Jump to content

Moto Zajednica

Bez zelenog kartona

Recommended Posts

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

Mala dopuna:

 

Građanima Srbije koji automobilom putuju u Crnu Goru, zeleni karton neće biti potreban ni od 1. januara 2012.godine, a isti princip, putovanje bez zelene karte, važiće i za vozače iz Crne Gore, saopštilo je danas (13.12.) Udruženje osiguravača Srbije.

 

http://www.b92.net/p...3&nav_id=565380

 

jedino ostadose bosanci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

to za bosnu i makedoniju nije do nas nego do njih , zamislite i mi postadosmo nesto a oni nisu .

gliposti nase , bas me briga dali placam zeleni karton ili ne veci mi je problem sto imam registraciju za auto prikolicu i sto registrujem kola svake godine a ne svake druge , kao i to sto moram da se mlatim do policiske stanice da bih to uradio . ima tu jos problema sto mora da se place osiguranje cele godine , a ne samo kad se vozi vozilo . registrovao sam motor za petnest minuta na tehickom i zavrsio obavezu za dve godine . za auto i prikolicu se mlatim od jednog mesta do drugog i svako samo naplacuje takse . to mi je veci problem od 2000 din za zelenu kartu .

isto ko i za vize samo da nam ukinu vize nije bitno sto nemamo para da putujemo , ko ima para viza mu nije bila problem da je izvadi .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawasaki versys

Meni je bio problem da dva dana provedem ispred neke ambasade.

 

Ja sa tim nisam imao problema. :takoje:

Nisi ni uzimao pasos, pa te vize nisu interesovale? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

... ko ima para viza mu nije bila problem da je izvadi .

 

Ako si iz BG onda možda i nije bio problem ali nama iz provincije to je značilo dolazak u prestonicu dva puta tj. dva dana za jednu vizu. Prvi dan predaš sve što treba, a drugi dan ( ne sutradan ) dođeš da uzmeš pasoš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: AT RD03, SW 400

...Kad krenemo za Grčku neće nam trebati ukoliko idemo preko Maldiva, Kanarskih ostrva ili Gvineje Bisao ali ako budemo išli preko Makedonije moraćemo ipak i dalje da ga plaćamo? ...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

to za bosnu i makedoniju nije do nas nego do njih , zamislite i mi postadosmo nesto a oni nisu .

gliposti nase , bas me briga dali placam zeleni karton ili ne veci mi je problem sto imam registraciju za auto prikolicu i sto registrujem kola svake godine a ne svake druge , kao i to sto moram da se mlatim do policiske stanice da bih to uradio . ima tu jos problema sto mora da se place osiguranje cele godine , a ne samo kad se vozi vozilo . registrovao sam motor za petnest minuta na tehickom i zavrsio obavezu za dve godine . za auto i prikolicu se mlatim od jednog mesta do drugog i svako samo naplacuje takse . to mi je veci problem od 2000 din za zelenu kartu .

isto ko i za vize samo da nam ukinu vize nije bitno sto nemamo para da putujemo , ko ima para viza mu nije bila problem da je izvadi .

 

e sad ce nam opet i vize uvesti,tako da mi je svedno,cd.eovi nam dodose glave,opet

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5511 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere
ko ima para viza mu nije bila problem da je izvadi .

 

Nije problem...

-osim sto moram da uzimam slobodne dane za predaju i podizanje vize. Doduse moze neko i da podigne, ali ako mu napravis ovlascenje...znaci da izadjes sa posla do suda ili opstine da overis ovlascenje

-osim sto dolazak u ambasadu i sama viza kostaju

-osim sto moram da imam garantno pismo ili rezervacije smestaja...a opste je poznato da kad putujem motorom pravim rezervacije :zbunjen: , i nikada ne trazim smestaj tamo gde se zateknem, jel te :zvizduk:

-osim sto moram da planiram putovanje nedeljama, da ne kazem mesecima unapred

-osim sto moram da pripremam dokumentaciju za vizu

-osim sto moram da cekam u redu da tu dokumentaciju predam

-osim sto me smara da sve ovo radim, umesto da uzmem pasos i otputujem!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

lalajko, daj da vidimo da nam ponovo uvedu zelene kartone, vidiš da su ljudi nazadovoljni ukidanjem :lol: I vize da nam vrate, na šta liči da putuje ko kako hoće :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

To je samo bio neki mali privremeni nesporazum.

Za ulaz u Hrvatsku provereno ne treba zeleni karton. Ja sam od 1. januara vec prelazio par puta bez zelenog i nije bilo nikakvih problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

A peske idu samo siptari koji su iz tih krajeva. ;) Nas realno ne dotice.

A to sa zelenim mi isto nista ne znaci kao ni vecini koja svejedno ide za Grcku kroz Makedoniju.

Motorom odem makar jednom do Bosne. Znaci i za motor mi nista ne znaci. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja