Jump to content

Moto Zajednica

Honda XL600 V -Transalp

Recommended Posts

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Po ovim slikama i tekstu tesko da ces naci bolje za te pare. Ako je sve tako kako pise i sama masina da je dobra po meni jako dobra kupovina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1017 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Ne bih da mracim, ali ovaj stoji bas dugo u oglasima, sto mi nije ok pokazatelj, ali opet ne mora nista da znaci. Cena je slicna ceo period za koji je u oglasima. Mozda stoji dugo zato što je iz Pirota, pa ljude mrzi da idu ( mene licno je mrzelo kupio motor u BG, video sam i taj u oglasima), ko zna...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Evo i ja overih...sva sreca na blagom Off-u. Pad na zemlju tj. vise je bila kao glina u kombinaciji sa morkom travom..Meni nista...motoru isto..Sebin crash bar je odradio posao. Plastike spashene!

z162.jpg

n397.jpg

1gyn.jpg

tdo5.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Cek, to je od jednog pada? Napisi kojom brzinom si vozio? :zbunjen:

 

Huh nemam pojma...20-25 (bio sam u kocenju motorom)...otprilike..Da od jednog pada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3546 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Juče po podne ja malo žešće podložio mašinu po nekom poljskom putu i posle parkirao motor. Uveče krenem do prodavnice kad ono na svakoj neravnini dobijem morsku bolest. Po povratku kući ispod mesta gde je stajao motor vidim baru od ulja, a kad pritisnem i naglo pustim sedište sve lepo i veselo još duuugo poskakuje.

Dakle amortizer potpuno "propišao"!

Postoji li za ovu "boljku " neki "sam svoj majstor" lek (zamena semeringa, punjenje, ....), ili je neophdna zamena amortizera?

A problem mi je što sam planirao da u nedelju ujutru "trknem" do Soluna (da iskoristim ovo lepo vreme) i da se uveče vratim. Ukupno blizu 1.000km (idem preko Bugarske jer mi tu ne treba zeleni karton).

Kako stvari stoje ja i moja gospođa moraćemo da se "ljuljuškamo" ceo dan bez amortizeta, a po povratku sređivanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Koji antifriz sipate u TA? Doslo vreme da ga menjam, pa sad vidim da neki stavljaju G11, a drugi G12. Ne bih da pogresim, pa da napravim neku stetu bez veze.

 

Koji da preporucujete?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 383 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Vstrom 1050 XT

Koji antifriz sipate u TA? Doslo vreme da ga menjam, pa sad vidim da neki stavljaju G11, a drugi G12. Ne bih da pogresim, pa da napravim neku stetu bez veze.

 

Koji da preporucujete?

 

Sipao Tutelu G12, i vozim je vec 2 godine bez problema.

Mnogi proizvodjaci prodaju moto antifrize po paprenim cenama a u sustini je ista stvar kao i za automobile.

Znam neke koji su sipali i korsantin 40 i radio je posao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 362 postova
  • Lokacija: pirot
  • Motocikl: africa RD04 plava mamba

Ne bih da mracim, ali ovaj stoji bas dugo u oglasima, sto mi nije ok pokazatelj, ali opet ne mora nista da znaci. Cena je slicna ceo period za koji je u oglasima. Mozda stoji dugo zato što je iz Pirota, pa ljude mrzi da idu ( mene licno je mrzelo kupio motor u BG, video sam i taj u oglasima), ko zna...

[/q

slucajno vidim komentarise se moj dorat pa evo da i ja kazem nesto za tu vasu televiziju 1lol.gif trandza nije jos nasla novog vlasnika jer nisam ni bio uporan u prodaji a moguce i zato sto sam malo dalje od BGDa za svo ovo vreme koje je motor na oglasu dolazio jedan OZBILJAN kupac i nudio mi 1500e i to kao neznam dali cu da se uklopim izaci ce mnogo skup i nece moci da ga proda 1lud.gifjbm li ga ja bolje da organizujem neku nagradnu igriu i da poklonim pobedniku nego da prodajem za neku sicu ili menjam za dva dzaka kukuruza ilijbm li ga sta vec .CENU SAM DAO MAX. KOREKTNU A AMO IMA JEFTINIJE TRANDZE BILO GDE U SRBIJI TOG GOISTA ONDA NEK JE ALAL TIM POVODOM EVO JEDNE AKCIJE NA AKCIJU DO 15.11.2013. JOS 100 E NIZA CENA ZA FORUMASE I DA ZATVORIMO SEZONU ZNACI TA 99GOD.1800FIX, PA NEK IDE ZIVOT UZDRAVLJE BJB-Transalp.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Kolasin Montenegro
  • Motocikl: africa twin rd04

Mene izasla ove god 12.000 RSD, e sada, da li se u medjuvremenu nesto menjalo, ne znam :neznam:

 

:zdravo:

Ne mogu da vjerujem koliko povoljnije registrujete motore nego kod nas u CG.Moja Afrika 90g.registracija je 253eura i 20eura zeleni karton =273.Tako ako mislite da je vama skupo sjetite se nas hahaha.Pozdrav iz Crne Gore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 896 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700

Mene izasla ove god 12.000 RSD, e sada, da li se u medjuvremenu nesto menjalo, ne znam :neznam:

 

:zdravo:

Ne mogu da vjerujem koliko povoljnije registrujete motore nego kod nas u CG.Moja Afrika 90g.registracija je 253eura i 20eura zeleni karton =273.Tako ako mislite da je vama skupo sjetite se nas hahaha.Pozdrav iz Crne Gore.

 

Ne mogu da verujem da ovde nije najskuplje, znaci ima i gore 1staa.gif

 

Isto me kosta registracija za auto i za motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 362 postova
  • Lokacija: pirot
  • Motocikl: africa RD04 plava mamba

Mene izasla ove god 12.000 RSD, e sada, da li se u medjuvremenu nesto menjalo, ne znam :neznam:

 

:zdravo:

Ne mogu da vjerujem koliko povoljnije registrujete motore nego kod nas u CG.Moja Afrika 90g.registracija je 253eura i 20eura zeleni karton =273.Tako ako mislite da je vama skupo sjetite se nas hahaha.Pozdrav iz Crne Gore.

 

Ne mogu da verujem da ovde nije najskuplje, znaci ima i gore 1staa.gif

 

Isto me kosta registracija za auto i za motor

 

ima gore iz crne gore 1hej.gif da neverujes skoro 300e za reg,1staa.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja