Jump to content

Moto Zajednica

Zbog nekih idiota me sramota sto vozim motor.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 474 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XV 250

Znam da forumi sluze za sirenje ideja i pozitive, ali naprosto sam prinudjen da se obratim putem foruma (pod uslovom da je doticna osoba posetilac istog).

 

Zivim u Novom Sadu na naselju Telep u ulici J.Kopitara.

Pre par minuta , znaci oko 2:20 u svojoj mirnoj i kratkoj ulici cujem zvuk napaljenog turiranja i klasicno divljanje propraceno navlacenjem gasa.

Bacam pogled kroz prozor i imam sta da vidim : Majmuncina na sivom motoru, u tamnom duksu i naravno u "full opremi" - citajte bez kacige.

Nemam nista protiv sto ce nas prirodna selekcija osloboditi ovakvih ljudi, ali naprosto mi nije jasan ovaj mentalitet malog penisa i povredjenog ega, kako bi (divljanjem u 2 ujutru u ulici gde je asfalt duzine jedva 150m i sirine 3m) ceo komsiluk morao da obrati paznju na njegov kompleks nize vrednosti i usput probudio decu i bebe koja spavaju u ovo doba.

 

Zbog takvih bezkurica, mi ostali normalni vozaci i zaludjenici dvotockasa imamo losu reputaciju.

Zelim doticnom majmunu da se ovim putem obratim i da cu mu kolegijalno polomiti obe noge ako jos jednom pokusa nesto slicno....

 

Iskompleksirani caffe "motoristi".....

  • Podržavam 35

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova

Zelim doticnom majmunu da se ovim putem obratim i da cu mu kolegijalno polomiti obe noge ako se jos jednom pokusa nesto slicno....

 

 

 

wow kako si opasan... online...

 

 

sigurno si hteo vec da ga lomis, ali nazalost tvoj chopper ga ne mogahu stici... inace bi on vec bio u urgentnom... dvaput...

 

 

ps bebe i deca se nesto nisu zalile, samo ti :)

sutra , da ga tuzis kod uciteljice...

  • Podržavam 18

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Изађи и изломи га, чврсто верујем да си кадар за то! А са друге стране си и људина, јер си га лепо упозорио преко БЈБ форума! Ма као Брус Ли си! Тепач, али господин! Једва чекам да га пропустиш кроз шаке! Бићеш мој идол!

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 474 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XV 250

Taj teško da je naš član, bolje pokušaj na Facebooku :lol:

Slazem se...

Znam da je sve ovo pucanj u mraku, ali bolje je pokusati, mozda doticna osoba shvati svoje postupke.

Da je tako nesto uradio preko dana, ne bih obratio preterano paznju, ali raditi tako nesto u 2 sata ujutru pa to je potpuno odsustvo mozga i vaspitanja.

Kada kod se kasno nocu vratim iz voznje, trudim se da budem sto uvidjajniji ,jer ima par novih mladih bracnih parova sa decom koja spavaju i uvek iskljucim motor 50m od kuce, pa se dokotrljam tiho, kako masina ne bi radila dok otkljucavam garazu.

Cak se trudim da ne palim motor ako imam snage da odguram grdosiju od 200kg a sve zato da ne budim radni svet i komsije koji su jako prijatni prema meni.

Slucajno patim od nesanice pa sam ostao budan, inace bi i mene probudio........kreten.

Predlozio bih doticnom da ode na Miseluk, ali dzaba kada bi se samo osramotio.

Ipak tamo gore ima dosta vestih momaka koji bogme znaju veoma dobro peglaju te R-ove kako treba!

 

Inace volim da cujem lep zvuk masine kada neko nocu normalno prodje ulicom.Lepljenje gume po asfaltu i odlepljivanje kamenchica, propracen jasnim sinhronizovanim taktom cilindara - kao muzika.

Ko god da je prolaznik, znam da se uputio kuci i svakom pozelim da se lepo i sigurno vrati.

Ali neki ljudi nemaju ni trunku kulture i svesti.

 

A gore prisutnim caffe pozerima koji su se sami prepoznali i pravdaju ovakve postupke porucujem:

Motocikl nije produzetak polnog organa i verovali ili ne moze da predje vise od 500m, mada znam koliko vam prelazenje ove ogromne distance predstavlja problem kada nema kafica u okolini.

Nadjite devojke (ali one iznad 17god) pa mozda izlecite komplekse...

  • Podržavam 28

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Obožavam da zavrćem po gradskim ulicama posle ponoći kad nema gužve. Doduše sa fabričkim ili totalno prigušenim izduvima, sa otvorenim me blam da dam gas, nemam više petnaest godina.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7067 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

a jbg u svakom kraju se nadje neki takav iskompleksirani buzdovan, i sam imam motor koji nije bas tih i volim da cujem kad neko razvlaci masinu ALI ZNA SE MESTO I VREME za te stvari, i stvarno neshvatam te likove koji divljaju u sred noci i privlace paznju u nadi da ce ih neke devojcice cuti i otrcati na prozor da ih vide i da ce u istom momentu da ovlaze i....tla la la bla bla....i onda ce oni moci zadovoljni da odu kuci sa znanjem da su vidjeni i da su face (bar u sopstvenim ocima)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Gsp. Mrtvi ... ako se to što kažete desilo jednom u godinu dana, možda dotični samo slavi rođendan ... možda se i njemu rodilo dijete, pa malo na svojstven način to pokušava interpretirati .... možda slavi pobjedu košarkaškog tima za koji navija... ili se jednostavno malo opustio uz prijatelje i alkohol ... :takoje:

 

Ako takvo njegovo ponašanje nije učestalo bar 3-4 puta tjedno ili nekoliko puta mjesečno, mislim da je neosnovano pričati o produžetku penisa i sličnih stvari jer ruku na srce, ja osobno nepoznam niti jednog lika koji ima motor (namjerno ih nisam oslovio sa "bikeri" jer se neki vrijeđaju na taj naziv, dok ga drugi sebično pripisuju upravo sebi)... znači, ne poznam niti jednog lika koji ima motor a da to što spominjete nije napravio bar nekoliko puta u životu i to bez obzira koju vrstu motora vozi ...

 

Meni osobno takvo iživljavanje na motoru nije niti malo zanimljivo, ali isto tako ne mogu reći da to nisam nikad napravio ... razlozi za takvo ponašanje su mi u tom trenutku vjerovatno bili vrlo razumni i opravdani ... ali samo u tom trenutku .. :lol: ... a isto tako neću i ne mogu reći da isto neću ponoviti prvom prilikom kad mi se poklope zvijezde i dobijem dobar i kvalitetan razlog ...

 

Pa sve u svemu, po mom skromnom mišljenju, ispadate pomalo smiješni sa prijetnjama putem foruma... Jer znate kako kažu .... "... batina uvijek ima dva kraja" ... :takoje:

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6294 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ne znam sto ste napali coveka, pa i ako je zapretio preko foruma, mozda je to uradio u afektu, nije to bas toliko strasno. Stavite se u poziciju mladog roditelja koji je jedva uspavao bebu posle sat vremena nosenja i ljuljanja i koju takav kreten ponovo probudi.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Nemam šta zamišljati takve kretene... :lol: :lol:

 

imam ih svaki dan pod prozorom ... što sa motorima, što sa autima... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2348 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

"Zbog nekih idiota me sramota sto vozim motor."

Razumem tvoj gnev i bes,ali preterao si...

Sramota me sto vozim auto-kakvih vozaca ima;

sramota me sto vozim traktor-kakvih poljoprivrednika ima;

sramota me sto sam taxista-kako se taxisti ponasaju u saobracaju;

sramota me sto sam kamiondzija-kako bahato voze te grdosije pojedini;

sramota me sto sam covek-ima nas raznih...

Daj opusti se malo.A za te batine,sto bi moj cale rekao- "prvo sa'rani one sto si pobio do sada!"

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 474 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XV 250

Ma prijatelju nije to bila turaza u pokretu i cao djaci......

Istina je sto kolega kaze, napisao sam u afektu, ali se makar nadam da ce doticna osoba ako je clan prepoznati sebe i preispitati svoje postupke.Obicno "nemoj" ne pali.

Pozer se zaustavio na pocetku ulice.....poceo turirati masinu kao da je na nekom moto-skupu i razvukao gas i zaleteo se 100m.Dalje nije mogao jer je KRAJ ULICE.

U tom delu grada su iskljucivo individualna domacinstva a ne zgrade, sto znaci da je to radio iz ciste pakosti i obesti a ne zato sto je hteo da isproba kako masina povlaci.Tu je Miseluk i bulevara koliko mu dusa pozeli.A narocito se to ne radi onim danom kada radni ljudi idu na posao ujutru a deca u skolu.

Najezim se od pomisli sta bi bilo da je to uradio preko dana, jer u istoj ulici je vrtic...

Mada i nocu u dvoristu istog se okupljaju klinci od 12-13 godina iz ulice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Ne znam sto ste napali coveka, pa i ako je zapretio preko foruma, mozda je to uradio u afektu, nije to bas toliko strasno. Stavite se u poziciju mladog roditelja koji je jedva uspavao bebu posle sat vremena nosenja i ljuljanja i koju takav kreten ponovo probudi.

 

Мој син напросто обожава звук мотора! :D

 

348hvfq.jpg

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

I ja imam sličan problem, koji se nažalost ponavlja.Naime stručnjak uvek posle 10 uveče proleti na nekom enduru sa otvorenim izduvom.To se toliko dere da zavibriraju prozori i obavezno mi probudi klince.Starijeg klinca je teško uspavati i posle svih peripetija naleti buzdovan i razbudi ga.I šta ja sada da radim?Da idem za njim, pa da pokušam lepo da mu objasnim, da odmah na semaforu krenem u akciju...?

Momcima koji podržavaju ovakve vidove zabave preporučujem da ako im ikada decu bude budio "kolega" neka ga odvedu na kafu i slično.Možda i daju koji savet kako se puca iz auspuha, ali nocu tada se najbolje čuje...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malo Zlo, 753 postova
  • Lokacija: BGD

Mada i nocu u dvoristu istog se okupljaju klinci od 12-13 godina iz ulice.

 

Sta ce klinci od 12- 13 godina uopste napolju nocu?! :jee:

 

Elem, salu na stranu...

 

Dzabe se nerviras- sto ljudi, sto cudi...

 

Neko je kupio motor jer zeli da uziva, neko da bi bio zapazeniji i pozeljniji... Svako bira kako da dodje do nekog zacrtanog cilja i to je to! ;)

 

A, to sto usput smeta nekima- pa, sta ces.... Smeta i meni to sto su komsije u subotu ujutru radili busilicom od pola 9 ujutru, a ja legla tek oko 4... Smeta i sto su ceeeeeli dan istom tom busilicom i cekicem zastakljivali terasu, ali sta je tu je... Ako ne mozes da utices, iskuliras- lepse ti je... :zdravo:

 

@ Spave

:care: :care: :care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • chef, 1843 postova
  • Lokacija: na proplanku

eno ga i mr.big isto ljut. iz istog razloga. ako se udružite bićete jači. ozbiljno govorim. a mene zovite da fotkam i da se derem "šorni ga pajo!!!". jel može? :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Треба сви да скупимо! То што нам неко наруши тишину у трајању oд 15 секунди нам је највећи проблем! Сву енергију треба да усмеримо ка решавању тог проблема! :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6294 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Треба сви да скупимо! То што нам неко наруши тишину у трајању oд 15 секунди нам је највећи проблем! Сву енергију треба да усмеримо ка решавању тог проблема! :D

Uh kakav si ne moze covek da te natera na kavgu i to ti je :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: AT RD03, SW 400

eno ga i mr.big isto ljut. iz istog razloga. ako se udružite bićete jači. ozbiljno govorim. a mene zovite da fotkam i da se derem "šorni ga pajo!!!". jel može? :)

 

Bilo kako bilo, džaba ti je priča. Pun forum priča od "obavezno da nosite kacige", do "pozeri na R-ovima", a ima ovih kojima je benzin toliko u krvi da mu dete prosto uspavljuje 15.000 obrtaja pod prozorom, kako da ne...

 

I periodično će uvek neko biti ljut - i to potpuno opravdano.

 

Ne vredi, ostaje samo nada da će, jednog dana, ovi na koje se svi ljute - panduri na zujalicama - odraditi treću smenu, i ako bog da, ostaviti nekoga zasluženo bez dozvole... To bi inače trebao da im bude posao.

 

Pre nego što isti ostanu bez glave, zalepljeni na neku banderu ili dupe nekog autobusa. Ne želim nikome, pa ni njima.

Inače neverovatan broj motociklista pogibe ove sezone...

 

A i Aca će da ispadne Gay - jer nedaj bože pominje decu, a to je no-no kod sokolova/tigrova/lavova asfalta...

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Ово постаје све занимљивије! И полиција се зове у помоћ! :D

 

 

Треба сви да скупимо! То што нам неко наруши тишину у трајању oд 15 секунди нам је највећи проблем! Сву енергију треба да усмеримо ка решавању тог проблема! :D

Uh kakav si ne moze covek da te natera na kavgu i to ti je :D

 

Какву кавгу, видиш да је пун форум кикбоксера! :jee:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 735 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Bandit 650 K7

 

Sramota me sto vozim auto-kakvih vozaca ima;

sramota me sto vozim traktor-kakvih poljoprivrednika ima;

sramota me sto sam taxista-kako se taxisti ponasaju u saobracaju;

sramota me sto sam kamiondzija-kako bahato voze te grdosije pojedini;

koliko znam ti nemas C polozeno :lol::ph34r::jee:

k

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: honda vtr1000f firestorm

ebiga ne mozes nista osim da izazoves revolt pa da navuces tog lika da pozove jos par drugara da ti turiraju ispod prozora. ako se to desilo jednom zaboravi i teraj dalje a ako se ponavlja cesto zali se muriji ( koji btw nece uraditi nista ) i to ti je to.

a to da ljudi stavljaju kolica na put da neko pogine zato sto turira motor ili divlja po ulici ne zelim ni da pricam sta bi uradio tom liku.

ja vozim motor vec duze vreme i kad neki kolega proleti ulicom cesto cujem moju kevu kako mu pozeli da slomi vrat dabogda i tako to i kad joj kazem da nije normalna da i njen sin vozi motor ona dodje sebi al u afektu ljudi ne razmisljaju.

 

neko voli taj zvuk neko ne sta da se radi.

 

beba se probudila .. zaspace opet. ti ces malo manje spavati te veceri.. preziveces nije ti prvi put ..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja