Jump to content

Moto Zajednica

Crna gore Utjeha

Recommended Posts

  • Drug član, 1299 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

U Petrovcu na moru je pice isto ili cak jeftinije u hotelima nego u konobama na rivi. Plus uzivo muzika.

Hrana u prodavnicama  je ovde skoro pa jeftinija nego u Srbiji, pogotovo meso i preradjevine dimljene.

Nema smisla nosati iz Srbije. Jedino ako je paradajz domaci iz baste, ovi iz prodavnice su plastikaneri.

Promenio član slave74
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1581 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
pre 29 minuta, slave74 je napisao:

Hrana u prodavnicama  je ovde skoro pa jeftinija

 

Osim ako se ove godine nešto nije promenilo, barem 20% su jeftiniji proizvodi iz Srbije - svake godine udjem u neku samoposlugu i gledam cene Imlekovih proizvoda, štarkovih, Eurocrem...i šta se još setim.

Poslednjih godina nije, ali ranije se dešavalo i da jbn Frikom sladoledi budu jeftiniji na plaži u CG, nego u Srbiji.

 

To mi je ostalo od kad su bile one poplave 2014-te, bio sam nešto u Podgorici skoro mesec dana. Kupovina normalno kao kući - svako jutro u prodavnicu. Jedino što je tada bilo skuplje nego u Srbiji je bio hleb, i piletina. Sve, ali ama baš sve drugo je bilo jeftinije od 10% pa i do 40, a prednjačili su proizvodi iz Srbije. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 856 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50
Pre 6 sati, zaludan je napisao:

 

Osim ako se ove godine nešto nije promenilo, barem 20% su jeftiniji proizvodi iz Srbije - svake godine udjem u neku samoposlugu i gledam cene Imlekovih proizvoda, štarkovih, Eurocrem...i šta se još setim.

Poslednjih godina nije, ali ranije se dešavalo i da jbn Frikom sladoledi budu jeftiniji na plaži u CG, nego u Srbiji.

 

To mi je ostalo od kad su bile one poplave 2014-te, bio sam nešto u Podgorici skoro mesec dana. Kupovina normalno kao kući - svako jutro u prodavnicu. Jedino što je tada bilo skuplje nego u Srbiji je bio hleb, i piletina. Sve, ali ama baš sve drugo je bilo jeftinije od 10% pa i do 40, a prednjačili su proizvodi iz Srbije. 

Srbija majka i maceha:) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 959 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Kad smo ekonomski tigar, tako i treba

Mali OFF, morao sam u češkoj da menjam aku na kolima, AGM start-stop.... U Srbiji oko 160e, u Pragu 130.
Gorivo (dizel) 1,3e i nešto sitno
Kad sam uzimao aku, vidim C-tek 5.0,košta 80e,a ja polovan 0.8 platio pre 4 godine 50e.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka



Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1299 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
8 hours ago, zaludan said:

 

Osim ako se ove godine nešto nije promenilo, barem 20% su jeftiniji proizvodi iz Srbije - svake godine udjem u neku samoposlugu i gledam cene Imlekovih proizvoda, štarkovih, Eurocrem...i šta se još setim.

Poslednjih godina nije, ali ranije se dešavalo i da jbn Frikom sladoledi budu jeftiniji na plaži u CG, nego u Srbiji.

 

To mi je ostalo od kad su bile one poplave 2014-te, bio sam nešto u Podgorici skoro mesec dana. Kupovina normalno kao kući - svako jutro u prodavnicu. Jedino što je tada bilo skuplje nego u Srbiji je bio hleb, i piletina. Sve, ali ama baš sve drugo je bilo jeftinije od 10% pa i do 40, a prednjačili su proizvodi iz Srbije. 

Jeste i ulje jestivo si zaboravio. Mleko, alk pica iz Srbije su bila jeftinija, a njihova kod nas. Jbg hoce da pokriju trziste, a ima konkurencije koja nije tako gramziva kao nasa.  Zanimljivo da je meso jeeftinije, za prsute , pancete itd uvek bilo. A meso bolje cuvaju i ukusnije je. Bar ovde u Voliju. Kod nas djubre prodaju.

HDL LAkovic je bio najjeftiniji, ali ga nema svuda. i NA kraju ono sto me iznenadilo i obradovalo.

 

0-02-05-b0cfccc5a4b74b84befd5cc88a14c949

 

Ovo je zakon u odnosu na Mek , malo je skuplji.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1581 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -

Eto samo primer o mišljenjima & ukusima.

Prošli vikend na putu za Pulu svratim u Rijeku da prošetam korzom posle 30+ god, vidim BurgerKing, i rekoh "daj da probam".

 

Što se mene tiče, isto kao Mek (da, jeste ukus malo drugačiji, ali generalno, isto...) - ne moraju da postoje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
Pre 9 sati, Disko Nindža je napisao:

Kako možete pored domaće pljeskavice da jedete ta američka sranja McDonald's, BurgerKing... :bljak: :zbunjen:

A i pljeskavica je izbor... Kako ih prave. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 374 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Kawasaki kle 500, sprint sport 49cc

IMG20230704105559.jpg

Trenutno stanje, popodne nešto malo više ljudi ali mesta na plaži ima u svakom momentu. Voda bistra kao i uvek:)

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1299 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

 


0-02-05-67db8cedd11006d2ab922922ca09aa0f


0-02-05-6f2e00813b15b49da4806a465865979f

 

Ovako je u Petrovcu u Junu kad nema guzve.

Gradska plaza ima tri dela bez lezajki duzine po 30-40m . Plaza Lucice je malo bolja i lepsa.

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1248 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
pre 7 minuta, zaludan je napisao:

Ne znam da li je tvoj auto na slici, ali je slika svakako delimično i za "bahate mamlaze" :zvizduk:

Slave ti se nesto opasno zamerio cim ga stalno prozivas, te nema zimske gume te bahato se parkira :ph34r: ...

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1581 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
Pre sat vremena, travelman je napisao:

Slave ti se nesto opasno zamerio cim ga stalno prozivas, te nema zimske gume te bahato se parkira :ph34r: ...

 

Ne znam čoveka pa nije ni mogao da mi se zameri.

A svake godine me na moru u CG nerviraju bahati likovi koji dolaze/prolaze kolima do/pored plaža, iako je kao zabranjeno.

Jbg, ako je od tih, onda da, zamera mi se :D 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja