Jump to content

Moto Zajednica

Bahata i bezobzirna parkiranja

Recommended Posts

  • Drug član, 1126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

Juce mladje zensko sa 206 stane tako da ne moze autobus sa stanice da izadje, dva auta da se mimoidju, sedim u autu na parkingu gde ima mesta a ona na ulici sa sva 4 3 metra dalje, gledam u retrovizor reko sigurno se pokvarila pa tu stala, izadjem iz auta kad auto radi a ona sedi i drnda telefon, nisma nista hteo da kazem puna stanica da ne ispadnem jos i bezobrazan, vracam se posle par min sedi ona i dalje i naravno kolaps i niko ne svira posto rade sva 4, sedam u auto, izlazim s parkinga kad namota ona pun da se okrene preko obe trake i pravo na mene, otvoren mi prozor i reko gde ces? gleda me i jok, okrece se po sred puta. Pogledam posle mozda mi i dalje klip na kameri.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1262 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
pre 31 minuta, RankoBg87 je napisao:

Juce mladje zensko sa 206 stane tako da ne moze autobus sa stanice da izadje, dva auta da se mimoidju

pre 31 minuta, RankoBg87 je napisao:

naravno kolaps i niko ne svira 

 

Da si video penzosa u Y u istoj situaciji ebo bi mu sve po spisku do 7. kolena unazad.

 

Ovako ni merc na trotoaru ispred pekare nije problem :).

Promenio član travelman
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

Ma samo da nije zensko, imam nekog ludaka svaki dan vozi s dugim svetlima, jednom ce se neko od nas dva iznervirati, svako mu jutro pustim duga i sviram i on dalje vozi s dugim. 

 

 

Evo klip, stajala je tako jedno 10 min, a parkinga slobodno da sam se ja sa 407 okrenuo pre 3 ili 4 mesta. 

 

 

Promenio član RankoBg87
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Drag Star XVS250

Na skali od 1-10 koliko treba da te boli ... i da ovo uradis?
Evo sedim na terasi, i razmisljam da li da ga obradujem sa paukom ili ne 

viber_image_2023-11-06_14-58-15-978.jpg

viber_image_2023-11-06_14-58-15-706.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1982 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Stavi mu ekser pod gumu ,vertikalno blago uboden u spoljni gazeci deo gume.Kad krene nabada se ispusti posle 2-3 coska.

Promenio član cezarpa
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600

Пар дана на прилазу мојој  гаражи  стоји пежо  данас  кренуо да изађем дођем до браника и онда пар пута напред назад, напред назад  да би нормално изашао. Питам чије ауто жена с терасе каже мог мужа у квару шлеп служба га довезла . Па што код моје гараже га остави?,  има иза зграде паркинг полупразан. Рекох јој нек га помери на паркинг кад дође с посла вечерас , отежава ми улаз и излаз. Она ће ма што да га помера ком смета???. Ок ако нећете да померате толерисао сам вас пар дана , до вечерас   зваћу паука. Она хистерично зове мужа на тел итд  . Дођем вечерас  око 19 сати  да видим дал га померио кад  оно код аута и моје гараже њих троје већају .Као шта ти смета мож аутобус да прође, то је јавна површина   ......  ало комшија ко нормалан паркира на прилазу гаражи иди на паркинг 20 метара иза зграде ти си већ 20 ти у задњих пар година ком објашњавам да прилаз служи за  власнике да могу да паркирају у гаражи иако је јавна површина комуналци редовно долазе на позив сликају и санкционишу прекршај. Он се ломи куражи се с још једним ликом и женом........ кад се из мрака уз турирање и буку  појављују моја  два другара с хондама и један момак с леђима од 1,5 метра. Ма ко одшале одлучи комшија да одгура ауто 10 метара даље без речи. Не вреди лепим речима и смиреним тоном нажалост БАХАТИ и БЕЗОБРАЗНИ  само силу разумеју.  На жалост дошло неко лоше време неће Србин на паркин да стане него код улаза у зграду да може и до стана би га попео .

Promenio član ddimic
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6860 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Samo maluman čovek to može da uradi. Da čoveku ili porodica kome je svakodnevica borba ti staneš i oteževaš im život.

 

Može sve to da se ispravi, 100.000 kazna pa se parkiraj. Ideš kod psihologa na razgovor.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2849 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Upljuva se sav ponavljajuci stalno to isto ali kad nema ko da to sprivede u djelo

Послато са 2303CRA44A помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

Ma jok, nema to osecanja. 

Neki dan lik paralelno parkiran, otvara vrata a nije ni pogledao i to jos ono gurne ih da se bukvalno odbiju od sarke, sviram, dize ruke i nesto se svadja sam sa sobom. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6348 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ovakav popije parkiranje tik uz njegovu levu stranu....pa nek' namotava do sutra, kad voli da mu je lakše. Pride bi mog'o i da vidi duđe na neka druga vrata.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1155 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L
On 14. 12. 2023. at 8:44, pronto je napisao:

Ovakav popije parkiranje tik uz njegovu levu stranu....pa nek' namotava do sutra, kad voli da mu je lakše. Pride bi mog'o i da vidi duđe na neka druga vrata.

ovo je neko zensko ,ona se obradovala mestu i uparkirala na prvu i ponosna na sebe sto je uspela,parkiras joj uz vrata i ona ti iz nesposobnosti razjebe auto,ovo moraju sluzbe da resavaju ,na zalost njih zaboli kurac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja