Jump to content

Moto Zajednica

Srednji prst...nicim izazvan...

Recommended Posts

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

ukljucujem se na kruzni tok na autokomandi i iza mene taxi svira, ablenduje, pokusava da me sustigne i obidje .. pa opet svira, ablenduje... Sve se desava u spicu, gomila vozila, vrucina, itd, a ovaj kreten mi unistava koncentraciju i skrece mi paznju, samim tim ugrozava moju bezbednost i bezbednost ostalih ucesnika u saobracaju ... skrecem desno za ukljucenje na auto put i tu na semaforu me stigne i kroz prozor se dere (vidno odusevljen motorom) "EEEEE BRATEEE GDE SI KUPIOOO MOTORRRR?!?!?!" ??? ??? ??? sta reci?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

ukljucujem se na kruzni tok na autokomandi i iza mene taxi svira, ablenduje, pokusava da me sustigne i obidje .. pa opet svira, ablenduje... Sve se desava u spicu, gomila vozila, vrucina, itd, a ovaj kreten mi unistava koncentraciju i skrece mi paznju, samim tim ugrozava moju bezbednost i bezbednost ostalih ucesnika u saobracaju ... skrecem desno za ukljucenje na auto put i tu na semaforu me stigne i kroz prozor se dere (vidno odusevljen motorom) "EEEEE BRATEEE GDE SI KUPIOOO MOTORRRR?!?!?!" ??? ??? ??? sta reci?

 

Pa to je cool znaci da ti je motor bomba... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Eh da .. ima jos jedna situacija .. vec sam usao u kruzni tok kod opstine Novi Beograd, iz pravca fontane lik ulece ispred mene u nekom starijem fordu, da ga ne bih udario kocim naglo i propustam ga ... on nastavi pravo ka Yu biznis centru, ja za njim (inace sam krenuo u tom pravcu, nisam ga jurio). prestignem ga na onom pravcu i stanem ispred njega na semaforu.

 

Magarac pocne da ablenduje, otvara prozor i dovikuje:

 

on: "sta sad?! mislis da svi treba da stanu da bi ti prosao?!"

ja: "pa imas trougao, ja sam imao prednost!"

on: "aaa jel'?! E sad cemo da vidimo!

ja: (zbunjen! mislim se .. jel on to meni nesto preti?) Nista, spustam ja copavu i krenem da sidjem sa motora kako bih mu objasnio neke stvari ;D a ortak koga sam vozio pozadi me uhvati rukama i kaze "iskuliraj bre vidis da je kreten" .. Nista, vratim copavu, udahnem duboko i cekam zeleno

on: (video sam hteo da sidjem) "sta je?! pa 'ajde sidji!"

ja: okrenem se ka njemu i tek onda vidim da vozi malo dete pored sebe, a on ima godina kao moj cale  i malo je pod "gasom"...

 

nista .. bilo mi zao da bijem matorca, posebno sto ima dete u kolima tako da sam iskulirao i krecem polako .. ali on nastavlja, prestize me sa desne strane, sece me i ubacuje se ispred mene .. meni pukne film .. dam gas, obidjem ga sa desne strane, uskratim ga za jedan retrovizor i odem ..

 

pokusao sam da iskuliram stvarno, eto cak nisam ni silazio sa motora, ali kad je preterao, morao sam da preuzmem "drasticne mere"

 

ima ludaka, cuvajte se dragi prijatelji ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81
Pa to je cool znaci da ti je motor bomba... Namigivanje

 

Pa dobro .. to znam i ja, bez da mi to govori neki taxista ;D

al' poenta je u tome koliko nema mozga i ne razmislja da takvim ponasanjem moze da sjebe i mene i sebe i ko zna koga jos ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Beograd

Ljudi ako budete imali slicna iskustva nemojte ulaziti u rasprave i ispravljanje krivih drina jer je ocigledno da je sve manje normalnih i srecnih a sve vise nenormalnih i tuznih ljudi.

Ovo je sustina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Beograd

Sad ja bi stvarno voleo da mi neko objasni kakve mentalne smetnje ima jedan takav pavijan i šta čovek da uradi u takvoj situaciji ?

Ko je jači,taj pači. Znaš onu prastaru karikaturu gde se sudaraju kamiončina i autić proporcija fiće,psuju se kroz prozor,ovaj je iz kamiona naravno agrsivniji,a kad izađu obojica...proporcija u fizičkim gabaritima vozača obrnuto proporcionalna vozilima,i naravno,ishod poznat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Beograd

Eh da .. ima jos jedna situacija .. vec sam usao u kruzni tok kod opstine Novi Beograd, iz pravca fontane lik ulece ispred mene u nekom starijem fordu, da ga ne bih udario kocim naglo i propustam ga ... on nastavi pravo ka Yu biznis centru, ja za njim (inace sam krenuo u tom pravcu, nisam ga jurio). prestignem ga na onom pravcu i stanem ispred njega na semaforu.

 

Magarac pocne da ablenduje, otvara prozor i dovikuje:

 

on: "sta sad?! mislis da svi treba da stanu da bi ti prosao?!"

ja: "pa imas trougao, ja sam imao prednost!"

on: "aaa jel'?! E sad cemo da vidimo!

ja: (zbunjen! mislim se .. jel on to meni nesto preti?) Nista, spustam ja copavu i krenem da sidjem sa motora kako bih mu objasnio neke stvari ;D a ortak koga sam vozio pozadi me uhvati rukama i kaze "iskuliraj bre vidis da je kreten" .. Nista, vratim copavu, udahnem duboko i cekam zeleno

on: (video sam hteo da sidjem) "sta je?! pa 'ajde sidji!"

ja: okrenem se ka njemu i tek onda vidim da vozi malo dete pored sebe, a on ima godina kao moj cale  i malo je pod "gasom"...

 

nista .. bilo mi zao da bijem matorca, posebno sto ima dete u kolima tako da sam iskulirao i krecem polako .. ali on nastavlja, prestize me sa desne strane, sece me i ubacuje se ispred mene .. meni pukne film .. dam gas, obidjem ga sa desne strane, uskratim ga za jedan retrovizor i odem ..

 

pokusao sam da iskuliram stvarno, eto cak nisam ni silazio sa motora, ali kad je preterao, morao sam da preuzmem "drasticne mere"

 

ima ludaka, cuvajte se dragi prijatelji ...

Svaka tebi čast na strpljenju,ja bih kraće izdržao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: kovin

nemate vi pojma sta se meni juce desilo! kreno ja na skup u Indjiju,isli auto putem i kod Zemuna,na prvom semaforu kod lakat krivine crveno svetlo! u levoj koloni vise vozila ja se prestrojim u desnu i idem lagano,a ortak pored mene! kad se odjedanput na pezou 406 otvore suvozaceva vrata,krenem da kocim posto nisam mogao da se pomerim desno zbog drugara i doziram kocnicu da stanem odma ispred vrata! kad odjedanput se otvaraju i zadnja vrata i udaraju me u korman! kako sam u tom trenutku naglo stisno kocnicu motor mi se ugasi i krene na desno,sva sreca pa sam mogao da ga zadrzim na tockovima. ispravim ga i stavim na copavu! posto sam osetio bol u prstu skinem rukavicu i vidim krv,obrisem prst kad vidim da je nokat u pitanju,nista strasno! okrenem se prema kolima kad se likovi zakljucali u kolima i gledaju kad ce da se uplali zeleno da krenu! stao orat tockom ispred njih da ne bi krenuli kad oni i njega zakacili po tocku i otisli! Ja se iskulirao kad sam video da mi nije nista ,a i motor nije imao ostecenja i kazem drugarima da lepo nastavimo put i zaboravimo na to! krenumo mi dalje ,obidjemo taj auto,ja ga samo pogledao! posle jedno 15-20 km zaustavi nas patrola na putu i uz povilk nam kazu da stanemo,ugasimo motore i da sidjemo! uradimo mi sve kao sto kazu i pitamo sta je problem! pandur nas bita da li smo napravili neko sranje na putu,a mi skoro pa zaboravili na lika,a i mi nismo ni napravili sranje vec on! javim se ja i kazem "mene je neki lik zakacio vratima i pobegao!

posle 10tak minuta stize pezo,vozac izlazi i pokazuje na mene prstom i kaze "e on me je udario motorem"!!! ja 2-3sec bio zbunje i poceo da se smejem! dosao policajac da mi kaze da moram da sacekam patrolu iz Bg-a,da su oni nadlezni za taj region! cekamo mi sat vremena ,a patrole nema!

U jednom trenutku dolazi policajac sa vozacem i pita me da li hocu da se dogovorim sa vozacem. ja se opet zbunio i pitam "kako da se dogovorimo"? kad ce vozac "pa da mi platis stetu na vozilu"!!! moj odgovor je bio "hhhaaaahhhaahahahahahaha..."!!! ovi moji popadali u nesvest od smeha! posle nekog vremena kazem panduru da mi ne pada na pamet da mu platim stetu posto je on kriv! pandur se okrene i krene prema pezou ,a vozac prilazi meni a kaze "upisao sam ti tablizu,ja sam sluzbeno lice,nacicu te"! ja mu lepo kazem "hoces da ti ja dam adresu? ono da se ne zajebavas ,a i brze ces me naci"!!! zove nas pandur kod auta i pita da li je ovo steta? vozac mu odgovara da jeste. pogledam ja auto kad on po celoj strani izgreban ,od suvozacevih vrata pa do gepeka! okrecem se ka panduru i kazem da ta steta nije od mog motaora,da je verovatno bilo! kazem mu ja da pogleda moj motor i da ce videti da nije od mene! covek lepo pogledao motor i video da nema ni jednu ograbotinu! u tom trenutku vozac kaze "nema veze , ne mora da plati,ja ionako zurim negde"! gledam ga ja i ne verujem sta sad prica! okrenem se prema drugarima i pitam ih sta da radim,da li da insistiram da cekamo muriju ili da kazem da lepo nastavimo svojim putem! oni mi kazu da cekam ,a gledam ih svi smoreni,sprzilo ih sunce,nije im ni do voznje vise! odlucim ja da mi ipak nastavimo put kao da nista nije bilo! potpisemo zapisnik da ne moze niko nikoga da tuzi itd!

ode pezo i pandur mi prilazi dok sam stavljao opremu i kaze "znam da ti nisi kriv ali jbg takva je procedura,dobro je da tebi nije nista ,a njih sam odma provalio da mute nesto".

tu smo nastavili put posle nesto vise od 2 sata! strasno! i sad razmisljam da li smo trebali da sidjemo nas 6torica sa motora i da ih razbijemo zajedno sa kolima ili da uradimo kao sto smo uradili i da posle takav smrad zeli da te namesti kod murije!?

 

SVAKAKVIH LJUDI IMA!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

moram da prekinem da chitam ove teme... toliko mi skochi pritisak da se plashim za neko sranje koje cu napraviti... hvala bogu pa sam iskulirao inicijalnu ideju da nosim tomahawk sekirche na ramu od motora... :)

 

mene je odvalila neka glupacha proshle godine... ja josh nisam dobio pare od osiguranja chak i uz pomoc advokata... jednostavno nema pravde... samo javno pogubljenje... kundak u potiljak i zatrpati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

- BAKLAVA -

 

Ne bi bilo loše da otvoriš/započneš temu sa ozloglašenim tablicama psiho-vozača, pa da počneš sa bojom i tablicama tog Pežova, npr... U komšiluku već postoji nešto slično, al' za civilne radar-presretače. Dok se ne uvede red u nas, mogli bi i da imamo rubriku sa kolima i tablicama za svaki slučaj. Da ne bude nisam te video, ili oni su mene napali; ako se broj ponovi par puta, sve je jasno ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: kovin

ma secam se da je bio Pezo 406 karavan,restajling,znaci oko 2000god,metalik siva boja,Sombor tablice,imao je ogrebotinu sa desne strane i razbijenu sofersajbnu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Ja dolazim na pomisao da rezervnu svecicu koja mi je na motoru prebacim na neko mesto koje je mnogo pristupacnije . Kada me neko tako iznervira (a svako od nas je bio u minimum par akvih situacija) ja onda svecicu pa mu obelezim par stakala, cisto da izbacim frustraciju iz sebe, znate ono ako se trpi moze da se dobije cir..... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 719 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM ima

  Moj je klinac proletos, na samom pocetku sezone, imao konflikt sa jednim vozacem automobila.

  Negde u gradu dodje do price izmedju malca i tog coveka ko je koga isekao ili tako nesto. Najverovatnije je pala i neka psovka. Covek, cak, kolima krene na njega. Malac ima brz skuter i ode izmedju ostalih vozila, tata ga ceo zivot uci da frajerima ne udara brzo pena na usta. Vozika se on tako po gradu, vec je i zaboravio na ono pickaranje. Posle 10-15 minuta na Trgu auto pravo na njega! Mali se nekako popne na trotoar i izbegne sudar. A iz kola mu jebe majku onaj covek od malopre. Majka rodila sportistu, brz je i jak kao bik. Prebio bi on i mnogo jace nego sto je ovaj debeli sto smrdi na pivo i cigare. Mislim da je dobro sto se sve desavalo u centru, vrlo brzo su tu bile dve policijske patrole...

  Nakon ovoga ide sudjenje, odsteta, peripetije. A nista od toga ne bi bilo samo da nije usao u raspravu sa tim covekom na pocetku price. Ima mnogo boljih mesta gde se moze demonstrirati fizicka sposobnost, nego sto je ulica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Beograd

Skroz se iznerviram kad citam sve ovo..

 

Ali cinjenica je da ima idiota na svakom koraku, i u svim prevoznim sredstvima... Koliko je puta mene isekao autobus, automobi, pa i motor. S obzirom da vozim kola, kad bih poceo da vam pricam dogodovstine u saobracaju, pa to je zivi pis.... DAnas recimo ide momak ulicom, sredinom ulice! Ja kao nista, pridjem blize on i dalje. Ja svirnem, on nsita.. Pocnem da sviram iznerviran i da ga obilazim, on se kao malo pomerio u desno ali i dalje po istom!? Ne primecuje me!? I koja je poenta?! Ko zna sta se njemu desava?! Mozda mu je umrla majka, otac, brat, sestra itd.. mozda je narkoman..

 

Zbog toga se zapitam da li je vredno tuci se, psovati, gubiti zivce? Ja, kao veliki nercik i impuslivac, mnogo puta sam ulazio u duele i sa mnogo jacima od sebe. Dva puta sam se i potukao. Ali, da li je sve to vredno!? Mislim da ne... Ako osoba ikako moze, ikako, najbolje da iskulira i lepo produzi dalje...

 

Ako je bas neka velika nepravda u pitanju, i ako bas ne moze da se iskontrolise, onda jebiga, onda psuj, vici, derise, radi sta znas... Ali po mogucstvu, sve to iskulirati... Nije lako, nije lako...

 

z

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Baklava, zbog takvih u pezou ja gubim veru u ljude, necu da komentarisem... ali gledaj da ne ides paralelno sa drugim motorom u istoj traci, jbg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1823 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja bih sacekao, policajci imaju sve njegove podatke pa bi posle mogao da ga malo pojuris, ali sa obzirom na nase pravosudje to bi dugo trajalo

Ali boze moj boli te uvo bitno je da ti se nije nista desilo jos par dana i zaboravices na tog debila

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: kovin

ma ljudi , ja se nisam mnogo iznervirao oko toga sto je on mene udario vratima i mogao da me obori sa motora! verujte mi da sam veoma stalozen lik u saobracaju. pomirio sam se sa tim da nisu svi ljudi za volan,da ima mnogo kretena,da moje psovanje i sviranje ne moze mnogo toga da promeni kod njih ( ne racunam u to kad te neko ne vidi pa mu skreces paznju sirenom),milion puta mi je neko presekao put,uleteo u makazice,oduzeo mi prvenstvo,usporavao saobracaj i oguglao sam na to !!! ali mi je krivo kad neko hoce da te prevari,kad hoce da svali krivicu na drugog!!! tad hocu da PUKNEM! sto je on mene prijavio policiji i hteo da mu ja platim stetu na kolima koju ja nisam napravio? i da sam napravio nisam ja kriv,ON JE! Bolelo ga je uvo da li sam dobro ili ne , samo je pobegao! Sta su oni hteli da urade na semaforu? Da izadju? Na sred raskrsnice? To meni nije jasno!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

uzas uzas... mene pre neki dan pokusavao da istera iz trake neki penzioner, pritiskao me je kolima tako da mi se noga zaglavila izmedju motora i njegovog auta, ja se okrenem, pocnem da se derem (zabolela me je noga), a on NISTA!!! samo me gleda mrtav ladan i nastavlja da gazi!!!  :o  :o neki deda psihopata... ja sam se jedva prestrojila u drugu traku i pobegla sto dalje od ovog kretena...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 163 postova
  • Lokacija: Beograd

Ljudi, idem ka B.Brdu pored sajma... stojim u krajnjoj levoj traci...stojim... STOJIM... guzva je...stojim  a moj mali , sitan motor  Honda VTR 1000....ne vidim se iz aviona...

  Cica od 70 godina se zakuca u mene od pozadi. Vozi keca. Okrenem se da mu se nabrojim familije a on meni "Vozi bre, sta cekas"..... Vidim da vozi verovatno unuku koja je prebledela. Ni sad nemam komentar. Da li je trebalo da ga izvucem iz kola i razmazem po putu?

    Podjem u Indjiju i na semaforu klinac u opelu.....Stojim pored njega i krecem na zuto a mali po gasu i po mojoj nozi.... Stanem da prodje pa ga stignem i naravno najstrasnije napusim uz mahanje rukama i molbu da izadje iz auta....obori pogled i skrene u prvu ulicicu i pobegne....

    Niko nas ne vidi i ne zarezuje za suvu sljivu... Slazem se da nasilje nista ne resava ali ja sam zrtva nasilne voznje....

  Ne bi bilo zgoreg uraditi neku akciju i objasniti "vozacima" da sem njih ima jos ljudi na putu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Citam sve ovo i ne mogu da se iscudim kakvih sve bezobzirnih ljudi ima ! Skace mi pritisak svaki drugi post  >:(

 

Meni palo na pamet da vezem,na primer, crvenu traku/sal negde pozadi na motor ili zastavu + onaj drecavi prslook + naravno kompresorska sirena...kad vozim kroz grad barem...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Novi Sad, subota 20. jun o.g. oko 12h, Temerinski put, smer ka Temerinu. Ispred mene Arakis na jedno 50m. Od dve trake za jedan smer, desna je začepljena parkiranim automobilima pa se vozimo levom a ostrvo deli ulicu na pola. Obojica imamo lepše i pametnije polovine na motorima ali nam to ne smeta da teramo nekih 70-80km/h. Odjednom čujem sa moje leve strane huk motora i lik me ladno oduva volvoom na parkirane automobile sa desne strane. Još sam mahinalno povukao ruku da me ne zakači retrovizorom jer je bio na par cm od rolbara. Odmah mi iskače sigurnjak na mozgu kad vidim da je i Arakisa bukvalno oduvao i čovek se zaneo skoro da padne. Mi smo išli nekih 70 a ovaj nas je malo brže prosto gurao iz trake. I Arakisu je izgleda odmah izbio sigurnjak na glavi te pojurismo lika a on, pizda, iseče neki kombi i skrete desno u nekakvo stovariše građ. materijala. Kad je video da smo obojica pred kapijom, potpisao je volvoa u rikverc i zbrisao trotoarom u suprotan smer. Tako je zapalio u nazad da mi nije palo na pamet da se podmećem jer bi me udario ali je uspeo da pobegne. Što reče gđa Arakis, što nije stao da mu se naigram šesterca po glavi. Nismo ga dalje jurili jer smo žurili kod Joške i imali smo pametnija posla. Nadam se da će doći u Bg i da ću ga nekako sa sigurnošću prepoznati. A onda...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12242 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Stvarno je sreća njegova što je kao pizda pobegao inače bih mu se slatko iskakao po lobanji... uglavnom bio je neki klinac u svetloplavom BMW, NS tablica...čuvajte se Novosađani, dečko je ubica na točkovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja