Jump to content

Moto Zajednica

suzuki gsxr 750 92 god.

Recommended Posts

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Presla bi i moja jamaha dosta da je slaba kao ta dva tvoja motorica,i da se normalno vozi...ali koliko je guma zapalila i koliko je vremena bila je u crvenom.dosta je i izdrzala, ako i sad opet toliko izdrzi ja prezadovoljan......

 

Inace koliki si poznavalac govori o tome sto poredis drndalo od 50 konja sa motorom od 126...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Mohikanac ti izgleda imas kesa za drndanje, paljenje guma i sl, zar nisi ove godine imao udes sa neregistrovanim motorom? :neznam:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Imam kesa i za registraciju,al necu da registrujem....inace celu zimu sam vozio jedna od kola neregistrovana....i skuter vozim neregistrovan....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Inace koliki si poznavalac govori o tome sto poredis drndalo od 50 konja sa motorom od 126...

Ajde molim te, ti si svaciji post koji ti nije bio po volji pobijao time sto vozi motor koji je slabiji od tvog ili ako nije slabiji onda ti se ne svidja. Uvlacis moj motor u raspravu iako nema nikakve veze s temom. Sad kad si se finalno ispalio, e sad necemo da ih poredimo, jer si sad odlucio da nisu ista klasa, a nije ti smetalo da seres godinu dana, dok nisi konacno upropastio taj nesretni motor

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Presla bi i moja jamaha dosta da je slaba kao ta dva tvoja motorica,i da se normalno vozi...ali koliko je guma zapalila i koliko je vremena bila je u crvenom.dosta je i izdrzala, ako i sad opet toliko izdrzi ja prezadovoljan......

 

Inace koliki si poznavalac govori o tome sto poredis drndalo od 50 konja sa motorom od 126...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Inace koliki si poznavalac govori o tome sto poredis drndalo od 50 konja sa motorom od 126...

Ajde molim te, ti si svaciji post koji ti nije bio po volji pobijao time sto vozi motor koji je slabiji od tvog ili ako nije slabiji onda ti se ne svidja. Uvlacis moj motor u raspravu iako nema nikakve veze s temom. Sad kad si se finalno ispalio, e sad necemo da ih poredimo, jer si sad odlucio da nisu ista klasa, a nije ti smetalo da seres godinu dana, dok nisi konacno upropastio taj nesretni motor

 

Ja nikada nisam za jak motor rekao da je ruzan,pa i da jeste opet nisam rekao jer postujem i cenim jak motor,za razliku od dvoklipnih drndala od 50 konja...

 

Inace mrco tvoj motor je pravi primer za ovu temu,jer si ti uzeo to tvoje drndalo kao neispravno i napatio si se sa delovima,a bogami i lepo si to platio,mozda cak vise nego sto ti motor sad vredi,i opet vozis matoru drcelu iz 88 god,aj da je to neki motor tipa gsxr 750-1100,cbr 1000f,fzr 1000... is pa ok a ne to govance....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Ovako, znaci po tebi SVI motori koji imaju 2 klipa i manje (nije bitno v ili redni) i imaju manje od 100ks (po prici kontam da je 100ks granica, ipak je to 2 decimale) su govna? Voleo bih da cujem odgovor i nadam se da neces negirati sam sebe...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Xtreme, 390 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Imam kesa i za registraciju,al necu da registrujem....inace celu zimu sam vozio jedna od kola neregistrovana....i skuter vozim neregistrovan....

 

Blago onom ko naleti na tebe..

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

e super je naglabanje,al ja verujem da mafijab nema ni para da kupi motor....evo sinko ti dam jos jednog gsx,r a 93ce za ..za 1000e,pazi ispravan registrovan...evo drugarski forumaski....

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

:stabre: :stabre: koji ste vi kraljevi ocega se raspravljate :care: :care:

u celoj prici malom je ponudjeno 5 motora do 1000e,registrovani,ispravni...... a on nista da kupi ,vi se umesto njega raspravljate i prepirete... :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova

e super je naglabanje,al ja verujem da mafijab nema ni para da kupi motor....evo sinko ti dam jos jednog gsx,r a 93ce za ..za 1000e,pazi ispravan registrovan...evo drugarski forumaski....

 

bokilic ti nikako da skontas da ja nemam 1000e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1822 postova
  • Lokacija: Beograd

A ti druze nikako da skontas da nabavna cena jednog motora nije celokupna cena i njegovog odrzavanja.

 

Pogotovo sto ti hoces da kupis sjebano govno i nadas se da ces za 2-3 hiljade dinara sve to lepo da sredis

Iskreno ja mislim da ovde mladost nije problem, pa majkumu imao sam i ja 17 godina( i to ne bas toliko davno), ti naprosto ne umes da razmisljas uopste ili je neki drugi djavo sa tobom

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

e super je naglabanje,al ja verujem da mafijab nema ni para da kupi motor....evo sinko ti dam jos jednog gsx,r a 93ce za ..za 1000e,pazi ispravan registrovan...evo drugarski forumaski....

 

bokilic ti nikako da skontas da ja nemam 1000e

 

pa skonto sam na kraju...da se samo raspitujes..bespotrebno,,znas kako se kupuje motor,,odes vidis i kupis...odlucis u 10sekundi,,sve ostalo ..je pisurija mesecima raspitivanje razgledanje...pipanje..i na kraju obicno padne zajeb..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova

A ti druze nikako da skontas da nabavna cena jednog motora nije celokupna cena i njegovog odrzavanja.

 

Pogotovo sto ti hoces da kupis sjebano govno i nadas se da ces za 2-3 hiljade dinara sve to lepo da sredis

Iskreno ja mislim da ovde mladost nije problem, pa majkumu imao sam i ja 17 godina( i to ne bas toliko davno), ti naprosto ne umes da razmisljas uopste ili je neki drugi djavo sa tobom

 

alo ja necu da sredim motor za ovo leto tek za sledece da bude ok...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova

e super je naglabanje,al ja verujem da mafijab nema ni para da kupi motor....evo sinko ti dam jos jednog gsx,r a 93ce za ..za 1000e,pazi ispravan registrovan...evo drugarski forumaski....

 

bokilic ti nikako da skontas da ja nemam 1000e

 

pa skonto sam na kraju...da se samo raspitujes..bespotrebno,,znas kako se kupuje motor,,odes vidis i kupis...odlucis u 10sekundi,,sve ostalo ..je pisurija mesecima raspitivanje razgledanje...pipanje..i na kraju obicno padne zajeb..

 

ocu da kupim ali necu da se zalecem ovako pare treba da dobijem od prodaje mog motora i od mog auta tj. yuga,ili keva je spominjala da ce dici kredit od 800e jeli sad ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 833 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

ako mislis da kupis neispravan motor sad, pa da ga preko zime sredjujes za sledecu sezonu :stabre: :stabre: :stabre:

bolje onda sacekaj sledecu sezonu, skupi pare pa kupi ispravan motor

 

moj savet ti je da se strpis, nemoj se zaletati :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1822 postova
  • Lokacija: Beograd

Alo, ti onda zakopaj tih 800 evra pa iscedi jos toliko da bi sledece sezone mogao da se kotrlja

A to sto ti keva uzima kredit za motor je bas za alo kuc kuc

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Ne svi samo gpz 500 i gs 500...a narocito ako ga vozi tipicni mrco sveznalica sa primorja....

Konacno si priznao da te muce ljubomora i kompleksi. Drago mi je zbog tebe, prihvatanje da imas problem je prvi korak ka izljecenju.

 

To koliko je meni potrebno klipova, konja i brzina da bih isao onoliko brzo koliko ja zelim je moja mjera i ti nicim nisi kompetentan da je uzimas. Kad se izboris sa zaviscu i poremecajem sistema vrjednosti mozda i to savladas.

 

P.S. Inace bi mi odgovarao i duplo slabiji motor, imam jedan na meti mozda kao buduci projekat. 400cc, vazdusno hladjenje, kurbla....... i naravno, dva cilindra :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7075 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Preporucio bi coveku da kupi prvi motor sto mu se svidi bio ispravan ili ne, jbg mora negde da se pocne, nekad to bude zajeb a nekad ne, u svakom slucaju naucices to iz prve ruke, pa ces posle biti mudriji :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova

Preporucio bi coveku da kupi prvi motor sto mu se svidi bio ispravan ili ne, jbg mora negde da se pocne, nekad to bude zajeb a nekad ne, u svakom slucaju naucices to iz prve ruke, pa ces posle biti mudriji :takoje:

 

znaci ima i pametnih ljudi ovde na forumu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

 

 

znaci ima i pametnih ljudi ovde na forumu....

 

E, nek si nam rekao, :nanana:

 

To nam je hvala sto smo se trudili

Ma i treba da se zajebes, i da kupis krs i da ga nikad ne popravis, i da se nikad snjim ne provozas :moto3:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova

kad me nerazumete ovaj covek me je razumeo....vi terate po svome i vama je neko 100% goworio da nekupujete neki motor i vi ste ga nakraju kupili,a ispostavilo se da niste bili u pravu tako da... moram i ja da se naucim na svojim greskama a ne na tudjim!!!!

:takoje::takoje::takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 812 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Rekoh jos na drugoj strane da dzabe pisete svi... :)

 

Brate, tebi niko ne kaze da ne kupujes motor kao motor, vec da su OGROMNE sanse (otprilike 99.9%) da ces najebati sa njim i da je mnogo glupo uzeti neispravan motor zato jer je vecina nas ovde to jednom u zivotu uradila i prosla bas ovako kako ti pisemo svi, e zato ti mnogi kazu bolje se strpi, skupi jos 200e i kupi motor koji je ispravan, pali, radi, ide, kapiras?

 

Nemoj posle da bijes glavu o zid jer si se ujebao i bacio 800e (a to ce na kraju izaci barem 1000e) u vetar, a nisi se nista vozio i samo si se nervirao i izmastio ruke.

 

Evo ja sam licno bacio u vetar 1800e na jednom motoru, izasao me je na kraju sa popravkama oko 3300e, dao sam ga za 1500e jer sam pukao, bukvalno sam napisao u oglasu prodajem ga jer ne mogu vise da ga gledam, a presao sam sve ukupno dal 1500km-a sa njim, jesam nesto malo naucio, ali da sam te pare dao dobrom majstoru da me uci sada bih znao 5x vise, a pri tome ja se nisam jos kao ti zaleteo, taj motor je radio, nego prvo, sve neces moci sam, drugo, mnogi majstori ili ne znaju ili te namerno/slucajno zajebu, das pare, a nista, malo je onih koji se potrude stvarno, ma sta ovde na forumu mnogi pisali, meni je do sada samo jedan majstor (clan foruma ovde) sredio motor, nista krupno, ali je dosao kod mene, sredio i naplatio korektno, a sve pre toga, uzas.

Kupices, verovatno ces se sjebati (nadam se da neces) onda ces lupati glavu, a mozda ce ti se i ogaditi motori, ali sam biras sta ces, receno ti je iz najbolje namere, a ti radi sta hoces.

 

 

zz

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja