Jump to content

Moto Zajednica

Benelli TRK 502 X Nov ili BMW GS 12-15god star

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 347 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Tiger Sport 660
Pre 3 sati, milos94 je napisao:

Ima samo jedna tema o TRK-u, i to sam sve pročitao, ali nisam našao da se neko dvoumio izmedju manje kvalitetnijeg novog i premium modela starog 15 god a sve u skladu sa svojim potrebama koje nisu bog zna kako velike.

Ma neee... nije moguce da nisi pronasao tu legendarnu temu?! Slicno ko ti, deckic se dvoumio sta je bolje, pola foruma digao na noge, skocise ljudi da mu pomognu savetima raznim... Posle se vise nije javljao, iskreno se nadam da je dobro, i da ce se javiti jednog dana kad polozi za A i resi dilemu oko motora. Evo ti, citaj i uzivaj:

 

 

A tebi zelim da se ne zavrsi na ovome, nego da se jednog dana javis, da cujemo sta si na kraju odlucio ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650
Pre 1 sat, cikamike je napisao:

Ma neee... nije moguce da nisi pronasao tu legendarnu temu?! Slicno ko ti, deckic se dvoumio sta je bolje, pola foruma digao na noge, skocise ljudi da mu pomognu savetima raznim... Posle se vise nije javljao, iskreno se nadam da je dobro, i da ce se javiti jednog dana kad polozi za A i resi dilemu oko motora. Evo ti, citaj i uzivaj:

 

 

A tebi zelim da se ne zavrsi na ovome, nego da se jednog dana javis, da cujemo sta si na kraju odlucio ;)

 

 

Da budem iskren nisam video ovo. Ali pogledacu malo bolje.
Hvala ti svakako.

Imam velike planove oko putovanja, pa sam uglavnom u tom delu foruma. Ali da, ne planiram da se zavrsi na ovome, samo da uzmem mašinu i obećavam da ću izveštavati redovno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650

Pozdrav svima,

 

Kratak apdejt. Za vikend se vozilo sve i svasta. Kolega @Patriota me ugostio u petak i lepo smo se druzili i pomogao mi je bas dosta. Probao sam njegovu masinu R1150GS, i malo mi je sad jasnije sta sam pokusao da poredim, jbg, lepo sam rekao da sam pocetnik :)

Imao sam prilike da probam Stroma, sve ok, ali nije mi to to, sto bi rekli "ne radi me". Takodje imao sam prilike da probam Africu Twin iz 2017te ali DCT verziju, cudno ali bas mocno.


Za sledeci vikend sam zakazao probnu voznju Tenere 700 i jednog lepog 1200 GS-a iz 2011te od prvog vlasnika (od drugara ujak ga je kupio i vozio sve vreme dok nije otisao napolje da vozi kamion, ima 49k na satu, stoji u garazi vec par godina tako da nzm u kakvom je tacno stanju)

Veliki pozdrav,
Nadam se da cemo se uskoro sretati na putu :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Užice
  • Motocikl: Suzuki DR650 RSE 1995

Neverovatno koliko daleko idu tvoje laži. Poturio si ladno nekoga da ide kod kolege patriote i proba neke motore, samo da bi mogao da dođeš na forum, i da jebeš pingvina i ostali pošten narod ovde na forumu. Ajde, sad ko čovek reci, hteo sam da zajebem pukovnika... Provaljen si.

  • Haha 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650
pre 38 minuta, Dr.Suzana je napisao:

Neverovatno koliko daleko idu tvoje laži. Poturio si ladno nekoga da ide kod kolege patriote i proba neke motore, samo da bi mogao da dođeš na forum, i da jebeš pingvina i ostali pošten narod ovde na forumu. Ajde, sad ko čovek reci, hteo sam da zajebem pukovnika... Provaljen si.

Hahah doktorice ne bih da protivrecim, ali dijagnoza je pogresna ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

@Patriota znači ovako, potrebno je da dostaviš:

 

1. Zajedničku sliku sa kapije

2. Otisak donje usne sa šoljice za kafu

3. Screenshot dopisivanja/ugovaranja vašeg vidjanja overen kod notara

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra



sam njegovu masinu R1150GS, i malo mi je sad jasnije sta sam pokusao da poredim, jbg, lepo sam rekao da sam pocetnik



Ovo ako bi nam u još par rečenica detaljnije opisao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 992 postova
  • Lokacija: Beograd

Kupi taj 2011-o, ako nije kriv. Koliko god da ti kaže cenu, reci da je mnogo. Snebivaj se malo, ali popusti i kupi. Slikaj i okači ovde. Plati ćevape u kafani. 

  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 408 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS
10 hours ago, sasa ns 1 said:

bmw ti je prevelik za grad Od futoške do stanice ćeš popizdeti i kupićeš apenca.Beneli još nekako za provlačenje,bmw samo za put

BMW Futosku vidi samo u prolazu :lol2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650
Pre 17 sati, Markone88 je napisao:

@Patriota znači ovako, potrebno je da dostaviš:

 

1. Zajedničku sliku sa kapije

2. Otisak donje usne sa šoljice za kafu

3. Screenshot dopisivanja/ugovaranja vašeg vidjanja overen kod notara

Hahahahaha, ali “otisak donje usne sa šoljice za kafu”, znači plačem :D

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZZ-R1100

Koliko samo isfrustriranih clanova ima na ovom forumu, prosto mi se gadi. Jako poucno je bilo imati teme "Kovid" i "Ukrajina" jer se tacno moglo videti koliko je ovde na forumu pojedinim ljudima spao lanac. Takodje se vidi da je 90% motorista na ovom forumu maloumno i da im je bitno da dokazu kako je njihov veci od tudjeg.

 

Uz duzno postovanje i izvinjenje svim clanovima koji su zaista izuzeci i koji ni krivi ni duzni izvuku deblji kraj.

 

I krajnja poruka svim egomanijacima na ovom forumu, nabijem vas sve na drsku od metle.

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
On 22.3.2022. at 21:46, estel je napisao:

Koliko samo isfrustriranih clanova ima na ovom forumu, prosto mi se gadi. Jako poucno je bilo imati teme "Kovid" i "Ukrajina" jer se tacno moglo videti koliko je ovde na forumu pojedinim ljudima spao lanac. Takodje se vidi da je 90% motorista na ovom forumu maloumno i da im je bitno da dokazu kako je njihov veci od tudjeg.

 

I krajnja poruka svim egomanijacima na ovom forumu, nabijem vas sve na drsku od metle.

:takoje: :takoje: :takoje:

 

Jbt, ovoga nije bilo ni na pokojnom LADA forumu.

 

Jedva čekam nastavak teme ...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1511 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT
On 22.3.2022. at 21:46, estel je napisao:

Koliko samo isfrustriranih clanova ima na ovom forumu, prosto mi se gadi. Jako poucno je bilo imati teme "Kovid" i "Ukrajina" jer se tacno moglo videti koliko je ovde na forumu pojedinim ljudima spao lanac. Takodje se vidi da je 90% motorista na ovom forumu maloumno i da im je bitno da dokazu kako je njihov veci od tudjeg.

 

Uz duzno postovanje i izvinjenje svim clanovima koji su zaista izuzeci i koji ni krivi ni duzni izvuku deblji kraj.

 

I krajnja poruka svim egomanijacima na ovom forumu, nabijem vas sve na drsku od metle.

“ ‘ajde da ga merimo!!!” :dupe:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ8-SA

Mislim da nije ovde u pitanju neki ego-trip, nego da su starijim clanovima dosadili ljudi koji dodju da traze neku korist na forumu i posle odu i ne jave se vise nikada, bez predstavljanja i bilo kakvog doprinosa forumu, makar u vidu putopisa ili nekih drugih tema.

 

Iz slicnih razloga, odredjeni delovi foruma nisu otvoreni za objave za novije clanove, jer su ranije dolazili ljudi da troluju itd. 

 

Iz svega toga, dolazi ovakva reakcija ljudi. Ovaj forum i jeste zamisljen kao mesto za ljubitelje motocikala koji zele da se druze i dele svoja iskustva, zato se i insistira toliko ka predstavljanju na forumu kao prvi korak, ako ne gresim. 

 

Mislim da bi ljudi shvatili temu ozbiljnije, da si isao tim koracima. @milos94

 

S druge strane, ne znam zasto se ljudi bave ovom temom ako misle da je trolovanje u pitanju, zar time onda trol ne dobija paznju koju je zeleo? Mislim da je bolje iskulirati temu ili odgovoriti sa konkretnim savetom/iskustvom, nego ici u neki off ili dolivati ulje na vatru.

 

Npr. Slazem se oko srafova na Beneliju, drugaru samo sto nije spao centralni stender, jer je sraf ispao. Sem toga, motor deluje kul, nema nekih falinki. Ide lepo, sa novijim motorom imas manje briga. Jedino sto ima manje snage, ali to opet zavisi sta ti zelis od motora i sta tebe zadovoljava. Znam ljude koji su na Beverly skuteru isli na more, pa im je i to bilo dovoljno. Svakog zadovoljava razlicita stvar, i svako ce braniti ono sto misli da je najbolje, jer njemu to licno najvise odgovara. 

 

Tako da vidi sta tebi licno najvise odgovara i kakav motor se tebi najvise svidja. Ako se tebi licno najvise svidja motor koji je 15-20 godina star, nece imati veze koliko je presao i koliko moras da ga odrzavas i obrnuto. 

 

Ja svog SV-a planiram da vozim dok ne budem morao u kobasice da ga oteram, iako je 16 godina star i ima svoje mane. Zasto? Zato sto ga ne bih menjao za bilo koji drugi, ovaj mi odgovara.

 

Pozdrav. 

Promenio član djuraz
  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650
On 25.3.2022. at 12:13, djuraz je napisao:

Mislim da nije ovde u pitanju neki ego-trip, nego da su starijim clanovima dosadili ljudi koji dodju da traze neku korist na forumu i posle odu i ne jave se vise nikada, bez predstavljanja i bilo kakvog doprinosa forumu, makar u vidu putopisa ili nekih drugih tema.

 

Iz slicnih razloga, odredjeni delovi foruma nisu otvoreni za objave za novije clanove, jer su ranije dolazili ljudi da troluju itd. 

 

Iz svega toga, dolazi ovakva reakcija ljudi. Ovaj forum i jeste zamisljen kao mesto za ljubitelje motocikala koji zele da se druze i dele svoja iskustva, zato se i insistira toliko ka predstavljanju na forumu kao prvi korak, ako ne gresim. 

 

Mislim da bi ljudi shvatili temu ozbiljnije, da si isao tim koracima. @milos94

 

S druge strane, ne znam zasto se ljudi bave ovom temom ako misle da je trolovanje u pitanju, zar time onda trol ne dobija paznju koju je zeleo? Mislim da je bolje iskulirati temu ili odgovoriti sa konkretnim savetom/iskustvom, nego ici u neki off ili dolivati ulje na vatru.

 

Npr. Slazem se oko srafova na Beneliju, drugaru samo sto nije spao centralni stender, jer je sraf ispao. Sem toga, motor deluje kul, nema nekih falinki. Ide lepo, sa novijim motorom imas manje briga. Jedino sto ima manje snage, ali to opet zavisi sta ti zelis od motora i sta tebe zadovoljava. Znam ljude koji su na Beverly skuteru isli na more, pa im je i to bilo dovoljno. Svakog zadovoljava razlicita stvar, i svako ce braniti ono sto misli da je najbolje, jer njemu to licno najvise odgovara. 

 

Tako da vidi sta tebi licno najvise odgovara i kakav motor se tebi najvise svidja. Ako se tebi licno najvise svidja motor koji je 15-20 godina star, nece imati veze koliko je presao i koliko moras da ga odrzavas i obrnuto. 

 

Ja svog SV-a planiram da vozim dok ne budem morao u kobasice da ga oteram, iako je 16 godina star i ima svoje mane. Zasto? Zato sto ga ne bih menjao za bilo koji drugi, ovaj mi odgovara.

 

Pozdrav. 

Pozdrav @djuraz,

Hvala ti na odgovoru i razjasnjenu.
Nisam znao za redosled, tako da cu odmah pogledati pravila foruma i tako nastaviti.

Srdacan pozdrav iz NS

PS Samo da masina stigne, i odamh se premestam u deo putopisa na forumu jer imam velike planove za putovanja.

Promenio član milos94

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja