Jump to content

Moto Zajednica

Toscana

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

Ja licno ne poznajem sve navedene puteve.Dobar deo ipak da,pa licno smatram da ce vam najvise prijati put koji ide za San Marino.Ovo je prilicno popularna i na momente vrlo zahtevna ruta,koja nosi naziv po jednom ne tako visokom prevoju (Viamaggio)na kojoj UVEK ima lokalnih sportista.Otvorite dobro oci i STROGO se drzite sopstvene trake.Ovo mu dodje kao poligon za probu,pa cete moci da vidite Vespase kako delju kurblu o asvalt,nadrkane Fiate 500 (Topolino) i razne druge sprave iz svih epoha,svih kubikaza,sa vise ili manje tockova.

Naravno gde se nalaze ovakva mesta,nalaze se cesto i.....

Organi gonjenja i propratna masinerija.Fixni i mobilni boxovi sa radarima.Kako reaguju na srpske tablice (narocito one stare) ne znam,ali vlasnicima onih evropskih moze na kucnu adresu da stigne prilicno skupa "razglednica" iz tih predela.Vise puta sam to pominjao u nekim svojim pisanjima,preporucujem striktno 50 kroz naseljena mesta (od table,do table),a posle dokle vidite :zvizduk:

Kuca vam se nalazi na putu koji je jednako interesantan.Narocito od mesta Pieve Santo Stefano,pa uzbrdo ka vama.Tu se inace vozi popularna brdska trka zvana "LO Spino"

Ne vidim posetu hramu moto-sporta,stazi u Mugellu.Nije daleko,a moze da bude prilicno interesantno.Predeli su,kao i dobar deo ostalih za preporuku.

Lepo je i toskansko more,narocito podrucije grada Grosseto.Tu su i poznata i jako lepa letovalista kao Porto Ercole i Porto S.Stefano.

Ne mogu bas najjasnije da vidim sve detalje na karti...toliko toga ima za videti.

Preporucujem jos da kada budete vozili "krug Siena",obavezno udjete u grad (Sienu).Moze motorima,ali obavezno da ih parkirate na za to oznacenim mestima.Ili tamo gde i svi ostali :takoje::

Odatle za Pienzu,tu obavezno da se zaustavite,da udjete u grad i da vidite jedan od najlepsih pogleda u ovom kraju...

U stvari ako tada budu mogli da nam se spoje putevi,bice jos i najbolje

 

 

 

 

 

 

Pronto, hvala na detaljnim informacijama !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

svaka cast za ture i ozbiljan pristup temi,nego ,upisana kilometraza je dvosmerna,nadam se :-)

 

 

Dnevna kilometraza kompletne ture !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 261 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Drustvo !

 

Hocemo da radimo neke majce " Toskana 2011 " ?

 

Znam jednog otkacenog tipa, radi majce po zelji i modelu motora, moze da nam napravi grupnu cenu.

 

Evo njegov sajt:

 

http://www.zapatashirts.de

 

Ako su modeli majca po polovima onda smo zainteresovani za majce,

jarick@ - zenski model M, bagzi_obr - XXL, motor Suzuki V-Strom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

Posto vidim da ima saglasnosti za majice, predlazem sledece:

 

Imamo 3 adrese proizvodjaca majica i to sledece:

 

http://www.zapatashirts.de/

 

http://www.top-majice.com/

 

http://www.vizioshop.com/

 

Svako ko zeli individualnu majicu " Toskana 2011 " nek sastavi za sebe, ili za sebe i svog saputnika, majicu u jednom od gore navedenih shopova.

 

Bilo bi lepo da na svakoj majici pise " Toskana 2011 " i ime sa foruma, odnosno kod ne prijavljenih osoba ime ili nik po zelji, ako je izvodljivo i neki od simbola foruma :pracka:

 

Vasoj individualnoj majici nema granica, tako da mozete da kreirate sami.

 

Zadnje vece naseg boravka u Toskani biramo naj kreativniju majicu.

 

Pobednicu ili pobednika ceka 1 flasa dobrog vina iz Toskane.

 

 

Salute !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Slovenija

Dragi ucesnici Toskane 2011 !

 

Imam zadovoljsto da vam predstavim planirane ture za Toskanu, koje bi izgledale ovako:

 

 

Molim za komentare posebno od nasih bajkera iz Italije !!!

 

 

Puno ti hvala - stvarno si se potrudio. Mislim, da če biti perfektno!

M.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA varadero 1000

Svaka cast za detaljne informacije i ulozen trud. Nadam se da cemo se voziti i druziti. A majica XL moze !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • zajebant, 81 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: ducati streetfighter

to su vaso nemci,to je ozbiljno,organizovano,,precizno...ovih dana ocekujem da njihova navigacija izbaci kolicinu kalorija koju ce mo da spalimo na svakoj turi,ponaosob ! :-)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

Posto Milan ( K1200S ), MileGhost i ja stizemo vec u cetvrtak 21.04. u 09:00 sati ujutru u Insbruck, i vozimo preko Dolomita i Garda jezera, mozda zeli neko vec ranije da nam se pridruzi ?

 

Evo i nekih impresija naseg putovanja iz 2010 god. po tim krajevima:

 

( Neko od ucesnika bi trebao da se prepozna na snimku ) !!! :zvizduk:

 

 

 

 

 

 

:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA varadero 1000

Ako jos ima zainteresovanih za put u Toskanu neka me kontaktira, za smestaj u apartmanu koji je 5 km. od ostale ekipe !!! Za sada Perun i ja smo sigurni . Zainteresovani do 15-tog se trebate prijaviti kada cemo rezervisati hotel. Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

drugari,kakav je dogovor za maranello ?

 

Nas cetvoro ( Milan, Marica, Tanja i ja ) stizemo oko podne ( 12:00 ) u Maranello.

 

Mislili smo da svratimo u Maranellu negde na kaficu i bar da prodjemo pored fabrike i napravimo neku fotku. A posto od Maranella do nase kuce ima oko 230 km ( sve magistralni brdsko planinski putevi ) nebi trebali mnogo da se zadrzavamo u Maranellu.

 

Predaja kljuceva za kucu je planirana izmedju 16:00 i 18:00 sati, tako da mi moramo da pozurimo.

 

Ako neko hoce da obidje fabriku, nije problem, moze da dodje kasnije do kuce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

fabriku mozete da vidite ali samo "spolja"-zvao sam u nadi da mi odobre obilazak bar jednog paviljona ali ljubazna gospodjica(public relation) mi je objasnila da je obilazak dozvoljen samo novinarima i ljudima koji se bave prodajom.nedaleko od fabrike nalazi se muzej-ostalo je da pozovem u ponedeljak ako mogu da "izvucem" nekakvo snizenje sto se ulaza tice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

fabriku mozete da vidite ali samo "spolja"-zvao sam u nadi da mi odobre obilazak bar jednog paviljona ali ljubazna gospodjica(public relation) mi je objasnila da je obilazak dozvoljen samo novinarima i ljudima koji se bave prodajom.nedaleko od fabrike nalazi se muzej-ostalo je da pozovem u ponedeljak ako mogu da "izvucem" nekakvo snizenje sto se ulaza tice

 

Da li neko od ekipe ima kakav STR? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja