Jump to content

Moto Zajednica

10. MotoGP: Laguna Seca 22,23,24.07.2011.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

Bravo za Stonera, savršeno odvožena trka, pokazao i zube i muda i sve ostalo, ali bravo i za Lorenza, čovek je sazreo u svakom smislu, malo mi je i žao što je izgubio ovu bitku, i ako navijam za Kengura, ali rat još uvek traje :takoje: . A ostali...klasika, Sic. blebno, crveni na svome standardnom mestu, a ostale vozače i ne viđamo u kadru, nekad i zaboravim ko se sve trka ove godine :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Posle trke Rossi prešao u Haydenov deo garaže zagrlio ga i rekao mu: "jednom ću ja da budem ispred, jednom ti"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Posle trke Rossi prešao u Haydenov deo garaže zagrlio ga i rekao mu: "jednom ću ja da budem ispred, jednom ti"

 

Oho,kazem ti ja da je to ljubav. Igraju se vozica! Tuga za Ducati! Tuga!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Ma daj Mikulanac nemoj da zajebavaš, odlična je trka bila.

Moguce, izgleda da za Aziju ne pustaju istu trku. Ko je kod vas pobedio? :lol:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Dobra trka , meni bila zanimljivo mada sam iskreno više očekivao od Spiesa.

 

p.s. Aćime koju bolest ima Lorenzo pošto je Stoner prošle dve trke imao Lorencitis ? :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure

Lorenzo je savrseno odvozao trku,jeste li videli da je jedva sisao sa motora.A Stoneru sve cestitke,izgleda da je pogodio pritisak u gumama.Zao mi Bautiste,taman je krenuo,da nije pao mozda bi ugrozio Ducatije.Ali nije to to,mrtva trka,skoro da se nista nije dogodilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ma daj Mikulanac nemoj da zajebavaš, odlična je trka bila.

Moguce, izgleda da za Aziju ne pustaju istu trku. Ko je kod vas pobedio? :lol:

Čekaj, u koliko sati si gledao trku?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Ma daj Mikulanac nemoj da zajebavaš, odlična je trka bila.

Moguce, izgleda da za Aziju ne pustaju istu trku. Ko je kod vas pobedio? :lol:

Čekaj, u koliko sati si gledao trku?

Pocela u 4 ujutro a zavrsila 5 minuta kasnije jer se sve znalo

<_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ma daj Mikulanac nemoj da zajebavaš, odlična je trka bila.

Moguce, izgleda da za Aziju ne pustaju istu trku. Ko je kod vas pobedio? :lol:

Čekaj, u koliko sati si gledao trku?

Pocela u 4 ujutro a zavrsila 5 minuta kasnije jer se sve znalo

<_<

 

E pa u 4 ujutru nije ni čudo da ti se spavalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4886 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Dobra trka , meni bila zanimljivo mada sam iskreno više očekivao od Spiesa.

 

Mistake with the electronics meant Ben had no power in low gear going up to turn 1 and got swamped.

 

Ben Spies had a launch control problem off line. Looks like it cut too much power in 1st and 2nd gear and he got swamped

 

BenSpies11 today after a launch control glitch off the line.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

A tzv. race pace mu je bio OK, da se nije drndao s Rossi-em onoliko uvatio bi Pedrosu 100%. Iako pretpostavimo da je munja sa launch controlom prouzrokovala loš start i dalje ne objašnjava druge loše startove. Mislim da bi ako to reši mogao da se priključi prvoj troici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

p.s. Aćime koju bolest ima Lorenzo pošto je Stoner prošle dve trke imao Lorencitis ? :nanana:

 

Proprati malo celu ovu temu. Lorenzo je imao stravičan pad i dobro je da se nije slomio. Pak, sigurno je bio žestoko ugruvan i prosto se vidi da nije mogao da drži tempo i da je popustio, kao i Pedrosa pre toga. To nije tipično za Lorenza, on se veoma žestoko bori, a u ovom slučaju nije ni pokušao.

 

Pedrosa je jednostavno rekao da fizički nije bio dovoljno spreman, a Lorenzo je takođe imao krajnje iskrenu izjavu za novinare (ne bih da prepričavam), tako da ne vidim razlog za ismevanje. Problem kod Stonera prošle godine je trajao bar pola sezone.

 

Svi vi koji se niste izjasnili za koga navijate ne bi trebalo da pod.ebavate, jer ispada da vaš čovek uvek pobedi. Gde si bio prošle nedelje?

 

 

Ovima sto gledaju na kompu smeta rezolucija , ovima sto imaju SKPrime i imogu da gledaju uzivo na TVu smetaju komentatori :neznam: Šta smeta ovima što negledaju trke uopšte. :zbunjen:

 

Lorenzo objasnio da nije slučajno bio šampion prošle godine , Spies pokazao kako se pretiče ladne glave (bez da oboriš ovoga ispred tebe) , Kameni se zajebava (Nadam se da će Andrijana umeti da kazni to) , Dovi dobar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Proprati malo celu ovu temu. Lorenzo je imao stravičan pad i dobro je da se nije slomio. Pak, sigurno je bio žestoko ugruvan i prosto se vidi da nije mogao da drži tempo i da je popustio, kao i Pedrosa pre toga. To nije tipično za Lorenza, on se veoma žestoko bori, a u ovom slučaju nije ni pokušao.

 

Pedrosa je jednostavno rekao da fizički nije bio dovoljno spreman, a Lorenzo je takođe imao krajnje iskrenu izjavu za novinare (ne bih da prepričavam), tako da ne vidim razlog za ismevanje. Problem kod Stonera prošle godine je trajao bar pola sezone.

 

Svi vi koji se niste izjasnili za koga navijate ne bi trebalo da pod.ebavate, jer ispada da vaš čovek uvek pobedi. Gde si bio prošle nedelje?

 

Uuuu, titula klizi, živci popuštaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

I ti takođe se nikada nisi izjasnio, znači ne može da se navija i za Zvezdu i za Partizan :moto3:

 

Zajebancija je dozvoljena samo onima koji su se zvanično izjasnili, nije za one "koji uvek pobeđuju" :lol:

 

Što se titule tiče, nebitno, vozi čovek za sve pare, mada vozi i Stoner. Žalosno je samo što više nema 4 vanzemaljca, već 2,5 (Pedrosa samo povremeno, zato 0,5). Slažem se sa Mikulancem da je ova trka bila prilično frigidna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Lorenza kad boli, zna se šta ga boli, i zašto.

I bolestan i zdrav, vozi podjednako dobro.

Kod njega nema fantomskih bolesti, drhtanja ruku i medicinski nepoznatih stomačnih tegoba.

Jedva čekam Brno!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Druže Aćime pogledaj sve moje postove pa ćeš shvatiti da mene savršeno boli Q za sve njih zajedno sa sve Momcima-drugovima od rođenja i Devojkama-ženama u boksu . Što se navijanja tiče navijam za Stonera jer mislim da od svih vozača koji trenutno voze Hondu može da izvuče maximum i naravno uvek se trudim da pohvalim vožnju i drugih vozača koliko ja kao neko kome je gledanje MotoGPa hobi može da uoči. Izvini što sam te čačnuo tamo de boli neću nikad više : Časna Pionirska Reč ! Jer je očito samo tebi dozvoljeno da podjebavaš. Što se ovonedeljne trke tiče odrao ga je Kameni , a daće Bog još duela njih dvojice da nama što se nerazumemo bude zanimljivo i od srca želim da Lorenzo odbrani tiulu ako ti to toliko znači. :takoje:

 

Pozdrav Dragan !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ja isto navijam za Stonera. Primetio sam da je Rossistima najomraženiji pa mi odgovara kad on pobeđuje. Zadnjih par godina sam navijao za Lorenza iz sličnih pobuda.

Što se tiče zanimljivosti trke, jednom davno sam došao kod drugara na kafu i on me pita: "jesi gledao F1? Neviđeno dosadna trka:" To je bila ona trka ,ako se sećate, kad je Senna držao Mansella pola trke uz pomoć magije. Šta reći, život je nekom majka a nekom maćeha.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja