Jump to content

Moto Zajednica

Urbani Moto skup

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

ja samo ne zelim niko da me vredja i optuzuje da sam narkos i sl... a jos vise moju muziku...

Dajte malo liberalnosti..,, :D

 

A ko pominje narodnjake u celoj prici, nije mi jasno samo.

 

Pa niko od nas desetak koji smo se upustili u pricu ne moze da smisli iste ali ajd'...

 

Drugo ne bi bio u prici techno vec komercijalniji house koji je slusljiviji sirem krugu ljudi.

 

 

Mada niko vas ne tera da dolazite...niko se nece naci uvredjen ako ne dodjete, opustite se malo. :D

ma ja se slazem , a mozda i dodjem na zurku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Ne razumem sto ste opleli po decku sto je izneo takvu ideju?  >:(

 

Licno ne volim takvu vrstu muzike, ali ima ko to voli pa ih pustite da uzivaju... u krajnjem slucaju mnogo radije bi slusao to nego npr. Riblju Corbu (i da, slusam rok i gitarsku muziku)...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Skup treba da napravite jer ce ljudi onda imati izbor gde da idu, i svi ce biti da tako kazem na svojim mestima. Ko to voli bice kod vas na skupu oni koji ne vole zaobici ce ga u sirokom luku. Kad postoji izbor lako se ljudi odlucuju. Ja idem po skupovima, ne mogu bas na sve da stignem ali trudim se. Volim R'n'R ali ne spadam kako me svrstase u duvace vutre i alkose koji se lese na skupovima. Obuzdajte se malo u takvim komentarima, to nikome ne ide u prilog, nego samo razjedinjuje ovu nasu populaciju. I da kazem mene sigurno necete videti na tom skupu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12266 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ne udaljavam se od teme, neki su rekli da prate trendove, pa sam samo reko da ce nam pored tih stvari doci i gore spomenuto. :)

Ja slusam sve vrste muzike (sem naravno grand produkciju), ni ovo nije lose. Pored da kazem nas koji bi bili na tom skupu, dosla bi i grupa ljudi (fensercine u roze kosuljicama) koji nemaju nikakve veze sa motorima vec bi dosli zato sto ima riba...

 

...i sa ovakvim motorima ;D

 

pink-bike.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

Skup treba da napravite jer ce ljudi onda imati izbor gde da idu...

slazem se...

Obuzdajte se malo u takvim komentarima, to nikome ne ide u prilog, nego samo razjedinjuje ovu nasu populaciju.

tako je... ruzno je da se tako prica... odavno me neko nije tako uvredio,

a nisam se nadao da cu ovo cuti na ovom mestu od ovih ljudi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: bez motora od 1.10.2008 zbog udesa

Momci (i devojke), treba biti demokratican i liberalan, po mogucstvu! Nista nemam ni protiv koga niti raznoraznih oblika zabave.

 

Licno mislim da bi trebalo organizovati neki SUPER BIKE skup ali zaista nesto autenticno. Lepota je u raznovrsnosti i sarenilu, raznim neuobicajenim prizorima koje moze da ponudi bajkerski svet. Mnostvo motora, ljudi i raznog sveta pa i iz inostranstva po mogucstvu. Misljenja sam takodje da taj SUPER BIKE skup ne treba vezivati ni za jedan grad nego za specijalnu i specificnu lokaciju kakva MOZE da se pronadje u Srbiji. Ako je rec o muzici LIVE onda stvarno vec vise treba izbeci stereotipe i pozivanje jednih te istih muzickih grupa. Muzika, jednostavno treba da bude kvalitetna i motivisuca. Ako je o klopi rec treba da bude za svakoga po nesto pa da covek bira sta zeli. Napokon, alkohol bi trebalo izbaciti iz upotrebe (barem zvanicno), a takodje treba raditi i na promociji nosenja opreme. To bi bila kultivacija ali na opstu korist kao i u ime imidza koji nam nedostaje. Imam utisak, prateci BJB's forum da je za nesto tako sazrelo vreme jer se dosadasnja matrica i stil organizacije skupova pomalo istrosio pa bi trebalo smisljati nove oblike org. Na tome bi trebalo da rade ozbiljni, kreativni i iskusni ljudi.

 

Ja sam za mesto gde bi mogla da dodje gomila motorista, sa svih strana sveta, da ima sume, vode, planine,  hladovine, struje i da se organizuje muzika koju bi sastavljali iskusni organizatori iz te oblasti. Motoristi organizuju motoriste.  Ne treba brkati pojmove i profesije  pa da jedan uredjuje sve.

 

Da li sam jasan?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

DuleSlash druze, polako tek si poceo da lutas,mlad si,  produvaces i propices ima vremena. ;)

pa mozda :)

ali opet i tad ce biti neko ko slusa rock a nije alkos il narkos...

vratimo se na temu da ne bude off

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Momci (i devojke), treba biti demokratican i liberalan, po mogucstvu! Nista nemam ni protiv koga niti raznoraznih oblika zabave.

 

Licno mislim da bi trebalo organizovati neki SUPER BIKE skup ali zaista nesto autenticno. Lepota je u raznovrsnosti i sarenilu, raznim neuobicajenim prizorima koje moze da ponudi bajkerski svet. Mnostvo motora, ljudi i raznog sveta pa i iz inostranstva po mogucstvu. Misljenja sam takodje da taj SUPER BIKE skup ne treba vezivati ni za jedan grad nego za specijalnu i specificnu lokaciju kakva MOZE da se pronadje u Srbiji. Ako je rec o muzici LIVE onda stvarno vec vise treba izbeci stereotipe i pozivanje jednih te istih muzickih grupa. Muzika, jednostavno treba da bude kvalitetna i motivisuca. Ako je o klopi rec treba da bude za svakoga po nesto pa da covek bira sta zeli. Napokon, alkohol bi trebalo izbaciti iz upotrebe (barem zvanicno), a takodje treba raditi i na promociji nosenja opreme. To bi bila kultivacija ali na opstu korist kao i u ime imidza koji nam nedostaje. Imam utisak, prateci BJB's forum da je za nesto tako sazrelo vreme jer se dosadasnja matrica i stil organizacije skupova pomalo istrosio pa bi trebalo smisljati nove oblike org. Na tome bi trebalo da rade ozbiljni, kreativni i iskusni ljudi.

 

Ja sam za mesto gde bi mogla da dodje gomila motorista, sa svih strana sveta, da ima sume, vode, planine,  hladovine, struje i da se organizuje muzika koju bi sastavljali iskusni organizatori iz te oblasti. Motoristi organizuju motoriste.  Ne treba brkati pojmove i profesije  pa da jedan uredjuje sve.

 

Da li sam jasan?

 

Evo ja sam od sada liberalan, pa predlazem da organizatori dovedu njega na SUPER BIKE SKUP!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

mislim da je bitno druzenje!!!trebalo bi ispostovati ako nista ono bar trud organizatora koji bi to sve skockao;....mada mislim da su to samo puste zelje !!!ideja je ok!!!!ali ja sam ipak malo vise hard core....ma znate ono stara skola!!!!respect!!!!let there be brotherhood!!!!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

haha...ne znam lika ali zvuci zanimljivo :)

Ma poznat lik iz Novoga Sada(cini mi se ) Pero Defformero, spoj metala, narodnjaka, repa, icega sve nema kod njega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

haha...ne znam lika ali zvuci zanimljivo :)

Ma poznat lik iz Novoga Sada(cini mi se ) Pero Defformero, spoj metala, narodnjaka, repa, icega sve nema kod njega.

pa jes bre ono ti obozavas da ga slusas  ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2872 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Cekajte braco /i sestre/. Decko samo zeli da napravi nesto novo, da razbije ustaljenu koncepciju koja sada vlada i u kojoj nema ama bas niceg novog vec 15 godina /od vremena kad sam ja poceo da idem na skupove/. Sve je identicno pocetku devedesetih, ista muzika, isti ljudi, isti pucaci. Budimo posteni i uvidimo da neka promena mora da se napravi. Niko ne zna koja je to promena, sta je to sto ce privuci vise od 100 motora da noce u kampu i da odslusaju program sa bine /kakav- takav/ do kraja.

 

Bajker je nesto sto se nosi u dusi, ikonografija je puka kopija necega sto su nam davno prodali u losim filmovima. Moze svako da se presvuce i da pusti neku muziku, pa je u dusi ipak govno, ili da ne voli ni R`n`R, copere itd i da opet bude veci bajker od mnogih. Moto skupovi moraju da pocnu da nude razlicitost, da bude za svakog neki skup na koji ce rado otici, slusao taj tehno, R`n`R ili Cecu i Karleusu. Ako to slusaju, nisu nista manje dobri ljudi /mozda su zaglupljeni :)/ ali nikako ne smemo biti iskljucivi.

 

Svaki pokusaj promene na ovoj moto-sceni je dobrodosao. Ako bismo se drzali jednog te istog /kao sto se sada drze organizatori/ onda ni onom poslovicnom majmunu nikada ne bi palo na pamet da proba da sidje sa grane, jer, niko to nije pre njega uradio.

 

Zato u svakoj najavi pise sta ce da bude, pa izvolite /ne/doci. Ja bih vrlo rado dosao da vidim na sta ce to da lici, ne znam koliko cu izdrzati tehno, haus itd... ali uvek sam smatrao da cu se vise kajati ako ne probam nego ako probam i ne dopadne mi se.

 

Samo napred momci, smisljajte nesto novo, ko zna, mozda bude bolje nego sto izgleda na papiru /ekranu/. DOLAZIM!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Bravo Miso, to je pravi stav!

 

ja samo ne zelim niko da me vredja i optuzuje da sam narkos i sl... a jos vise moju muziku...

Dule, rekoh li ti da se izvinjavam sto si se nasao uvredjenim?!? Iako si se uvredio samo i iskljucivo zbog toga sto nisi dobro procitao ili nisi u stanju da shvatis sta sam napisao, ali posto ni ti ni ja necemo da se raspravljamo, neka ostane na tome. A to sto se tice tvoje muzike, tu vec postajes duhovit.... Mislim, kako da ti kazem, nije tvoja nista vise nego moja, mozda je "moja" jos i vise, jer je slusam duze nego sto ti zivis... Jos jednom, PEACE i nemoj da se nerviras oko takvih stvari, mlad si, tek ces se nervirati u zivotu, cuvaj zivce.... i izvini jos jednom, iskreno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

DuleSlash druze, polako tek si poceo da lutas,mlad si,  produvaces i propices ima vremena. ;)

pa mozda :)

ali opet i tad ce biti neko ko slusa rock a nije alkos il narkos...

vratimo se na temu da ne bude off

 

Sto jes,jes. Kad vidis na skupovima one sto piju ladnu pivu i pusu travu, ti bjez od njih i "ne okreci se sine"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

Bravo Miso, to je pravi stav!

 

ja samo ne zelim niko da me vredja i optuzuje da sam narkos i sl... a jos vise moju muziku...

Dule, rekoh li ti da se izvinjavam sto si se nasao uvredjenim?!? Iako si se uvredio samo i iskljucivo zbog toga sto nisi dobro procitao ili nisi u stanju da shvatis sta sam napisao, ali posto ni ti ni ja necemo da se raspravljamo, neka ostane na tome. A to sto se tice tvoje muzike, tu vec postajes duhovit.... Mislim, kako da ti kazem, nije tvoja nista vise nego moja, mozda je "moja" jos i vise, jer je slusam duze nego sto ti zivis... Jos jednom, PEACE i nemoj da se nerviras oko takvih stvari, mlad si, tek ces se nervirati u zivotu, cuvaj zivce.... i izvini jos jednom, iskreno.

vidim i ja da mi neki delovi koje si rekao nisu jasni... opusteno... malo me je pogodilo to sto si rekao (mislio sam da si neki od onih koje sve rokere smatraju narkosima)...opusteno... drago mi je da smo se konacno razumeli... a ja samo kazem moju mjuzu jel sam sebi da o za pravo, slusam je oko 12-13 god... a i sviram...

poz tebra

PEACE bruda...  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala

E pa ovako....da kazem koju rec i ja....

Prvom niste mi jasn.....Od komarca pravite magarca,i svaku priliku iskoristite za neka glupa prepucavanja....

Ja sam za ovu ideju skroz...............Ali to mora mnogo dobro da bude organizovano da ne bi postalo beogradski "spavovi"....Jos jedna takva ideja postoji ali ne znam detalje...

Nego,ja rok slusam slabo,volim par bendova,ali na svaki skup koji sam mogao otisao sam....Iz kog razloga?Zato sto sretnem dosta dragih ljudi i uopste ne obracam paznju na muziku ako mi se bend ne svijda,jednostavno sam tu zbog ljudi a ne zbog muzike....

Uostalom vremena se menjaju i svi su rodjeni u nekom razlicitom....Ko sta slusa stvarno me ne zanima ali neki postovi su preterani i nisu na mestu uopste,bar po meni......Neko je vec rekao,ko hoce da dodje doci ce a ko nece.......

Postujem svacije muzicko opredeljenje,ali ako neko slusa nesto drugacije od mene necu ga sigurno pljuvati ....

 

Jos jednom,podrzavam ideju i doci cu sigurno....

 

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja