Jump to content

Moto Zajednica

Sibanje kod Vuka...

Recommended Posts

  • Drug član, 630 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.
NOVA.RS

Na društvenim mrežama osvanuo je snimak incidenta, na kojem se vidi kako muškarac i žena motociklisti jure čoveka, a u jednom momentu ga i dave. Nastao je opšti haos na ulici, a...

Al nije mi jasno, vidi bratu bicepsi koliki su, moz da nosi oboje sto ga dave...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 647 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.
1 hour ago, QmBGD said:

Nemam pojma sta se desilo ali rekao bih da kolege ne dozvoljavaju momku da pobegne sa lica mesta...

Verovatno je bio u fazonu vadi lovu :)

Postali smo divlji Texas.... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1638 postova
  • Motocikl: /

 

Pre 2 sati, QmBGD je napisao:

Nemam pojma sta se desilo ali rekao bih da kolege ne dozvoljavaju momku da pobegne sa lica mesta...

I bas tako deluje.. 

 

 

Pre 4 sati, Bole37 je napisao:
 

Al nije mi jasno, vidi bratu bicepsi koliki su, moz da nosi oboje sto ga dave...

Vodeni...

Ko oni piletina sto se sprica vodom, kupis 2kg i kad skuvas ispadne jedva kilo :D

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 630 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.
pre 23 minuta, Bigor je napisao:

037ddc29e359ae6f56122d60427ccf17.jpg

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока
 

Pa i ja sam pomislio da je stondiran, jer nemoguce da se toliki grmalj onako opire ko pickica... Svakakvi ludaci setaju gradom...

Promenio član Bole37

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100
Pre sat vremena, ser je napisao:

 

I bas tako deluje.. 

 

 

Vodeni...

Ko oni piletina sto se sprica vodom, kupis 2kg i kad skuvas ispadne jedva kilo :D

U trkačkom svetu postoji izraz - silikonska muda. Lepa na oko, ali ničemu ne služe. Tako i ovde, silikonski mišići :D

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i


CmAktkpTURBXy8yNDJlOGNkYmYyNzFjYmFkZDZhNTYyNzhhZjIwZjY0Ny5qcGeRkwLNBRQA

WWW.BLIC.RS
Đ. Marić (26) je uhapšen zbog osnovane sumnje da je ubio svoju majku u Ulici vojvode Stepe u beogradskom naselju Voždovac, saznaje "Blic".

Čovek je napao devojku na motoru, prijatelj je branio, a ispostavilo se da je napadač psihicki bolesnik koji je ubio svoju majku. Nekada stvari nisu onakve kako izgledaju default_0tuzan.gif

:mobilizator:


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 397 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
pre 20 minuta, tomamega je napisao:


CmAktkpTURBXy8yNDJlOGNkYmYyNzFjYmFkZDZhNTYyNzhhZjIwZjY0Ny5qcGeRkwLNBRQA

WWW.BLIC.RS


Đ. Marić (26) je uhapšen zbog osnovane sumnje da je ubio svoju majku u Ulici vojvode Stepe u beogradskom naselju Voždovac, saznaje "Blic".

Čovek je napao devojku na motoru, prijatelj je branio, a ispostavilo se da je napadač psihicki bolesnik koji je ubio svoju majku. Nekada stvari nisu onakve kako izgledaju default_0tuzan.gif

:mobilizator:

 

Nije krivicno delo oboriti nekog sa motora? Jbg Srbiji je najveci problem pravni fakultet, na stranu lopovi politicari i ostali krimosi.:grr:  Posle ce palamuditi o ljudskim pravima i ostalo. Ma bolje da su ga pustili neka "bipolarno dete od 130 kila" divlja jos malo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1819 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Pre sat vremena, vex je napisao:

Nije krivicno delo oboriti nekog sa motora? Jbg Srbiji je najveci problem pravni fakultet, na stranu lopovi politicari i ostali krimosi.:grr:  Posle ce palamuditi o ljudskim pravima i ostalo. Ma bolje da su ga pustili neka "bipolarno dete od 130 kila" divlja jos malo.

Kako para ekran ovo tvoje sa 130kg...

 

Toliko smo needukovani u pogledu duševnih bolesti i poremećahja da smo još uvek na nivou srednjevekovnih goniča na veštice.

 

Misliš li da jednom duševno obolelom čoveku znači bilo koji udarac koji je dobio? Pre će biti da je satisfakciju dobio taj čovek i ta žena ili kako već, da se iskale na njemu usled frustracije i nerazumevanja ponašanja tog trećeg.

Takve situacije su veoma delikatne i povlače za sobom polsedice po sve aktere...posle je opravdanje ''nisam znao, žao mi je''. 

 

Cela ova priča i na žalost njen epilog je u stvari pitanje kakvi smo kao pojedinci i u kakvom sistemu živimo...kako radimo, koliko smo profesionalni u svojim poslovima i koliko znanja imamo. Posebno je pitanje zašto je ceo sistem urušen i kako da ga povratimo na neki iole efektivniji nivo gde će se društvo brinuti o svojim ugroženim kategorijama i gde će pojedinac dovoljno poznavati neke stvari i znati kako da reaguje u određenoj situaciji. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1808 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

Ne znam,da li u Amerikama,kada neko nekog napadne,prvo porazgovaraju sa njim da li koristi nešto od stimulansa,pa se onda obračunaju.Koliko znam,prvo pucaju.

Promenio član gebee&co
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1823 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Jadno je to sto taj drogirani poremeceni bolesnik ima veca prava od  zrtve koju je udario ili oborio sa motora.To sto on nije odgovoran za svoje postupke,ne opravdava povrede i stetu koje je napravio.

Promenio član cezarpa
  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1685 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
pre 51 minuta, mick je napisao:

Cela ova priča i na žalost njen epilog je u stvari pitanje kakvi smo kao pojedinci i u kakvom sistemu živimo...

Takvi smo da svi samo gledaju svoje dupe i u sistemu bolenja k...ca za sve ostale oko nas.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Којих душевних болести? У Лази јасно рекли да дрогирани није за њих. 

 

Хоћемо да верујемо лекарима или нећемо? 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 323 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000

Drogirani lik ubio majku, pokusao devojci da otme motor, ali nema veze - mediji kazu da su bajkeri nasilnici, verujmo medijima :ups:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1819 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Drogirani lik ubio majku, pokusao devojci da otme motor, ali nema veze - mediji kazu da su bajkeri nasilnici, verujmo medijima :ups:
Mediji su posebni krug maloumnika...sa njima ne bi trebalo nikakav kontakt imati. Oni su začetnici pa 90% problema.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1638 postova
  • Motocikl: /

Da.

A ova devojka koju je gurnuo i taj momak koji ga je drzao treba da tuze sve medije koji su objavili vest da su nasilnici i manijaci bez ikakvih dokaza o tome.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 397 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
Pre 3 sati, mick je napisao:

Kako para ekran ovo tvoje sa 130kg..

Cekaj sta sam lose rekao? Pa ti si zdtavstveni radnik, sramota je tvoja a ne moja. Ako je bolestan u ustanovu, ako je samo drogiran u tvorza , jel mi treba da razvrstavamo?  Boli tuki nekog koga on napadne sta mu je? Jel kad te neko fizicku napadne treba da ga pitas da li je zaboravio tetapiju? A sto se tixe mentalnih bolesti to je sad big business svuda, i tu se polako gubi smisao lecenja.

Imao sam komsiju isto prsotin a, nasrnuo na caleta sa sekirom iz cista mira jer nije primao terapiju tako da nemam puno razumevanja za njih. Jb se meni sta my je, ako nije za narod onda ga i ne treba pustati.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1819 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Pre 1 sat, vex je napisao:

Cekaj sta sam lose rekao? Pa ti si zdtavstveni radnik, sramota je tvoja a ne moja. Ako je bolestan u ustanovu, ako je samo drogiran u tvorza , jel mi treba da razvrstavamo?  Boli tuki nekog koga on napadne sta mu je? Jel kad te neko fizicku napadne treba da ga pitas da li je zaboravio tetapiju? A sto se tixe mentalnih bolesti to je sad big business svuda, i tu se polako gubi smisao lecenja.

Imao sam komsiju isto prsotin a, nasrnuo na caleta sa sekirom iz cista mira jer nije primao terapiju tako da nemam puno razumevanja za njih. Jb se meni sta my je, ako nije za narod onda ga i ne treba pustati.

Sve si sam rekao...sublimacija si mog prethodnog posta, na žalost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1819 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Pre 2 sati, ser je napisao:

Da.

A ova devojka koju je gurnuo i taj momak koji ga je drzao treba da tuze sve medije koji su objavili vest da su nasilnici i manijaci bez ikakvih dokaza o tome.

Neverovatno je koliko je ta profesija otišla u tri lepe...ni profesionalizma, ni etike, ni objektivnosti samo hleba i igara, samo da se nešto zavrti i zamuti.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja