Jump to content

Moto Zajednica

" BOKILIĆ " servis, prodaja delova

Recommended Posts

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

suzuki sv resen,neko je pobrko oprugice na samom stelu karbova, pa jedna tvrdja jedna meksa, svasta mi se mantalo po glavi :lol:

obicno karbove ne gresim u sklapanju,te opruge vrattio na mesto, ali neko pre mene zeznuo radnju,zato je i doso motor kod mene :care:

greska resena :takoje: straf zapecanjen,nema diranja :lol:

najgore je cistiti tudje brljotine.... neznas sta je ko cackao,sta je gde zajebo,sta je poturio tamo vamo,a meni oci ispadose...no dobro,neke ljude treba tuci i usi im zavrtati da bi neke stvari ukapirali,lakse im udje u dupe nego u glavu,ili to vise vole neznam,al znam samo da batina za pojedine iz raja izasla...i vise puta dokazano...

iqkm8khl2gilrip9vfy_thumb.jpg 5cf5upcat77rtnvm4i1u_thumb.jpg

http://imageshack.us...etrdtjsqrp.mp4/

http://img545.images...netrdtjsqrp.mp4

klikni za video,neumem bas da ga ostavim kako treba..:jok:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Vračar
  • Motocikl: V-Stom 650 (C7)

Ti si zemljace zaista umetnik!

Geldam ove tvoje postove i nemam reci! samo mi je zao sto nemam motor koji mogu kod tebe da doteram (jos uvek je u garanciji), a za posle eto mene obavezno u tvojoj radionici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 457 postova
  • Lokacija: okolina zrenjanina
  • Motocikl: mz ts250/1 i qm250 cb450N pc14

MA sve ces ti te masine opraviti samo kad si ti ozdravio.Cuvaj se gripa opasan je on.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: R1 il` nijedan

Evo piskarah kao novikorisnik u par postova i tema, dok ne naidjoh na ovu koja je izgleda prava. Evo imam problem sa Yamahom R1 vec citavu van sezonu, Vozio ga u ovlasceni servis, oni kao svu struju pregledali, svecice zamenili svasta nesto oprali i ocistili ja ga uzmem da probam, i on umesto da trza sto je radio on se gasi u sred voznje. Vratim ga ja i oni posle sve ukupno 2 meseca otkriju da je stopa za oslanjanje motora ustinula neke kablove i da je motor od toga ludeo. Uzmem ja motor ali on opet nece da pali, kazu momci to je akumulator posao kupi novi. Odem ja u prodaju kupim novi akumulator i sav srecan da malo uhvatim ovih lepih dana po crnoj gori. Parkirao ga za rucak, uvece da ga upalim kad malo sutra... ODGURAM ga u servis, a oni posle negog vremena pozvu i kazu REGLER je stradao... Nadjem ja regler odnesem, dodjem uvece kad oni kazu, znas sta nije izgleda regler ili bar nije SAMO REGLER... Posao ti je magnet na statoru, prosuo se... I tako ja sada trazim ovaj Magnet mada mozda i nije samo magnet videcemo :)

 

Pa ako imas taj magnet i da nadjemo nacin da se posalje za PG i naravno posle svih ovih pohvala na tvoj racun da prvom prilikom nekako dovezem ovaj motor kod tebe da ga malo pregledas dok jos nije kasno...

 

 

 

 

POUKA: Pazite kome vozite vase dvotockase moguce da ce ce od sitnog kvara napraviti puno veci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: suzuki gsxf 750

Svaka pohvala za majstora :)

sredio mi je motor svaka mu dala, osim moje!

:zvizduk:

u rekordnom roku u poredjenju sa drugim majstorima, i po dogovoru sve. :care:

i naravno odmah je pala preporuka novoj musteriji :takoje:

pozdrav Bokilicu a i Limonom :) i on je tu imao udela :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Evo piskarah kao novikorisnik u par postova i tema, dok ne naidjoh na ovu koja je izgleda prava. Evo imam problem sa Yamahom R1 vec citavu van sezonu, Vozio ga u ovlasceni servis, oni kao svu struju pregledali, svecice zamenili svasta nesto oprali i ocistili ja ga uzmem da probam, i on umesto da trza sto je radio on se gasi u sred voznje. Vratim ga ja i oni posle sve ukupno 2 meseca otkriju da je stopa za oslanjanje motora ustinula neke kablove i da je motor od toga ludeo. Uzmem ja motor ali on opet nece da pali, kazu momci to je akumulator posao kupi novi. Odem ja u prodaju kupim novi akumulator i sav srecan da malo uhvatim ovih lepih dana po crnoj gori. Parkirao ga za rucak, uvece da ga upalim kad malo sutra... ODGURAM ga u servis, a oni posle negog vremena pozvu i kazu REGLER je stradao... Nadjem ja regler odnesem, dodjem uvece kad oni kazu, znas sta nije izgleda regler ili bar nije SAMO REGLER... Posao ti je magnet na statoru, prosuo se... I tako ja sada trazim ovaj Magnet mada mozda i nije samo magnet videcemo :)

 

Pa ako imas taj magnet i da nadjemo nacin da se posalje za PG i naravno posle svih ovih pohvala na tvoj racun da prvom prilikom nekako dovezem ovaj motor kod tebe da ga malo pregledas dok jos nije kasno...

 

 

 

 

POUKA: Pazite kome vozite vase dvotockase moguce da ce ce od sitnog kvara napraviti puno veci.

 

Mislim da ćeš jeftinije proći ako odmah pošalješ motor Bokiliću. Imam osećaj da kad nabaviš magnet - neće biti ni to. Onda će ti taj majstor reći da treba da se izbreguje lanac, pa da se nalancuje bregasta . . . :neznam:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Svaka pohvala za majstora :)

sredio mi je motor svaka mu dala, osim moje!

:zvizduk:

u rekordnom roku u poredjenju sa drugim majstorima, i po dogovoru sve. :care:

i naravno odmah je pala preporuka novoj musteriji :takoje:

pozdrav Bokilicu a i Limonom :) i on je tu imao udela :)

:takoje: pozzzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 751 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: yamaha fz 750 genesis

 

Ovde imas sva objasnjenja koja ti trebaju... Mislim da detaljnije ne moze ;)

 

 

Ma znam ja sve to i vec sam radio,nego rece Bokilic da ima neku svapsku farbu,pa da napise koja je to farba! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

nemam pojma kako se zove,al majka ce mi tamo uzeti i poslati,to jest ocuh...ima po e bay u da se pazari al ovaki mi fraj :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: knicanin
  • Motocikl: sv650

sv rasturen,karbovi oprani ocisceni,zalomljena svecica izvadjena,sreca pa je pukla kod navoja,nije se raspala,dal je neko pretego ili sta..nemam pojma...:neznam:

elem,za sad nas vakumetrija zeza,ali resicemo ga...neznam kako ali...videcemo :lol: karbovi oprani sredjeni, ventili provereni, sad jos to uz dlaku selovanje nesto neide,....

nece za koji 0.2 bara da se sinhronizuje...ma..presudicu mu sutra...:takoje:naci cu mu muku makar crko :moto3:

ruaunxue0jgrvnywa3k3_thumb.jpg kb61kym2cbsiqrr3oto_thumb.jpg zk3nc8xm89k42hwotipe_thumb.jpg zxhc0nljxu6zy5pfepis_thumb.jpg 7bd2ujbsdx7uu6xmlo1z_thumb.jpg

 

hzc74pdzxa15vreg8i6o_thumb.jpg my9imtku12g5q79dyyzo_thumb.jpg atoya0babm00yh0167v6_thumb.jpg oju2zir9zof1gq0vue0i_thumb.jpg hf0vzvesef1f44682864_thumb.jpg

ovo moja muka :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

e iz tvoje muke izvadismo i neku cudnu svecicu,mislim njene ostatke,neko je izgleda malo pretego...malo vise sudeci po diht sajbni...

jfu8lrdrunjql2qgkt9e_thumb.jpg s4wvhls2e4ozp49bfysu_thumb.jpg nbfsrm0twyskt0jtsxi5_thumb.jpg 71k26mebmhroj8oa5lv_thumb.jpg

moj strugar se poigro 10tak minuta, polako pazljivo, i eto rezultata :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Veternik Novi Sad
  • Motocikl: MZ es150 Yamaha tdm 850

poz majstor boki1care.gifmolio bih te jopet za jedan savet kolega hoce da kupi suzuki gs500e sta mozes ti ukratko kasti o tom motoru navodno je dobar unapred hvala1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

poz majstor boki1care.gifmolio bih te jopet za jedan savet kolega hoce da kupi suzuki gs500e sta mozes ti ukratko kasti o tom motoru navodno je dobar unapred hvala1zdravo.gif

ako je ispravan,odlican je :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Veternik Novi Sad
  • Motocikl: MZ es150 Yamaha tdm 850

da kaze odradjen servis motor u vrscu na oglasima moto berze ga je nasao u svakom slucaju hvala i cim malo otopli provozacemo se do tebe sve naj poz1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

gs 500..caskom se zameni lanac u agregatu, provereni ventilici, uz pomoc alata se lancic caskom rasturi provuce nov, a lak za nokte sluzi da obelezim kariku :lol: za svaki slucaj,

flomastere vecito gubim, farba se tesko susi,a i ruzno,onaj beli mehanicarski flomaster treci dan obicno neradi, ovo mi nekako najlakse .....

dihtung dekle caskom zamenjen,sutra nastavljamo dalje :takoje:

ctrlhcf5cixu4bzoghg_thumb.jpg l161hdb2la3pnkp571z_thumb.jpg kzehdbeqe5cjekt82jq6_thumb.jpg 885l5jjg7e2rr1y2a9c_thumb.jpg

8oj4521uxjcnkbllpa8_thumb.jpg 7otg67lut4h9z3terlj1_thumb.jpg hoyf8mww7iiiqxjv7ti_thumb.jpg u6ptv8nke9qvhot86plh_thumb.jpg

eg0dm4taf24tn9sf02j1_thumb.jpg jhhaje0q0k7e1yuu64os_thumb.jpg iugyb2ugk5b9tchb4s6d_thumb.jpg z2jwjvk9pcvqv9owp35_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Majstore,nesto cudno radi na leru a u voznji je sve normalno...

GS 500

PA..NEZNAM..MOrao bih uzivo da vidim,cujem,,jel si mu sta radio skoro..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Plavi Banditos 600s

Planiram da dodjem kad otopli ,oprao sam karburatore i zamenio svecice. Jedino mi je los akomulator.U voznji je super,ide lepo ali na leru bas cudno radi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pa..nesto mu fali :lol:

malo da se nasalimo... mozemo pogledati :takoje:

inace sach rasturen,pa spakovan,cijuce vodena pumpa.i to na kurblanje.....a evo i zasto,stojao 20tak godina,kamenca po hilzni i oko nje za izvoz :staa::staa2: naravno ocistili izduvali,sad ne cici,sapuce :care: voda usuta to jest antifriz prvi put posle tih 20tak god stojanja,za divno cudo za sad nista nigde ne curi :takoje:

duw5k7heg8uml0eehw_thumb.jpg umtyzqsrvlrat8ad7e86_thumb.jpg r4yh026ms7vnojgpwkvj_thumb.jpg

w08ol4p78yllr76t8e_thumb.jpg ev84usg7bwzd3nader6_thumb.jpg 7tyvn77j1x6kuvyxm9rb_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja