Jump to content

Moto Zajednica

Honda ADV 350

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X max 250, SW 400...?

Upravo probao u Delti, ima ih u svim bojama. Dok sam ja gledao dva su preuzeta. Lepa mašina i baš je udoban. Forza mi je elegantnija ali tvrda previše.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3050 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300
Pre 4 sati, Betta je napisao:

Da ponovim sa 192 cm bio sam da probam sve modele pre ovog, osim xmaxa 300 i Kymca xciting 400 na ostale modele sam mogao da zaboravim

Iste sam visine kao ti, od svih skutera koji sam probao, mogu lepo da se spakujem na novi Beverly (može i 300, al 400 mislim da ima malko više sedište), ovaj moj Agility 300, Kymco people GTI\S, kao i stariji SW 400\600 i Burgman 650. Ova dva poslednja mi ni ne zanimaju, jer su preglomazna za ono što mi treba, pa mi je drago što čujem da je Honda najzad napravila skuter srednje kubikaže koji nije samo za hobite :). Ostaje problem cene, ali ko voli i može, lepo mu!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Apropo Burgmana 650, tog novog - novijeg. Moj utisak je da za noge ima vidno manje mesta nego na prethodnom modelu...

 

A sto se tice ponude da kolega razmotri za kupovinu 650-tku po meni za ove potrebe sto je on napisao to bi bio totalni overkill. Dvocilindras sa 200 eura registracijom i gumama od 300+ eura - cemu to? :stabre:

 

Realno i ovaj ADV 350 je previse ali ako mu zbog gabarita odgovara i ima novce za njega - eto srece :na_glavi:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3050 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300
Pre 7 sati, Zinda je napisao:

Probao sam sym maxsym 400 vuče sumanuto koči još bolje ali kolena udaraju u ruke

A nisi probao SYM HD 300? On bi trebalo da je OK za krakate. Nije ni slabačak, a ni skup.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400 K1
Pre sat vremena, alexanto je napisao:

Apropo Burgmana 650, tog novog - novijeg. Moj utisak je da za noge ima vidno manje mesta nego na prethodnom modelu...

 

A sto se tice ponude da kolega razmotri za kupovinu 650-tku po meni za ove potrebe sto je on napisao to bi bio totalni overkill. Dvocilindras sa 200 eura registracijom i gumama od 300+ eura - cemu to? :stabre:

 

Realno i ovaj ADV 350 je previse ali ako mu zbog gabarita odgovara i ima novce za njega - eto srece :na_glavi:

Jeste, Bugy 650 je totalni overkill, registracija, potrošnja, održavanje...za mene je i ADV puna kapa, htedoh kupiti nešto što ću voziti dugo, a da znam da je od prvog dana kod mene i budem siguran da je održavano domaćinski.

Para imam da finansiram kredit, keša nemam, sreća mi je što mi je bebac mali 2 god te još uvek mogu da se počastim kad on stata tata više neće biti bita...

Puno para, u toj klasi da kažem 400 cc cene idu od 6300 xmax do 7300 adv izmedju su svi ostali, čak i Kymco košta 7000...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300

I ja sam juce bio u Delti i probao Adv 350, zbog tog omalenog vizira i kofera koji lupa kao nenormalan sam resio da ostanem na Forzi. Nije mi bio nesto ubedljiv najiskrenije…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: GW

Delta na NBG dozvoljava probu.

Bio prekjuče, probao, doduše po parkingu i kupio.

Danas prvih 40km i vrlo sam zadovoljan.

Ne vozim inače skutere, ne mogu poredim ali.. solidno je tvrd, meni je to prednost, ne mana. Lepo se vozi, ne žvaće i uvija se kao prosečan skuter. Oduševljen sam kako hvata 50-60 i prolazi 100kmh.

Koči solidno, treba to još da se slegne za kompletne utiske. Keyless, paljenje i kofer su pobeda, odavno insistiram da ne vadim ključeve iz dzepa. Ukupno vrlo zadovoljan.

Imaju ih za odmah, ja sam tako kupio, ne znam koliko ali to je moje iskustvo.

A da, veličina. Visok sam 190 i možda bi bilo ok da noge mogu još malo napred, u kolena volan udara samo na maks. zakretanju volana, tipa parkiranje i okretanje. Tmax ima manje mesta, GP800 više.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1577 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Pazi sad ovo. Nisam video uzivo ovo cudo,pozovem dilera ovde u Nemackoj. Nema na stanju,ako se sad poruci stize pocetkom 2023.godine... :staa3: Reko jel ima da se samo vidi kakav je ,kaze ne,samo po porudzbini. Zaboravis sta si porucio do 2023... :tras2:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Motocikl: Honda VFR 1200 DCT Africa 1100 DCT BMW S1000RR M Yamaha Xmax 400 Yamaha Nmax 125

Svim vlasnicima od srca zelim lepo uzivanje i puno bezbednih kilometara pre svega!! 

 

Nema sta... usli smo definitivno u eru sminkerskih skutera, nekih diskutabilnih hibridnih ''adv-a'' ljudi kupuju i ne pitaju za cenu. Uglavnom likovi koji su juce probali dva tocka i nemaju bas neko iskustvo i znanje. Niti poznaju trziste, cene, koliko bi to stvarno trebalo da kosta itd. Svidja im se taj fazon samo gas automatik i kraj price. Placaju sta god ovi stave kao cenu, da je skuplji jos za soma evra, opet ih ne bi bilo na stanju... Dodje covek kupi Xmaxa novog, vozi tri godine koliko je u garanciji, predje 19-20 soma recimo i opusteno ga proda za 700-800e manje nego sto je nov. I bas tada kada dolazi interval za zamenu kaisa, rolnica, plocica, guma i svega ostalog, prakticno mu se isplati da ga bez ulaganja u veci servis proda... Proda ga naravno brzinom svetlosti, ode u radnju i kupi opet novog, bukvalno mu tako jeftinije :D :D :D A ako se pak desi da ga nigde nema na stanju, moze komotno da stavi istu cenu kao sto je placen i opet ce ga prodati kroz mesec dana... Sta reci...

 

Mi drugi pak dobro znamo da ovaj motoric, kao i Xmax ni u ludilu ne trebaju da kostaju vise od 4000-4500e i to novi!! Setite se samo da je 7 soma bio NC 750x nov, koji je svemirski brod za Tmax, a kamoli za ovu klasu 300-350 kubika... Sad ce neko reci, da su ovi skuteri bolji za grad, a ja opet kazem da to nije istina, jer su i oni ogromni i nista bolji od NC po tezini i gabaritima... Sve sam to vozio, znam o cemu pricam. Za grad je 125 kubika mama i tata.  Poslednje dve-tri godine Xmax je dominirao, a ova godina i sezona ce biti definitivno obelezena ovim ''adv-om'' sa najsmesnijim vizirom koji sam video u zivotu, ako se uopste moze reci da ovaj motoric ima vizir...... Al zato ima grejanje rucica i zastitu za sake kao svaki pravi adv dabome, a nisu se udostojili da stave jos jedan disk na prednji tocak na ''motor'' od dvesta kila, ista prica kao i sa X max...  :D  Ne zelim da me vlasnici pogresno shvate, samo mi je tuzno i smesno u isto vreme kada vidim sta danas u surovoj  kapitalistickoj masineriji ima prolaz lagano kod ljudi. Za par godina ocekujem da ce kod motornih vozila tockovi biti dodatna oprema. Hoces da vozis, e pa izvolite dodjite da izaberemo tockove :D 

Promenio član 6.5 Creedmoor
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 347 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Tiger Sport 660
Pre 2 sati, 6.5 Creedmoor je napisao:

Dodje covek kupi Xmaxa novog, vozi tri godine koliko je u garanciji, predje 19-20 soma recimo i opusteno ga proda za 700-800e manje nego sto je nov. I bas tada kada dolazi interval za zamenu kaisa, rolnica, plocica, guma i svega ostalog, prakticno mu se isplati da ga bez ulaganja u veci servis proda... Proda ga naravno brzinom svetlosti, ode u radnju i kupi opet novog, bukvalno mu tako jeftinije :D :D :D A ako se pak desi da ga nigde nema na stanju, moze komotno da stavi istu cenu kao sto je placen i opet ce ga prodati kroz mesec dana... Sta reci...

Sta reci... Davno rekao Bata Zivijinovic - "Za pametne ljude rat ne pistoji"! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: GW
On 26.3.2022. at 21:44, Rahan77 je napisao:

U Nemačkoj je cena 6499e.Stvarno sramota.

Greska. 7050 je ADV350 bez kofera u Srbiji, 6499 u Nemackoj.

Ali u nemackoj je kofer 763€ pa gde to dodje ? :)

Vrlo moguce da su namerno poskupeli model bez kofera, da bi forsirali prodaju sa. Nemci rade suprotno.

Ali najvaznije, u Srbiji moze da se kupi, jos uvek, u Nemackoj tek 2023 :).

Ne bih previse pljuvao po Delti, pohvalno je da su obezbedili kolicine za ovo nase nesrecno trziste.

 

Sto se tice nezadovoljstva rastom cena, raspitajte se za pojam inflacije. Da li se slazete ili ne sa razlozima, cinjenica je da je sve stravicno poskupelo poslednjih par godina, ne znam zato neko misli da motori treba da budu izuzeti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1329 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Imaju neku prezentaciju u TC Delta Planet. Gledao ga i sedeo. Veci je skuter nego sto sam zamisljao. Sedi se nekako visoko, i sediste je dosta tvrdo. Ima dosta prostora ispod sedista. Bili su izlozeni sivi i mat crveni. Sa koferima su 7.350e. Kako mi se svidja xciting 400 koji kosta oko 7k, mislim da su preskupi. Takodje mi je preksupo da za tmax 10-12 god star dam 5.000e. Ostacu na burgmanu jos uvek...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: GW

1. Dodao bih da ljudi verovatno grese kada ADV porede sa ostalim 300-400 skuterima. Forza je Hondin maxi skuter i cena je 650e niza od ADVa. Da li Showa ogibljenje i malo drugaciji stajling vrede tih 650eura je svakako upitno, velika vecina opravdano ce reci ne. Isti je agregat, ista sasija, oprema, jednako prostora ima. ADV ima veci klirens, drugacije gume i (uslovno) bolje ogibljenje. Za 650€ ? Khmmm.

 

2. Kymco Downtown 350 vs 300€ skuplja Honda Forza 350 ? Jebem mu misa, sta bi sa onim Honda je Honda ? :)

Mozda sam staromodan ali ne mogu stavim Kymco u isti kos sa Br.1 proizvodjacem na svetu.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 347 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Tiger Sport 660
Pre 3 sati, SQTR je napisao:

Nije prvi put, fora

I to izgleda da neko igra na foru da ih nece biti na stanju, pa kupuje sa namerom da se malo vozika i usput zaradi 150, 200e... >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 433 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Meni je rekao prosli put da je prodato, kao od sina je pa ne zna detalje

Promenio član SQTR

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS LC ADV

Juce sam bio u Hondi i probao Adv 350. Prvo skuter je exstra a sto se cene tice nude ga za 7000 evra sa koferom u dogovoru sa njima. Rok isporuke je maj ove godine i svaki dogovor oko kreditiranja je moguc.

Послато са SM-A528B помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja