Jump to content

Moto Zajednica

Kymco Xciting 250

Recommended Posts

  • Moto servis, 582 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250DX, Burgman 650 EXE
10 minutes ago, Dekii46 said:

Hocu, cekam da me zovnu iz Kymca Novi Sad da mi saopste cenu. Poprilicno sam siguran da ce ovo parce gume da me kosta preko 70e.

Za piaggio je original oko 9000 din pa i vise...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
Hocu, cekam da me zovnu iz Kymca Novi Sad da mi saopste cenu. Poprilicno sam siguran da ce ovo parce gume da me kosta preko 70e.
Jesi zvao Dekija bivši KDM? Ja sam za generalnu sve kod njega uzimao.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Gilera nexus 300
1 hour ago, slobasuper9 said:

Jesi zvao Dekija bivši KDM? Ja sam za generalnu sve kod njega uzimao.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 

Nisam, jel imas njegov broj? Mislis da je preko njega jeftinije? 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
Nisam, jel imas njegov broj? Mislis da je preko njega jeftinije? 
E dobro je da si se snašao. Inače ne znam da li je jeftinije ali znam da je meni za generalnu nabavio sve delove. Bio je povoljniji nego ovi iz NS i od nekih iz Hr pošto sam i tamo tražio.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Gilera nexus 300
On 9/7/2022 at 11:44 PM, Ivannovakk said:

Kakav je tvoj sa potrošnjom? Čisto grad i npr ti sam? Normalna voznja

U gradu trosi izmedju 5 i 6 litara, a na otvorenom 3,6l. Neki kazu da je to normalna potrosnja za Beograd kad se uzme u obzir starost skutera, a neki kazu da je prevelika. Fabrika kaze 3,6l, ali se to meri u idealnim uslovima voznje, realno ne bi trebalo sa trosi vise od 5l. Ja sumnjam da je kod mene problem u automatskom sauhu, ali nemam vremena sa time sada da se bakcem. Videcu sa nadjem drugi sauh pa cu ga zameniti tokom zime. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Xciting 250
30 minutes ago, Dekii46 said:

U gradu trosi izmedju 5 i 6 litara, a na otvorenom 3,6l. Neki kazu da je to normalna potrosnja za Beograd kad se uzme u obzir starost skutera, a neki kazu da je prevelika. Fabrika kaze 3,6l, ali se to meri u idealnim uslovima voznje, realno ne bi trebalo sa trosi vise od 5l. Ja sumnjam da je kod mene problem u automatskom sauhu, ali nemam vremena sa time sada da se bakcem. Videcu sa nadjem drugi sauh pa cu ga zameniti tokom zime. 

 

Imao sam 250-icu (karburator verzija), terao po Bgdu 3 sezone .. odgovorno tvrdim da nikad nije prešla potrošnja preko 4.1l (govorimo o najsurovijoj stani kreni gradskoj voznji, semafora i raznih sranja koja usporavaju i konstantnom "nabadanju" gasa naravnoo,  da se uvek bude prvi :sampion: osim kad me neka dvotakna Gilera prepiša, poneki Beverly 300, TMax i slicno :jee1: A na otvorenom merio kad sam isao do CG, sa gdjom i prtljagom potrosnja 3.6l (bez da se stedi na gasu) i to ti je to.. nema lazi, nema prevare .. :moto3: sve više od toga znači da nesto nije u redu, ako se govori o 250-ici :neznam:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Gornji milanovac
  • Motocikl: Kymco xciting 250
Pre 23 sati, vlado_bo je napisao:

 

Imao sam 250-icu (karburator verzija), terao po Bgdu 3 sezone .. odgovorno tvrdim da nikad nije prešla potrošnja preko 4.1l (govorimo o najsurovijoj stani kreni gradskoj voznji, semafora i raznih sranja koja usporavaju i konstantnom "nabadanju" gasa naravnoo,  da se uvek bude prvi :sampion: osim kad me neka dvotakna Gilera prepiša, poneki Beverly 300, TMax i slicno :jee1: A na otvorenom merio kad sam isao do CG, sa gdjom i prtljagom potrosnja 3.6l (bez da se stedi na gasu) i to ti je to.. nema lazi, nema prevare .. :moto3: sve više od toga znači da nesto nije u redu, ako se govori o 250-ici :neznam:

Meni je oko 4.5 -5.  Pri tom ga jako slabo kada vozim zustrije, uvela laganica. Al mislima da je sada kraj sezone pa da se na prolece krene od karburatora. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Gilera nexus 300
On 9/14/2022 at 8:47 PM, vlado_bo said:

 

Imao sam 250-icu (karburator verzija), terao po Bgdu 3 sezone .. odgovorno tvrdim da nikad nije prešla potrošnja preko 4.1l (govorimo o najsurovijoj stani kreni gradskoj voznji, semafora i raznih sranja koja usporavaju i konstantnom "nabadanju" gasa naravnoo,  da se uvek bude prvi :sampion: osim kad me neka dvotakna Gilera prepiša, poneki Beverly 300, TMax i slicno :jee1: A na otvorenom merio kad sam isao do CG, sa gdjom i prtljagom potrosnja 3.6l (bez da se stedi na gasu) i to ti je to.. nema lazi, nema prevare .. :moto3: sve više od toga znači da nesto nije u redu, ako se govori o 250-ici :neznam:

Pa da, trosi vise iz ne znam kog razloga. Motor sam komplet sredio u maju mesecu, karburator cistio, stelovao, ali ne vredi. I dalje bije po gradu vise od 5l. Medjutim, potrkao sam se sa drugarom koji vozi downtown 300 sa 29ks i bili smo u ravni, od tad mi vise ne smeta povecana potrosnja :D

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Bg-Ar
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000L, Kymco Xciting 250
On 9/15/2022 at 7:59 PM, Ivannovakk said:

Meni je oko 4.5 -5.  Pri tom ga jako slabo kada vozim zustrije, uvela laganica. Al mislima da je sada kraj sezone pa da se na prolece krene od karburatora. 

Ako uporedis ovaj odgovor

 

 

On 9/14/2022 at 8:47 PM, vlado_bo said:

 

(govorimo o najsurovijoj stani kreni gradskoj voznji, semafora i raznih sranja koja usporavaju i konstantnom "nabadanju" gasa naravnoo,  da se uvek bude prvi 

I ovaj, odgovor ti se sam namece :lol: 

 

Zavrci to pun gas bre!

Promenio član lestra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco xciting 250

Pozdrav. Meni Kymco xciting 250 u gradu troši oko 4l i uvek ide pun gas, samo što je kod mene max brzina 110km/h a cuo sam od nekih koji imaju isti skuter da dostižu i 125-130 km/h. Da li je to moguće?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Gornji milanovac
  • Motocikl: Kymco xciting 250
On 11.10.2022. at 19:55, radel1981 je napisao:

Pozdrav. Meni Kymco xciting 250 u gradu troši oko 4l i uvek ide pun gas, samo što je kod mene max brzina 110km/h a cuo sam od nekih koji imaju isti skuter da dostižu i 125-130 km/h. Da li je to moguće?

Meni je isto oko 110. Ali nemogu da spustim ispod 4.5 po gradu i to bas pazim kako vozim.  Znaci zustrija vožnja bi bila sigurno 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Xciting 250
On 10/11/2022 at 7:55 PM, radel1981 said:

Pozdrav. Meni Kymco xciting 250 u gradu troši oko 4l i uvek ide pun gas, samo što je kod mene max brzina 110km/h a cuo sam od nekih koji imaju isti skuter da dostižu i 125-130 km/h. Da li je to moguće?

Moze naravno bez problema da se izvuče 120-125km/h , al na mu najvise prija 110km/h .. (isao do CG sa njim).. sve preko ulazi u crveno i trese se skuter ..  tako daa jeste moguce :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Zajecar - Beograd
  • Motocikl: Kymco xciting 250

Kolege da li neko zna o cemu se radi???

Problem se sastoji u sledecem, kada se da kontakt na motoru upali lampicu za akumulator, sijalicu za gorivo i skala padne dole (rezervar pun), upali sijalicu da je ukljucen punjac za mob., kada ga upalim podigne temperaturu za 1min i temperatura ode u max kao da kuva.

Sta mi je ciniti?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Il je negde masa instalacije instr. table losa pa tabla brljavi ili je sama tabla pred crkavanje.

Rasturi i pregledaj/ocisti sve dzekove, kontakte pa vidi dal ima pomaka, ujedno pojuri drugu tablu probe radi i znaces na cemu si.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova

Pozdrav svima.


Da li neko zna, koja fabricka duzina kaisa ide na xciting 250cc i koliko grama idu rolnice?

I ako moze preporuka za nekog ko radi karburatore, reparacija i slicno?



Hvalaa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kymco xciting 250

Ja imam jedan problem na kymco xciting 250 cm 2006 prestao mi je da radi brzinomer, kilometar sat pali mi lampicu za akomulator lampicu za gorivo i lampicu za mobilni telefon akomulator je ok dobar probao sam kako su neki naveli da skinem klemu sa akomulatora kljuc bude u bravi dat kontakt sacekam 10-20 sekundi vratim klemu i.opet neradi ovako sve drugo radi stavljao sam od drugog motora komplet tablu ne radu moju tablu stavim na drugi motor ona radi nesto je u mom motoru, razmisljam da nije cdi dali je neko imao slicno iskustvo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja