Jump to content

Moto Zajednica

Honda ADV 350

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8945 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 19 sati, Zinda je napisao:

Koja je zvanična cena skutera kod nas. Da li imaju neki primerak u salonu da može uživo da se vidi. 

Ako me secanje sluzi oko 7.8Ke, ima jedan crni...bar je bio kad sam pre neki dan bio do Delte.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8945 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Nije gabaritan, zanimljivo izgleda, sivo-crna kombinacija mi bas lepa, nisam ga probao kako se ponasa u voznji jer sam dosao drugi model da vidim.

 

PS. 

Da se ispravim oko cene.... 7.350e sa koferom ce biti cena, sad mi je drug javio posto hoce kupiti jedan.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 283 postova

Ja kada sam bio pred novu godinu rekose mi 7000e i da ce verovatno biti sajamski popust na 6800e...
Ako su lagali mene i ja lazem vas! Znaci lagali su me! 

E sada da li je bas toliko realno da u vecini EU cena bude 6500e (bez kofera) a kod nas 7000e (pretpostavljam zbog CG) , cime pravdanju toliku razliku u ceni? Ne znam ja nisam bas najbolje upucen u mote cene naspram evrope, ali me bas zanima sta je razlog svemu tome (osim da uzmu jos vise para)?

Jos jedna stvar, zanima me i ovo novo vesanje kako ce da se ponasa? Procitao sam negde neki komentar da je coveku pukao zadnji amortizer posle 50km da li je to specifican i jedinstven slucaj nadam se da je tako, ali eto to sam hteo takodje da podelim sa vama da sam procitao, koliko je istinito ne znam, na netu svasta pisu.

Svakako mi je drago ko god sebe casti ovakvom novom spravicom, mislim da je super :) 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Podgorica

Kod nas u CG su slicne cijene i za konkurentsku Yamahu. YP300 X-Max - 6700.00eur, YP300 X-Max TECH - 7100.00eur.

 

Zbog inflacije su cijene polovnih a i novih automobila skocile do vrtoglavih 20%, pa nema razloga da i motori ne skoce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 283 postova

Da ali u Nemackoj ovaj model kosta 6500e bez kofera, u Francuskoj kosta 6300e...

Tamo nema inflacije? :neznam:  Ili ipak mi imamo bolji standard pa je zato skuplje, mislim da je ipak ovo drugo :D 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Tamo se za nedelju dana proda koliko ovde za celu godinu, ima i to uticaja na cenu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8945 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Cena prevoznog sredstva (bilo ono veliko il malo, 2 il 3 il 4+ tocka) zavisi od okruglog stola.

Zapravo sve cene odatle kreću, kako se dzombe dogovore tako će boraniji biti pa ko šta uzbere.

 

Ova cena je previsoka za mene, nekako mi u glavi da bi dao max 5Ke za maxi skuter, možda još nešto sitno preko ali da dam 7Ke..... teško, gotovo nikako.

Problem vidim u tome da Svet izgleda ima dosta novca jer da nema ne bi bilo ni pordaje, samim tim ni cene ne bi bile nenormalno visoke.

Ovo se sve živo unapred rasproda kao da dele džaba.... 3 meseca da im niko ne udje u salon (mislim na sve kuce), 4-ti mesec bi se zapitali (možda) šta se dešava.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6819 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

To je istina za cene. Šteluju se. Ni ja ne bih platio toliko. 

 

Stiže uskoro nov Kymco 550 sa tri točka. Cena oko 13.000. Mislim se... Šta sam još primetio kod novih motocikala, naglašava se LCD displey, Keyless i ta sranja a nigde se ne pominje oslanjanje, kočnice... Bitno da imaš tablet ispred sebe i povezan telefon a to što je vešanje kao motika, ništa. Za to moraš pravac Ducati, BMW, KTM sa min. 15 000 u džepu.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3050 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Uzmimo samo za primer taj kofer od 350-400 €. To košta bar jedno 10x manje u proizvodnji. Da nisu možda imali posebne R&D troškove za to parče pleka i plastike?

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3050 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Ne da trpim ništa! Da me u međuvremenu izede 16-ti talas korone ili padne klavir na glavu... Vozim ono što mogu da priuštim:moto3:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300

Ja se ozbiljno razmisljam da predjem sa Forze 300 na ovo, sta vi mislite vredi li to?
Onaj lik Nemac koji je prvi testirao malo duze i napravio video o tome kaze da vredi preci sa Xmax-a na ADV 350…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

U Svedskoj 7100 e  bez kofera, skoro sve vec prodano unaprijed.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 347 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Tiger Sport 660

Jedino je ova opcija bez kofera mogla da bude za nijansu niza, ispod psiholoske barijere od 7k. Verujem da se moze dobiti popust, pa ce to pasti ispod 7k. Verovatno i u opciji sa koferom.

 

Sto se tice drugih cena, zanimljivo je da je 500x ostao po istoj ceni, a dobio je znacajnija unapredjenja... Ostale cene su simbolicno uvecane za 100, 200e, sto je prihvatljivo. 

Sad mi dodje da porucim X-a, a nisam ni F-a posteno razradio... naravno, nema nista od toga, razum ce preovladati (i cekam za neku godinu da izmisle neki CB650X) 

 

Da se vratim na ADV, bice to lepo osvezenje na trzistu i ozbiljan udar na konkurenciju! Vrlo rado bih ga posedovao, ali se ipak odlucih za gradski motocikl naspram skutera... Mada za neku godinu, sto da ne? 

 

 

Promenio član cikamike
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Podgorica
Pre 18 sati, boza_kg je napisao:

Ovo se pojavilo danas:

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda ADV 350, 2022. godište, Scooter, vozilo prešlo 100 km, Beograd. Cena 7.300 € - Motori - Polovni Automobili

 

djeluje da se neko zajebavao, nepostojeca stranica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja