Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki SV 650/s

Recommended Posts

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: Suzuki SV650, Honda VFR 800 Vtec.

I mene je brzinomer počeo da zeza, u toku vožnje kazaljka počne da skače gore-dole i ubrzo padne na nulu. Gde nabaviti drugi pinjon, ako je do njega problem? Nov ili polovan ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Postoji tema na forumu.

Moze da se napravi "pogon" pinjona, ja se njome vodio. Ima bar 7-8 godina... sam ga napravio od cepa od flase od 5litara (dobro, sad su 6 litara :zvizduk:)

Prvi je trajao 7.000 km. I odustao. Ovaj traje vec 35.000 km +-.

Imam fajl za print, ima i da se nadje na sajtu (ne znam da li je protiv pravila da kacim link sajta, ali google resava).

U krajnjoj nuzdi, polovan. I ne treba ceo pinjon.

Samo pokretni deo, koji se vadi iz nosaca pinjona. Izgleda kao vetrenjaca, 4 kraka i cilindar na koju si nakaceni kraci, izliveno izjedna.

 

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZZ-R1100

Da li neko poznaje nekog ko prodaje SV650 u dobrom stanju? Budzet maksimalno 2500 evra. Gledam pomalo na oglasima i nasao sam dva koja po slikama deluju okej. Jedan se nalazi u Novom Beceju 2007. godiste, a drugi u Kikindi 2002. godiste.

 

Sutra bas idem nazad do Kikinde pa cu najverovatnije skoknuti da vidim kikindski primerak. Slicna cena, 5 godina razlike, malo je reci da je kikindska cena naduvana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Ako je onaj u Ecstar nalepnicama ili slično, izbegao bih ga. Viđao sam ga uživo i ne sviđa mi se. Viđao sam ga na semaforu da se muči da ga održi da radi u leru. 


EDIT: Sad gledam oglase, nije to taj što sam mislio. Ovaj plavi iz Kikinde stvarno dobro izgleda. Ako je km ta koja jeste, isplati se uzeti. 

 

Imaš i u Zrenjaninu od kolege @Savan. Ocarinjen, urađen servis prednje viljuške, rashladna tečnost, ulje, filter, oprani i sređeni karbovi. Originalna kilometraša 22.000 km čini mi se. Ocarinjen i urađen AMSS. 

 

 

Promenio član Jovan Ristic
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650
32 minutes ago, estel said:

Da li neko poznaje nekog ko prodaje SV650 u dobrom stanju? Budzet maksimalno 2500 evra. Gledam pomalo na oglasima i nasao sam dva koja po slikama deluju okej. Jedan se nalazi u Novom Beceju 2007. godiste, a drugi u Kikindi 2002. godiste.

 

Sutra bas idem nazad do Kikinde pa cu najverovatnije skoknuti da vidim kikindski primerak. Slicna cena, 5 godina razlike, malo je reci da je kikindska cena naduvana.

Možda ja, teško mi je da ga stavim u oglase i da se rastanemo. N verzija, 2005. godište. Kod mene je 3 godine, pre toga kod dobrog drugara oko 5, a pre toga kod njegovog drugara, recimo od 2011. poznati vlasnici. Održavan u Biker House-u sve ove godine, momci ga znaju u šraf. 

Idi na 12. stranu ovog foruma, kolega Mario ga je opisao.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Downtown, Suzuki SV 650s

Kolegeee, jel zna neko nekog, ili ima neko polugu menjaca za Sv, znaci nema broja koji nisam zvao u Srbiji i nema niko, ili dal odgovara od nekog drugog modela? Pao mi je motor, iskrivila mi se poluga, i mnogo mi je tesko da saltam sad, inace mi motor nema ni jednu tačkicu, ali ovo me ubija

20220916_143933.jpg

Promenio član Šomi123

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Kolegeee, jel zna neko nekog, ili ima neko polugu menjaca za Sv, znaci nema broja koji nisam zvao u Srbiji i nema niko, ili dal odgovara od nekog drugog modela? Pao mi je motor, iskrivila mi se poluga, i mnogo mi je tesko da saltam sad, inace mi motor nema ni jednu tačkicu, ali ovo me ubija
20220916_143933.thumb.jpg.462c7bcc751766ece817578e3c53ba9c.jpg
Može da se ispravi

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 736 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1
On 13.10.2022. at 13:55, estel je napisao:

Hvala kolege na odgovorima! Kad stignem veceras sa posla, lepo cu da zasednem i pogledam sve.

Da li si bio u N.Bečeju da pogledaš taj sv 2007?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZZ-R1100
Pre 1 sat, Zarkela je napisao:

Da li si bio u N.Bečeju da pogledaš taj sv 2007?

Nisam. Kad sam bio sa Jovanom kod Ranka da pogledamo motor, gledali smo izmedju ostalog i oglase drugih SV-a i Ranko (abarth_maniac) je primetio stvari koje nisu u originalu ili su modifikovane pa sam odustao i da odem da ga pogledam.

 

Ima primamljivu cenu i vec dugo stoji u oglasima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
@vidakn Ma znam, al nije mi to resenje, tu gde se uvio, kad se ispravi, kad tad mora da pukne, aluminijum je to
Ne mora da pukne uopšte, ispravlja se lagano, zagreje se let lampom (brenerom na gas recimo) i polako se ispravlja.
Može i na hladno ako nije mnogo upredeno, samo lagano i sa osećajem, polako.


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Ljudi ispravlja se to lako i neće pući. Ranko mi je ispravio posle pada i od onda sam vozio još nekoliko TD-ova i ništa nije puklo. Heble se teško ispravljaju na SV-u. to nije uspeo da mi ispravi i pod rep se lako krivi i lako ispravlja, lopatom.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: Suzuki Gs500

Pozdrav ljudi. Možda odstupam od teme. Ne znam zapravo dokle je topic dogurao. Interesuje me gde mogu da se nadju slajderi za SV 650 i gde ste ih vi montirali. Moj je ‘05.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 472 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: suzuki sv 650 s,kawasaki z750,honda nsr 125 f2

Uzmu se mere i kod strugara namestis kosta od prilike oko 5000,6000,bez plastika ili na kp imas gotove vec ali moras svakako druge srafove kupiti da bi mogao montirati,ja sam sebi pravio jer sam hteo da budu 5 cm duzi da bi mi zastitili bolje jer je  mo s model.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Downtown, Suzuki SV 650s

Spremam motor za sezonu polako, pa je doslo na red prvo menjanje ulja od kad je kod mene motor, sta sipate koje ulje, koju gradaciju itd.. 2008 godiste, presao je oko 23.000 km 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

10w-40

Moze polu ili full sintetika. 

Ako ti troskari ulje onda polusintetika. 

Ako trosi mnogo (a ne bi smelo na tako malo km) onda 15w-50.

Brend nije presudan, sve je to slicno. 

Motul, Ipon, Bardhall... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 248 postova
  • Lokacija: Beograd/Mirijevo
  • Motocikl: SV650

Treba mi preporuka za nekog ko bi se pozabvio sređivanjem mog SV, druge generacije. Beograd je u pitanju, Zvezdara po mogućstvu. Ako imate nekog za preporučiti, tu sam. Može i porukom 064/635-62-65

Hvala :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

post iznad tvog, koleza Ranko... Jeste da je u Zr, al može organizovati prevoz... :jee5:
Doktor za SV :ljubav:

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja