Jump to content

Moto Zajednica

suzuki gsxr 750 92 god.

Recommended Posts

  • lone wolf, 514 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Idi kupi taj motor,sedi na njega i viči brrrrrm brrrrrrrrrrrm bRm bRm pa malo u blokadu brmbrmbrmbrmbrm i onda pukni na auspuh koji put BAM,BAM,BAM pa tako u krug,sve dok te kolege mafijaši ne pozovu da igrate CS ili dok te keva ne otera u kuću zato što se nisi obukao kako treba...

 

Iskreno boli me brige za pare tvoje keve,tvoj život kao i većinu ljudi koji su ovde pisali,ako ne želiš da poslušaš savete mnogo iskusnijih od tebe idi radi nešto korisno umesto da nerviraš ovde ljude...

 

 

I ja sam imao nekada 17 godina ali ovo....Isuuuuseeee.... :jok:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

ja sam sa 18 vozio MZ 125 Trophy ('75 godiste) i balavio sam na Hondu NSR 125, Cagivu Mito, RG125, TZR125 i slicne zujalice, 750ccm mi nije bilo ni na kraj pameti :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 589 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

ja sam u njegovim godinama prodao biciklu da kupim svoj prvi motor,apn4 krs samo takav,al bio je moj:) niko srecniji od mene,2x dnevno sam ga prao a svaki 3 dan cistio svecicu...pa polako...na ovo sto sad vozim sam seo sa svojih 38 godina,sad kad uizvam u sporoj voznji i kezim se vetru u lice..pa moj cale brze vozi kamion nego ja motor...al briga me ja uzivam :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja