Jump to content

Moto Zajednica

Zbog nekih idiota me sramota sto vozim motor.

Recommended Posts

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

... svako dijete je individualno po tom pitanju, a beba koja ima lak san, probudit će ju kad spustiš šalicu čaja na tanjurić ..... kome bi zbog toga trebalo polomiti vrat... :neznam: ... ženi, mami, punici :stabre:

 

zakljucujuem da ti ne pravis razliku izmedju dve stvari: svesnog divljanja i necega sto se slucajno desi. kada neko kroz gusto naseljeno podrucje vozi svoj motor u prvoj na 10.000 obrtaja ne moze se reci da je to uradio slucajno. pritom, nijednom nisam pozivao da treba nekome lomiti bilo koji deo tela, niti da treba fizicki nauditi.

 

Znaš kako kažu... da je babi kurac nebi trebala didu ... :lol:

 

ne znam, ne koristim takve izraze (bez uvrede)

 

aj mi reci kako se to problem može riješiti ako ćeš napraviti sve što je potrebno da bi netko polomio vrat na motoru ?!?! :zbunjen:

 

ultimativno resenje, slozices, se ne postoji. sa druge strane kada bi se svi pridrzavali nekog kucnog reda (koji kao sto znas ne traje 24h, vec postoji zakonom definisana satnica) i saobracajnih propisa makar u urbanim sredinama svima bi bilo mnogo lakse, pritom ne mislim samo na vozace vec i na sve ostale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: AT RD03, SW 400

kad neko prodje ulicom na motoru koji ima otvoren auspuh i pritom zavrne malo svog gusta radi, probudi me, iznerviram se, ali nastavim da spavam vrlo brzo

nije bas najuvidjajnije prema ljudima koji ustaju rano da bi isli na posao,ali boze moj, prezivljivo je

 

ono sto smatram nekuluturom je kada na primer klinci sednu u pola 2 ispred necije zgrade i sat vremena pricaju glasno, smeju se, vicu

takodje isto kao kad bi i neko uzeo da sat vremena nocu vezba tockarenje ili zavrtanje gasa u jednoj te istoj ulici

 

E vidiš, sreće moje prevelike, ja imam oba ova slučaja istovremeno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

 

zakljucujuem da ti ne pravis razliku izmedju dve stvari: svesnog divljanja i necega sto se slucajno desi. kada neko kroz gusto naseljeno podrucje vozi svoj motor u prvoj na 10.000 obrtaja ne moze se reci da je to uradio slucajno. pritom, nijednom nisam pozivao da treba nekome lomiti bilo koji deo tela, niti da treba fizicki nauditi.

 

ne pravim razliku tamo gdje razlike nema... :takoje:

 

ako se beba probudila onda se probudila i plače... i njoj je potpuno nebitno jesi ti zvuk prozveo namjerno ili slučajno ... ta razlika je bitna tebi ...

 

pa se opet vraćamo na to da se glupo izvlačiti na djecu za stvari koje ustvari smetaju nama odraslima :zvizduk:

 

 

ultimativno resenje, slozices, se ne postoji. sa druge strane kada bi se svi pridrzavali nekog kucnog reda (koji kao sto znas ne traje 24h, vec postoji zakonom definisana satnica) i saobracajnih propisa makar u urbanim sredinama svima bi bilo mnogo lakse, pritom ne mislim samo na vozace vec i na sve ostale.

 

Nemoj mi samo reći da si ti jedan od onih ljudi koji nikad u životu nisu napravili (slučajno ili namjerno) nešto što bi moglo nekom drugom smetati ?!?!

 

a to da bi se svi mogli malo zapitati nad svojim postupcima i da se malo više pripazi na kućni red, potpuno se slažem ..... ali je stvar u tome što ja ne izdvajam sebe iz te skupine, a mnogi to ovdje čine .. :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 230 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: CB 600 F

Шта има тебе да буде срамота. Има гомила идиота и за воланом кола па јел треба да нас буде срамота што возимо кола?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

Uh umorih se citajuci u cugu sve ovo, al uspeo sam. Svasta za komentarisati, mrzi me, dacu moj 1 slucaj da ne bude uzaludno. Kao sto naslov kaze *Zbog nekih *idiota* me sramota sto vozim KTM ko penzos*, pre neko vece vracam se bas umoran kasno pored Juge, pored mene prolece majstor na zadnjem oko 100kmh+, drugi sa ribom nazad cik-cak jos brze, a ja knorio u znojavoj majci oko 60kmh...trenem se i reko aj za njima da vidim sta se desava, na semaforu stajemo svi, zeleno - ovaj digo R-a oma, ovaj potpalio nezdravo sa ribom koja ne znam na koju foru je ostala u sedlu, a ja...na ktm-u ko penzos, ljudi iz kola me gledaju *ajd i ti odjebi s njima kad ste dijabole svi*...a mene sramota sto ne zelim ne mogu necu, a trebalo bi. :zvizduk::lud::lol:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova

Uh umorih se citajuci u cugu sve ovo, al uspeo sam. Svasta za komentarisati, mrzi me, dacu moj 1 slucaj da ne bude uzaludno. Kao sto naslov kaze *Zbog nekih *idiota* me sramota sto vozim KTM ko penzos*, pre neko vece vracam se bas umoran kasno pored Juge, pored mene prolece majstor na zadnjem oko 100kmh+, drugi sa ribom nazad cik-cak jos brze, a ja knorio u znojavoj majci oko 60kmh...trenem se i reko aj za njima da vidim sta se desava, na semaforu stajemo svi, zeleno - ovaj digo R-a oma, ovaj potpalio nezdravo sa ribom koja ne znam na koju foru je ostala u sedlu, a ja...na ktm-u ko penzos, ljudi iz kola me gledaju *ajd i ti odjebi s njima kad ste dijabole svi*...a mene sramota sto ne zelim ne mogu necu, a trebalo bi. :zvizduk::lud::lol:

 

 

pa sto se nisi javio jbte...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

sad ce jos malo jesenje kise pa sneg, sto ostavlja samo skutere i endure u igri :) a oni nisu toliko bucni, uglavnom ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Novi Beograd

Ladno sam provali o cemu se radi, posto je mene gotovo u isto vreme probudio vrisak supruge iz dnevne sobe (...ebo te Nole. Sta se deres...).

 

Pa covek je samo slavio pobedu na US openu. Mis'im ti metroseksualci na R-ovima su sigurno u trendu i gledaju tenis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

sad ce jos malo jesenje kise pa sneg, sto ostavlja samo skutere i endure u igri :) a oni nisu toliko bucni, uglavnom ;)

 

 

:zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

sad ce jos malo jesenje kise pa sneg, sto ostavlja samo skutere i endure u igri :) a oni nisu toliko bucni, uglavnom ;)

 

Ko bre nije bučan !!!???!!!! :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 488 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Harley-Davidson SuperLow 1200T

Ja stanujem u prizemlju, prozor mi je na 2 metra od novoasfaltirane ulice sa jedno 400-500 metara pravca, milina za motor, čak i APN-ce razvlače za sve pare. Znate šta , i ja isto...obožavam taj pravac...uvek idem tuda iako mi je ulaz za parking sa duge strane bloka.

Šta se noću dešava ??? Pa defile ...samo što je ovde pravilo da ne sme ispod 7-8000 obrtaja .... i znate šta ...ja se navikao...sad i da me pita neko jel sinoć bilo motora..ja ne bih znao da mu odgovorim... navika je čudo... sad ne mogu da spavam kad odem u tazbinu na Zlatibor...teram šuraka da pali traktor, dok ne zaspim :lol:

 

E, sad.... bilo je i nekih bezobraznih...što se okretali po više puta, al to su bila deca-tinejdžeri sa nekim prdavcima...kad su me videli kako stojim u gaćama na sred ulice u 2 sata noću... shvatili su da ima i veće budale od njih, pa otišli.... a ja hteo samo da porazgovaram, šta ću kad izgledam ko Bigfoot u boksericama.

 

Ako nekom smeta turiranje, kurčenje klinaca , ulične trke ...itd. , moja su mu vrata otvorena (10 eura noćenje), nedelju dana kod mene u Sanatorijumu i više neće da čuje ni motore, ni decu, ni ženu ...taštu ..ništa.

 

Ako je već ovo privikavanje ...skupo, ima i drugo rešenje: svi smo ovde bajkeri, većina ima motore, pa kad ga čuješ pod prozorom,

a ti umesto da pizdiš i okrećeš se u krevetu...sedneš na makinu ..dodješ do njega i kažeš mu ..." lep bajk, baš sam hteo takav da kupim ćerki...samo u roze boji"....... dalje se sve rešava samo.

 

Eto, nemojte da se nervirate , ne možete da utičete na ta dešavanja, a takvih će uvek biti...... i ja sam bio takav.:zvizduk:

 

Gde je bre ta ulica ocu i ja da se vozim po novom asvaltu brzo ? :)

I nije me sramota :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX250R

sad ce jos malo jesenje kise pa sneg, sto ostavlja samo skutere i endure u igri :) a oni nisu toliko bucni, uglavnom ;)

 

 

:zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk: :zvizduk:

 

 

 

bRRavo!

 

 

Sto se buke tice, evo ima u mom komsiluku komsija sa nekom teskom psihozom, ali ocigledno nedovoljnom za hospitalizaciju

U randomizirano vreme (pocinje nesto oko 4 ujutro, pa negde do 21-22h) nekoliko puta dnevno izadje na ulicu i urla, objasnjava nekom svom nama nevidljivom drugu aktuelnu politicku situaciju, lamentira nad proslim vremenima, place kad prica o svojoj majci, ... A onda krece pauza za iskaljsavanje i pljuvanje po ulici, pa opet urlanje.

 

I to ama bas nikom ne smeta, svi ignorisu. Sto stanari okolnih zgrada, sto komunalna policija, sto "obicna" policija.

 

 

Ja bih rado menjala zvuk komsije koji urla, iskasljava se i pljuje za zvuk motora, sa najnamunjenijim otvorenim yoshimurama i akrapima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 595 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Liman
  • Motocikl: Yamaha FZS600, Piaggio Free, Suzuki GN125

I to ama bas nikom ne smeta, svi ignorisu. Sto stanari okolnih zgrada, sto komunalna policija, sto "obicna" policija.

 

Zato što je to savršena prilika za glasno vođenje ljubavi. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja