Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki i Moto Morini cenovnik motocikala za 2023. godinu

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Uvodimo i praksu da prikupljamo i objavljujemo cenovnike motocikala za koje imamo krštene zvanične uvoznike u Srbiji. Prvi na redu je Euro Sumar sa ponudom Suzuki i Moto Morini motocikala i skutera. Pošto uvoze i SYM i to ćemo objaviti sledeće nedelje. Takođe radimo i na uspostavljanju saradnje sa ostalim uvoznicima kako bi imali najtačnije moguće podatke.

 

BJBIKERS.COM

Imamo za cilj da vas obavestimo o svim cenama na našem tržištu, predstavljamo vam cenovnik motocikala za pomenuti Suzuki i Moto Morini.

 

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 670 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100
pre 12 minuta, pronto je napisao:

Pitanje...

Pošto nije naglašeno.

Dal' uz GSXS 1000 GT idu i koferi u tu cenu?

Ne idu. I Euro Sumar ne uvozi originalne, kažu niko ih ne kupuje pošto su preskupi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Švedska
  • Motocikl: Suzuki GSX 1300 R Hayabusa i Suzuki GSX 1100 ES

Hayabusa je kod vas u Srbiji mnogo jeftiniji nego u Švedskoj. Ovdje je cijena modela 2023. godine 194 900 kruna (otprilike oko 18 000 eura).

https://www.blocket.se/annons/vasternorrland/suzuki_hayabusa__boka_nu_/106679919

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZZ-R1100

Suzuki motori skocili za 300 evra u odnosu na proslu godinu sto dodje i skromno za razliku od bezobraznih 700 kod Yamahe.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 65 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 1200
On 16. 2. 2023. at 18:02, pronto je napisao:

Pitanje...

Pošto nije naglašeno.

Dal' uz GSXS 1000 GT idu i koferi u tu cenu?

A brutalno izgleda u kompletu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6322 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Svakako. Kao i mnogi drugi noviji motocikli, osmišljen je tako da originalni koferi imaju tačke kačenja sakrivene u repu, pa sa originalnim koferima sve to izgleda kao saliveno. Istina, postoji primedba da je bez kofera suvozaču teško da se za nešto (d'izvineš) uhvati...ali i to je rešivo.

Ja organski ne podnosim zadnji kofer na motociklu...skuterima to dođe prirodno...tako da je za mene ova varijanta, ne samo kod Suzukija, zaista dobitna kombinacija...i stila i funkcije.

Istina je i to, da kao da proizvođači to znaju, pa su cene originalnih kofera često prilično visoke.

Mislim da postoji (već) i neka zamenska varijanta, mislim koferi koji nisu original, ali su napravljeni da koriste originalne tačke kačenja...bez ikakve gvožđurije okolo naokolo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Bev300hpe

@slobasuper9 saznao sam sve o ceni (slika je dole) zato te nisam ni zvao,novo mi je ipak preskupo u ovom trenutku(a kod nas možda bude i skuplji nov?).

 

Pojavio se jedan u PA,čekam da mi se ovaj čovek konačno javi, pa da ga pogledam i ako je dobar uzmem (ali ne za 6.850),čovek je vojni pilot i skoro nikad nije tu.Hvala ti svakako Slobo:takoje:

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki Burgman AN 400, 2019. godište, Scooter, vozilo prešlo 9500 km, Beograd. Cena 6.850 € - Motori...

 

 

Screenshot_20230312_212404_Chrome.jpg

Promenio član Džim Džarmuš

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
@slobasuper9 saznao sam sve o ceni (slika je dole) zato te nisam ni zvao,novo mi je ipak preskupo u ovom trenutku(a kod nas možda bude i skuplji nov?).
 
Pojavio se jedan u PA,čekam da mi se ovaj čovek konačno javi, pa da ga pogledam i ako je dobar uzmem Ali ne za 6.850),čovek je vojni pilot i skoro nikad nije tu.Hvala ti svakako Slobo:takoje:
faa95408b260-1920x1080.jpg WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM
Suzuki Burgman AN 400, 2019. godište, Scooter, vozilo prešlo 9500 km, Beograd. Cena 6.850 € - Motori...  
 
Screenshot_20230312_212404_Chrome.thumb.jpg.f9cff5a4a824cff27d4f70419edae170.jpg
Ovaj sa PA slobodno uzimaj. Proveriću još sutra,ako je to taj za koji mislim, znam čoveka i šta ti kaže to je.
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Bev300hpe
pre 1 minut, slobasuper9 je napisao:
pre 3 minuta, Džim Džarmuš je napisao:
@slobasuper9 saznao sam sve o ceni (slika je dole) zato te nisam ni zvao,novo mi je ipak preskupo u ovom trenutku(a kod nas možda bude i skuplji nov?).
 
Pojavio se jedan u PA,čekam da mi se ovaj čovek konačno javi, pa da ga pogledam i ako je dobar uzmem Ali ne za 6.850),čovek je vojni pilot i skoro nikad nije tu.Hvala ti svakako Slobo:takoje:
faa95408b260-1920x1080.jpg WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM
Suzuki Burgman AN 400, 2019. godište, Scooter, vozilo prešlo 9500 km, Beograd. Cena 6.850 € - Motori...  
 
Screenshot_20230312_212404_Chrome.thumb.jpg.f9cff5a4a824cff27d4f70419edae170.jpg

Ovaj sa PA slobodno uzimaj. Proveriću još sutra,ako je to taj za koji mislim, znam čoveka i šta ti kaže to je.

E super kad  je tako- javi,hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja