Jump to content

Moto Zajednica

Zbog nekih idiota me sramota sto vozim motor.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Motocikl: SV 650

Ово постаје све занимљивије! И полиција се зове у помоћ! :D

 

 

Треба сви да скупимо! То што нам неко наруши тишину у трајању oд 15 секунди нам је највећи проблем! Сву енергију треба да усмеримо ка решавању тог проблема! :D

Uh kakav si ne moze covek da te natera na kavgu i to ti je :D

 

Какву кавгу, видиш да је пун форум кикбоксера! :jee:

обавезно да посетиш неког психијатра - због оног твог слатког бебирона ако ни због чега другог :lud:

 

још се сећам прошле године кад је онај гологлави позер на ризли+ стотком+ усмртио клинца на пешачком, сад му у затвору џабно чешање по глави и питање дал му је и за чега то баш требало!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Ово постаје све занимљивије! И полиција се зове у помоћ! :D

 

 

Треба сви да скупимо! То што нам неко наруши тишину у трајању oд 15 секунди нам је највећи проблем! Сву енергију треба да усмеримо ка решавању тог проблема! :D

Uh kakav si ne moze covek da te natera na kavgu i to ti je :D

 

Какву кавгу, видиш да је пун форум кикбоксера! :jee:

обавезно да посетиш неког психијатра - због оног твог слатког бебирона ако ни због чега другог :lud:

 

још се сећам прошле године кад је онај гологлави позер на ризли+ стотком+ усмртио клинца на пешачком, сад му у затвору џабно чешање по глави и питање дал му је и за чега то баш требало!

 

Хоћеш да кажеш да сам луд? А, Камиказо? А, душебрижниче? Ниси помислио да се зајебавам јер не могу да верујем да неко озбиљно поставља тему да ће да бије ако му неко још једанпут прође брзо испод прозора? Мислиш да сам озбиљан у овој ретардираној теми? Очигледно сам залутао међу вас... Мало размисли кад се тако обраћаш неком, да ниси ти већ зрео за неку установу? Бар нека лагана, дневна варијанта у установи код имењака?

 

Молим админе да обришу моје постове у овој теми, јер очигледно тешко утичу на мозгове форумских суперхероја!

 

Идем да учим бебирона да не цичи од среће. Много је гласно, а можда је неко од комшија твог менталног склопа па покуша да му науди! Ипак си ти КАМИКАЗА, самоубица!

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

...a to da ljudi stavljaju kolica na put da neko pogine zato sto turira motor ili divlja po ulici ne zelim ni da pricam sta bi uradio tom liku...

ja bih uradio isto i tom liku i onom liku sto turira. potpuno istu stvar. po meni ta dva lika imaju identican mentalni sklop. verovatno ti nije palo na pamet da i taj sto tako vozi predstavlja vecu pretnju po okolinu? kontejner koji stoji je bezbedniji od motocikla koji u naseljenom mestu u uskim ulicama se krece100km/h, zar ne?!

 

beba se probudila .. zaspace opet...

kada ti budes imao malo dete pitacemo te da li to bas tako funkcionise... mozda ces tek tada shvatiti koliko je sopstveni san neprocenljiv.

 

@topic:

zivim u centru novog beograda i moj prozor gleda ka bul. mihajla pupina. toliko ima individua koji su bezobzirni prema drugim zivim bicima da je to nenormalno. uvece od 10-11 pa nekada cak do 4 ujutru ne prestaju sa divljanjem.

ono sto meni nikako nije jasno je sledece: da li je zaista vredno da se unistava sopstvena imovina i navlacenje mrznje vecine gradjana sve vozace motora zarad nekog prividnog zadovoljstva? nije mi jasno kakvu korist ti vozaci imaju... da je iskljucivo ljubav prema voznji i motociklizmu, da se ne lazemo, taj bi vozac vozio van naselja i uzivao. nema semafora, guzvi, lezecih paolicajaca i sl. tada bi se i motor bolje cuo kako radi. medjutim, verujem da ovakva voznja u gusto naseljenom mestu zapravo ima potpuno drugaciju pozadinu: pre bih rekao da je bes, neki neizleceni kompleks, nezrelost, mozda visak neke energije, opsesivna zelja za paznjom, ili jednostavno neka vrsta revolta prema necemu sto taj isti vozac ne moze niti zna da definise. kako god bilo krajni rezultat je u potpunosti negativan u svakom pogledu.

da li je zaista vredno da se na taj nacin skrece paznja na sebe?

realno, takav vozac nema apsolutno nikakav benefit a sa druge strane ima iskljucivo stetu, po kolege motocikliste a najvise po sebe kada ode do servisa. taj matori Spale je cale mog drugara (a obojca kao sto znate su veliki ljubitelji motocikala) nam je pricao kakvi likovi i u kom stanju im dovoze svoje motore koji nisu ni mnogo presli. da bude jos crnje i gore, neki su nove motore uzimali na kredit pa im riknjavaju i pre nego sto taj kredit isplate.

 

verovatno ce me neki zamrzeti zbog mog posta,ali samo kazem ono sto mislim.

 

added/: zaboravio sam i da napomenem da visok nivo buke trajno ostecuje sluh koje je najosetljivije culo. uho nema mogucnost regeneracije.

Promenio član fruitcake
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

SpaVe, sećaš li se onomad kod mene na Brdu, ti pored kroz ono grmlje svojom XL-kom, cope, turbopedja i ja ko gospoda putem. Posle mene komšija nazvao mafijom.

Izduv ti je bio vr'

Stvarno treba da se lečiš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Хахахаха! Не сећам се! Ти нам увек абартујеш пиће па меморија бледи! Исто тако знаш и да се лечим, а не знам зашто то потенцираш. Као да ја волим што ме тако задесило...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6814 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Najveca greska u celoj prici jeste ta sto se mi kao sami motociklisti trpamo u istu grupu ljudi. Mi nismo isti a prijateljstvo medju bajkerima je izvikana pojava. Vezuje nas sto svi vozimo motocikl i tu se svaka slicnost zavrsava. Licno, ne druzim se sa svakim jer se moje vidjenje motociklizma i njihovo u mnogome razilazi. Tu postoji veliki razdor cak do te mere da se mogu cuti ogovaranja i sl. gluposti tipa, eno ga onaj saban sto nosi svu opremu po centru i vozi 90km/h tamo gde moze 260... Stojim iza ovih reci jer sam tako nesto nacuo za sebe. Naravno, izreceno od nekoga ko vozi u sortsu i majici. Dakle, nikako ne smemo niti se mozemo povezati sa ostalima a ponajmanje trpeti posledice zbog greski drugih. Svako ima svoje razloge posedovanja motocikla, drugaciju percepciju i drugacije razmisljanje.

 

Cuvajte se, gledajte svoja posla i vozite za sebe. Ne ispirajte usta i ne krivite onoga ko radi drugacije. Za to postoji policija, sudija i druge institucije. Nasa moralna obavezna kao coveka je da pomognem drugom u nevolji, budem obazriv prema drustvu i da se pridrzavam pravila sto savetujem i ostalima.

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

 

kada ti budes imao malo dete pitacemo te da li to bas tako funkcionise... mozda ces tek tada shvatiti koliko je sopstveni san neprocenljiv.

 

 

 

Ja ću se osvrnuti samo na ovaj dio .. :zvizduk:

 

evo ja imam troje djece.... najmlađe godinu i pol ... ;)

 

i evo šta ti mogu reći ... moja beba spava više od 12 sati dnevno ... što znači da prespava više od polovice dana ... dobar dio tog sna je u rano poslijepodne ... po logici po kojoj ti razmišljaš, buka se nebi trebala praviti NIKADA, bez obzira što ju "kućni red" dozvoljava u određenim vremenskim periodima.. ;)

 

To hoće li beba spavati ili neće nema nikakve veze sa bukom koju proizvodu auspuh motora, bez obzira na doba dana ili noći ... bebi kad se spava, ona spava, a kad joj se ne spava, može biti "grobna tišina", ali beba će ju sjebati .. :lol:

 

pustite te izgovore da bebama smeta buka... glupi su i smiješni .. i takve razloge mogu davati upravo oni koji nemaju djecu .. :nanana:

 

Buka smeta Vama odraslima jer ste nervozni i nadrkani i nemate nikakve tolerancije prema nikome ... <_<

 

Kom smeta buka, neka ode na selo, napravi kuću na kraju sokaka i eto mi mira i tišine koliko hoćeš ... ali takvima će vjerovatno smetati i tišina jer neća imati kome prigovarati za buku .. :lol:

  • Podržavam 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

...

Buka smeta Vama odraslima jer ste nervozni i nadrkani i nemate nikakve tolerancije prema nikome ... <_<

 

Kom smeta buka, neka ode na selo, napravi kuću na kraju sokaka i eto mi mira i tišine koliko hoćeš

...

 

Zar je tebi normalno da ti neko urla u sred noci pod prozorom? :neznam:

Danas je velika vecina nadrkanih ljudi, koji jedva oci zaklope od problema. Ne kazem ja da treba praviti dramu, uglavnom je to omladina, ali da sad potapsem po ramenima takvu individuu...

Ipak je takvo ponasanje nekulturno i bezobzirno. Mozda bi on trebao da se vrati na svoj katun, pa da tamo turira? Taman da rastjera vukove i bude koristan. ;)

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Bg-Va
  • Motocikl: bmw f800r

Znam da forumi sluze za sirenje ideja i pozitive, ali naprosto sam prinudjen da se obratim putem foruma (pod uslovom da je doticna osoba posetilac istog).

 

Zivim u Novom Sadu na naselju Telep u ulici J.Kopitara.

Pre par minuta , znaci oko 2:20 u svojoj mirnoj i kratkoj ulici cujem zvuk napaljenog turiranja i klasicno divljanje propraceno navlacenjem gasa.

Bacam pogled kroz prozor i imam sta da vidim : Majmuncina na sivom motoru, u tamnom duksu i naravno u "full opremi" - citajte bez kacige.

Nemam nista protiv sto ce nas prirodna selekcija osloboditi ovakvih ljudi, ali naprosto mi nije jasan ovaj mentalitet malog penisa i povredjenog ega, kako bi (divljanjem u 2 ujutru u ulici gde je asfalt duzine jedva 150m i sirine 3m) ceo komsiluk morao da obrati paznju na njegov kompleks nize vrednosti i usput probudio decu i bebe koja spavaju u ovo doba.

 

Zbog takvih bezkurica, mi ostali normalni vozaci i zaludjenici dvotockasa imamo losu reputaciju.

Zelim doticnom majmunu da se ovim putem obratim i da cu mu kolegijalno polomiti obe noge ako jos jednom pokusa nesto slicno....

 

Iskompleksirani caffe "motoristi".....

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 595 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Liman
  • Motocikl: Yamaha FZS600, Piaggio Free, Suzuki GN125

Ne, svi su se nabili u centar grada a hoće da im bude mirno ko u rodnom selu, pa ne ide brate, civilizacija, velegrad...

 

+1 :takoje:

 

Civilizacija?! Bilo je civilizacija u kojima su spaljivali žive ljude kao žrtvu bogovima. Ima civilizacija u kojima ljudi umiru od gladi.

 

Ima civilizacija na zapadu gde se ne smeju maltretirati komšije (glasnom muzikom, turiranjem motora, bacanjem smeća na ulicu i sl.), jer te odma oderu od kazni.

 

A ima i civilizacija poput naše gde ljudi sa mentalitetom brđana savetuju kulturnima da idu na ista ako im se ne sviđa.

 

Istina, nema leka za ovaj problem - policija ne može/neće ništa, momci ako su idioti i normalan razgovor ne pomaže, ostaje samo komunikacija na nivou i sredstvima koja isti mogu da razumeju. Ili ovo što predložiste: odlazak na selo. Ali šta kad na selu komšija turira mašinu?! Ja znam baš za jedan sličan slučaj. :)

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

 

Zar je tebi normalno da ti neko urla u sred noci pod prozorom? :neznam:

Danas je velika vecina nadrkanih ljudi, koji jedva oci zaklope od problema. Ne kazem ja da treba praviti dramu, uglavnom je to omladina, ali da sad potapsem po ramenima takvu individuu...

Ipak je takvo ponasanje nekulturno i bezobzirno. Mozda bi on trebao da se vrati na svoj katun, pa da tamo turira? Taman da rastjera vukove i bude koristan. ;)

 

sjeti se sebe u ranoj mladosti ...

 

sigurno nisi mogao zaspati od grižnje savjesti jer si pojačao muziku malo jače... :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Ne, svi su se nabili u centar grada a hoće da im bude mirno ko u rodnom selu, pa ne ide brate, civilizacija, velegrad...

 

+1 :takoje:

 

Civilizacija?! Bilo je civilizacija u kojima su spaljivali žive ljude kao žrtvu bogovima. Ima civilizacija u kojima ljudi umiru od gladi.

 

Ima civilizacija na zapadu gde se ne smeju maltretirati komšije (glasnom muzikom, turiranjem motora, bacanjem smeća na ulicu i sl.), jer te odma oderu od kazni.

 

A ima i civilizacija poput naše gde ljudi sa mentalitetom brđana savetuju kulturnima da idu na ista ako im se ne sviđa.

 

Istina, nema leka za ovaj problem - policija ne može/neće ništa, momci ako su idioti i normalan razgovor ne pomaže, ostaje samo komunikacija na nivou i sredstvima koja isti mogu da razumeju. Ili ovo što predložiste: odlazak na selo. Ali šta kad na selu komšija turira mašinu?! Ja znam baš za jedan sličan slučaj. :)

 

Kad sam rekao civilizacija mislio sam više na mesto sa brojnom populacijom nego na neka njena dostignuća. Zbog velike gustine mora se trpeti više, naravno da budalu koja pali uzbrdo-nizbrdo celi dan treba nekako regulisati pa makar i prijavom mada molba uljudnim tonom u većini slučajeva pomaže. Ali se ne može izbeći da neko proleti jednom, odmah za njim neko drugi pa još dvojica itd. E sad ima fora da likovi samoinicijativno ili pomoću veza izdejstvuju postavljanje ležećih pored svojih kuća iako nema škola i obdaništa u blizini, fol zbog dece kao da samo oni imaju decu a mi ostali svinje, mislim hajde da onda pravimo stepenice umesto puteva ili da ostavimo blato, bar će se osećati kao kod kuće. Taćno vidiš gde su se opanci koncentrisali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

ja gotovo da mogu dati lijevo jaje da tom liku što je vozio kroz ulicu nije ni na kraj pameti bilo da ide nekoga namjerno buditi i zajebavati ... lik je jednostavno u svom filmu napravio ono što mu je u tom trenutku izgledalo kao dobra ideja.. Nikoga nije ozlijedio... nikomu nije nanijeo nikakvo zlo.... sve je prošlo unajboljem redu ... Ne vidim razloga za dizanjem panike... :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

kad neko prodje ulicom na motoru koji ima otvoren auspuh i pritom zavrne malo svog gusta radi, probudi me, iznerviram se, ali nastavim da spavam vrlo brzo

nije bas najuvidjajnije prema ljudima koji ustaju rano da bi isli na posao,ali boze moj, prezivljivo je

 

ono sto smatram nekuluturom je kada na primer klinci sednu u pola 2 ispred necije zgrade i sat vremena pricaju glasno, smeju se, vicu

takodje isto kao kad bi i neko uzeo da sat vremena nocu vezba tockarenje ili zavrtanje gasa u jednoj te istoj ulici

 

a ako je neko samo prosao i otisao dalje, nista me vise nije poremetio od grmljavine koju ne mozes tuziti muriji niti izaci napolje i izlomiti je od batina

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

pustite te izgovore da bebama smeta buka... glupi su i smiješni .. i takve razloge mogu davati upravo oni koji nemaju djecu .. :nanana:

 

Buka smeta Vama odraslima jer ste nervozni i nadrkani i nemate nikakve tolerancije prema nikome ... 1hmm.gif

svaka cast ako mozes da okarakterises nekoga na osnovu nekoliko postova.

sa druge strane ne verujem da su sva deca na ovom svetu pravljena po sablonu tvoje dece. nema svako dete cvrst san. druga stvar - karakter osobe pocinje da se razvija kada dete postane svesno sveta oko sebe i kada sa istim pocne da komunicira, a to ne mora znaciti da dete komunicira iskljucivo verbalno. u ranom periodu koristi moc govora, doduse isprva neartikulisano sto je i normalno, ali pre svega sa svojom okolinom komunicira i povezuje se emocijama. culo sluha je najosetljivije culo kod coveka zato sto je najosetljivije na promene. na svaki zvuk, da li on bio nizeg intenziteta ili do granice cujnog praga coveka koji je oko 120 decibela, kretao se on kroz prostor frekvencijom od napr. 25Hz-a (prosecna minimalna vrednost za zdavog coveka je 16Hz) ili bio zvuk visoke frekvencije dete na njega svakako reaguje.

predpostavljam da ne moram da objasnjavam sta znaci nedostatak odmora i sna...

 

ja nemam nista protiv toga da neko svoj motor ili automobil na taj nacin vozi, slobodno neka to radi koliko god mu to prija ili finansijska sredstva dozvoljavaju, ali neka to radi van naseljenog mesta bar u vreme nocnog odmora. na kraju krajeva svako od nas je bar jedanput dodao malo veci gas cisto da vidi i oseti "kako to izgleda". sto se policije tice da oni zele da rese buku u gradu oni bi to i uradili.

 

... Nikoga nije ozlijedio... nikomu nije nanijeo nikakvo zlo.... sve je prošlo unajboljem redu ... Ne vidim razloga za dizanjem panike... :takoje:

panika nastaje kada treba sanirati posledice, a kada dodje vreme da je sanacija potrebna onda je vec suvise kasno. sada je ova situacija prosla u najboljem redu, ali apsolutno ne znaci da ce sledeca tri puta biti tako. tada je mogao neko da prodje jako lose, nebitno ko. problem ovde je upravo nacin razmisljanja: neki funkcionisu na taj nacin da puste sve da ide kao ide pa kada se desi neka nesreca onda krenu da resavaju problem. smatram da je bolje baviti se uzrocima a ne posledicama. bezbroj je slucajeva kada je moglo preventivnim i zdravorazumskim razmisljanjem spreciti nesrece pa i gubitke zivota, vozacevog, suvozacevog ili zivot slucajnog prolaznika. to vazi za sve aspekte zivota.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Ja stanujem u prizemlju, prozor mi je na 2 metra od novoasfaltirane ulice sa jedno 400-500 metara pravca, milina za motor, čak i APN-ce razvlače za sve pare. Znate šta , i ja isto...obožavam taj pravac...uvek idem tuda iako mi je ulaz za parking sa duge strane bloka.

Šta se noću dešava ??? Pa defile ...samo što je ovde pravilo da ne sme ispod 7-8000 obrtaja .... i znate šta ...ja se navikao...sad i da me pita neko jel sinoć bilo motora..ja ne bih znao da mu odgovorim... navika je čudo... sad ne mogu da spavam kad odem u tazbinu na Zlatibor...teram šuraka da pali traktor, dok ne zaspim :lol:

 

E, sad.... bilo je i nekih bezobraznih...što se okretali po više puta, al to su bila deca-tinejdžeri sa nekim prdavcima...kad su me videli kako stojim u gaćama na sred ulice u 2 sata noću... shvatili su da ima i veće budale od njih, pa otišli.... a ja hteo samo da porazgovaram, šta ću kad izgledam ko Bigfoot u boksericama.

 

Ako nekom smeta turiranje, kurčenje klinaca , ulične trke ...itd. , moja su mu vrata otvorena (10 eura noćenje), nedelju dana kod mene u Sanatorijumu i više neće da čuje ni motore, ni decu, ni ženu ...taštu ..ništa.

 

Ako je već ovo privikavanje ...skupo, ima i drugo rešenje: svi smo ovde bajkeri, većina ima motore, pa kad ga čuješ pod prozorom,

a ti umesto da pizdiš i okrećeš se u krevetu...sedneš na makinu ..dodješ do njega i kažeš mu ..." lep bajk, baš sam hteo takav da kupim ćerki...samo u roze boji"....... dalje se sve rešava samo.

 

Eto, nemojte da se nervirate , ne možete da utičete na ta dešavanja, a takvih će uvek biti...... i ja sam bio takav.:zvizduk:

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

 

svaka cast ako mozes da okarakterises nekoga na osnovu nekoliko postova.

sa druge strane ne verujem da su sva deca na ovom svetu pravljena po sablonu tvoje dece. nema svako dete cvrst san. druga stvar - karakter osobe pocinje da se razvija kada dete postane svesno sveta oko sebe i kada sa istim pocne da komunicira, a to ne mora znaciti da dete komunicira iskljucivo verbalno. u ranom periodu koristi moc govora, doduse isprva neartikulisano sto je i normalno, ali pre svega sa svojom okolinom komunicira i povezuje se emocijama. culo sluha je najosetljivije culo kod coveka zato sto je najosetljivije na promene. na svaki zvuk, da li on bio nizeg intenziteta ili do granice cujnog praga coveka koji je oko 120 decibela, kretao se on kroz prostor frekvencijom od napr. 25Hz-a (prosecna minimalna vrednost za zdavog coveka je 16Hz) ili bio zvuk visoke frekvencije dete na njega svakako reaguje.

predpostavljam da ne moram da objasnjavam sta znaci nedostatak odmora i sna...

 

ja nemam nista protiv toga da neko svoj motor ili automobil na taj nacin vozi, slobodno neka to radi koliko god mu to prija ili finansijska sredstva dozvoljavaju, ali neka to radi van naseljenog mesta bar u vreme nocnog odmora. na kraju krajeva svako od nas je bar jedanput dodao malo veci gas cisto da vidi i oseti "kako to izgleda". sto se policije tice da oni zele da rese buku u gradu oni bi to i uradili.

 

 

 

Stari, ajde sad ti pročitaj sam svoj post, pa da završimo sa glupom raspravom .... :zvizduk:

 

sve si sam lijepo rekao .... svako dijete je individualno po tom pitanju, a beba koja ima lak san, probudit će ju kad spustiš šalicu čaja na tanjurić ..... kome bi zbog toga trebalo polomiti vrat... :neznam: ... ženi, mami, punici :stabre:

 

Ponovno moram napomenuti, taj sport turiranja pod tuđim prozorom mi nije ni najmanje zanimljiv, na motoru se vozim da dB killerom i (UGLAVNOM) ne bivljam gdje za to nije mjesto, ali sam i dalje siguran da sam nebrojeno puta probudio nekoga iako mi to uopće nije bila namjera i da mi je netko nebrojeno puta spominjao rodbinu zbog toga :zvizduk:

 

 

panika nastaje kada treba sanirati posledice, a kada dodje vreme da je sanacija potrebna onda je vec suvise kasno. sada je ova situacija prosla u najboljem redu, ali apsolutno ne znaci da ce sledeca tri puta biti tako. tada je mogao neko da prodje jako lose, nebitno ko. problem ovde je upravo nacin razmisljanja: neki funkcionisu na taj nacin da puste sve da ide kao ide pa kada se desi neka nesreca onda krenu da resavaju problem. smatram da je bolje baviti se uzrocima a ne posledicama. bezbroj je slucajeva kada je moglo preventivnim i zdravorazumskim razmisljanjem spreciti nesrece pa i gubitke zivota, vozacevog, suvozacevog ili zivot slucajnog prolaznika. to vazi za sve aspekte zivota.

 

Znaš kako kažu... da je babi kurac nebi trebala didu ... :lol:

 

i daj mi reci kako se to problem može riješiti ako ćeš napraviti sve što je potrebno da bi netko polomio vrat na motoru ?!?! :zbunjen:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Ja stanujem u prizemlju, prozor mi je na 2 metra od novoasfaltirane ulice sa jedno 400-500 metara pravca, milina za motor, čak i APN-ce razvlače za sve pare. Znate šta , i ja isto...obožavam taj pravac...uvek idem tuda iako mi je ulaz za parking sa duge strane bloka.

Šta se noću dešava ??? Pa defile ...samo što je ovde pravilo da ne sme ispod 7-8000 obrtaja .... i znate šta ...ja se navikao...sad i da me pita neko jel sinoć bilo motora..ja ne bih znao da mu odgovorim... navika je čudo... sad ne mogu da spavam kad odem u tazbinu na Zlatibor...teram šuraka da pali traktor, dok ne zaspim :lol:

 

E, sad.... bilo je i nekih bezobraznih...što se okretali po više puta, al to su bila deca-tinejdžeri sa nekim prdavcima...kad su me videli kako stojim u gaćama na sred ulice u 2 sata noću... shvatili su da ima i veće budale od njih, pa otišli.... a ja hteo samo da porazgovaram, šta ću kad izgledam ko Bigfoot u boksericama.

 

Ako nekom smeta turiranje, kurčenje klinaca , ulične trke ...itd. , moja su mu vrata otvorena (10 eura noćenje), nedelju dana kod mene u Sanatorijumu i više neće da čuje ni motore, ni decu, ni ženu ...taštu ..ništa.

 

Ako je već ovo privikavanje ...skupo, ima i drugo rešenje: svi smo ovde bajkeri, većina ima motore, pa kad ga čuješ pod prozorom,

a ti umesto da pizdiš i okrećeš se u krevetu...sedneš na makinu ..dodješ do njega i kažeš mu ..." lep bajk, baš sam hteo takav da kupim ćerki...samo u roze boji"....... dalje se sve rešava samo.

 

Eto, nemojte da se nervirate , ne možete da utičete na ta dešavanja, a takvih će uvek biti...... i ja sam bio takav.:zvizduk:

 

:care: :care: :care: :care: :care: :care: :care:

 

babina sestra je živjela preko puta željezničkog kolodvora na selu ... kad god smo išli kod nje preko praznika, prvih 5 dana je bilo navikavanje na spavanje "pod" vlakovima.... :lol: :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Сад је тема са премлаћивања разуларених моториста прешла на родитељство! Какав обрт! Разуларени заштитиници деце су оправдање за своје фрустрације пронашли у томе како је то сце због малих бића...

 

Душко Радовић: "Лакше бисмо васпитавали децу када би она имала само уши, а не и очи."

 

Зато боље пазите када вас виде да вилените по кући, драмите лудило у наступу крвничког беса јер је неко произвео звук који веше дете можда није чуло, а можда ће га слушати с времена на време! Ваша негативна енергија је то што ће осетити и што ће узнемирити њихово мало биће. Ваш наступ беса им неће бити јасан, али можете да им сачувате ове ваше постове и оставите им у аманет да знају како сте брижни били!

 

П.С. Ако им будете постове остављали у аманет, потрудите се да бар будете писмени. Јер узалуд ће бити приче како сте били еманциповани...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja