Jump to content

Moto Zajednica

Nis. 8.4.2009, dvoje poginulih

Recommended Posts

  • AlexTattoo, 120 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha R1

Danas sam video malo pojacanu policijsku kontrolu,par vozila na pocetku i negde na pola Knjazevacke,pomislio sam da vrse kontrolu ali vidim da sede u kolima,prodje jedan tip na skuteru sa klincem od <10 godina iza sebe,nijedan ni kacigu ni makar cvike da im sunce ne bije u oci i ne smeta pri upravljanju,a pandur se nalaktio na prozor auta i gleda bez reakcije!  ::)

Pozdrav 8)

jel si ti  ===  ili sta vec kad stavljas ovakve smajlije u ovoj rubrici? moderatori izbrisite ovo, videce neko od porodice nastradalih svi cemo ispati sarlatani.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

@tattooyourmind

 

Avatar je isti u svakoj rubrici, svako ima avatar po svojoj želji i ne mislim da je čovek nešto loše uradio. Zato je tvoj epitet da je on debil neprimeren i ne bi trebalo tako da se obraćaš članovima foruma ni u jednoj rubrici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AlexTattoo, 120 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha R1

@tattooyourmind

 

Avatar je isti u svakoj rubrici, svako ima avatar po svojoj želji i ne mislim da je čovek nešto loše uradio. Zato je tvoj epitet da je on debil neprimeren i ne bi trebalo tako da se obraćaš članovima foruma ni u jednoj rubrici.

ispravio sam, mislio sam na smajlije a ne avatare-moja greska. a ciji ce postovi biti izbrisani nek odluce moderatori. njegova vrsta komentarisanja u postovima ove teme je mnogo neprimerenija i cudi me da to nisi primetio i prokomentarisao.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

@tattooyourmind

 

Avatar je isti u svakoj rubrici, svako ima avatar po svojoj želji i ne mislim da je čovek nešto loše uradio. Zato je tvoj epitet da je on debil neprimeren i ne bi trebalo tako da se obraćaš članovima foruma ni u jednoj rubrici.

ispravio sam, mislio sam na smajlije a ne avatare-moja greska. a ciji ce postovi biti izbrisani nek odluce moderatori. njegova vrsta komentarisanja u postovima ove teme je mnogo neprimerenija i cudi me da to nisi primetio i prokomentarisao.

 

 

 

 

 

 

 

Moram da  priznam  da smajlijima stvarno nema mesto u ovoj rubrici bez obzira sto je to kako kaze Lomnica njegov licni pecat.Kakav crni pecat pa ljudi su poginulli i tu nema mesta smejanju,medjutim momak je od ranije poznat kao kontras i takav ce i da ostane bez obzira na situaciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Meni je samo zasmetalo ono debil, a potpuno se slažem sa svima vama da ovde nema mesta smajlijima, niti šalama, niti svađi. Stvarno je strašno to što se desilo i ne znam koliko vredi što ćemo ovde izraziti saučešće, ali drugo nam ne preostaje, vreme se ne može vratiti. Strašna je svaka sudbina u ovoj crnoj hronici, ali je ovaj kobni događaj posebno potresan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AlexTattoo, 120 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha R1

moja prebrza reakcija. na jedno 100m odatle meni je poginuo otac pre 7 godina na isti nacin, udario ga tomos automatik. ja dve noci ne spavam kad cujem tako nesto kome god da se desilo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

tatooyourmind,

Ja te  razumem,znam kako je kada se izgubi otac.

 

Mislim,cak sam siguran da ce novi zakon o saobracaju mnogo toga promeniti na bolje.

I bez obzira sto ce i mene da kaznjavaju,ja ga jedva cekam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda VT 600 Shadow Kymco People S 200i

Malopre sam dobio informaciju da je vozac kamiona preminuo :(

Mada nije imao prakticno nista sa uzrokom nesrece, covek jednostavno nije mogao da izdrzi pritisak  onog sto se desilo  i u cemu je nenamerno ucestvovao i preminuo je verovatno od posledica soka.Tragedija je uzela i poslednjeg ucesnika, ni krivog ni duznog.Nemam reci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: DE

Jebo te, dokle vise... Hoce li se ista uskoro, ali stvarno promeniti? Zar nije dovoljno ovakvih podsecanja svima, da nesto nikako nije u redu sa situacijom u saobracaju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

jel si ti  ===  ili sta vec kad stavljas ovakve smajlije u ovoj rubrici? moderatori izbrisite ovo, videce neko od porodice nastradalih svi cemo ispati sarlatani.

 

Ocigledno je da si ti === kad si zapeo ko... i ne mozes da shvatis sta je avatar,potpis... ne znam kako da ti dokazem vise da se OTKACIS od mene i mog potpisa,a moji odgovori VAMA NA UVREDE prosto ljudi MORAJU da budu nepristojni jer ste vi nepristojni,znaci toliko vam znaci taj smajli u potpisu da ste odmah voljni da divljate i skrecete sa teme,sad se pravdas nesto kao u afektu je bilo,to sad treba da me tesi kako nisi mislio ozbiljno sa salvom uvreda???

Ustvari nema sta da se objasnjavamo,necu da mucim moderatore vec cu sam ukloniti potpis i lepo smirite zivce,ili ako to ne pomogne drmnite jedno bensendince ako ne mozete da se drzite teme koja nije moj potpis ili avatar ili na sta si vec mislio,kraj price sto se mene tice!!

 

MOJE SAUCESCE porodici devojke i sofera a i skuterasa,stvarno se izgleda covek puno potresao oko ovoga kad je preminuo od stresa i soka,mislim da sam ga video kako je nesto vadio iz kamiona kad je pricao sa murijom oko podneva kad sam ja naisao,ako je to bio on delovao mi je prilicno mlad covek od mozda 40-ak godina,zalosno da ova tragedija i dalje odnosi zrtve!

Ne znam da li je tacno,a i malo je oftopic pa cu kratko... da je dan-dva posle opet neki skuteras nastradao,kako sam razumeo drugara taj tip je preticao neko sporije vozilo sa desne strane i u tom trenutku je gradski bus izlazio sa svog stajalista pa kako je ovaj obisao to vozilo naleteo je pravo na bok autobusa,ako je to tacno i mozda ima i ovde tema nek me neko uputi...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

@ Lomnica_citu  - Samo da primetim - ti smajli nisi stavio u potpis, vec na kraj tvog posta sto nije na mestu za ovakvu rubriku.

  Otvori svoj profil, pa ces dole pri dnu videti stavku " potpis " ,  gde mozes staviti sta hoces, i to ti izlazi u svakom postu koji napises !  Evo ja sam u potpis stavio ovo za ulje ( dok curi dobro je . . . . ) , i to kao potpis izlazi posle svakog mog posta .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

ne znam da li je neko pre mene ovo napisao, danas sam cuo da su javili da je covek koji je vozio kamion danas umro...

  Ja nemam reci, ni komentara......a tek je sredina Aprila....

    Najiskrenije saucesce porodicama nastradalih :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja