Jump to content

Moto Zajednica

Naši padovi

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Tdm 900
Pre 15 sati, bakica je napisao:

Moje skorašnje iskustvo.

Daleko od toga da sam vozač visokih sposobnosti na dva točka, i maksimalno se u saobraćaju ponašam u skladu sa tim. Već sam u tridesetim, i sada kada sam se vratio na dva točka posle višegodišnje pauze, nemam kome šta da dokazujem i vozim tako da nivo rizika bude minimalan u svakom trenutku. Koristim dugogodišnje iskustvo u saobraćaju, i time gledam da nadoknadim tamo gde mi tehnika vožnje na dva točka škripi. Zaista, da kucnem u drvo, za skoro dve sezone u ovom našem ludačkom Beogradu i okolini nisam imao ni najmanji incident ili bilo šta što je moglo da dovede do istog. 

Rekoh u Beogradu i okolini... 

 

Ove godine pođem sa ženom i kumovima na more u Grčku, ostrvo Lefkada. Jako dugo nisam bio na pravom odmoru, i pomislih da ne bi bilo loše da te dane iskoristim da dišem punim plućima, da malo restartujem sistem, pa tako iznajmiti skuter na ostrvu zvuči kao odlična ideja. Dosta uskih i vijugavih ulica, puteva, često problematičnog parkinga, deluje savršeno da prevozno sredstvo bude skuter. Uostalom, obići obalu na dva točka je poseban doživljaj, tako da nije bilo nikakve dileme. 

 

Naravno, kao svaki Srbin, u cilju da prođem što jeftinije tražim neko motorče od 125cc, biće sasvim dovoljno za mene i suprugu, jer putevi su takvi da veće brzine retko gde mogu da se postignu. Tako mi čovek iz agencije nudi neku Hondu Vision(navodno 125cc), a ja onako gledajući je iz daleka potvrđujem da je ok i da konačno krećemo u vožnju. Kad sam prišao motrčiću, shvatam da je dosta mali i lagan...gumice neke kao od bicikla, u trenutku pomislih da li možemo da se smestimo nas dvoje na ovo? Na moje iznenađenje sedamo bez ikakvih problema, iako sam poprilično krakat, a žena je radila na masi poslednjih meseci :lol2:. Već u prvim metrima vožnje shvatam koliko je lagan, i da suvozač na repu ima velikog uticaja na balans. Čak se i najmanji pokret oseti i lako se pomeri sa putanje, izbaci iz ravnoteže itd... Imam osećaj da je moj ex. Liberty 50 bio dosta teži, a samim tim inertniji od ovoga, jer sam suvozača dosta lako i sigurno vozio. 

 

Ma koga briga, idemo da uživamo po ostrvu. Tako je i bilo, dva dana i nekih 150km po asflatiranim putevima, bez ikakvih problema. Naročito uživanje u jutarnjim vožnjama sa prelepim pejzažima, pogledom na divlju zapadnu obalu, ostavilo je snažan utisak na mene. Pomislih, konačno pravi odmor... Od opreme smo jedino imali kacige i eventualno peškir pod dupetom :jee1:. Znam da đavo nikad ne spava, ali računamo da je ostrvo, vozi se sporo, a koliko bih čudno izgledao na onoj bicikli od motora na putu ka plaži u full opremi? Da li treba da napomenem da smo i takvi bili opremljeniji od svih Grka koji tamo voze...za njih kao da kaciga ne postoji, a kamoli nešto dalje od toga. Vrlo brzo će se pokazati koliko nedostatak opreme naplati svoju cenu...

 

Jedno jutro odlučismo da pođemo na možda najsuroviju plažu na ostrvu zvanu Egremni...

 

 

 

 

 

 

 

 Prosle godine bio na Lefkadi i zaista imaju neke puteljke koje uredno mapa registruje i navodi tuda ali sam ja ispao malo "pametniji", iznajmio sam kvad od 400ccm. Kazem "pametniji" ne sto sam nesto vise znao od tebe nego nisam imao A kategoriju :) 

   Sa nekog lutanja krenem ka mestu Mikros Gialos i navigacija me navodi na sve gori put dok me nije uvukla na neki kamenjar koji se spusta u neku jarugu i sumu. Mislio sam da ni kvad nece moci da nas izvuce odatle ali kada smo se spustili i vozili malo kroz sumu vijugavim putem koji je postajao sve bolji, shvatili smo da smo usli upravo u to mesto ali sa zadnje strane

  Tako slicno je i na Skopelosu gde sam ove godine bio motorom. Lepo sam se izvozao ali nisam bas verovao navigaciji pa sam se drzao asfalta

Promenio član salem
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1069 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07

Prvi bliski susret sa autom, srećom po mene bez povreda, šteta na motoru je prednja maska i retrovizor (vozim tenk :D)...

Uredno palim levi migavac, vozim uz liniju, usporavam da skrenem, kola iza mene, sve čisto, motam lagano levi i osećam udarac sa leve strane, retrovizor mi leti kao frizbi, auto ispred mene se naglo zaustavlja (udara u drvo), panično hvatam kočnice i padam iza njega, kako ne bi udarila u gepek.

Nisam išla više od 20km/h, bilo je oko 17:30 i krenulo da zahlađuje. Sve se desilo u trenutku.

Ustajem, ništa mi nije jasno. Ništa ne boli, dižem motor (da, sama...), gledam, ništa mu nije, pukla maska kod fara i odleteo retrovizor ko zna gde.

"Nisam te video!" Preticao je auto iza mene preko pune linije i onda sam ja njemu "izletela", jer baš je čudno da u raskrsnici neko skreće. :stabre:

Zovem policiju, kažu "Ako se ne dogovorite zovite, da znate da naš izlazak košta". I toliko od njih, čovek mi je odmah dao pare i razišli smo se. I ne, neću da ga tužim, ispao je fer i korektan. Meni je najveći poklon bio što mi je noga tu, a ne negde u travi sa retrovizorom koji sam kasnije našla.

Motor je u voznom stanju, nije pretrpeo nikakva mehanička oštećenja, sve je kao i pre, samo mu fali malo delova...

Odvezla sam ga kući, našrafili smo retrovizor nekako.

 

0-02-05-066c7e1879436f3560117e27fd6832891b45d4302a145469c47866f0394352e4_63cd549f076013e1.thumb.jpg.1416d3a288111c37ce1d967814b2de62.jpg

 

0-02-05-36550c607b659318c0afad4070b7d2e0dedf217f172819f49190032e33dae0a7_7334c696c82b9b93.thumb.jpg.1e9f9bcbee919d0ab1704b3d2dde8882.jpg  0-02-05-4d97814eb06e541d4b9c0ef1211b74a584bedb52046302a6fa5df25fde7bd67d_569e02364204c949.thumb.jpg.bba73100d746259ef9be20791eba2c5f.jpg  0-02-05-ade7ac27002b91d0a7b06a61599703094145d04ebe81cad2e85d110b07ef01bb_99ce0f9e688dec19.thumb.jpg.3cae53e69bf27be607ace4459d061666.jpg

 

To je ova raskrsnica - LINK.

 

Motor je na točkovima stigao kući, ja na nogama, nisam u bolnici, neću da se žalim.

Hvala Bogu da je sve prošlo kako je prošlo, kad je već moralo iz nekog razloga da se desi. Slaviću Sveta Petku od danas nadalje.

  • Sviđa mi se 14
  • Tužan 11
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Srećne ti rane junače, hvala Bogu da tebi nije ništa a motorče sređuj odmah. 

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Aleks, sve se dobro na kraju završilo, bez povreda! Hondica će biti ko puška, sad preko zime polako, to ne sumnjam..

Samo za nauk, obavezno uz migavac i gledanje u retrovizor pri skretanju, baš zbog ovih situacija. Isto i pri jačem kočenju, gledam šta mi rade o leđima.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1069 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07
pre 29 minuta, Arakis je napisao:

Srećne ti rane junače, hvala Bogu da tebi nije ništa a motorče sređuj odmah. 

Hvala! Malo sam nagnječila levu nogu od pada i lakat me bolucka, sve na dodir, ovako funkcionišem najnormalnije.

Ljudi nisu smeli da izađu iz kola kad su videli da su oborili motor, bili su skroz istraumirani, a ja galamim što će ručak da mi se ohladi. :D
 

pre 18 minuta, nafetS je napisao:

Aleks, sve se dobro na kraju završilo, bez povreda! Hondica će biti ko puška, sad preko zime polako, to ne sumnjam..

Samo za nauk, obavezno uz migavac i gledanje u retrovizor pri skretanju, baš zbog ovih situacija. Isto i pri jačem kočenju, gledam šta mi rade o leđima.

Pa to sam i ja napravila propust, prvo uverevanje, palim migavac, drugo uveravanje neposredno pre skretanja, kad sam kriva kriva sam, i to priznajem. 

 

pre 7 minuta, the_doctor je napisao:

@Alexandra995

Nek' je na zdravlje!

I da se ne ponovi. Odlično ste prošli, i ti, i Hondica. :zdravo:

Hvala! Odlično, neću da se žalim! :D

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1277 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600

@Alexandra995 neka je na zdravlje i nemoj da se sekiraš!

Kako je moglo biti, odlično si prošla. Bitno je da nisi povrđena teže a ostalo će se već rešiti. 

Predpostavljam da si imala zaštitnu opremu na sebi, a to puno znači.

Nisi klonula duhom što je dobro, prava motorašica!  :takoje:

Kraj je sezone a do proleća će Hondica biti kao nova. 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1069 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07
pre 25 minuta, bajker71 je napisao:

@Alexandra995 neka je na zdravlje i nemoj da se sekiraš!

Kako je moglo biti, odlično si prošla. Bitno je da nisi povrđena teže a ostalo će se već rešiti. 

Predpostavljam da si imala zaštitnu opremu na sebi, a to puno znači.

Nisi klonula duhom što je dobro, prava motorašica!  :takoje:

Kraj je sezone a do proleća će Hondica biti kao nova. 

Hvala ti :), od opreme kaciga, rukavice, pojas i moto patike. Nažalost, još uvek ne mogu da nađem odgovarajuće pantalone i jaknu (nisam srazmerna :D), ali sve to što imam nosim uvek i svuda. 

Ni jakna ni trenerica koju sam nosila nisu pocepane niti se vide tragovi, što govori o tome da sam skoro u mestu pala, brzina prilagođena, ali se našle dve budale - i eto belaja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1277 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600

Do proleća taman i opremu komletiraj!  Adekvatne pantalone i jakna  te mogu spasiti, ne daj Bože teže situacije.

Takođe, i udobnost vožnje je znatno veća pošto su protektori i postavljeni na ta mesta (laktovi, ramena, kolena, kičma...) pa manje osetiš hladnoću i vetar.

U svakom slučaju, živa nam bila, takve se stvari događaju i iz njih treba izvući neke pouke.

 

  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1460 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

@Alexandra995 uh, dobro je, najbitnije je da si prošla bez povreda, za sve ostalo ćeš lako.

Ali moram opet da napišem da ne podržavam dogovore u ovakvim situacijama. Najviše zbog toga što mislim da ako se ljudi prelako izvuku - neće ni izvući nikakvu pouku, osim možda da može da nastavi po starom i da će opet isto proći sledeći put. A ko zna kakve tada mogu da budu posledice. Pisao sam skoro u temi bahati mamlazi da je drugara baš solidno udario lik od pozadi na semaforu jer je gledao u telefon! Ispostavilo se da mu je to već treća takva situacija za kratko vreme! Ali pošto se uvek lako izvukao, ne opterećuje se mnogo. I samo je pitanje kad će nekog da unesreći.
Naravno, ako je korektan čovek, korektan bih bio i ja, svakom može da se desi greška, ne bih ga tužio lično, ali bih pozvao policiju i pustio da stvari teku svojim tokom.

U svakom slučaju, bilo šta bilo, žao mi je što ti se ovo desilo ali drago mi je da si prošla bez povreda. Sve najbolje!

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1069 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07
Pre sat vremena, antir3ality je napisao:

@Alexandra995 uh, dobro je, najbitnije je da si prošla bez povreda, za sve ostalo ćeš lako.

Ali moram opet da napišem da ne podržavam dogovore u ovakvim situacijama. Najviše zbog toga što mislim da ako se ljudi prelako izvuku - neće ni izvući nikakvu pouku, osim možda da može da nastavi po starom i da će opet isto proći sledeći put. A ko zna kakve tada mogu da budu posledice. Pisao sam skoro u temi bahati mamlazi da je drugara baš solidno udario lik od pozadi na semaforu jer je gledao u telefon! Ispostavilo se da mu je to već treća takva situacija za kratko vreme! Ali pošto se uvek lako izvukao, ne opterećuje se mnogo. I samo je pitanje kad će nekog da unesreći.
Naravno, ako je korektan čovek, korektan bih bio i ja, svakom može da se desi greška, ne bih ga tužio lično, ali bih pozvao policiju i pustio da stvari teku svojim tokom.

U svakom slučaju, bilo šta bilo, žao mi je što ti se ovo desilo ali drago mi je da si prošla bez povreda. Sve najbolje!

Slažem se, ne treba opraštati ljudima jer posle nauče da prolaze bez posledica. Isto sam mu rekla, ako oboje ne naučimo nešto iz ovoga, onda džaba sve. Više je on kriv, ja manje, ali smo oboje doprineli da se nezgoda dogodi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1460 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Iskreno, na osnovu ovoga što sam video i pročitao ovde - ja mislim da je krivica 100% na vozaču automobila. To naravno ništa ne znači ako mi nadrljamo, tako da slažem da moramo gledati i gde treba i gde ne treba - ali opet, po zakonu ovde nema ni promila tvoje krivice.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1069 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07
pre 26 minuta, antir3ality je napisao:

Iskreno, na osnovu ovoga što sam video i pročitao ovde - ja mislim da je krivica 100% na vozaču automobila. To naravno ništa ne znači ako mi nadrljamo, tako da slažem da moramo gledati i gde treba i gde ne treba - ali opet, po zakonu ovde nema ni promila tvoje krivice.

Još uvek me kopka ono - da sam opet pogledala u retrovizor pre skretanja, možda bi ga i videla, e sad, da se bavim ŠBBKBB, ne vredi. Najbitnije je da smo svi dobro. Apsolutni pobednik mi je bila baba koja se tu našla i rekla "Nije joj ništa, ja sam videla"... Šteta što me majka naučila da budem kulturna prema starijima, inače bi joj odgovorila... :maloljut:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
pre 3 minuta, Alexandra995 je napisao:

Još uvek me kopka ono - da sam opet pogledala u retrovizor pre skretanja, možda bi ga i videla, e sad, da se bavim ŠBBKBB, ne vredi. Najbitnije je da smo svi dobro. Apsolutni pobednik mi je bila baba koja se tu našla i rekla "Nije joj ništa, ja sam videla"... Šteta što me majka naučila da budem kulturna prema starijima, inače bi joj odgovorila... :maloljut:

Свако од нас се углавном преиспитује након оваквих и сличних ситуација, некако и логично, ал' џаба, деси се и ћао.
Ја то гледам као "кредит" за неке скупље грешке.
Имао сам их доста за ових 5-6 година вожње, неке су биле мојом кривицом, неке туђом... кад прођу, прекрстиш се и наставиш даље.
Научиш и захвалиш се што је грешка јефтино плаћена.
Тако и гледам на ове "падове" у задње две године.
Изгледа да мора негде да се наплати. Ако је то цена ја задовољан.
Само нек' је о' његову главу. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 249 postova
  • Lokacija: Mali Pozarevac,Sopot
  • Motocikl: Suzuki GS 500
Pre 2 sati, Alexandra995 je napisao:

Još uvek me kopka ono - da sam opet pogledala u retrovizor pre skretanja, možda bi ga i videla, e sad, da se bavim ŠBBKBB, ne vredi. Najbitnije je da smo svi dobro. Apsolutni pobednik mi je bila baba koja se tu našla i rekla "Nije joj ništa, ja sam videla"... Šteta što me majka naučila da budem kulturna prema starijima, inače bi joj odgovorila... :maloljut:

Nema sta da te kopka,covek kad bi znao da ce da padne on bi seo,a to policisko "to se placa ako izadjemo" cista laz odnosno mrzi ih.Vidi svi mi gresimo u saobracaju ali greska je greska i to mogu da shvatim i oprostim.Ali ovo je cist cin nasilnicke voznje ili ti divljanja plus izazivanje saobracajne nezgode to ne treba da se prasta.Znaci uvidjaj pa naplata stete pa naplatis tvoju ugruvanost i sklonis bezobzirnog vozaca neko vreme sa ulice

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Mene zanima koji policajac ima smelosti tako nešto i da pomisli a ne još i da kaže i pri tom ne učini jedinu pravu stvar za koju je plaćen. Trebalo bi proveriti ko je bio dezuran tog momenta i pitati ga šta mu je posao.

Apsolutno nisam pristalica da se zloupotrebljava situacija i da se stavljaju kragne i slični atributi radi licne koristi a bez preke potrebe. Ali ovo je nešto sasvim drugo, ovo je ozbiljan prekrsaj gde je se sve završilo sa najmanjim mogucim posledicama. Svaki drugi scenario bi bio puno lošiji.

Ali svakako, dobar oporavak i pamet u glavu za sledeći put.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1069 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07

Još pita "a vi ste kolima?" ja odgovaram - "motorom"... Nije ništa promenilo, tačno ih mrzi da rade posao za koji su plaćeni - za koji ih svi mi plaćamo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 402 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki

Pa da hoce da rade nasli bi posao:neznam:.

Pre dve godine hapsili, pisali prijave za kretanje u toku"policijskog casa" sad nista, i opet te pogledaju u oci:maloljut:.

Ako se digne p...a ovom drljavom i co  mogu da donesu uredbu da svakom na motoru mogu bubrege da izbiju pendrecima i organi ce postupiti po naredjenju:takoje:.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1460 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Ajde redno je da se i ja upišem u ovu temu, i pređem iz one jedne grupe motociklista u drugu :)

Za vikend sam krenuo da prvi put probam kampovanje dok putujem motorom, a kao neplanirani bonus sam prvi put i "omastio" asfalt. Naravno, padove van puta u offroad-u ne računam, to je neka druga priča.


0-02-05-af068f8f8732589782e467211242bee58154b60ab96d17f4c98d77f7b2578f48_27ab43ba7e1_1.thumb.jpg.5cf7c3b3f5eba9a75eee95f0d8bdeff5.jpg
 

Vidite li bilo šta sumnjivo na putu ? Ja nisam video ništa, nisam obratio dovoljno pažnje kakav je kolovoz i to je bio glavni uzrok pada. Oni koji su bili na kampovanju možda će prepoznati mesto, možda ne, ali ovo je neposredno pre spajanja na onaj glavni put. Velika nizbrdica, sve vreme kočim motorom i blago prednjom kočnicom, idem možda 20 - 30. Nailazi auto odozdo, @vasa.93 se malo ranije mimoilazi sa njim, auto nastavlja još nekoliko metara i staje skroz desno da bi ja mogao da prođem. U jednom trenutku vidim da Vasa brzo spušta obe noge sa pegova na asfalt, stigao sam samo da pomislim da verovatno nešto nije u redu sa podlogom i u sledećem trenuku već udaram levim ramenom i kacigom u asfalt. Bukvalno kao da je neko izvukao motor ispod mene.

Sedim na asfaltu i nemam predstavu šta se desilo. Čovek iz auta izašao, dižemo motor, motor je ok. Mene već tada boli prednji deo ramena, ali mogu da pomeram ruku, znači i ja sam ok :) Ispostavilo se kasnije da mi se štitnik za rame povukao više ka leđima i izgleda da nije baš odradio posao.
Tek kada sam krenuo nazad da pogledam šta je to bilo - vidim neko sivkasto zeleno, ljigavo blato pored puta, sa nekom mahovinom, klizavo kao led. Senke od drveća su ga još dodatno maskirale, a i već par dana nije bilo kiše pa nisam očekivao ovako nešto pored asfaltnog puta.


0-02-05-172e4deb950bc9633cb348792caf64a8e9b673732663c00a8023bb124683ecb8_27ab4352297.thumb.jpg.d855690047c39d21c9f5152c5ad71d6b.jpg

0-02-05-56b1426652c8a0686d58287fd40616394cef572009588af6c1a68ec0c11c236f_27ab4e34f98.thumb.jpg.875bcad67e889fa15d12954664ec562c.jpg

Htedoh da napišem "jeftina škola", ali ipak to nije, jer nemam šta da naučim iz ovog pada, osim da možda još više pažnje obratim na stanje asfalta, ako je to i moguće. Vozio sam lagano, bio sam skoncentrisan na vožnju, u punoj opremi, niko mi nije zasmetao i jednostavno nisam uspeo da primetim dosta prikrivenu opasnost.

Mala pauza, motor proveren, kad sednem na motor i namestim se - ne boli me ništa, pa naravno nastavljamo dalje. Posle par sati bezbedno stižemo do Niša i završavamo ovu fantastičnu akciju gde čak i ovaj pad nije mogao da mi pokvari generalni utisak.
#zzz#

  • Sviđa mi se 2
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1025 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600
pre 29 minuta, živke je napisao:

blago prednjom kočnicom

U takvoj situaciji nizbrdo polako i  zadnjom. Prednjoj ne treba mnogo da te izvrne...:takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 '02

Auf to je ono mesto gde su skoro svi proklizali kad su se penjali dok je tekla neka voda preko puta, pomenulo se gore u vise navrata, juce jeste bilo suvo ali sam verovao da je i dalje haos klizavo pa sam bio ekstra pazljiv. Dobro je da je sve ok proslo, puka nesreca da vam je naisao auto u susret.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1460 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Eto, ja sad prvi put čujem za to. Nisam ni proklizao ni primetio kad smo se penjali :( A što kažeš - ne bih ni primetio da nije naišao auto.

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja