Jump to content

Moto Zajednica

Novi Suzuki V-Strom 800 i Hayabusa Anniversary stigli u Euro Sumar salon

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4598 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Hayabusa puni 25 godina. Povodom toga je stigla nova limitirana verzija Hayabusa Anniversary. Euro Sumar je uzeo jednu verziju i nalazi se u salonu. Nemaju podatak na koliko primeraka će biti ograničena, ali je u Evropi već dosta primeraka rezervisano (saznaće mi brojku u nekom momentu).


Takođe, ove nedelje stiže i V-Strom 800, opremljen za put što mu je razlika u odnosu na V-Strom 800DE koji je adventure.


Hayabusa će koštati 17.0000 EUR, a V-Strom 800 10.400 EUR.

 

Imate neke informacije i minimalne mesečne rate i učešće u tekstu ispod.

 

BJBIKERS.COM

Suzukl V-Strom 800 u putnoj verziji i legendarna Hayabusa Anniversary u limitranom izdanju stigli su Euro Sumar

 

 

Takođe je poručeno da su svi dobrodošli da vide motore, bez obzira da li su zainteresovani za kupovinu ili ne.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6827 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Strom 800 je opet ozbiljna kupovina za te pare. Tj. za te pare ne bih se mislio puno. Dvocilindraš je nov doduše, verovatno će biti sitnih mana dok ga prepeglaju. Ako ih bude.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4598 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre sat vremena, Alekre je napisao:

Strom 800 je opet ozbiljna kupovina za te pare. Tj. za te pare ne bih se mislio puno. Dvocilindraš je nov doduše, verovatno će biti sitnih mana dok ga prepeglaju. Ako ih bude.

Jeste, Strom 800, taj putni odlična opcija. Dosta opreme uključeno u cenu. Jeste tek oko godinu dana u eksploataciji, ali za sad nije pokazao neke mane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie

@Jovan Ristic da li znaš da li imaju možda test Hayabusu? Mada test u sred zime... Ja bi to uz'o za sledeću sezonu, ali ne bez probe

Послато са SM-F926B помоћу Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 845 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
Hayabusa puni 25 godina. Povodom toga je stigla nova limitirana verzija Hayabusa Anniversary. Euro Sumar je uzeo jednu verziju i nalazi se u salonu. Nemaju podatak na koliko primeraka će biti ograničena, ali je u Evropi već dosta primeraka rezervisano (saznaće mi brojku u nekom momentu).

Takođe, ove nedelje stiže i V-Strom 800, opremljen za put što mu je razlika u odnosu na V-Strom 800DE koji je adventure.

Hayabusa će koštati 17.0000 EUR, a V-Strom 800 10.400 EUR.
 
Imate neke informacije i minimalne mesečne rate i učešće u tekstu ispod.
 
hayabusa_action10.jpg BJBIKERS.COM
Suzukl V-Strom 800 u putnoj verziji i legendarna Hayabusa Anniversary u limitranom izdanju stigli su Euro Sumar  
 
Takođe je poručeno da su svi dobrodošli da vide motore, bez obzira da li su zainteresovani za kupovinu ili ne.
A pazi, dolazi zeleni :)

Poslato iz Euro Sumar-a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie

Jao pa da, ti radiš tamo. Ali si me izgubio sa ovim zelenim, ne znam kome kažeš. Elem, ima li probne Hayabuse?

Послато са SM-F926B помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 404 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
pre 47 minuta, 00vladan je napisao:

Jao pa da, ti radiš tamo. Ali si me izgubio sa ovim zelenim, ne znam kome kažeš. Elem, ima li probne Hayabuse? emoji16.png

Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
 

Sta imas da probas? Kupis, pa ako si se zajebao,tj nije leglo prodas kasnije skuplje no sto si patio:sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie

Ima istine, osim što ti nisam ljubitelj prodaje i cimanja oko prodaje bilo čega. Eno 2 godine me mrzi da stavim Sony na oglase, i još ko zna kakvih još gluposti po kući, zamisli tek nov motor... Ovako probam, odgovara mi položaj ili ne i to je to, ništa drugo mi ne treba.

Послато са SM-F926B помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova

Gledate iz vase perspektive, pogledajte malo iz neke druge.

Nemam tempomat na motoru sada, ali bih voleo da na sledecem imam. Boli me rame od misa jer mi je posao vezan za racunar. Bolje je da povremeno opustim ruku u voznji jer kada me uhvati grc jedva dovezem motor do kuce.

Послато са SM-G998U1 помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie

Svako ima neki svoj stav. Lično, ne bih je (Hayabusu) uzeo u razmatranje da nema. Prvo zato što sam već vozio motore za istim i strasno olakšava duge dosadne deonice na autoputu koje nekad ne mogu da izbegnem, drugo što ne bih dao toliko novca a da nema tempomat. A motor mi služi uglavnom za duža putovanja.

Послато са SM-F926B помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 845 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
Jao pa da, ti radiš tamo. Ali si me izgubio sa ovim zelenim, ne znam kome kažeš. Elem, ima li probne Hayabuse?

Послато са SM-F926B помоћу Тапатока


Za 800 je bilo da dolazi zeleni.

Što se tiče Buse, trenutno je dostupna samo anniversary. Ostale boje se poručuju. Bela stiže sledeće nedelje, prodao sam je već.

Što se tiče probe, nemamo ni jedan registrovan Suzuki kao demo.

Naravno, za prijatelje, možda može da se organizuje pomoć prijatelja pa da rešimo i probu, ali ne obećavam.(ne znam da li bi vlasnik pristao,nije mi teško da pitam za tebe) Svakao, ako te zanima položaj sedenje itd. Busa je u salonu, tako da, "izvolte u saalonuuu" :)

Osim bele i anniversary, početkom 2024 mi stiže i siva sa crvenim detaljima a trebalo bi i crna.

Poslato iz Euro Sumar-a

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie

Lepo je sve ovo čuti Za salon verovatno posle Božića, jer za koji dan putujem a nije mi ništa hitno. Taman ćemo tad i da razradimo detalje.

Послато са SM-F926B помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Svako ima neki svoj stav. Lično, ne bih je (Hayabusu) uzeo u razmatranje da nema. Prvo zato što sam već vozio motore za istim i strasno olakšava duge dosadne deonice na autoputu koje nekad ne mogu da izbegnem, drugo što ne bih dao toliko novca a da nema tempomat. A motor mi služi uglavnom za duža putovanja.

Послато са SM-F926B помоћу Тапатока


Nema ni automatski menjač...


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 845 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Doobar dan na Strom 800 u salonu :)

 

Parkirao sam ga pored 800DE, taman da možete lakše da zaključite o čemu se radi. Što se mene lično tiče (ja sam visok 181cm) motor mi leži top. Po mom sudu je za ljude visine 170 - 190-195. Na papiru je malko niži od Stroma 650 ali moj subjektivni osećaj ne govori tako.

 

Elem, Strom 800 je u salonu, tako da ko je čekao da dođe da pogleda, čekamo vas.

viber_image_2023-12-26_09-45-18-683.jpg

viber_image_2023-12-26_09-45-18-321.jpg

viber_image_2023-12-26_09-45-18-645.jpg

  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1907 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5
On 26. 12. 2023. at 10:06, slobasuper9 je napisao:

ja sam visok 181cm

Ja sa 173 cm mogu samo da ga gledam... onaj desno crveni i beli, deluju mi niži. Šta misliš ti, @BokyBoy, kakav je položaj na njima ?

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja