Jump to content

Moto Zajednica

Louis/Hein-Gericke/Polo dobavljaci

Recommended Posts

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Au,Pablo,pa gde sve ove budale nadju ovaj sajt.SEKULA je bajker,na motoru dobrih 20-ak godina.Pib nemam.Adresu imam.Doticni moze na nju doci.Za ne pozvane goste ima drug iz Kragujevca...Robu inace kradem po Evropi,zalihe su male.A zarada nije 20,30,ili 40 %,nego veca.Ukrades,izvaras ljude na forumu,i zarada 100%.Ovaca,ali vidim nekih pernatih,koje putuju pa nisu pratile desavanja,ima.Pablo,dok ima takvih ovaca na ovom forumu,Sekula se odjavljuje.Zao mi je sto ne mogu da obrisem svoj nalog.Pozz svima,a ovoj pernatoj budali ,javite se,mozda je postao zastupnik Louisa za Srbiju,jer mnogo je unosan biznis.A sto se tice provokatora,JA KRIVIM UREDNISTVO,jer svaka budala moze da kvari ovaj forum.Znaci Pablo,vreme je da malo razmislis.Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 683 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Ma daj, Sekula, iskuliraj budalu, jbg, internet je takav medij gde svako moze da se.e sta hoce, pa tako i doticni... Vidis da ga niko ne uzima za ozbiljno.  ;) Zamisli samo kako je njemu tesko da kupi prase za slavu ili Bozic kad seljaci jos uvek nisu uveli fiskalne kase!  ;D A na pijaci trazi samo luk sa deklaracijomi uracunatim PDV-om!  ;D I naravno, ako prelazi granicu u povratku na nasoj carini povadi sve sto je nakupovao sebi i rodbini pa kaze "Molim Vas, oporezujte me za ovo, drugovi, propisi su propisi!"  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

@phoenix

sto se mene tiče može čovek i kući da šije ako je  masi ljudi sa foruma sve bilo super onda ne vidim problem što ne bi i meni...  

kome smeta nek se oprema drugim kanalima...

a komentarisanje ko je švercer je najblaže rečeno maliciozna ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 814 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Sto napljuva coveka?

 

Ja sam od Sekule vise puta narucio o toku prosle i pocetkom ove godine. Ono sto je bilo na sajtu mi je covek doneo i poslao po toj ceni, (ne znam sada kako stoje stvari oko restposten-a), ali tada sta je bilo na popustu on mi je doneo!

 

Pa sta ako zaradi nesto?? Sto se mene tice moze i besplatno on tamo to da dobija, poenta je u tome da ti on to donese po ISTIM cenama i u rekordnom roku! Ako necega nema on i javi. Meni je konrketno javljao za neke kombinezone koji su ostali, sta moze uzeti, sta ima, kako deluju... mislim... ne bi se svako toliko cimao.

 

Ima i kod nas sigurno dobre robe, ali ne vidim nista lose u tome sto covek tek tako donose, cak naprotiv.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

sekula

pa zar da nasedas na provokacije.....vidis da se registrovao i SMISLJENO pravo u ovu temu....

to mu je cilj ...da te otera sa foruma........

 

i sad kao gost verovatno cita nase pisanije i smeje nam se

uspeo je da nam ubaci rovca,nadam se da gremlin nije u pravu........

 

iskuliraj budalu.....koja je smisljeno dosla na ovu temu

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

sekula

pa zar da nasedas na provokacije.....vidis da se registrovao i SMISLJENO pravo u ovu temu....

to mu je cilj ...da te otera sa foruma........

 

i sad kao gost verovatno cita nase pisanije i smeje nam se

uspeo je da nam ubaci rovca,nadam se da gremlin nije u pravu........

 

iskuliraj budalu.....koja je smisljeno dosla na ovu temu

 

 

+1

A Phoenix treba da se leci ako mu je ovo zanimljivo. Sekulu neznam , nisam nista porucivao od njega , ali jesam od Bere, jos jedan od korektnih ljudi koji rade za sve nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Fenikse zaboravio si da na ovom forumu ima i glupih koji će baciti pogled na tvoj profil i po njemu ustanoviti ko si i što si!

Ne, najbolje da si sebe ubedio kako češ nas preokrenuti i sebi napraviti gušt a Sekuli napakostiti.

Evo mene si uspeo i molim te sada mi reci gde si to video jakne za 50e i to solidne da odem i kupim i tebi i meni po par komada u raznim veličinama ako omašimo br. pa za svaki slučaj!

 

Što me nerviraju ti kokošiji proizvodi koji se kriju. Sa dvadeset kila uvek sam imao OO da stanem svakome u lice i raspravim šta imam pa makar i uz priručna sredstva ali se nikada nisam štekovao kao papak!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Sekuli ovakvi mogu da pljunu pod prozor! Steta samo sto se covek nervira bezveze. Svima nama čini lepu uslugu da bi trpeo prozivke pojedinaca... >:(  Sekula je veoma ljubazan i korektan, prava drugarčina! E sad što neki zbog njega ne mogu narodu da gule kožu sa ledja, nek izvinu.

 

Ne obaziri se na sitne provokacije jos sitnijih ljudi.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Glupo je pricati o saradnji sa Sekulom, ja sam puno toga uzeo a skoro pola foruma je od mene dobilo telefon jos dok sam i ja drzao radnju Moto opreme.

Znaci sumnjam da ima neko ko nije zadovoljan i o tome ne treba diskutovati.

 

Problem je stvarno, a ja ne znam kako da se resi, u REGISTRACIJI.

Svako moze da se registruje, prijavi se kao Pera iz Pozarevca ili Sima iz Lapova, niko ga ne zna, niko za njega ni cuo ni  video, i oplete po ljudima i temama.

Na zalost dok to urednici ili admini, ili ko je vec nadlezan , vide, napravi se steta ili izvredjase ljudi .

 

E sad, sto rece Bata Stojkovic u "Idemo dalje", ja ne znam kako je to sve dalje bilo, ali srbin je njih na kraju sve zajebao !

Tako i ja ne znam bas kako, ali mozda bi trebalo ipak malo vise podataka pri registraciji ili vec neki drugi nacin smisliti kako bi se bar malo smanjio broj ovakvih slucajeva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 317 postova
  • Lokacija: Topola
  • Motocikl: Honda vfr 750

Iz prethodnih mojih oglasavanja se vidi da apsolutno podrzavam Sekulin rad,ali...

Mislim da BUDALA , IDIOT, i ostala pogrdna imena nisu neophodna za necije RAZLICITO misljenje.!!!!

Phoenix mozda ima interesa u svojoj prici mozda ne, ali treba biti oprezan u svakom slucaju.

 

Sekula svaka cast uz tebe sam.Ne kloni duhom, idemo dalje!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Aman Greco nemoj svakog kontraša koji se pojavi i deklariše da je iz Novog Sada odmah da prozivaš Markoneom, možda i nije, ja kad sam pročitao prve postove sam isto pomislio i pitao gore pomenutog, jer mi je to kontra relakma ako je on pisao ali sam dobio čvrsta uveravanja da nije.

 

A Sekuli ako je sve onako kako pišete sveka čast, pa i ako čovek uzme štojer nazad i ima popust kod louisa to je njegova stvar i treba da čovek zaradi, niko da se razumemo ne radi za slavu, ali makar nije alav pa još da na louisove cene dodaje 10-15-20% jer i ti koji dodaju imaju popuste

i utimaju sebi štojer.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Fenikse zaboravio si da na ovom forumu ima i glupih koji će baciti pogled na tvoj profil i po njemu ustanoviti ko si i što si!

Ne, najbolje da si sebe ubedio kako češ nas preokrenuti i sebi napraviti gušt a Sekuli napakostiti.

Evo mene si uspeo i molim te sada mi reci gde si to video jakne za 50e i to solidne da odem i kupim i tebi i meni po par komada u raznim veličinama ako omašimo br. pa za svaki slučaj!

 

Što me nerviraju ti kokošiji proizvodi koji se kriju. Sa dvadeset kila uvek sam imao OO da stanem svakome u lice i raspravim šta imam pa makar i uz priručna sredstva ali se nikada nisam štekovao kao papak!

 

Ja juče bio u FIVI na žarkovu, i stverno ima textilna jakona za 50e a kožna za 100e i kvalitiet nije loš, ali je problem što je ostalo samo još par komada.....

 

Naravno jakna nije Alpinestars, Berik, Rukka i sl. ali stvarno košta 50e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Aman Greco nemoj svakog kontraša koji se pojavi i deklariše da je iz Novog Sada odmah da prozivaš Markoneom, možda i nije, ja kad sam pročitao prve postove sam isto pomislio i pitao gore pomenutog, jer mi je to kontra relakma ako je on pisao ali sam dobio čvrsta uveravanja da nije.

 

 

Vidi...ako je rekao nisam majke mi, nema razloga da mu ne verujemo  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Aman Greco nemoj svakog kontraša koji se pojavi i deklariše da je iz Novog Sada odmah da prozivaš Markoneom, možda i nije, ja kad sam pročitao prve postove sam isto pomislio i pitao gore pomenutog, jer mi je to kontra relakma ako je on pisao ali sam dobio čvrsta uveravanja da nije.

 

 

Vidi...ako je rekao nisam majke mi, nema razloga da mu ne verujemo  ;D

 

Nikad se nije registrovao kao Tockovi, i slicno ?...ali ako si dobio "cvrsta uveravanja" i mozda i nije on, ja se eto izvinjavam pre svega tebi kao mom drugu, ali prosto ne mogu da poverujem da se neko registruje i u 6. postu napishe tako nesto i pljune nekog o kome na forumu svi pishu sve najlepshe...cudna koincidencija, cudan smisao za pisanje...toliko slicnosti...nikakva razlika, mozda sam trebao da sacekam da predje u GPS temu da nam objasni kako je bolje kupiti navigaciju za 800 nego za 400 Eura. A i nick Phoenix govori sam za sebe...

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1823 postova
  • Lokacija: Beograd

E lik je mnogo pametan, pa se covek raspitao  :D :D :D :D

To je tacno da kad imas karticu da imas i popust ali ne tako  visok kao sto,ocigledno maliciozno, pise Phoneix

Ja imam istu tu karticu i za jednu kupovinu od 150e imam popust od citavih 3 evra sledeci put, blago meni ;D

A u ostalom to uopste nije ni bitno, stvarno ne mogu da shvatim kako ljudi mogu da budu toliko zajedljivi i ne gledaju koliko su sami na dobitku, nego ih svrbi sto to nije moglo jos jeftinije, e popizdeo sam sad i skroz razumem Sekulu sto  se covek uvredio jer je sve ocigledno radio iz najbolje namere o omogucio ljudima u Srbiji da kupe nesto iz luisa po istoj ceni kao neki nemac  2000km dalje u Paderbornu na primer, i to ljudima koji ga nikad nisu videli  i sto kaze nas narod `nit su mu rod nit pomoz Bog`.Ako nista to je za postovanje a ne ovako.

Naravno postoje neke prepreke jer ipak Sekula nije supermen pa da donese celu prodavnicu da bi neko nesto odabrao, pa onda da sve to lepo vreti u Austriju/Nemacku

 

Uostalom sta se dize tolika frka oko pisanja doticnog, psi laju karavani prolaze

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

@ Peki & Greco jbg ljudi, liči i nije da ne liči, a dali se pomenuti pojavljivao pod drugim nickom, za pojedine nickove imam info a za druge nemam,ali o tome uz kafu, ali za pernatog tvrdim da nije.

 

No nebih da djubrimo temu OFF-om.

 

Ako grešim kamenujte me ili podmažite diskove :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 299 postova
  • Lokacija: sabac

pozdrav drustvo

 

bio sam na sluzbenom putu pa nisam pratio. al ste me sasili svaka cast.

ne sme covek ni da pita. hvala svakako.

da ne ostanem duzan recicu da je svercer svaki koji na carini ne prijavi da nesto uvozi i izbegne placanje carine. aza mene je prevarant svaki sto prodaje bez racuna. znaci ne placa ni porez. pa jos ne mogu da menjam ako mi ne odgovara.

pogotovu mi nije jasno odakle vam ideja da on to vama radi besplatno. malo sam se raspitao kod ljudi koji znaju za luis. kazu da luis daje i do 40% popusta svojim redovnim kupcima i da im daje neke kartice. zatim da ti kupci obavezno uzmu svapski porez nazad. ne znam koliko je to posto ali nek je i 10%. pa vi racunajte koliko je to besplatno. manite me robin huda i uspavane lepotice. jeste povoljno ali nemojte se zanositi da je besplatno.

a video sam i u srbiji da ima i za 50 EUR da se kupi jakna. samo malo precesljajte ovaj forum. firma fiva ima jako povoljne cene. jedina razlika je da vi mislite da ste dobro prosli a u stvari vas zavrno lik za racun i mogucnost zamene.

svaka cast tom liku kako neko rece ali nemojte da ste ovce za sisanje. raspitajte se pre nego sto kesnete lovu.

ja nisam ovca pa cu se dobro raspitati. a vec sam nasao po netu neke interesantne stvari, samo da nadjem vremena da skoknem do prodavaca. ima vremena do proleca.

 

Phoenix = reinkarnirani Markone, dealer Garmin uredjaja iz Novog Sada ? Ili sam moza pogresio u analizi psiholosskog profila...

 

:o :o :o :o :o

 

 

 

 

reinkarnacija je cudo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: suzuki dr 650 rs, suzuki gs500e

nisam nikad pazario preko sekule samo zato sto imam mogucnost da izadjem iz zemlje sakih 2-3 meseca a za ljude koji ne mogu sekula je ikona. ne treba se nervirati sto je neko izracunao da sekula zaradjuje milione to znaci da je uspesan biznismen a za nekog ko hoce da mu parira jednostavno je.

Neka nadje(snadje se)louis karticu i neka da oglas da prodaje opremu po vazecim cenama na sajtu i umanjuje za 20%(jer na kartici ima 40%) i eto formule za uspesnost.jos ako omoguci da se roba vraca pa to ce biti ludilo JA CU BITI STALNA MUSTERIJA.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Ma bre ljudi, svako od nas radi svoj posao za pare. Naravno da Sekula treba da zaradi i neka zaradi. Uopšte me ne zanima koliki je njegov deo. Meni je bitno da ono što mi se sviđa dobijem po ceni koju vidim u katalogu i kraj priče. Nisam u poziciji da sam odem, registrujem se kod Louisa i budem Sekula br. 2. I dokle god je tako, Sekulina poslovna politika mi odgovara naročito što je više nego fer i pošten momak i nikad do sad nisam imao problema u saradnji sa njim a preko njega sam opremio sebe i tetku gotovo 100%. Kome smeta Sekula neka pokuša da bude bolji od njega pa ćemo da vidimo koliko mi to odgovara. Ali ako nije mnoooooogo bolji i povoljniji od Sekule, džabe je sve. Ovde postoji i nešto što se zove odanost u poslu i tradicija. Radije ću sarađivati sa Sekulom nego sa nekim koga tek treba da upoznam i da uspostavimo probni poslovni odnos, a sve to za samo par evra manje. Jedino mi je žao što se Sekula ovoliko iznervirao zbog tamo nekoga koga niko ne poznaje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Bicske Hungary
  • Motocikl: BMW K1200 LT

Svako nek kupuje kako hoče ali ljudima koji nam donesu stvari iz louisa svaka čast,kome se ne sviđa nek kupi i na vojnom otpadu nije me briga.A što se tiče registrovanja na forumima svaki pošten čovek koji nema šta da krije ili da se stidi svoje ličnosti napiše svoje ime i prezime.

 

Pozdrav drugari

Arpad iz Temerina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Nis

Znaci ne mogu da verujem kako se neko pametan nadje da komentarise o Sekuli na ovakav nacin , vrovatno neki nazovi trgovac derach , kakvih je puna Srbija , od Sekule sam kupio brdo stvari i verovatno ustedeo brdo para.

Sekula svaka ti cast , ko nije chamio na granici i davio se sa carinicima ne shvata cari tvoga posla ;), samo reci hvale za tebe , ne reaguj na ovakve provokacije

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12242 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

I sa Sekulom i Berom sam uvek imao najpozitivnija iskustva, momci su korektni i brzi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: YAMAHA FZS 1000

Sekula hvala tebi na svakom savetu i svakom delu opreme koje si mi doneo do sada. Narucivao sam barem 5-6 puta i uvek si me ispostovao po dogovoru, a u proteklih 18 stranica ove teme za tebe ima samo reci hvale i izmedju ostalog MI SVI TEBE ZOVEMO da narucimo.Hvala ti jos jednom i nadam se daljoj saradnji. pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 424 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

Jao prijatelju , sad sam video zbog čega se ti nerviraš.  Vidim ti sinoć nešto pričaš... a ja nisam informisan.

Pusti neka svako lupeta za sebe. Koliko te je ljudi podržalo , ovo ispade najbolja reklama.

Umesto nerviranja , reci  pernatom : Fala.

Ovo je ispalo kao kad Crnogorac oće da pokaže kako je jak eho sa Lovćena. Popne se na planinu i vikne:

Dobro jutro radni narode Crne Gore...     Sa svih strana vrati mu se eho : Jedi govna

 

 

   Ne veruj rečima, ni svojim ni tuđim.

  Veruj delima, i svojim i tuđim.

 

   

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja