Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki SV 650/s

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd/Mirijevo
  • Motocikl: SV650

Pa znam da on poznaje SV u sitna crevca. Ali zbog sve logistike je lakše da je neko bliže. Jer ću biti preko narednih par meseci.

Neke od stvari, zadnji kočioni, prednji semerinzi vila, sredio bih i rezervaor, a za to sam dobio dobru preporuku u BG. Trebalo bi zameniti ručice, kupio sam već druge. Presvući suvozačevo (a možda i sve u kompletu da se ne razlikuje, pojma nemam) sedište. I ako ima još nešto, generalno prekontrolisati. Ima mehanike, ima estetike, ima vulkanizerisanja, to sam zaboravio. Zadnja guma 

 

Pa ako ima neka preporuka...... Naravno, sedište bih poslao, gde treba za presvlačenje, zadnji točak, rezervoar takođe

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2758 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Pozdrav. Za sedista ima lowland u ZR. Raspitaj se i nadji njegove radove, mozda ti se dopadne. 

A kao sto Stefan rece, najmanji problem je prevoz, dodjem po motorce, uradim i vratim na adresu. 

Ako se odlucis, javi. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2758 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Imam od prve generacije, pogledam pa javim. Nisam siguran da li pase, da ti budem iskren, ali ako pase, reseno. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 551 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Pozdrav sekti, da li neko ima ili zna nekog da ima ili zna nekog da zna nekog da ima novi SV 2016+?

Kakvi su utisci i mišljenja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: 2 x '04 Suzuki SV650

Ako nekom treba fabricki izduv za SV 650 druge generacije (verovatno moze i na prvu uz prepravku).

 

Stanje, uz malo ljubavi i poliranja moze biti odlican, zagreban je na par mesta. Na motoru se ni ne primeti previse.

 

Idealan za prolazak tehnickog, fabricki zvuk i izgled, utisnuta homoloagija... Ako nekom treba neka se javi u inbox, dogovoricemo se lako oko cene. :)

 

 

IMG-20230327-142056.jpg IMG-20230327-142101.jpg IMG-20230327-142109.jpg

IMG-20230327-142109-1.jpg IMG-20230327-142114.jpg IMG-20230327-142131.jpg

IMG-20230327-144401.jpg IMG-20230327-144415.jpg IMG-20230327-144441.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2758 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
Pre 4 sati, Hacky je napisao:

Pozdrav sekti, da li neko ima ili zna nekog da ima ili zna nekog da zna nekog da ima novi SV 2016+?

Kakvi su utisci i mišljenja?

Kupio kolega novog 2019.

On je zadovoljan. Ja sam ga vozao, OK mi je, ali mi je falila zastita od vetra (vozim S, navikao da sam zaklonjen).

Druga stvar koja mi je bolja na gen 1 i 2 je rezervoar. 

Na novom je uzi pa se teze zakacim nogama za njega.

Sve ostalo je super. Ugladjen, bas lepo nosi, zavrsna obrada je na visokom nivou iako je iz klase "jeftinijih".

Lepo se sedi, kocnice i vesanje korektne, ali kao i na svakom SVu, nisu vrhunske.

ABS je ugladjen, nije agresivan.

Vozljiv motor totales.

On se lomi da li da ga proda, burazer mu ima nov MT09 a ne vozi ga. Razmislja da proda SVa i otkupi MT09. 

Ali kaze da mu SV lepse lezi, ali MT ide mnogo bolje (logicno).

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2758 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
On 23. 3. 2023. at 16:35, Djeronimo je napisao:

Pozdrav, dal neko slucajno ima ovaj deo na prodaju? Potreban je i anlaser. U pitanju je SV650S 2007 godista.

 

image.thumb.jpeg.15d9940b7ebf2c07fba39cd737bd6fd4.jpeg

Drug, pogle' fotku:

IMG_20230327_190943.thumb.jpg.7b4e9521e332423bca92c3b9c70c5376.jpg

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd/Mirijevo
  • Motocikl: SV650

Treba mi info da ako neko zna, da li je kontakt brava na SV 2gen ista kao na prvoj? Ili da li može i sa drugih modela Suzuki da se stavi brava?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Suzuki SV650S

Danas sam imao problem,imali smo otvaranje sezone vozili se jedno 20-tak km u grupi,parkirao motor,i kada sam hteo da ga upalim da krenem kuci posle nekih 2sata upalio mi je FI gresku.Kada sam krenuo da ga upalim ,nije hteo samo je verglao.Iz drugog puta sam uspeo da ga upalim.Vozio se normalno do kuce nekih 30-40km,sve je bilo ok.Kada sam stigao kuci ugaso sam,pa ponovo FI pri paljenju.Sad neki put imam gresku neki put nemam kada zelim da upalim.Probao sam dialer mod i tamo mi nije pokazao nikakvu gresku -coo.Sta bi moglo da mi pravi problem?

Promenio član kingN1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Suzuki SV650S

Video sam video, ali je kod mene problem sto nije konstantna greška, nego povremena.i zbog toga kompjuter ne pamti grešku. Postoji jedan mali "kabl" koji može da se kupi na ebay-u i koji pamti greške. Ali da ne bih ga kupovao, jedino mi preostaje da kad se greška pojavi ne isključujem kontakt, podignem sedište i stavim u dialer mode i vidim grešku. To su me savetovali na sv rider forumu! Zadnjih 2 dana se ne pojavljuje greška ali sam samo palio motor nisam vozio, zbog lošeg vremena, videću kad se prolepsa. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Suzuki SV650S

Izgleda je nesto u vezi prekidaca za paljenje,ali i dalje mi se greska ne pojavljuje uvek,nego po neki put,da kazem imao sam srecu da je potrefim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: Suzuki Gs500

Proveri možda da li ti je tps senzor pod uglom pod kojim treba da bude. Pored tog C ta crtica s leve strane bi trebalo da bude u srednjem položaju to jest na sredini slova C. Proveri sa još nekim ili baci pogled i na YT

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Suzuki SV650S

Proverio sam, crtica je na sredini i mislim da je to ok. Akumulator mi je los, treba mu zamena(posle praznika ga menjam). Mislim da je problem u bravi, videću kad promenim akumulator. 

Promenio član kingN1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Suzuki SV650S

Да завршим ову тему, можда ће некоме помоћи. За сада је проблем решен, видећемо када прође неко време. Нисам  мењао акумулатор  јер је показивао  12,7v  када сам га  напунио(надам се да ће послужити ове године). Што се тиче FI грешке, за сада је нема. Само сам попрскао браву контакт спрејом и одвојио клеме  од акумулатора и мало "разрадио " браву кључем. Вероватно је брава  кородирала  од стајања  преко зиме.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Suzuki SV650S

Ako neko ima ovakav nosac kofera,i zeli da mi proda ova 2 dela sa slika koja mi fale, ili da skine sa svog motocikla i napravi mi kod majstora neka se javi da se dogovorimo.

52533.jpg

nosac-kofera-kappa-suzuki-sv-1000-sv-1000-sv-650-sv-650-slika-108967567.jpg.a6c7250f4a6bd02b64602742914fb641.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Downtown, Suzuki SV 650s, Yamaha r1

Teska srca, prodajem mog ljubimca, saputnika mog

Motor prodajem samo iz razloga sto neki period necu moci da vozim motor, i to je jedini razlog prodaje i tu podvlačim crtu. 

Dajem i fabrički auspuh, i full plastike, oklope za motor.

Sve što vas zanima slobodno me pozovite. 

Naravno popust za forum.

https://www.polovniautomobili.com/motori/21974639/suzuki-sv-650-s

IMG-20230713-WA0008.jpg

image00004.jpeg

image00005.jpeg

image00006.jpeg

image00011.jpeg

image00010.jpeg

image00012.jpeg

image00013.jpeg

image00014.jpeg

image00002.jpeg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Pozdrav drage kolege, nažalost morao sam da se oprostim od mog dragog saputnika.

Novom vlasniku nisu trebali neki delovi i dodaci pa mi je ostao kompletan nosač kofera sa pločom i koferom. U pitanju je SV650 druge generacije. Nosač je sličan kao što je kingN1 par postova iznad okačio.

Ako nekom treba neka se javi u inbox za slike i detalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4729 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Malo da  dignemo  priču oko SV-a  koji je i danas  konkurentan među dvocilindrašima  u svojoj klasi,  samo nema  moderne dodatke koji se danas traže i zato smatram da je SV650 najpotcenjeniji  motocikl u svojoj klasi:

 

BJBIKERS.COM

Debelo potcenjen i bačen u zapećak. Radi se o Suzuki SV650 modelu, koji je ušao u svoju treću deceniju postojanja.

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja