugo vremena i nikada nisam imao nekih problema,evo sad cekam da mi stigne tank torba i par stvari kojih nema kod nas tako da sve u svemu sve preporuke

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Od Sekule sam narucila brdo stvari i NIKADA nisam imala problema jer covek ispuni sve sto kaze!

Sve pohvale za njega i naravno svaka preporuka!

Pozdrav Sekula!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Opet ja.MALO da se organizujemo za leto 2009.Vase porudzbe mozete slati sve do 25.jula da bi roba stigla oko 5.avgusta.Nakon toga sledi manji odmor,SMS-ove mozete slati,ali prvi odlazak u Louis je 24.avgusta.Znaci,sve sto se poruci do 15,moze se ocekivati oko 24,i dalje sve po starom.O svemu ce biti jos reci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Sekula je jedini koji je bio posten prema meni! Ako nesto iz porudzbine ne stigne stize za 10ak dana ali bez postarine! Od mene sve preporuke!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd-Mirijevo

Ajde sada 2 glupa pitanja ;):Da li su sifre i artikli sa sajta www.louis.de relevantni tj. da li te sifre saljemo Sekuli?Jel sam ja dobro procitao ili provizije nema?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Padina
  • Motocikl: Yamaha MT-03

A stvari kao sto su:migavci,bisage,nosaci bisaga jer su u katalogu cene po komadu ili u paru????? ::)

Ja sam kupovao RETROVIZORE a cena pise 19e ali samo DESNI ili LEVI... Znaci zajedno 38e...

Ako ti nesto pomoglo ovo.... Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Jos jedna pohvala za Sekulu. Covek je robu isporucio u roku bez provizije, sa vazecim popustom. Cak je i smanjio cenu za 2 evra i zaokruzio na 90.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Stize i godisnji odmor.Do 1.avgusta stizace roba koja je porucena sa danasnjim danom.Pauza ce biti do 15.avgusta.Zatim slede porudzbe,a prva isporuka krajem avgusta.OD 15.AVGUSTA,VAZICE I NOVI BROJ TELEFONA 0649334444.Svima se zahvaljujem na razumevanju,i naravno na korektnoj saradnji,poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja