Jump to content

Moto Zajednica

Beograd 09.07.2022. pretpostavljam kasno popodne.

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1016 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250


Raskrsnica Ruzveltove i Kraljice Marije. Užice table, (UE 02-025 ili 825) dve kacige koliko videh. Zna li neko nešto, pošto ne videh nikoga da stoji nigde sem neki beli Pežo, karavan, ka gradu u Kraljice Marije... Ne radi semafor, meni klinac u kolima plače, ne stigoh stati nigde da pitam nekoga, šta kako... Pretpostavljam (po poziciji motora) da je kolega išao Ruzveltovom ka Bogosloviji, a da je Pežo oduzeo prvenstvo...a42ed80375725108b555ce3b7698b38c.jpg4fdf50d019dd234b082e9b2654248e62.jpg
 
Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1016 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Ako neko zna kolegu, a treba da se motor smesti negde, slobodna mi garaža. Jedino nemam kako prevesti motor... 0641275731

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Ja sam, taksista me “nije video” pa je prosao na stop, isao sam ka vuku od bogoslovije, ja sam u urgentnom snimio sam saku i podlakticu cekam tumacenje, devojku su prevezli da snimi donji deo kicme ne znam jos nista culi smo se pomera sve nema velike bolove, dao sam izjavu policajac mi je dao broj slepa zbog racuna, imam gde da preteram, hvala

  • Sviđa mi se 30

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Dobro smo, izasli pre satic iz urgentnog, ona je dobro osim ogromne modrice na ledjima leva strana karlice, meni leva saka kao krofna boli na pokret palca, desna podlaktica malo otecena i modra, potkolenica i koleno boli prilicno i malo rasecena cevanica, motor doslepan kuci, sutra pisem detaljnije, hvala svima na brizi! 

  • Sviđa mi se 37

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1016 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica, Skojevsko naselje
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250

Dakle naišao sam nakon što su vas odvezli na urgentni.

Brz oporavak kolega vam želim, ako treba nešto javljaj, imaš broj gore....

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow
2 hours ago, Štef said:

Dakle naišao sam nakon što su vas odvezli na urgentni.

Brz oporavak kolega vam želim, ako treba nešto javljaj, imaš broj gore....

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 

Hvala, naisao si po slici bih rekao mozda na samom pocetku pre policije i hitne, devojku su odvezli zbog bolova u donjem delu kicme, ja sam ostao zbog zapisnika dva policajca i ja smo sklonili motor na trotoar kasnije i pokupili delove :)

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Dobro ste prošli. Ima nekoliko raskrsnica koje su nerešive kada ne radi semafor, a imaju običaj u poslednje vreme da ih kao menjaju/ popravljaju pa često ne rade. Ova raskrsnica ne znam da li je gora pre ili posle rekonstrukcije obe ulice, mada ne sećam se da je stop sa neke strane...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

У праву је Врачар, џаба сви могући знаци, неке раскрснице без семафора просто не смеју бити.

 

Ако је већ умро, посадити саобраћајца од 5 ујутру до 9 увече ту да вене. 

 

Ко ће да похвата све те трамваје, аутобусе (избројао сам 11 линија градског превоза, можда сам нешто и пропустио?), аутомобиле, па и пешаке, у 12 трака који се сви преплићу? Просто се само чека да неко погине, па да среде. 

Promenio član Zuba87
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow
55 minutes ago, QmBGD said:

Na slici se vidi kod Tramvaja ex Žagubice da je Stop znak.

 

Kolega, brz oporavak želim oboma!

da vidi se jasno i prodjem tu raskrsnicu bezmalo svaki drugi dan, evo detaljnije rekapitulacije semafor u ruzveltovoj pre nje je radio odatle smo krenuli, kad sam video da ne radi bio sam u fazonu uf samo da prodjem, uduzeo gas pogledao levo video sam njega kako ide jako jako sporo i kontao da me je video, i da staje na stop pogledao desno nikoga i onda sam dodao malo gasa da prodjem sto pre raskrsnicu kako sam to uradio i ispravio pogled samo sam ga video perifernim vidom kako mi ulazi u vidno polje, poceo da kocim ali je bilo kasno. Dok sam se okrenuo ka devojci posle pada vec su se skupili ljudi, jedna cura koja ju je pridrzala dok je sedela, konobar iz tramvaja koji je izneo secer i vodu, jedna zena sa skuterom koja je vikala na taksistu, zatim je dosla zena koja je bila u taksiju i rekla mi da sam ja nju udario i to ponavljala kao da je ocekivala da joj platim odstetu u tom momentu, tu sam se jedva iskontrolisao da joj glavu ne odgrizem, zena sa skuterom joj je rekla da saceka policiju i da su nam

oduzeli pravo prvenstva prolaza i onda je rekla da nema vremena da ceka policiju i otisla, taksista je bio baja bele lanene pantalone, roze polo majica zalizan i pazi sad crne ray ban naocare u 19 uvece po onako oblacnom danu, reko “jao brate nisam te video” bio vidno rad da pomogne dok nisam izvadio telefon da zovem policiju onda se udaljio, svo vreme dok smo bili na zemlji saobracaj je spartao i obilazio nas kao ni da nismo bilo tu, prvo je stigla interventna koja je regulisala saobracaj, ubrzo i saobracajci i hitna, devojku su spakovali u urgentni jer se zalila na bolove u donjem delu kicme i karlice, ja sam ostao da dam izjavu, taksista je prvo poceo u fazonu sta koji k vozite ta gov*a  na sta sam mu rekao kad ih zakon zabrani tad cu i prestati i da se nista ne bi promenilo ni kolima da smo bili tu sam malo pizdnuo i poceli smo da se raspravlja pa se saobracajac koji je uzimao izjavu podviknuo da se smirimo, ispostavilo se da auto koji je vozio se ne vodi na njega da ga je uzeo od kolege i da nije imao ni ovlascenje, poceo je da se vadi kako je uredno stao na stop i kako sam ja kriv jer sam vozio prebrzo. Obojica smo naduvali 0, dao mu je papir i rekao da je to to, da ja sad dam izjavu, on je i dalje stajao tu pa mu je ovaj jos jednom napomenuo da je to to pa je otisao. Ja sam produzio u urgentni sa drugarom i smo proveli 5 sati, devojku nisam u startu mogao da dobijem na telefon niti je ko mogao da mi kaze ista pa sam se pojeo ko mesec dok se nije javila. Zahvalio bih se svim ljudima koji su bili tu u momentu nezgode, posebno Srdjanu iz Sp moto koji je dok smo mi dosli do lokacije nezgode u pola 12 vec natovario i obezbedio motor za slep. Kuci jos nisam bio da detaljno pregledam motor Srdjan kaze da misli da je i ram povukao, leva cizma je pukla, vile slomljene na trouglovima, trouglovi usukani, volen levo, tocak desno, farovi prednja

maska polomljeni, bocne plastike ostecene, rucice, sve oko volana, volan kriv, vizir pukao, agregat i hladnjak koliko sam video ne osteceni, centralni stender ostecen, ostalo nisam detaljno zagledao. Sutra treba da se cujem sa advokatom kako i sta.

  • Sviđa mi se 1
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra



gas pogledao levo video sam njega kako ide jako jako sporo i kontao da me je video, i da


Nisam siguran koliko je dobro ovo pričati i pisati dok se slučaj ne okonča u tvoju korist. Ne kažem da nije tačno ali ako si video prepreku i nisi ništa preduzeo može različito da se tumači. Ovo čak važi i za opšti slučaj. Nije džabe dežurni izgovor nisam te video jer po logici stvari ko vidi prepreku neće voziti u nju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 470 postova

Ma ako je taxista prosao na stop nedvosmisleno je kriv i tu se cela prica zavrsava. On niti je prekoracio brzinu niti ne znam sta, koliko ja razumem kretao se svojim putem kad je taxista takodje izasao a nije smeo.

 

Samo nek ste vi zivi i zdravi, sve ostalo ce se lako resiti. S obzirom kako si opisao stetu na motoru imali ste puno srece.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow
2 hours ago, MarkoMoto said:

Ma ako je taxista prosao na stop nedvosmisleno je kriv i tu se cela prica zavrsava.

Slazem se, procenitelji su danas bili, angazovao sam agenciju po preporuci drugara koji je takodje imao slicnu situaciju sa taksistom, slikali su sve tako da mogu poceti da jurim delove, s tim da postoji mogucnost da se otegne naplata ukoliko taksista ne prizna krivicu odmah jer je u pitanju krivicni postupak ali su u fazonu da je ishod neminovan. 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

@Skyrunner Ma gde se ohladilo tek modri :lol2:, saka me malo bolucka na pokret ali otok je spao dosta, evo slika od sutradan ujutru pa i motora, modru :dupe2:svoje teže polovine (mislim softverski teže :P) necu postaviti, ona sem toga i modrice na kolenu nema povreda mislim da joj je ranac dosta pomogao, motor sam juce napao udarnicki i rasklopio sta je imalo danas se nadam da cu po delove skoknuti sto se mene tice ako sve bude po planu ja do sledeceg vikenda ponovo jasem. :Hitman:

6000000001.jpg

Image-from-iOS-(5).jpgImage-from-iOS-(6).jpg

Image-from-iOS-(7).jpgImage-from-iOS-(8).jpg

Image-from-iOS-(9).jpgImage-from-iOS-(10).jpgImage-from-iOS-(11).jpgImage-from-iOS-(4).jpg

Promenio član velimirjevtic
  • Tužan 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Brz oporavak obome. A tog taksi manijaka da tuzis, i da mu uzmes sve sto ima. Govedo! 

 

Smradovi kakvih nema na svijetu! I treba onaj CarGo da ih pojede kad su stoka (cast izuzecima)

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja