Jump to content

Moto Zajednica

Nis. 8.4.2009, dvoje poginulih

Recommended Posts

  • Svakom po zasluzi, 12242 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Dve osobe su poginule u teškoj saobraćajnoj nesreći u Nišu, potvrđeno je Beti u policiji

 

Prema nezvaničnim informacijama poginula je mlađa ženska osoba koja

prelazila ulicu i vozač motocikla.

 

Nesreća se desila u Knjaževačkoj ulici, kada je jedno vozilo stalo

da propusti devojku da pređe ulicu, a onda je na nju naleteo

motociklista.

 

Izvor: Press

 

Da li neko više zna o ovome?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AlexTattoo, 120 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha R1

Kod Rodica u Durlanu pre par sati dvoje poginulih. Moj komsija,  decko od oko 20 godina udario devojcicu skuterom, pali oboje, naleteo kamion na njih i pregazio ih. Ovo su prve informacije. Nek ima je laka zemlja...     :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

mislim da jeste Nis. 8.4.2009, dvoje poginulih

 

Nis. 8.4.2009, dvoje poginulih

« poslato: danas u 12:26 »

Odgovori sa citatomCitat

Kod Rodica u Durlanu pre par sati dvoje poginulih. Moj komsija,  decko od oko 20 godina udario devojcicu skuterom, pali oboje, naleteo kamion na njih i pregazio ih oboje. Ovo su prve informacije. Nek ima je laka zemlja...    Tužan

 

e sad dok se ne iskristalisu vesti ima hiljadu verzija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Čini mi se da se ne radi o istom slučaju?

 

  To je to, Knjazevacka ulica je na durlanu ( ziveo sam u nisu ) . Isti slucaj, a bilo je i malopre na TV-u.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

To mi se desilo 30 metara ispred kuce,zivim iza 3 solitera koji su opet iza Rodica,kad sam dosao u 12 sa faksa stao sam u Rodic da kupim neko pice i grickalice i vidim gomila policije i peru ulicu par vozila,pitam ove unutra sta je bilo i ona zena na kasi je slabo znala,ali taksista ispred mi je otprilike ovo rekao...

Sleper sa dve prikolice (metalnih strana,mozda je hladnjaca) je presao preko pesackog,stao odmah posle jer se semafor nekoliko desetina metara ispred zatvorio (znaci isao je prema Swisslionu) i tada je devojcica od,kazu,14 godina pocela da prelazi ulicu na pesackom prelazu,na nju pritom nalece skuter koji je udara,ugura pod kamion,takstista kaze bas"otkida joj glavu"i za njom nalece decko glavom u prikolicu i gine i on!!

Ako je ovo tacna verzija dogadjaja onda sleper nije nista kriv,kriv je skuteras jer:

1.NIJE gledao ispred sebe!

2.Vozio je NEPRILAGODJENO brzo cim nije mogao da stane na pesackom iako je ispred sigurno video kolonu na semaforu (ako se tako odigralo)!

3.Ako je poginuo kad je udario u kamion to znaci da onda skoro sigurno NIJE IMAO ni kacigu koja bi ga zastitila jer ga je sudar sa devojkom sigurno usporio solidno pa bi ga bilo kakva kaciga spasila!

AKO je pak tacna verzija da je devojka prelazila ulicu pa je oborio skuteras i onda ih oboje pregazio kamion nije mi jasno zasto je kamion stajao 10-ak metara posle pesackog (gledano ka Swisslionu) jer ispada da je vozio toliko brzo da mu je trebalo nekoliko desetina metara da stane kad je video da ovo dvoje pada na asfalt,onda je krivica i na njemu i na skuterasu!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

To mi se desilo 30 metara ispred kuce,zivim iza 3 solitera koji su opet iza Rodica,kad sam dosao u 12 sa faksa stao sam u Rodic da kupim neko pice i grickalice i vidim gomila policije i peru ulicu par vozila,pitam ove unutra sta je bilo i ona zena na kasi je slabo znala,ali taksista ispred mi je otprilike ovo rekao...

Sleper sa dve prikolice (metalnih strana,mozda je hladnjaca) je presao preko pesackog,stao odmah posle jer se semafor nekoliko desetina metara ispred zatvorio (znaci isao je prema Swisslionu) i tada je devojcica od,kazu,14 godina pocela da prelazi ulicu na pesackom prelazu,na nju pritom nalece skuter koji je udara,ugura pod kamion,takstista kaze bas"otkida joj glavu"i za njom nalece decko glavom u prikolicu i gine i on!!

Ako je ovo tacna verzija dogadjaja onda sleper nije nista kriv,kriv je skuteras jer:

1.NIJE gledao ispred sebe!

2.Vozio je NEPRILAGODJENO brzo cim nije mogao da stane na pesackom iako je ispred sigurno video kolonu na semaforu (ako se tako odigralo)!

3.Ako je poginuo kad je udario u kamion to znaci da onda skoro sigurno NIJE IMAO ni kacigu koja bi ga zastitila jer ga je sudar sa devojkom sigurno usporio solidno pa bi ga bilo kakva kaciga spasila!

AKO je pak tacna verzija da je devojka prelazila ulicu pa je oborio skuteras i onda ih oboje pregazio kamion nije mi jasno zasto je kamion stajao 10-ak metara posle pesackog (gledano ka Swisslionu) jer ispada da je vozio toliko brzo da mu je trebalo nekoliko desetina metara da stane kad je video da ovo dvoje pada na asfalt,onda je krivica i na njemu i na skuterasu!!

Pozdrav 8)

Ne verujem koliku si slobodu sebi dozvolio da TI delis pravdu i prosudjujes ko je i koliko kriv u ovakvoj temi,sa sve ovim glupim smajlijem i pozdravom na kraju >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AlexTattoo, 120 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha R1

Decko se valjda zvao Vlada koliko se secam a devojcica ne znam. Kazu samo da je imala oko 17 god i da joj je lobanja pukla. Decku je od siline izletelo oko i ne verujem da bi ga i kaciga spasila. Pretpostavljam da je nije nosio posto sam ga cesto vidjao. Mislim da je u pitanju piaggio liberty 125ccm ali nisam 100% siguran. Po svemu sudeci, po komsijama i ocevicima najverovatnije je nesrecu izazvao skuter. Odbacio je devojcicu pod tockove a on je udario u prikolicu. Inace iza kamiona je kako kazu bio autobus koji je stao da propusti devojcicu, onda je verovatno direktno skuter udario i podvuko pod tockove kamiona koji je vec bio krenuo na zeleno svetlo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 814 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Tuga... a i ti klinci na skuterima nisu normalni.

 

Nije mi krivo kada neko juri i pogine, ne postuje propise i pogine, ali kada pogine neko ni kriv ni duzan  :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 261 postova
  • Lokacija: Nis 18000
>:( :'(  Knjazevacka ulica je od uvek bila opasna... siroka je, i veeeeoma dugacka, i stalno se tu desavaju grozne stvari. Mnogo mi je zao sto se ovo desilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Zvanicno:

 

ZEM-NISS-POLICIJA

Dvoje poginulih u udesu u Nissu

 

NISS, 8. aprila 2009. (Beta) - Dve osobe, od kojih je jedna maloletna,

poginule su danas u saobrachajnoj nesrechi u Nissu, saopsstila je

policija.

 

Nesrecha se dogodila nessto pre 10 sati kada je motocikl nisske

registracije kojim je upravljao Vladimir Jankovich (24) na obelezzenom

pessacckom prelazu oborio pessakinju A.M.(17).

 

U udesu su poginuli i motociklista i devojka.

 

Policija je saopsstila da je do nesreche dosslo jer motociklista nije

propustio pessaka, preticcuchi automobil koji je zbog toga stao.

 

(Kraj) zok/igi/bos

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Ne verujem koliku si slobodu sebi dozvolio da TI delis pravdu i prosudjujes ko je i koliko kriv u ovakvoj temi,sa sve ovim glupim smajlijem i pozdravom na kraju >:(

Ajde me TI prosvetli zasto ne smem JA sebi da dozvolim to iako sam bio tu posle udesa i VIDEO situaciju i vozila,a mnogo me boli uvo sto je tebi smajli i pozdrav glup,meni je glup tvoj avatar a i nick pa opet NE VREDJAM!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja