Jump to content

Moto Zajednica

KTM - narandžasta ekipa

Recommended Posts

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Drugari aj pomognite . Kako da zakacim fajl . Posle duzeg vremena sam naso kako se remontuje prednja wp viljuska ( nije upside down ) .

 

 

Nekoliko vas su pitali kako sam menjao semeninge i ostalo i evo sada sam naso samo da okacim nekako :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Evo naso sam kako da postavim . Mislim da ce da radi . Ako neko pokusa da skine i radi neka javi . Eto svima koji su trazili .

 

 

 

Pozdrav !!!!!

EP.zip

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Bgd N44 44 14 E20 27 10
  • Motocikl: KTM 525exc

Evo naso sam kako da postavim . Mislim da ce da radi . Ako neko pokusa da skine i radi neka javi . Eto svima koji su trazili .

 

 

 

Pozdrav !!!!!

Svaka cast i alal vera! Ja sam pre par nedelja to uradio napamet, sad sledi edukacija i provera. Nek ti godina bude dobra!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Evo naso sam kako da postavim . Mislim da ce da radi . Ako neko pokusa da skine i radi neka javi . Eto svima koji su trazili .

 

 

 

Pozdrav !!!!!

 

Hvala, hvala :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Bgd N44 44 14 E20 27 10
  • Motocikl: KTM 525exc

Ajd ako neko ima nesto za prednju viljuski ali da je klasicna ( ne upsd ) za starije modele neka postavi .

 

Treba prijatelju pomoc pa svaka informacija oko kolicine ulja i ostalog je potrebna .

 

Ja sam na mom uradio pre nekoliko godina kompletan servis ali odakle mi manual stvarno neznam .

 

Tako da pomoc potrebna !!!!!!!!!!!!!!!!!

Povodom poslednjeg valjanja po blatu zacinjenom sljunkom, cini mi se da bi po svaku cenu trebalo zastiti prednju viljusku nekakvim navlakama. Vidim da ih prodaju u Louisu i Auneru ali ne znam da li se mogu navuci na stapove Advenure koji su 50mm, a donja solja je 65mm/. Viljuska nije USD pa se i prilikom tusiranja sva voda slije u solje. Ne znam zasto se odustalo od stare koncepcije sa "harmonikama", valjda ove neoprenske carape rade isti posao.

Dakle, ko ima neku informaciju ili predlog, neka izvoli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Bgd N44 44 14 E20 27 10
  • Motocikl: KTM 525exc

Evo naso sam kako da postavim . Mislim da ce da radi . Ako neko pokusa da skine i radi neka javi . Eto svima koji su trazili .

 

 

 

Pozdrav !!!!!

Mogu da skinem ovo sto si postavio, tekst i fotografije su citljive, muci me jedino poslednji crtez (eksplodirani). Kad uvecam dovoljno, oznake su deformisane.Mozes li mi reci odakle je skinuto ovo. Moram da proverim jer sam prilikom servisa vratio sve kako je bilo, ali mi se cini da moj prethodnik nije imao ovaj Manual.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

Mozda ce adminstracija da prebaci ovo u neku drugu temu, al ja smatram da je ovo jedino pravo mjesto gdje se moze pitati!!!

Gdje ima, moze da se nabavi, koliko para??? Masina za KTM 350/400/600/620 ,,,ili neka druga masina koja ima lancanik sa desne strane da se ubaci u ram KTM 1994 godina

 

Ili naravno, neka ponuda ispravne radilice za model 600,,ili cijenu reparacije stare

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Evo naso sam kako da postavim . Mislim da ce da radi . Ako neko pokusa da skine i radi neka javi . Eto svima koji su trazili .

 

 

 

Pozdrav !!!!!

Mogu da skinem ovo sto si postavio, tekst i fotografije su citljive, muci me jedino poslednji crtez (eksplodirani). Kad uvecam dovoljno, oznake su deformisane.Mozes li mi reci odakle je skinuto ovo. Moram da proverim jer sam prilikom servisa vratio sve kako je bilo, ali mi se cini da moj prethodnik nije imao ovaj Manual.

Pozdrav

Stvarno neznam odakle sam skinuo . To sam naso u kompjuteru i ko zna odakle je . Kazi mi pod kojim brojem je slika da pogledam kod mene pa ako se bolje vidi da postavim samo tu ili da ti posaljem na mail .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4697 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Mozda ce adminstracija da prebaci ovo u neku drugu temu, al ja smatram da je ovo jedino pravo mjesto gdje se moze pitati!!!

Gdje ima, moze da se nabavi, koliko para??? Masina za KTM 350/400/600/620 ,,,ili neka druga masina koja ima lancanik sa desne strane da se ubaci u ram KTM 1994 godina

 

Ili naravno, neka ponuda ispravne radilice za model 600,,ili cijenu reparacije stare

 

Evo klipnjaca sa lezajom i bolcnom, set 228 eura :zdravo:

 

http://www.motodelovi.com/index.php?ord=2&cat=67

 

Evo za 207 eura a nazovi, verovatno se moze naruciti i za tvoj model LC 4 600

 

http://www.motodelovi.com/index.php?ord=2&cat=68

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Bgd N44 44 14 E20 27 10
  • Motocikl: KTM 525exc

Posto je tema malo zamrla, evo proizvoda moje zimske dokolice: zadnji nosac prtljaga za LC4 po uzoru na TOURATECH. Jos nisam smislio kako da napravim demontazne bocne odbojnike za bisage, ali bice i to do proleca. Za ovaj nosac materijal kosta 1000 dinara, sve sam uradio sam osim savijanja u presi (castio 200 dindzi). U pitanju je 4mm AlMg legura, lepo se savija i obradjuje, a ima cvrstocu, dimenzije su oko 300x300mm.Ogrebotine koje sam napravio se mogu peskarti, a moze sve uraditi i na waterjetu.

post-8750-0-82299700-1327010728_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Posto je tema malo zamrla, evo proizvoda moje zimske dokolice: zadnji nosac prtljaga za LC4 po uzoru na TOURATECH. Jos nisam smislio kako da napravim demontazne bocne odbojnike za bisage, ali bice i to do proleca. Za ovaj nosac materijal kosta 1000 dinara, sve sam uradio sam osim savijanja u presi (castio 200 dindzi). U pitanju je 4mm AlMg legura, lepo se savija i obradjuje, a ima cvrstocu, dimenzije su oko 300x300mm.Ogrebotine koje sam napravio se mogu peskarti, a moze sve uraditi i na waterjetu.

 

 

Prelepo . Svaka cast samo cepaj dalje . Nego jedan savet . Napravi ti ipak drzace tj. odbojnike za bisage koje ce ti stalno tu stajati . U slucaju pada dobro ce da ti dodje da ne ogulis auspuh , plastike i ostalo . A ipak izgledace prelepo jer mu daje nazad sirinu gde je tanak . Kod mene tako stoje i odradjuju poso u slucaju pada . PROVERENO .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja