Jump to content

Moto Zajednica

suzuki gsxr 750 92 god.

Recommended Posts

  • U prolazu, 36 postova

Ocu da kupim suzukija gsxr-a nasao sam jednoga za 800e ali ima motor jedan problem pa bi mi trebao savet od vas dali se isplati kupovati i koliko bi me ta popravka izasla i da li je to problem popraviti...Evo sta taj covek kaze da je otislo:MOTOR JE REDOVNO ODRZAVAN CRKO MI BIJO MENJAC PRVA BRZINA PROMENIJO SAM ZUPCANIKE I SREDIJO TO E SAD SKINUO SAM CETVRTI LEZAJ LETECI DA VIDIM U KAKVOM JE STANJU BIJO JE U ODLICNOM STANJU ALI KADA SAM SKLAPAO MASINU ZABORAVIJO SAM DA GA STEGNEM I NARAVNO POSLE STOTINAK KILMETARA POCEO JE DA LUPA JA SAM JUCE RASTURIJO MASINU I SJEBAO JE TAJ CETVRTI LEZAJ ZNACI TREBA SAMO DA SE KUPE LETECI LEZAJEVI I DA SE PROMENE AKO NEKOG ZANIMA OVAKVOG DA GA KUPI NEKA SE JAVI A INACE PRE MESEC DANA SAM SREDIJO KARBURATORE MOTOR JE RADIJO KAO SAT IMA PREDNJU VILJUSKU APSENT DAUN....Pa ako moze neki savet od vas puno bi vam bio zahvalan! :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

da.da i onda je mrmot zavio cokoladu,gledah ga i ja na oglasima,,ja ti za 1200,dam 94to,registrovan,gurnes kljuc i vozis,apsolutno ispravan,sredjen picikato,,pa ti razmisli...

radilica za taj motor je 200e,i lezajevi,lezaj da povuce a da ne sjebe radilicu.malo to,retko......lezajevi po kolenu 25e,,,ima 9kolena ukupno,dobro,mozes i samo lezece da promenis moze i samo taj jedan da se promeni,ali,,sto nije taj sam taj jedan promenio,da 25e i sklopi ga,i vredi malo pa vise...,ali..cim je zaboravio da stegne lezaj,,ko zna sta je jos zaboravljeno..

APSENT DAUN viljuska,,mislim....dobro,moze i tako da se zove..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Ocu da kupim suzukija gsxr-a nasao sam jednoga za 800e ali ima motor jedan problem pa bi mi trebao savet od vas dali se isplati kupovati i koliko bi me ta popravka izasla i da li je to problem popraviti...Evo sta taj covek kaze da je otislo:MOTOR JE REDOVNO ODRZAVAN CRKO MI BIJO MENJAC PRVA BRZINA PROMENIJO SAM ZUPCANIKE I SREDIJO TO E SAD SKINUO SAM CETVRTI LEZAJ LETECI DA VIDIM U KAKVOM JE STANJU BIJO JE U ODLICNOM STANJU ALI KADA SAM SKLAPAO MASINU ZABORAVIJO SAM DA GA STEGNEM I NARAVNO POSLE STOTINAK KILMETARA POCEO JE DA LUPA JA SAM JUCE RASTURIJO MASINU I SJEBAO JE TAJ CETVRTI LEZAJ ZNACI TREBA SAMO DA SE KUPE LETECI LEZAJEVI I DA SE PROMENE AKO NEKOG ZANIMA OVAKVOG DA GA KUPI NEKA SE JAVI A INACE PRE MESEC DANA SAM SREDIJO KARBURATORE MOTOR JE RADIJO KAO SAT IMA PREDNJU VILJUSKU APSENT DAUN....Pa ako moze neki savet od vas puno bi vam bio zahvalan! :care:

E, Crci ce mu nastavnica srpskog, kad vidi koga je pustila iz klupe :lol: Ja ovo ne bih uzimao, ovaj je i iz osnovne bezao a i vidi se iz prilozenog da je tanak kao majstor.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Dikili kontakte

 

E ovo nisam cuo od srednje skole,pocepO sam se sad,inace nikad nisam ni znao sta znaci,al je jedan drugar stalno to koristio kad prepricava na odmoru erotske avanture od predhodne noci :takoje: :takoje: :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 811 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Ja ne znam "mafijo" sta ti mislis da li vredi da kupis to, ha? :)

 

Ako planiras da se ucis, igras, rasklapas/sklapas i bacas pare u vetar, odlicno.

 

Jedan najiskreniji savet, ako nemas para bolje se strpi kako znas i umes inace ce te sve ovo (i ovome slicno) mnoooogo vise kostati sto para, sto zivaca i vremena, a neces se nista voziti. Uostalom koliko sam video ovo malo sto si pisao na forumu, bolje uzmi neku 125-icu, njih ces pre naci za taj novac u boljem stanju, jer su im nize cene, a i... dok se malo izludis, mani jace motore za sad.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Za te pare kupi neki 125 4t motor i vozi se. E sad ako si stariji i vozio si nesto jace pre pa ti je 125 bezveze, onda nista drugo nego skupi jos 500-600 evra pa kupi nesto uputnije koliko toliko pa da se vozis. Sto se mene tice nikad ne bih kupio pokvaren motor :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Za te pare kupi neki 125 4t motor i vozi se. E sad ako si stariji i vozio si nesto jace pre pa ti je 125 bezveze, onda nista drugo nego skupi jos 500-600 evra pa kupi nesto uputnije koliko toliko pa da se vozis. Sto se mene tice nikad ne bih kupio pokvaren motor :neznam:

 

Ti ga ne bi kupio jer nemas pojma da ga opravis,ali ja narocito volim da uzmem,pokvaren ili pokrsen motor,i za relativno malo para dodjem do dobrog motora..

 

Po meni za ovako nesto prolupano je 800 evra mnogo,600 je dosta realnije...

 

Na moto berzi je bila velika uljara(1100) prolupala za 500 evra,malo mi je falilo da odem da je uzmem,ali starno mi ne treba,jer planiram da uzmem neki enduro zimus...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova

125ccm mi se bas i nekupuje,ocu nesto starije a da nije bas slabo pa da ga ja malo popravljam i sredjujem,da radim oko plastike tj. da od babe napravim devojku....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova

jbg sad nemam ja para da brisem g... sa njima mozda skupim 800e ali i to je mozda znam ja da je malo ali sta je tu je....

bilo bi lepo da skupim 5000e ali to je prosto nemoguce!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

ja mislim da je bio solidan pre 10-ak godina

 

Taj motor je bio legenda a i ostace,samo kod nas se to malo ceni,negde ovakav motor ocuvan i u fabrickom stanju,jako mnogo kosta......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

jbg sad nemam ja para da brisem g... sa njima mozda skupim 800e ali i to je mozda znam ja da je malo ali sta je tu je....

bilo bi lepo da skupim 5000e ali to je prosto nemoguce!!!

pa kad skupis 800,i dodas jos 400,500,za opravku izadjes isto kao da si kupio odma ispravan..

ja ti nudim za 1200 gsxr 750, registrovan,94to,w pali radi ide, nije lom,lepo izgleda,ima i gume dobre..agragat odlican...pa ti vidi sta se isplati a sta ne..

jedino,,sto ti imas 17god,nemas vozacku,,tebi nikako u ruke nemogu dati motor,bez uvrede...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

ja mislim da je bio solidan pre 10-ak godina

 

Taj motor je bio legenda a i ostace,samo kod nas se to malo ceni,negde ovakav motor ocuvan i u fabrickom stanju,jako mnogo kosta......

Upravo tako,ovo podebljano u tvojoj recenici i jeste presudno.Ali takvog u Srbiji nema i ako ima taj se neprodaje vec stoji kod nekog u sobi.

 

A sto se tice @mafiJasevog posta vezano za to kolko ima para,druze veruj mi da su retki koji imaju novac za izdrkavanje i brisanje dupeta.Ja recimo trenutno nemam motor,800e bi mogao da odvojim za motor sada,ali nezelim da se patim u zivotu.Jer kako rekose mudri ljudi:

 

.NISAM TOLIKO BOGAT DA KUPUJEM JEFTINE STVARI.poentu ces nadam se sam izvuci

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova

jbg sad nemam ja para da brisem g... sa njima mozda skupim 800e ali i to je mozda znam ja da je malo ali sta je tu je....

bilo bi lepo da skupim 5000e ali to je prosto nemoguce!!!

pa kad skupis 800,i dodas jos 400,500,za opravku izadjes isto kao da si kupio odma ispravan..

ja ti nudim za 1200 gsxr 750, registrovan,94to,w pali radi ide, nije lom,lepo izgleda,ima i gume dobre..agragat odlican...pa ti vidi sta se isplati a sta ne..

jedino,,sto ti imas 17god,nemas vozacku,,tebi nikako u ruke nemogu dati motor,bez uvrede...

 

sad cu da polazem za motor nesto sam uspeo da sredim...nisam se nasao uvredjen sta vise i razumem te,a planirao sam da kupim sad motor pa da ga do sledeceg leta popravljam i kupujem delove kad imam para.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova

ja mislim da je bio solidan pre 10-ak godina

 

Taj motor je bio legenda a i ostace,samo kod nas se to malo ceni,negde ovakav motor ocuvan i u fabrickom stanju,jako mnogo kosta......

Upravo tako,ovo podebljano u tvojoj recenici i jeste presudno.Ali takvog u Srbiji nema i ako ima taj se neprodaje vec stoji kod nekog u sobi.

 

A sto se tice @mafiJasevog posta vezano za to kolko ima para,druze veruj mi da su retki koji imaju novac za izdrkavanje i brisanje dupeta.Ja recimo trenutno nemam motor,800e bi mogao da odvojim za motor sada,ali nezelim da se patim u zivotu.Jer kako rekose mudri ljudi:

 

.NISAM TOLIKO BOGAT DA KUPUJEM JEFTINE STVARI.poentu ces nadam se sam izvuci

 

izvukao sam poentu sta si hteo da kazes ali ja neverujem ni da cu moci da skupim u skorije vreme(2god.) vise od 800e idem u skolu,a imam samo majku tako da....ja msm da si ti sad skontao o cemu ja pricam zadovoljio bi se i sa nekim od 800e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Drugar,jedino sto sam ja hteo da ti napisem je da za taj novac koji mozes da iskupis,nadjes i kupis neki manji motor koji ce za 800e biti u jako dobrom stanju(neka 125-ca) i sa kojim ces jedino da se vozikas i uzivas.

 

A ne da kupis za 800e neku dresinu koju ces ti vremenom da sredjujes do perfekcije.Od toga nema nista,za to treba gomila novca,znanja i alata.Bices samo mastan i umazan,jedino vozanje ce biti krug iz dvorista po kraju i nazad u garazu.

 

Pisem ti sve ovo jer sam to sve vec prosao u tvojim godinama,ustvari malo i ranije.Dok su se moji ortaci zezali po gradu i jurili sojke,ja sam svaki dinar ostavljao za motor,jer je uvek nesto trebalo da se popravi i nikad se nisam navozao sa njim,a kostao me kao da sam kupio helikopter.Platio sam skolu,jbg.I to je bio samo .ebeni tomos bt50s.

 

A zamisli kakva je prica sa japancem od 750ccm,neregistrovanim,kome je prolupala masina i ima jos kamara stvari koje se vide tek kad se motor upali i potera.

 

Nadam se da ces dobro razmisliti,u svakom slucaju sretno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova

Drugar,jedino sto sam ja hteo da ti napisem je da za taj novac koji mozes da iskupis,nadjes i kupis neki manji motor koji ce za 800e biti u jako dobrom stanju(neka 125-ca) i sa kojim ces jedino da se vozikas i uzivas.

 

A ne da kupis za 800e neku dresinu koju ces ti vremenom da sredjujes do perfekcije.Od toga nema nista,za to treba gomila novca,znanja i alata.Bices samo mastan i umazan,jedino vozanje ce biti krug iz dvorista po kraju i nazad u garazu.

 

Pisem ti sve ovo jer sam to sve vec prosao u tvojim godinama,ustvari malo i ranije.Dok su se moji ortaci zezali po gradu i jurili sojke,ja sam svaki dinar ostavljao za motor,jer je uvek nesto trebalo da se popravi i nikad se nisam navozao sa njim,a kostao me kao da sam kupio helikopter.Platio sam skolu,jbg.I to je bio samo .ebeni tomos bt50s.

 

A zamisli kakva je prica sa japancem od 750ccm,neregistrovanim,kome je prolupala masina i ima jos kamara stvari koje se vide tek kad se motor upali i potera.

 

Nadam se da ces dobro razmisliti,u svakom slucaju sretno.

hwala ti na sawetu ali izgleda cu i ja da prodjem tu skolu sto i ti...inace sam poljo mehanicar msm idem u tu skolu znam da nema veze sa motorima msm relativno ali obozavam da radim oko mehanike i dosta toga znam.Kuci od drustva popravljam motore tako da...imao sam gde dosta toga da naucim. jos jednom Hwala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Inace imas 17 godina tako? Ti i kada polozis mozes da dobijes A2 vozacku znaci motor jacine do 35kw. Sta ce ti onda gsxr750? :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja