Jump to content

Moto Zajednica

" BOKILIĆ " servis, prodaja delova

Recommended Posts

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

koji nov?mislim da nije bila neka prinova jos,mislim neka treca sreca :) da nije preso u milionere,a ono...sto jes jes,neizedesmo pecenje za big mamu sto je kupio :-P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Ljudi, polako bre sa to cascavanje! :D

Ce da castim, to je sigurnoooo... Ima neke sanse da pocnem da radim za nemce, pa ako sve to prodje, bice i hardver i softver i neka gajba piva i tako to. U cetvrtak putujem u ZG, posle toga sam u Austriji par dana, pa kad se vrnem i ako sve to prodje kako treba, racunajte na :rostilj::kotlic::Bokilic::cirka1::na_glavi::muzicari:

 

Bolilicu, dok ja pecem rostilj i tako to, ti ces da menjas lanac bregaste i spaner na 'big mami'. Da spojimo lepo i korisno :D:jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

kazu za vikend ce kisa..videcemo :Mina:

elem..mislim...mislim da se polako sezona zahuktava...vreme je da se snabdenemo uljima, sprejevima,svecicama,lancima i ostalim potrebstinama...samo me malo finansije...ebu...

sve na ..lastiz :( puko sam ko bas :lol: al bice bolje..uskoro :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Druže Boki,

jednom si mi pomenuo da imaš ideju kako da namestiš frajlauf na GPZ-u i da bi to probao na mom, eksperimentalno, pa ako uspe onda si uspeo, a ako ne, da ću morati da kupim one valjkiće.

 

Da li si voljan za eksperiment?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

pa...ce se dogovorimo :moto3:

pa ajd da se dogovorimo.

Odmah ili posle završenog posla neka krilca?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pa,,neznam ja to mrle :nanana:

moram da vidim jel ima jos elemenata ...za taj rad,istrosile se zalihe :nanana:

knjiga od prosle godine zatvorena..710evra duga oprosteno,vise nezovem za pare...duzan sam i ruzan...al nemogu vise da pravim tel racun...knjiga bacena....

idemo nov krug :lol: sad jos da se snalazim za pare :( kriza neka udarila na svakoi cosak :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 262 postova
  • Lokacija: NS

bice para - boze zdravlja..! nastavi samo da radis posteno i naplacujes realno i nema zime za tebe... na ovom forumu , a i sire ti si majstor-institucija! 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: hornet 600

pozdrav boki,da li mi mozes videti za klip za zeninu apriliju sr 50 minareli horizontalni ima top performance kit od 70 kubika,klip je 47mm a bolcn 10mm naime nasao sam meteorov klip za polinijev cilindar ali je celo klipa nize skoro 2mm i normalno nece da radi kako treba,gledao sam na sajtevima motobike,motobox i jos nekim ali nema,imas li kakvu ideju.Zoran Krnjesevci.pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pozdrav boki,da li mi mozes videti za klip za zeninu apriliju sr 50 minareli horizontalni ima top performance kit od 70 kubika,klip je 47mm a bolcn 10mm naime nasao sam meteorov klip za polinijev cilindar ali je celo klipa nize skoro 2mm i normalno nece da radi kako treba,gledao sam na sajtevima motobike,motobox i jos nekim ali nema,imas li kakvu ideju.Zoran Krnjesevci.pozdrav

 

dodji do mene,za divno cudo...moze da se desi da imam...ponesi stari da uporedimo :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova

pa,,neznam ja to mrle :nanana:

moram da vidim jel ima jos elemenata ...za taj rad,istrosile se zalihe :nanana:

knjiga od prosle godine zatvorena..710evra duga oprosteno,vise nezovem za pare...duzan sam i ruzan...al nemogu vise da pravim tel racun...knjiga bacena....

idemo nov krug :lol: sad jos da se snalazim za pare :( kriza neka udarila na svakoi cosak :(

 

Još si na dobitku,imaš par takvih mušterija a možda i prijatelja manje. Da meni duguju samo toliko ja bih skakao od sreće.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pa,,neznam ja to mrle :nanana:

moram da vidim jel ima jos elemenata ...za taj rad,istrosile se zalihe :nanana:

knjiga od prosle godine zatvorena..710evra duga oprosteno,vise nezovem za pare...duzan sam i ruzan...al nemogu vise da pravim tel racun...knjiga bacena....

idemo nov krug :lol: sad jos da se snalazim za pare :( kriza neka udarila na svakoi cosak :(

 

Još si na dobitku,imaš par takvih mušterija a možda i prijatelja manje. Da meni duguju samo toliko ja bih skakao od sreće.

 

svaka skola se placa...zato sad unapred..nema vise trte mrte :nanana:,,nese ebem...vise...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Boki jesi li ti stigle one space shutle svecice koje si pre par strana najavio? Zanima me oseti li se razlika posto svecica izgleda stvarno svemirski?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Boki jesi li ti stigle one space shutle svecice koje si pre par strana najavio? Zanima me oseti li se razlika posto svecica izgleda stvarno svemirski?

kad sklopim suzukija videcemo,suzuki je u parcicima....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova

pa,,neznam ja to mrle :nanana:

moram da vidim jel ima jos elemenata ...za taj rad,istrosile se zalihe :nanana:

knjiga od prosle godine zatvorena..710evra duga oprosteno,vise nezovem za pare...duzan sam i ruzan...al nemogu vise da pravim tel racun...knjiga bacena....

idemo nov krug :lol: sad jos da se snalazim za pare :( kriza neka udarila na svakoi cosak :(

 

Još si na dobitku,imaš par takvih mušterija a možda i prijatelja manje. Da meni duguju samo toliko ja bih skakao od sreće.

 

svaka skola se placa...zato sad unapred..nema vise trte mrte :nanana:,,nese ebem...vise...

 

Otisao si u drugu krajnost......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pa..ponekad mora..svako svoju skolu placa..pre ili kasnije,u svilajncu sam radnju zatvorio sa ...mnogo velikim dugovima..za robu mi dugovali oko 76.000din...za auspluhe,drzo auspluh servis izmedju ostalog,moro sam sebi na racun da nadoknadim itd,posto vodim knjige...ma haos... a ovi ovako..bilo ih je mnogo sa po 10 do 30e..nije ni vazno, idemo dalje :moto3:

bitno je da se nesto krece da se desava :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

pa..ponekad mora..svako svoju skolu placa..pre ili kasnije,u svilajncu sam radnju zatvorio sa ...mnogo velikim dugovima..za robu mi dugovali oko 76.000din...za auspluhe,drzo auspluh servis izmedju ostalog,moro sam sebi na racun da nadoknadim itd,posto vodim knjige...ma haos... a ovi ovako..bilo ih je mnogo sa po 10 do 30e..nije ni vazno, idemo dalje :moto3:

bitno je da se nesto krece da se desava :takoje:

 

Пази се фине господе!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 457 postova
  • Lokacija: okolina zrenjanina
  • Motocikl: mz ts250/1 i qm250 cb450N pc14

svaka skola se placa...zato sad unapred..nema vise trte mrte :nanana:,,nese ebem...vise...

 

Tacno tako.Ni kod babe nema dzabe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Melbourne - Australija
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere xtz 750 (prodat)

Proverio potrosnju ovih dana na otvorenom i smanjio Boki lepo boga mi... U gradu oko 7-7.5l (zavisi kako vozim), a na otvorenom ne prelazi 6l... Samo da potraje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Proverio potrosnju ovih dana na otvorenom i smanjio Boki lepo boga mi... U gradu oko 7-7.5l (zavisi kako vozim), a na otvorenom ne prelazi 6l... Samo da potraje...

 

Nemoj da te čuju ovi što voze afrike ubiće te od zezanja jer svima je jasno da afrika po gradu troši 3,5 max a na otvorenom još i manje :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U srcu Honda Africa a u ruci BusPlus

Proverio potrosnju ovih dana na otvorenom i smanjio Boki lepo boga mi... U gradu oko 7-7.5l (zavisi kako vozim), a na otvorenom ne prelazi 6l... Samo da potraje...

 

Nemoj da te čuju ovi što voze afrike ubiće te od zezanja jer svima je jasno da afrika po gradu troši 3,5 max a na otvorenom još i manje :moto3:

 

 

Samo da ne bude zabune ova potrošnja od 3,5 litara u gradu je samo ako si upao u veliku guzvu gde voziš kreni-stani ili voziš uzbrdo. :moto3:

 

:africa:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Africa Twin RD03

Svaka cast, sad sam servisirao Africu twin rd03 kod gospodina Bokilica, radi kao sat!!! Veoma zadovoljan i svaka preporuka za saradnju sa ovim gospodinom1moto3.gif ne samo da ce da sredi motor kako treba nego ce i da vam pokaze par koriskih stvari u vezi njega. Ostavis motor i ne moras da brines o njemu, ni o delovima sve sam nadje... Hvala jos jednom!!!!1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

aaa pegasoooooooo...bas cisti karbovi..na prvi pogled..mislim BILI CISTI pre jedno 5sezona :moto3:l29v10hswv35duycvpzg_thumb.jpg qqcago0xdbrnsftkmb8_thumb.jpg niz55nm3k4wj5p1xq58_thumb.jpg a tek filter goriva,onaj mali..lele....:staa:08q5dctn80nxxcq9p8i_thumb.jpg :staa:

ecbp2ghpxk1n4p3as6cd_thumb.jpg al ocistismo ga bez neke muke..bar je to za kompresor 2 sek.. :takoje: a bas su bili prljavi celi...

no dobro,oprasmo ih skoro pa da ih ne prepoznas :moto3: ko novi,jos malko pa u izlog,nije da se hvalim,ali ide prtura na tocak cas posla :takoje:

67gxg3xck01yyt3esan8_thumb.jpg nxp8hnne0np2ws0p9e9_thumb.jpg otz2pddaz3q3o84hz806_thumb.jpg 4qqvhyw6jeerxx8isve_thumb.jpg gaciriuak2pzbivrwkv9_thumb.jpg

1rfwblot6uasr2y27p8r_thumb.jpg 6rtk3c8l9o7oh70upim_thumb.jpg

nivelisali smo i nivo,oprali agregat malko..to se bre po nekad pere :lol:

xeaf7otp16omx2eag5_thumb.jpg xd7xl3ucxjj684e85enq_thumb.jpg qf6sx7s43jz675q3vfs_thumb.jpg czn4gx7gaqjomxak477o_thumb.jpg

tm6up081r0fym2w2xp6u_thumb.jpg 8b1lgxcdum2vk1o7pjr_thumb.jpg 59obadviv38ibyjzj8uz_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

africi uz karbove caskom zamenismo i ulje u kocnici,isproveravasmo vile,pinjon zamenismo, ima tu jos par nekih sitnica i gluposti da se doradi,polako..da stigni delovi,

hyy93leg3hzzynl0ebux_thumb.jpg ursw8rchdonrhh9xv3v_thumb.jpg nzjdenlduoew8vbcn1x9_thumb.jpg 37069a5ljq3p29zaeqs_thumb.jpg

a bogami pomucise me karbovi..malo tamo amo,malko smesa malko sinhronizacija,no dobro je,brzo i to obavismo :moto3: sa specijalnim rezervoarom za gorivo :lol:

swzu5nm50iqrm3ceyu3l_thumb.jpg 3aodcuhnzdnlsg61hvdr_thumb.jpg icrxzcxw6epkha4jekk_thumb.jpg

cb 500 dobila caskom nov lanac i lancanike,kod nje se bar cas posla skida zadnja viljuska,sreca pa i moj pomocnik limeni ima spretne ruke pa je bilo gotovo cas posla, :takoje:

2rark1f0tfj08ym8czg_thumb.jpg pi9nsfafhk8tarj4e5_thumb.jpg

a suzuki iz gajbica rf 900 sklopljen za 3h..jedan agregat rasturen,i u drugi ubacen menjac..za cirka 3h...:moto3: dva spretna majstora cas posla to zavrse,jes ono jedan stalno kuko za kafu...:nanana:

a i sto volim te motore iz gajbice :lol:

 

 

76iupj4jeazlckz2d6p5_thumb.jpg shescbo08wcthbzfjpuj_thumb.jpg m2pcazmo4fd0mo6c7zbx_thumb.jpg ok29j0nsfthrjjhjvuje_thumb.jpg rq31gp9rwjkngmetfca5_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja