Jump to content

Moto Zajednica

10. MotoGP: Laguna Seca 22,23,24.07.2011.

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Aćim se ne da, ali je ipak moj favorit Lalajko. Mislim da on ima najobjektivnije postove!

 

Pretekao ga na pravcu na jačem motoru?!? O gospode bože!! Aćime, puko si u Brnu.

 

Šta je sa vama dvojicom? Kako da budem objektivan kada je Lorenzo bio drugi? Da kažem, da, Stoner je šampion, pretiče Lorenza spolja, nikada ne nosi papuče, samo čizme? Pa naravno da ću biti neobjektivan i izmišljati sve i svašta sporedno kako bih ga naružio. Svašta... :lol:

 

Jeste bio pravac i ima jači motor i papučar je i molim lepo :nanana:

 

 

zaboravih da napišem da navijam po malo i za Doviziosa!

 

Pa da, ti navijaš za pola vozača i uvek tvoj favorit pobedi :lol: Nema toga, samo po jedan i molim lepo. To usvajamo od sledeće godine i upisujemo u posebnu temu :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Vidi Acime, kako oni kazu :hej: . Stoner, vozi najlosiji motor,u najlosijoj ekipi, sa najlosijim inzenjerom i mucenik pobedjuje skoro na svakoj trci, a koliko vidim vec su ga i sampionom prozvali za ovu godinu. Mucenik, a jos pored toga je i papucar.Ccccccccc :zvizduk:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Staro selo

Evo informacije iz prve ruke - Japanci zapretili zabranom uvoza svih japanskih proizvoda na italijansko trziste ukolikO Rossi osvoji titulusa ducatijem ove godine ! I sta sad covek da radi - mora polako ! Ali uslov traje do kraja ove goodine , pa ajd da vidimo sledecu sezonu ! Idemo Doktore ! ( nadam se samo da nece smisliti nesto slicno i sledece sezone ) Salu na stranu , jos nije stari as za bacanje !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Pa gde ste do sada? :moto3: Ja od sada navijam za sve osim za Stonera :lol:

Čuo sam da Stoner ulazi u Yamahu kao treći vozač sledeće godine ovi izgleda bolje plaćaju :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Pancevo

@Acim

 

Otvorena ovde u Pancevu neka robna kuca, tako nesto, vfidim imaju veliki izbor papuca. Da imas u cega da docekas Adrianu ... :lol:

 

(... a sve to videh dok sam kupovao krpe za sudove, jastucnice i slicna sranja! >:( )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Poslušajte šta je legenda Kevin Švanc rekao o ovom manevru (1:20 - 3:15)

 

http://www.pitpassradio.com/podcast/index.php?id=592

Kakav je manevar to bio!!! Pre nekoliko dana sam sa bratom ponovo gledao trku ali ovoga na puta na SK Prime i nisam mogao da verujem kako su odreagovali (odnosno kako nisu) komentatori na jedno od najsmelijih i najboljih preticanja koje je do sada viđeno. Možda bi mogli da prenose trku sa zadrškom i prevode šta pričaju Nick Harris i Gavin Emmet (pošto se već ionako po neki put čuju u pozadini).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja