Jump to content

Moto Zajednica

Toscana

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6342 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Predlazem da otkazemo kucu i da

idemo SVI kod "PRONTO".

Primice nas covek!

:lol: :lol: :lol:

O tome bi se duuuugo pricalo.

2 kvadratna metra po coveku bi moglo da se smatra za ekstreman luksuz.O nocnim odlascima u WC da ne govorim :lol:

Da dodjete vi,i svi drugi ubuduce u zdravlju.Da se lepo upoznamo i druzimo i opet u zdravlju rastanemo,a sve tehnicke probleme (daleko bilo) resavamo u hodu.

 

Htedoh jos nesto da vam kazem.

Prvi ce vikend da bude praznicni,a mesto u kojem cete biti je prilicno malo.Radno vreme radnji je pod velikim znakom pitanja,pa probajte bar za tih prvih dan,dva da imate neki SDO pod ruku.Restorani ce sigurno biti otvoreni,ali ako je ekonomija vec prilicno stegnuta,racunajte eto i na to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6342 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Pade mi i ovo na pamet..

Postoji varijanta da se sibnem ja do vas kolima u subotu uvece,jer ionako moram za Firenzu na aerodrom da docekam dragu,pa bih mogao i nesto da vam ponesem ako budete imali potrebe.

Javite na vreme :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

Pade mi i ovo na pamet..

Postoji varijanta da se sibnem ja do vas kolima u subotu uvece,jer ionako moram za Firenzu na aerodrom da docekam dragu,pa bih mogao i nesto da vam ponesem ako budete imali potrebe.

Javite na vreme :zdravo:

 

 

Moze !

 

Gajbu piva + 6 flasa vina + neki sokic + mineralne vode.

 

Dobijas lovu odmah u Subotu uvece, ja castim prvu turu :cirka1:

 

Mi stizemo oko 17:00 sati u kucu, kada moras da ides po dragu ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5758 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Toskanci - želim Vam najbolji mogući provod i da nam "cedite mast" lepim utiscima i još lepšim fotkicama !!!

Sve najbolje ! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Pade mi i ovo na pamet..

Postoji varijanta da se sibnem ja do vas kolima u subotu uvece,jer ionako moram za Firenzu na aerodrom da docekam dragu,pa bih mogao i nesto da vam ponesem ako budete imali potrebe.

Javite na vreme :zdravo:

Jedno peceno jagnje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6342 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Draga stize u brisucem letu oko 22:45.Ja imam posla citav dan i kod vas ne bih mogao da budem pre 20:00.Mozda nesto iskombinujem pa dodjem malo ranije,ali to je otprilike to

Posto ovde gajbi,onih klasicnih od 20 komada nema,ja cu da vam donesem 20 piva,onih od 0,6 i ovo ostalo sto ste rekli.Vino pola belo,pola crno 3+3.

Sto se odmora tice,od toga nema nista.Za mene je sad sezona.Sa vama druzenje u voznji,nedelja ili ponedeljak,ostalo cemo da vidimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

Draga stize u brisucem letu oko 22:45.Ja imam posla citav dan i kod vas ne bih mogao da budem pre 20:00.Mozda nesto iskombinujem pa dodjem malo ranije,ali to je otprilike to

Posto ovde gajbi,onih klasicnih od 20 komada nema,ja cu da vam donesem 20 piva,onih od 0,6 i ovo ostalo sto ste rekli.Vino pola belo,pola crno 3+3.

Sto se odmora tice,od toga nema nista.Za mene je sad sezona.Sa vama druzenje u voznji,nedelja ili ponedeljak,ostalo cemo da vidimo.

 

 

E bas super sto mozes da sredis to za pice :takoje:

 

Mi cekamo u kuci !

 

Imas adresu ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

VAZNA INFORMACIJA ZA SVE !!!

 

Ponesite dovoljno sitne love po 5 € i 10 €, mongo benzinskih pumpi u Italiji a pogotovo po regionalnim putevima vikendom nemaju posluge !

 

U tom slucaju moze da se sipa gorivo na benzinskoj pumpi samo na " TANK-AUTOMATU ".

Procedura je sledeca:

 

1. Uzmete pistolj u ruke i gurnete u rezervoar

2. Odaberete broj pistolja na " TANK-AUTOMATU "

3. Gurnete 5 € ili 10 € ili maksimalno 20 € u slic za novac !

 

I naj vaznije !!!!!

 

4. Odmah kada gurnete lovu u slic za pare morate da pocnete sa tocenjem goriva, jer mnoge pumpe posle 2 min. od prijema novca iskljucuju pumpu, bilo vi sipali ili ne. >:(

 

Onda ostaje samo mogucnost, da se dodje na istu pumpu sledeceg radnog dana i da sluzbenik isplati lovu, koju " TANK-AUTOMAT " preko vikenda zadrzi, naravno ako ste uzeli racun pre toga.

 

Bolje je i 4 puta po 5 € ubaciti nego da pumpa iskljuci jer je vreme isteklo i onda pare propadose.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

sretan puta vam zelim,sa nestrpljenjem ocekujem pregrst slika i prica! minimuo kao odiseja u svemiru! :zdravo::moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6342 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

VAZNA INFORMACIJA ZA SVE !!!

 

Ponesite dovoljno sitne love po 5 € i 10 €, mongo benzinskih pumpi u Italiji a pogotovo po regionalnim putevima vikendom nemaju posluge !

 

U tom slucaju moze da se sipa gorivo na benzinskoj pumpi samo na " TANK-AUTOMATU ".

Procedura je sledeca:

 

1. Uzmete pistolj u ruke i gurnete u rezervoar

2. Odaberete broj pistolja na " TANK-AUTOMATU "

3. Gurnete 5 € ili 10 € ili maksimalno 20 € u slic za novac !

 

I naj vaznije !!!!!

 

4. Odmah kada gurnete lovu u slic za pare morate da pocnete sa tocenjem goriva, jer mnoge pumpe posle 2 min. od prijema novca iskljucuju pumpu, bilo vi sipali ili ne. >:(

 

Onda ostaje samo mogucnost, da se dodje na istu pumpu sledeceg radnog dana i da sluzbenik isplati lovu, koju " TANK-AUTOMAT " preko vikenda zadrzi, naravno ako ste uzeli racun pre toga.

 

Bolje je i 4 puta po 5 € ubaciti nego da pumpa iskljuci jer je vreme isteklo i onda pare propadose.

Vidis.

Moje je iskustvo obrnuto.

Pistolj ne diram dok na pumpi ne pokaze iznos koji sam uplatio.Zatim kad izvucem pistolj sacekam da se pojave sve nule,jer mi se vise puta desilo da ostanem bez sipanja ako prethodno pritisnem.

Ako vam automat vrati novac,probajte da ga okrenete i pokusate ponovo.Nema pravila,bila novcanica sveza ili izhabana,desava se da nece da je primi.Apoeni od 5 i 10 naravno,najbolja opcija.

Racunajte da je benzin u proseku oko 1,53.Onaj malo bolji od 100 oktana kosta i vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Slovenija

Ljep pozdrav Tim,

U poslednje vreme nisam bila baš aktivna na netu i sada čitam sve ove spotove za nazad. Vidim, da su neki odkazali - vjerovatno jim je več sada žao :'( .

Kolko sam uspjela razumjet, meni ovaj put nije potreba vreča za spavanje (da ne govorim o šatoru i ostalim svemogučim stvarima) - jesam li dobro razumjela :stabre: ? To bi bilo divno za promjenu :oda2: .

Koliko znam, mi krečemo u subotu "ujutro" iz Ljubljane. Možda se sa nekima dobijemo na putu i možemo zajedno sporo-lagano prema Toskani :moto3: . Jedva čekam :jee1: !

M.

 

P.s.

Hvala za brigu BMW K1200R :) !

M.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6342 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Moze,ali ne na svim pumpama.Desi se da i tamo gde ta mogucnost postoji,aparat ne radi...i tako...banana je Italija.Boli ih uvo.Nigde nema objasnjeno kako se to radi.O Emgleskom da ne govorimo...i tako.

Ponesi sitninu,za svaki slucaj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: suzuki dr 650 rs, suzuki gs500e

svima koji putuju zelim srecan put a nema sumlje da ce Pronto biti dobar domacin(znam coveka) :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svratio...., 343 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorcol
  • Motocikl: Imam

Pratim ovu temu od pocetka i samo zelim da vam pozelim srecan put, super provod i da nam se vratite sa fotkama i putopisima. Jos jednom sve njabolje :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6342 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Po svemu sudeci nece biti obaveza 23. poslepodne,tako da bih i ja mogao da budem tu kod vas oko 17:00.Naravno sa okrepljenjem :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja