Jump to content

Moto Zajednica

suzuki gsxr 750 92 god.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 360 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TDM 900

kad me nerazumete ovaj covek me je razumeo....vi terate po svome i vama je neko 100% goworio da nekupujete neki motor i vi ste ga nakraju kupili,a ispostavilo se da niste bili u pravu tako da... moram i ja da se naucim na svojim greskama a ne na tudjim!!!!

:takoje::takoje::takoje:

Pametan uci na tudjim greskama, ostalo znas...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Kao prvo i jedin i drugi ste u pravu....

 

Motor od 800-1000 evra narocito matori r,90% takvih motora pred izdisajem,i sta mu vredi ako kupi motor koji radi a na primer za 3-4 meseca mu prolupa..dobija isti motor kao i da je kupio neispravan..

 

Ovaj prolupali gsxr se da uraditi....kupis polovnu radilicu,sa klipnjacama i lezajevima,premeris lezajeve,ako ne valja koji lezaj stavis nov,sve spakujes.... i imas motor koji znas sta si spakovao..........ali mislim da ti nemas znanja i iskustva za tako nesto i verovatno bi nesto zajebo :D a tu kad nesto zajebes nastane ozbiljan karambol...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Rekoh jos na drugoj strane da dzabe pisete svi... :)

 

Brate, tebi niko ne kaze da ne kupujes motor kao motor, vec da su OGROMNE sanse (otprilike 99.9%) da ces najebati sa njim i da je mnogo glupo uzeti neispravan motor zato jer je vecina nas ovde to jednom u zivotu uradila i prosla bas ovako kako ti pisemo svi, e zato ti mnogi kazu bolje se strpi, skupi jos 200e i kupi motor koji je ispravan, pali, radi, ide, kapiras?

 

Nemoj posle da bijes glavu o zid jer si se ujebao i bacio 800e (a to ce na kraju izaci barem 1000e) u vetar, a nisi se nista vozio i samo si se nervirao i izmastio ruke.

 

Evo ja sam licno bacio u vetar 1800e na jednom motoru, izasao me je na kraju sa popravkama oko 3300e, dao sam ga za 1500e jer sam pukao, bukvalno sam napisao u oglasu prodajem ga jer ne mogu vise da ga gledam, a presao sam sve ukupno dal 1500km-a sa njim, jesam nesto malo naucio, ali da sam te pare dao dobrom majstoru da me uci sada bih znao 5x vise, a pri tome ja se nisam jos kao ti zaleteo, taj motor je radio, nego prvo, sve neces moci sam, drugo, mnogi majstori ili ne znaju ili te namerno/slucajno zajebu, das pare, a nista, malo je onih koji se potrude stvarno, ma sta ovde na forumu mnogi pisali, meni je do sada samo jedan majstor (clan foruma ovde) sredio motor, nista krupno, ali je dosao kod mene, sredio i naplatio korektno, a sve pre toga, uzas.

Kupices, verovatno ces se sjebati (nadam se da neces) onda ces lupati glavu, a mozda ce ti se i ogaditi motori, ali sam biras sta ces, receno ti je iz najbolje namere, a ti radi sta hoces.

 

 

zz

jel ga znam :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

naravno da treba uciti na tudjim greskama, ali tudja greska ne boli kao sopstvena greska :D

jedna stvar je sigurna, dobar motor bez ulaganja (noviji veliki R) za 800eur teeeesko da ce naci, bice tu dosta ulaganja,

ja sam moj platio mnogo vise pa je na njemu trebalo ulagati, doduse nista u samu masinu, ali regler, amortizer, zadnja guma i tu se vec skupilo skoro 200e a to su u sustini sitnice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 812 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Rekoh jos na drugoj strane da dzabe pisete svi... :)

 

Brate, tebi niko ne kaze da ne kupujes motor kao motor, vec da su OGROMNE sanse (otprilike 99.9%) da ces najebati sa njim i da je mnogo glupo uzeti neispravan motor zato jer je vecina nas ovde to jednom u zivotu uradila i prosla bas ovako kako ti pisemo svi, e zato ti mnogi kazu bolje se strpi, skupi jos 200e i kupi motor koji je ispravan, pali, radi, ide, kapiras?

 

Nemoj posle da bijes glavu o zid jer si se ujebao i bacio 800e (a to ce na kraju izaci barem 1000e) u vetar, a nisi se nista vozio i samo si se nervirao i izmastio ruke.

 

Evo ja sam licno bacio u vetar 1800e na jednom motoru, izasao me je na kraju sa popravkama oko 3300e, dao sam ga za 1500e jer sam pukao, bukvalno sam napisao u oglasu prodajem ga jer ne mogu vise da ga gledam, a presao sam sve ukupno dal 1500km-a sa njim, jesam nesto malo naucio, ali da sam te pare dao dobrom majstoru da me uci sada bih znao 5x vise, a pri tome ja se nisam jos kao ti zaleteo, taj motor je radio, nego prvo, sve neces moci sam, drugo, mnogi majstori ili ne znaju ili te namerno/slucajno zajebu, das pare, a nista, malo je onih koji se potrude stvarno, ma sta ovde na forumu mnogi pisali, meni je do sada samo jedan majstor (clan foruma ovde) sredio motor, nista krupno, ali je dosao kod mene, sredio i naplatio korektno, a sve pre toga, uzas.

Kupices, verovatno ces se sjebati (nadam se da neces) onda ces lupati glavu, a mozda ce ti se i ogaditi motori, ali sam biras sta ces, receno ti je iz najbolje namere, a ti radi sta hoces.

 

 

zz

jel ga znam :moto3:

 

Da povedem i onu moju domacu svinju (dzukca) da se podsetis :D

Ja sam te zvao onda pre neku nedelju, ali nikako da dodjem u haosu sam i sa vremenom (a i parama nesto), pa me zato nema, ali videcemo se, taman malo jos da prodje sezona pa na miru da pregledas sve :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

jbg sad nemam ja para da brisem g... sa njima mozda skupim 800e ali i to je mozda znam ja da je malo ali sta je tu je....

bilo bi lepo da skupim 5000e ali to je prosto nemoguce!!!

pa kad skupis 800,i dodas jos 400,500,za opravku izadjes isto kao da si kupio odma ispravan..

ja ti nudim za 1200 gsxr 750, registrovan,94to,w pali radi ide, nije lom,lepo izgleda,ima i gume dobre..agragat odlican...pa ti vidi sta se isplati a sta ne..

jedino,,sto ti imas 17god,nemas vozacku,,tebi nikako u ruke nemogu dati motor,bez uvrede...

lepo ja napisah da ti nemogu u ruke dati motor,,kad jos malo,,pa onda

da...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova

e moj kale sta sam ja prosao da bi uzeo motor ti nemas pojma ali keva kaze da nije za motor nego da je vise za auto,a baba je rekla da ce mi dati pare samo za auto

 

Da se tebi vozi motor i da volis motore kupio bih za tih 800 evra motor bez obzira na kubikazu, ali ti zelis da zadivis svoje prijatelje. Kupi taj auto i vozi.

A te fore da ces voziti bez dozvole, to pricaj maloj deci.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova

e moj kale sta sam ja prosao da bi uzeo motor ti nemas pojma ali keva kaze da nije za motor nego da je vise za auto,a baba je rekla da ce mi dati pare samo za auto

 

Da se tebi vozi motor i da volis motore kupio bih za tih 800 evra motor bez obzira na kubikazu, ali ti zelis da zadivis svoje prijatelje. Kupi taj auto i vozi.

A te fore da ces voziti bez dozvole, to pricaj maloj deci.

 

tu foru ja nisam prosipao nikome....posto nisam ni rekao da cu voziti bez dozvole trebao sam da polazem stvarno ali....i nemoj da seres da izvinu ostali nis te nisam pitao,a ni rekao ti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova

uspeo sam kod jednoga instruktora da sredim da dobijem A kategoriju sredice mi da kao imam 2 godine A2!!!

 

 

 

1mda.gif

 

jeli ti koristis mozak???to nije vozenje bez dozvole,ja bi imao dozvolu i dobar sam sa auto skolom ILIC

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

uspeo sam kod jednoga instruktora da sredim da dobijem A kategoriju sredice mi da kao imam 2 godine A2!!!

 

 

 

1mda.gif

 

jeli ti koristis mozak???to nije vozenje bez dozvole,ja bi imao dozvolu i dobar sam sa auto skolom ILIC

 

 

E, ne bi rekao da ces jos dugo da budes dobar sa auto skolom ILIC (iz Backe Palanke bese?), sad kad si ih izofirao da namestaju dozvole mimo Zakona. Jesil ti blesav da ovako piskaraš kojekuda? Jel stvarno misliš da ćeš sad sa 18 da dobiješ A kategoriju na lepe oči il debele novce? Par ljudi ti objasnilo gde ti je mesto i šta ti je ćiniti, a ti opalio po omiljenom srpskom poslu - qrčenju. No, pazi nekad se qrcem lupi i o ledinu, bar naš narod tako kaže u poslovicama. Kupi 4točka, obaraj sedište, obilazi šumarke, skupljaj životnog iskustva. Il kupi nešto na dva pa zakači šatorsko krilo na rep, da imaš pri ruci za šumicu. Lepo ti bokilić reče - motor da ti da ne sme!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Da u Bacu ima autoskola Ilic, cuo sam da cigani masovno kupuju C, treba im za tamic1hmm.gif

Ajde das nekom A na kvarno, ako nije normalan ubice samo sebe. A ciga kupi kamion pa uz to kupi i C kategoriju i posle svi kukaju sto svaki dan nastrada neko. Jbt pa kako ce neko da postuje znakove i prvenstvo ako uopste i nije video propise???

 

Sve cestitke auto skoli ILIC iz Baca sto misli na nas, kad te udari neko sa autom ceo zivot se mucis kao invalid ali zato Tamic skrati muke u sekundi, ne osetis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

uspeo sam kod jednoga instruktora da sredim da dobijem A kategoriju sredice mi da kao imam 2 godine A2!!!

 

 

 

1mda.gif

 

jeli ti koristis mozak???to nije vozenje bez dozvole,ja bi imao dozvolu i dobar sam sa auto skolom ILIC

 

 

Da u Bacu ima autoskola Ilic, cuo sam da cigani masovno kupuju C, treba im za tamic1hmm.gif

 

pa tako nekako...

 

i sad tako ti njih cinkari..pa ces dobiti djoku dozvolu kad neko od onih sto kontrolisu auto skole procita celu temu...

sad ce tebi neko da sredi dozvolu,,al prvo ce njih da srede...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750 K9

Mozda ovo reklamiranje od strane MafijeBAC doprinese samo popularnosti auto skole i da se cigani iz celu Srbiju upute u Bac da gi poloze za C kategoriju da mogu skupljati kumulatore i avluminijum!!! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova

Mozda ovo reklamiranje od strane MafijeBAC doprinese samo popularnosti auto skole i da se cigani iz celu Srbiju upute u Bac da gi poloze za C kategoriju da mogu skupljati kumulatore i avluminijum!!! :takoje:

 

tako je mishke

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Mafijabac ti definitivno treba da promenis nick....mislim da bi ti odgovaralo recimo budalabac ili mentalacbac...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja