Jump to content

Moto Zajednica

Nis. 8.4.2009, dvoje poginulih

Recommended Posts

  • Drug član, 2143 postova

Ne verujem koliku si slobodu sebi dozvolio da TI delis pravdu i prosudjujes ko je i koliko kriv u ovakvoj temi,sa sve ovim glupim smajlijem i pozdravom na kraju >:(

Ajde me TI prosvetli zasto ne smem JA sebi da dozvolim to iako sam bio tu posle udesa i VIDEO situaciju i vozila,a mnogo me boli uvo sto je tebi smajli i pozdrav glup,meni je glup tvoj avatar a i nick pa opet NE VREDJAM!!

Pozdrav 8)

 

1. Ova tema zaista nije za svadju i prepirku - dvoje mlagih je poginulo, uopste nije vazno kako, istraga ce pokazati - vise ih nema i suvisno je iznositi bilo kakav sud dok se istraga ne zavrsi.

 

2. Smajli koji je postavjen je NEPRIKLADAN za ovu tuznu temu, pa bi bilo lepo da iz postovanja prema poginulima bude izbrisan iz teme. Na autoru je da proceni da li to treba da uradi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

bas tuga...

reci cu samo ovo,sto je svim ljudima koji poznaju

nish poznato...pa zar u toliko frekventnoj ulici

sto vozilima sto pesacima,nema nijedan inzenjer u ovom gradu da

predlozi da se napravi denivelisan jebeni pesacki prelaz...

uvek kad prolazim psujem u sebi nemarnost onih koji se navodno

staraju o saobracaju/bezbednosti u ovom gradu.

morao sam, ako nekom smeta moze i da se brise.

zalosno za ova 2 mlada zivota...sad je kasno za pitanje ko je pogresio. :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Luzern
  • Motocikl: Kawasaki VN800A

ne treba da zajebes da voziš motor, samo treba da zajebeš da se zajebavaš dok voziš bilo šta!

 

 

Ja sam ti EASY RIDER...kod mene sve polako...nego vidish kakve budale, od njih me stra'

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Jenda od užasnijih nesreća koje sam video. (Fala bogu ne i svojim očima)

 

Strašno!!!!  :o :o :o

 

post-94-12879028205075_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

17 godina dijete!!!  :'(

 

I ja sam nedavno izgubio tetku na slican nacin.

Jedan auto je stao ispred zebre, a drugi ga zaobisao i udario je.

 

20-ak godina star vozac je izjavio da nije namjerno....

 

On jeste kriv, ali realno gledano, to je sad irelevantno. Cak sta vise, on vjerovatno nije imao u planu da ubije nekog.

Njegova jedina greska je nezrelost i nemogucnost sagledavanja posledica svojih akcija. On to fizicki nije u stanju,

nije mu mozak dovoljno razvijen / istreniran. A daleko od toga da je specifican primjerak!!!!

 

Ako se misli ostati ziv, treba pogledati lijevo i desno prije nego se zakoraci preko ulice, to bar nije tesko.

 

Kao i u ovom slucaju, krivac isto moze da pogine, ili da bude streljan, ali sutra dolazi novih 10, a to nista ne moze da zaustavi.

Ni zakon, ni edukacija, ni streljanje. To je utopija.

Jedino sto se moze uraditi je shvatiti, tj. prihvatiti postojanje ovakve opasnosti  i osloniti se iskljucivo na sebe.

 

Ovaj je nezreo. Ona bakica ne vidi dobro. Onaj se zamislio.....Na sve njih moras ti paziti!!!!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

 

 

1. Ova tema zaista nije za svadju i prepirku - dvoje mlagih je poginulo, uopste nije vazno kako, istraga ce pokazati - vise ih nema i suvisno je iznositi bilo kakav sud dok se istraga ne zavrsi.

 

2. Smajli koji je postavjen je NEPRIKLADAN za ovu tuznu temu, pa bi bilo lepo da iz postovanja prema poginulima bude izbrisan iz teme. Na autoru je da proceni da li to treba da uradi.

 

 

Sta ste se bre uhvatili za taj deo posta ko pijani za plot,to je deo POTPISA,moj licni pecat koji je u SVAKOM postu,i vama bas sad odjednom to smeta,iako mi je ovo ko zna koji post (i u ovom delu foruma),ali ako vam smeta toliko... obidjite i idite na sledeci post!  ::)

Pozdrav 8)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Kao i u ovom slucaju, krivac isto moze da pogine, ili da bude streljan, ali sutra dolazi novih 10, a to nista ne moze da zaustavi.

Ni zakon, ni edukacija, ni streljanje. To je utopija.

Jedino sto se moze uraditi je shvatiti, tj. prihvatiti postojanje ovakve opasnosti  i osloniti se iskljucivo na sebe.

 

Ovaj je nezreo. Ona bakica ne vidi dobro. Onaj se zamislio.....Na sve njih moras ti paziti!!!!!

Tacno tako

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • West Balkan Rider's, 303 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: V-Strom 650

Treba hitno organizovati nekakvu tv emisiju u udarnom terminu o opasnostima.... U protivnom ako se broj nesreca ne smanji "zabranice nam voznju motorima" ili uvesti neke takse na opasnost!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Katastrofa .  :'( :'( :'( sta reci vise . Velika tuga . Sprema nam se hajka opet , definitivno . Pogledajte komentare u Blicu , zesca pljuvacina .

Moramo se boriti protiv ovoga .

 

 

http://www.blic.rs/_komentari.php?id=87332&mode=view

 

 

 

 

   

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

 

Ljudi,nemojte da bas u detalje pisete ko je kako nastradao,ta deca imaju roditelje,cak ni slike nisu pozeljne.Imate toliko stravicnih prizora na internetu,pa kacite njih,ne stajte ljudima na muku.Mene je ova tragedija toliko potresla da prvi put pisem u crnoj hronici.

Iskreno saucesce porodicama nastradalih.

Tako sam se potresao kad sam u Budvi 2005 godine video ispred supa zapaljen motor i slupan Mercedes,taj je covek kako su tamo pricali bio iz Srbije,poginuo je,cesto sam trazio na bj bikersu da li je neko o tome pisao i nisam nasao.

 

Jos jednom,moje saucesce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Pančevo

Događaj je stravičan. Ne treba ni da kažem da mi je žao.

 

Pešački prelazi su veoma opasni ovde. Opasno je čak i stati pešaku ako se drugom trakom ili iz suprotnog smera neko zaleteo i nema nameru da stan na stranu što mora čovek da se zapita da li će vozilo iza njega uopšte da stane za njim jer je mnogima stajanje na pešački neobično.

 

http://www.blic.rs/_komentari.php?id=87332&mode=view

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Danas sam video malo pojacanu policijsku kontrolu,par vozila na pocetku i negde na pola Knjazevacke,pomislio sam da vrse kontrolu ali vidim da sede u kolima,prodje jedan tip na skuteru sa klincem od <10 godina iza sebe,nijedan ni kacigu ni makar cvike da im sunce ne bije u oci i ne smeta pri upravljanju,a pandur se nalaktio na prozor auta i gleda bez reakcije!  ::)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja